Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Ełczanka s.c. Magdalena Prostko Karolina Buza w Ełk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Ełczanka s.c. Magdalena Prostko Karolina Buza. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo-Usługowa Ełczanka s.c. Magdalena Prostko Karolina Buza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Ełczanka s.c. Magdalena Prostko Karolina Buza w Ełk

Rychu Nowy wpis

Nie polecam tam nie da się jeść zimne zupy twarde zimne kotlety surówka smierdzaca

Ewa Nowy wpis

Obiady z dowozem są tragiczne . Kiedyś jadało się smacznie w Elczance . KIedys , ale nie obecnie .

Aleksandra Nowy wpis

Nikt nie pisze, ile można zarobić teraz na kuchni w barze. Jakieś cztery lata temu pomoc miała podobno 2100 (nie na rękę, z podatkami itd). Więcej teraz płacą?

Mizeka Nowy wpis

Zachłanni na darmowe miejsca w wspólnocie w której mieszkali. Tacy bogaci a łe najbardziej cieszy (usunięte przez administratora)... Calo wspólnotę oby dorwać coś za darmo. Zarządca za (usunięte przez administratora) sprzedał się .jak to było za czasie komuny. Kombinatorzy bez honoru i ambicji.

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Handlowo-Usługowa Ełczanka s.c. Magdalena Prostko Karolina Buza. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Aneta

Jedzenie na dowóz jest przywożone zimne, kiedyś bardziej się starali o klienta. Kartacze są twarde. Jakość robionych dań zepsuła się.

Czy w firmie jest problem z mobbingiem?

Zuza

Klienci powinni kierować swoje uwagi do firmy bo forum pracownicze nie jest właściwe

Co cie to

Jakby co jest z wami nie tak? Czemu jak macie kartacze to robicie ich tak mało I do tego już po południu ich nie ma? Ludzie przychodzą zmęczeni na obiad, na kartecze A jak zwykle po południu ich nie ma. Moim zdaniem powinniście robić ich więcej żeby starczyło dla takich ludzi jak dla mnie co nie mają czasu się wyrwać z pracy czy po prostu zamówić przez telefon.

Dawid

@Dżesika, Twój wpis jest dosyć chaotyczny, możesz powiedzieć, czym się w firmie zajmowałaś? Rozumiem, że źle Ci się pracowało w zespole, ale czy dostrzegasz też dobre strony zatrudnienia? Czy pracodawca zaoferował Ci umowę o pracę? Miałaś zagwarantowany posiłek? Napisz proszę, czy praca była wykonywana w trybie zmianowym, i czy można było otrzymać premię.

Dżesika

MASAKRA jest ! I brak słow ! Nie ma co sie oklamywac .W Elczance dziewczyny sa nie przyjemne ,wredne su........ Miałam okazje sie przekonać i fajnym dziewczyna odradzam na kuchni pracowac wiadomo czemu brzydsza bedzie jeździła ostro tekstami .Prócz wyższego wykształcenia dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i conajmniej postawowe wychowanie.A co do jedzenia to widziałam jak tam robia to żygać mi sie chciało .

wodzu

mi podoba sie wlascicielka, fajna jest

Ktoś

Ostatnio szukali do pracy kierowcy rozwożącego posiłki. Byłem dwa dni na próbę i praca lekka nie jest. Plusem jest umowa o pracę, dogodne godziny pracy oraz wolne w święta a także w weekendy. Jak na branże gastronomiczną to chyba jedna z lepszych prac dla kierowców w naszym mieście. Wynagrodzenie nie szokuje ale jest i tak wyższe od pensji minimalnej. Osobom bez doświadczenia i bez dobrej znajomości miasta tej pracy jednak nie polecam, ponieważ trzeba się umieć wyrabiać w czasie w licznymi dowozami do klientów. Jeśli jednak już ktoś pracował przy rozwożeniu jedzenia, np. pizzy czy kebabów, to powinien sobie poradzić także i w Ełczance. Trzeba bowiem odpowiednio umieć ustalić trasę przejazdu pomiędzy poszczególnymi punktami, aby móc zamówienia sprawnie porozwozić, a bez dobrej znajomości miasta oraz doświadczenia w branży to nie jest możliwe. Co do atmosfery to ludzie wydają się bardzo sympatyczni i atmosfera OK (przynajmniej tak ja to widziałem w trakcie dwóch dni próbnych). Być może ktoś, kto pracował tam dłużej napisałby na ten temat więcej i bardziej szczegółowo. Ogólnie polecam ale tylko doświadczonym kierowcom. Tym bez doświadczenia proponuję najpierw je zdobyć w jakiejś innej firmie, w której wpada mniej zamówień i w której łatwiej jest ogarnąć tę profesję.

admin

Czy atmosfera w firmie Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Ełczanka s.c. Magdalena Prostko Karolina Buza - Ełk

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Ełczanka s.c. Magdalena Prostko Karolina Buza?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Ełczanka s.c. Magdalena Prostko Karolina Buza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa Ełczanka s.c. Magdalena Prostko Karolina Buza?

Firma Handlowo-Usługowa Ełczanka s.c. Magdalena Prostko Karolina Buza
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Suwalska 69
    19-300 Ełk