Sorbud Soroko Andrzej

Ełk

Opinie o Sorbud Soroko Andrzej

czlowiek

niska jakosc prac, brak dokladnosci, wiele poprawek, wlasciciel nie potrafi przyznac sie do popelnionych bledow. Wysokie ceny jak na oferowana jakosc. Maja za to sporo nowego sprzetu - koparka i inne maszyny, szkoda tylko ze brak firmie fachowcow - bo to oni maja wplyw na rozwoj i renome firmy

Andrzej
@czlowiek 07.12.2015 22:35

Zrozpaczony pracownik pseudo fachowiec zapewne dodał taką opinię jak zakończył pracę w tej firmie Posiadamy wielu zadowolonych klientów którzy zlecają nam prace po raz kolejny i polecaja następnym inwestorom

Zostaw opinię o Sorbud Soroko Andrzej - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sorbud Soroko Andrzej