Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza

Ełk

Opinie o Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza

wodzu

mi podoba sie wlascicielka, fajna jest

Ktoś

Ostatnio szukali do pracy kierowcy rozwożącego posiłki. Byłem dwa dni na próbę i praca lekka nie jest. Plusem jest umowa o pracę, dogodne godziny pracy oraz wolne w święta a także w weekendy. Jak na branże gastronomiczną to chyba jedna z lepszych prac dla kierowców w naszym mieście. Wynagrodzenie nie szokuje ale jest i tak wyższe od pensji minimalnej. Osobom bez doświadczenia i bez dobrej znajomości miasta tej pracy jednak nie polecam, ponieważ trzeba się umieć wyrabiać w czasie w licznymi dowozami do klientów. Jeśli jednak już ktoś pracował przy rozwożeniu jedzenia, np. pizzy czy kebabów, to powinien sobie poradzić także i w Ełczance. Trzeba bowiem odpowiednio umieć ustalić trasę przejazdu pomiędzy poszczególnymi punktami, aby móc zamówienia sprawnie porozwozić, a bez dobrej znajomości miasta oraz doświadczenia w branży to nie jest możliwe. Co do atmosfery to ludzie wydają się bardzo sympatyczni i atmosfera OK (przynajmniej tak ja to widziałem w trakcie dwóch dni próbnych). Być może ktoś, kto pracował tam dłużej napisałby na ten temat więcej i bardziej szczegółowo. Ogólnie polecam ale tylko doświadczonym kierowcom. Tym bez doświadczenia proponuję najpierw je zdobyć w jakiejś innej firmie, w której wpada mniej zamówień i w której łatwiej jest ogarnąć tę profesję.

Czy atmosfera w firmie Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ełczanka S.C. Firma Handlowo-Usługowa Magdalena Prostko Paweł Buza