Opinie o Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza w Ełk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza w Ełk

Mizeka Nowy wpis
Pracownik

Zachłanni na darmowe miejsca w wspólnocie w której mieszkali. Tacy bogaci a łe najbardziej cieszy (usunięte przez administratora)... Calo wspólnotę oby dorwać coś za darmo. Zarządca za (usunięte przez administratora) sprzedał się .jak to było za czasie komuny. Kombinatorzy bez honoru i ambicji.

Aneta Nowy wpis
Klient

Jedzenie na dowóz jest przywożone zimne, kiedyś bardziej się starali o klienta. Kartacze są twarde. Jakość robionych dań zepsuła się.

Marcin Nowy wpis

Czy w firmie jest problem z mobbingiem?

Zuza Nowy wpis

Klienci powinni kierować swoje uwagi do firmy bo forum pracownicze nie jest właściwe

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Co cie to
Pracownik
 Pytanie

Jakby co jest z wami nie tak? Czemu jak macie kartacze to robicie ich tak mało I do tego już po południu ich nie ma? Ludzie przychodzą zmęczeni na obiad, na kartecze A jak zwykle po południu ich nie ma. Moim zdaniem powinniście robić ich więcej żeby starczyło dla takich ludzi jak dla mnie co nie mają czasu się wyrwać z pracy czy po prostu zamówić przez telefon.

Dawid

@Dżesika, Twój wpis jest dosyć chaotyczny, możesz powiedzieć, czym się w firmie zajmowałaś? Rozumiem, że źle Ci się pracowało w zespole, ale czy dostrzegasz też dobre strony zatrudnienia? Czy pracodawca zaoferował Ci umowę o pracę? Miałaś zagwarantowany posiłek? Napisz proszę, czy praca była wykonywana w trybie zmianowym, i czy można było otrzymać premię.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dżesika

MASAKRA jest ! I brak słow ! Nie ma co sie oklamywac .W Elczance dziewczyny sa nie przyjemne ,wredne su........ Miałam okazje sie przekonać i fajnym dziewczyna odradzam na kuchni pracowac wiadomo czemu brzydsza bedzie jeździła ostro tekstami .Prócz wyższego wykształcenia dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i conajmniej postawowe wychowanie.A co do jedzenia to widziałam jak tam robia to żygać mi sie chciało .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wodzu

mi podoba sie wlascicielka, fajna jest

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ktoś

Ostatnio szukali do pracy kierowcy rozwożącego posiłki. Byłem dwa dni na próbę i praca lekka nie jest. Plusem jest umowa o pracę, dogodne godziny pracy oraz wolne w święta a także w weekendy. Jak na branże gastronomiczną to chyba jedna z lepszych prac dla kierowców w naszym mieście. Wynagrodzenie nie szokuje ale jest i tak wyższe od pensji minimalnej. Osobom bez doświadczenia i bez dobrej znajomości miasta tej pracy jednak nie polecam, ponieważ trzeba się umieć wyrabiać w czasie w licznymi dowozami do klientów. Jeśli jednak już ktoś pracował przy rozwożeniu jedzenia, np. pizzy czy kebabów, to powinien sobie poradzić także i w Ełczance. Trzeba bowiem odpowiednio umieć ustalić trasę przejazdu pomiędzy poszczególnymi punktami, aby móc zamówienia sprawnie porozwozić, a bez dobrej znajomości miasta oraz doświadczenia w branży to nie jest możliwe. Co do atmosfery to ludzie wydają się bardzo sympatyczni i atmosfera OK (przynajmniej tak ja to widziałem w trakcie dwóch dni próbnych). Być może ktoś, kto pracował tam dłużej napisałby na ten temat więcej i bardziej szczegółowo. Ogólnie polecam ale tylko doświadczonym kierowcom. Tym bez doświadczenia proponuję najpierw je zdobyć w jakiejś innej firmie, w której wpada mniej zamówień i w której łatwiej jest ogarnąć tę profesję.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Czy atmosfera w firmie Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza - Ełk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza
2/5 Na podstawie 1 ocen.
Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza