Rydzewski Sp.j. K. Rydzewski T. Rydzewska Hotel Rydzewski

Ełk

Opinie o Rydzewski Sp.j. K. Rydzewski T. Rydzewska Hotel Rydzewski

osa

Ełczanka' a dlaczego nie dostała wynagrodzenie, przeciez nikt nie pracuje za darmo, to bardoz nieucziciwe, przecież pracowałą tyle godzin w takim ruchu to bardzo nieładnie z ich strony.

Ełczanka

Okropne traktowanie młodych ludzi. Córka poszła niby na próbę latem, jak się spisze przy obsłudze gości. Pracowała całą noc, powiedziano że ok ale zeby jeszcze raz przyszła. No to poszła, pracowała znowu całą noc, żeby potem usłyszęc że no niestey nie i nie dostała zapłaty. Okazało się że to nie pierwszy raz taka akcja, wykorzystać dostać siłę roboczą i odprawić z niczym.

oliwka

Nie polecam - praca na czarno, złe traktowanie, zero szacunku, wykorzystują i nie płacą. Ten prcodawca jest długo na rynku i jest nie do ruszenia - znajomości wszędzie. Wystrzegajcie się jak ognia!

Zostaw opinię o Rydzewski Sp.j. K. Rydzewski T. Rydzewska Hotel Rydzewski - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rydzewski Sp.j. K. Rydzewski T. Rydzewska Hotel Rydzewski