Opinie o Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza w Ełk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza w Ełk

Mizeka Nowy wpis

Zachłanni na darmowe miejsca w wspólnocie w której mieszkali. Tacy bogaci a łe najbardziej cieszy (usunięte przez administratora)... Calo wspólnotę oby dorwać coś za darmo. Zarządca za (usunięte przez administratora) sprzedał się .jak to było za czasie komuny. Kombinatorzy bez honoru i ambicji.

Aneta Nowy wpis
Klient

Jedzenie na dowóz jest przywożone zimne, kiedyś bardziej się starali o klienta. Kartacze są twarde. Jakość robionych dań zepsuła się.

Marcin Nowy wpis

Czy w firmie jest problem z mobbingiem?

Zuza Nowy wpis

Klienci powinni kierować swoje uwagi do firmy bo forum pracownicze nie jest właściwe

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co cie to

Jakby co jest z wami nie tak? Czemu jak macie kartacze to robicie ich tak mało I do tego już po południu ich nie ma? Ludzie przychodzą zmęczeni na obiad, na kartecze A jak zwykle po południu ich nie ma. Moim zdaniem powinniście robić ich więcej żeby starczyło dla takich ludzi jak dla mnie co nie mają czasu się wyrwać z pracy czy po prostu zamówić przez telefon.

Dawid

@Dżesika, Twój wpis jest dosyć chaotyczny, możesz powiedzieć, czym się w firmie zajmowałaś? Rozumiem, że źle Ci się pracowało w zespole, ale czy dostrzegasz też dobre strony zatrudnienia? Czy pracodawca zaoferował Ci umowę o pracę? Miałaś zagwarantowany posiłek? Napisz proszę, czy praca była wykonywana w trybie zmianowym, i czy można było otrzymać premię.

Dżesika

MASAKRA jest ! I brak słow ! Nie ma co sie oklamywac .W Elczance dziewczyny sa nie przyjemne ,wredne su........ Miałam okazje sie przekonać i fajnym dziewczyna odradzam na kuchni pracowac wiadomo czemu brzydsza bedzie jeździła ostro tekstami .Prócz wyższego wykształcenia dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i conajmniej postawowe wychowanie.A co do jedzenia to widziałam jak tam robia to żygać mi sie chciało .

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

wodzu

mi podoba sie wlascicielka, fajna jest

Ktoś

Ostatnio szukali do pracy kierowcy rozwożącego posiłki. Byłem dwa dni na próbę i praca lekka nie jest. Plusem jest umowa o pracę, dogodne godziny pracy oraz wolne w święta a także w weekendy. Jak na branże gastronomiczną to chyba jedna z lepszych prac dla kierowców w naszym mieście. Wynagrodzenie nie szokuje ale jest i tak wyższe od pensji minimalnej. Osobom bez doświadczenia i bez dobrej znajomości miasta tej pracy jednak nie polecam, ponieważ trzeba się umieć wyrabiać w czasie w licznymi dowozami do klientów. Jeśli jednak już ktoś pracował przy rozwożeniu jedzenia, np. pizzy czy kebabów, to powinien sobie poradzić także i w Ełczance. Trzeba bowiem odpowiednio umieć ustalić trasę przejazdu pomiędzy poszczególnymi punktami, aby móc zamówienia sprawnie porozwozić, a bez dobrej znajomości miasta oraz doświadczenia w branży to nie jest możliwe. Co do atmosfery to ludzie wydają się bardzo sympatyczni i atmosfera OK (przynajmniej tak ja to widziałem w trakcie dwóch dni próbnych). Być może ktoś, kto pracował tam dłużej napisałby na ten temat więcej i bardziej szczegółowo. Ogólnie polecam ale tylko doświadczonym kierowcom. Tym bez doświadczenia proponuję najpierw je zdobyć w jakiejś innej firmie, w której wpada mniej zamówień i w której łatwiej jest ogarnąć tę profesję.

Czy atmosfera w firmie Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza - Ełk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza
2/5 Na podstawie 1 ocen.