Rydzewski Sp.j. K. Rydzewski T. Rydzewska Hotel Rydzewski

Opinie o Rydzewski Sp.j. K. Rydzewski T. Rydzewska Hotel Rydzewski

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w Rydzewski Sp.j. K. Rydzewski T. Rydzewska Hotel Rydzewski? Twoja opinia może okazać się ważna.

Anonim

To, że gbur nie do ruszenie to wiadomo od lat. Za darmo robi co jakiś czas wystawne spotkanka dla VIP u siebie w hotelu na AK to ma i dojścia i znajomości. Najgorzej jest w jego sklepach spożywczych. Pracują kobiety, które tak jakby żywcem zostały tu przeniesione z czasów PRL. Zero doradztwa, wszystko wymuszone i najlepiej to żebyś sobie drogi kliencie sam zapakował zapłacił a im ..biednym i zmęczonym od zawsze sprzedawczyniom...d**y nie zawracał ....one muszą poplotkować i obgadać klientów. Czasami jawnie. A i młodym dziewczynom nie polecam tam pracy ...w tych sklepach spożywczych. Ponoć jak są większe manka to obciążone są nimi właśnie najmłodsze stażem pracownice. Ale możemy tylko pogadać bo to jest "element" nie do ruszenia. Ze względu na wszechobecne znajomości.

Blabla

Witam serdecznie Widzę mało wpisów na temat tego gbura. Nie polecam tego pracodawcy. Najlepiej jakby wszyscy u niego pracowali za darmo, za wykonane remonty nie płaci całości i nigdy w terminie. Wydaje mu się że za wykonane usługi należy mu się dożywotnia gwarancja a sam nie udziela żadnych.... Poza tym ten jego wyraz twarzy i wrodzona ynteligencya.... Jak to się uchowalo tyle lat?

osa

Ełczanka' a dlaczego nie dostała wynagrodzenie, przeciez nikt nie pracuje za darmo, to bardoz nieucziciwe, przecież pracowałą tyle godzin w takim ruchu to bardzo nieładnie z ich strony.

Ełczanka

Okropne traktowanie młodych ludzi. Córka poszła niby na próbę latem, jak się spisze przy obsłudze gości. Pracowała całą noc, powiedziano że ok ale zeby jeszcze raz przyszła. No to poszła, pracowała znowu całą noc, żeby potem usłyszęc że no niestey nie i nie dostała zapłaty. Okazało się że to nie pierwszy raz taka akcja, wykorzystać dostać siłę roboczą i odprawić z niczym.

oliwka

Nie polecam - praca na czarno, złe traktowanie, zero szacunku, wykorzystują i nie płacą. Ten prcodawca jest długo na rynku i jest nie do ruszenia - znajomości wszędzie. Wystrzegajcie się jak ognia!

Zostaw opinię o Rydzewski Sp.j. K. Rydzewski T. Rydzewska Hotel Rydzewski - Ełk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rydzewski Sp.j. K. Rydzewski T. Rydzewska Hotel Rydzewski