Opinie o PW KRYSTIAN SP Z O O w Przysucha

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PW KRYSTIAN SP Z O O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PW KRYSTIAN SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW KRYSTIAN SP Z O O w Przysucha

Czy w PW KRYSTIAN SP Z O O jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dociekliwy
@HR Krystian

To ja zadam 2 pytania. 1.Czy wspomniany wzrost o 38% i 20% na krojowni i magazynie nie ma związku z utworzeniem 3 brygady na 3 zmiane by mogła pracować 24h na dzień a nie tylko 16? I czy nie pojawiły się nowe maszyny które potrzebowały by nowych operatorów? 2.Czyli pracownicy nie dźwigają materiałów powyżej obręczy barkowej o wadze większej niż 21kg? (bo taka jest norma) i 3 pytanie ekstra Ile osób albo procent odeszło/nie przedłużyło/ zostali zwolnieni w ostatnich 2/3 lat z produkcji zwłaszcza kierowników.

A czy dla Account Managera też ta praca zdalna byłaby okazjonalna tak jak piszecie? Jak mam teraz przed sobą ofertę to nie widzę w niej wzmianki o tym trybie, przyznam, że na nim by mi zależało. Wiadomo, że to głownie praca mobilna, ale jak często trzeba zjawiać się w biurze i w jakim celu?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie PW KRYSTIAN SP Z O O w przypadku pracy jako Specjalista Ds. Zakupów?

Kornela Nowy wpis

Z jakich przyczyn jest ona okazjonalna? ;) zastanawiają mnie również przy tym warunki. czy chodzi o to, że na przykład można ją wykonywać raz w miesiącu, czy po prostu dana osoba musi spełniać jakieś konkretne wytyczne?

HR Krystian Nowy wpis
@Kornela

Zdalna praca okazjonalna to 24 dni w roku kalendarzowym. Oferujemy tylko taką możliwość z uwagi na specyfikę pracy w Dziale Zakupów.

W każdym dziale jest taka atmosfera, jaką ktoś niedawno opisał? Mnie interesuje ta nowa oferta na dział zakupów. Specjalisty do niego właśnie szukają. :) mam doświadczenie chętnie dowiem się czegoś więcej o warunkach. czy znacie może po pierwsze widełki placowe?

HR Krystian

Zapraszam do uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym gdzie rozwiejemy wszelkie pojawiające się wątpliwości.

Rnestor

Sugeruję dokładniejszą selekcję wśród osób powoływanych na stanowisko kierownika/brygadzisty, bo pracować się nie da.

Rysiek
@Rnestor

Czy sugestia przeszła? Na jakiej zasadzie osoby na stanowiska wyższe są wybierane? Czy istnieje opcja na awans? Są organizowane konkursy? I na dzień dzisiejszy z jakich przyczyn padła tamta opinia?

Xxxx
@Rnestor

Potwierdzam , atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia. Co do brygadzistek (szczególnie tych starszych stażem) brak słów każdy młoda osoba szukająca pracy powinna na starcie uciekać bo mimo chęci, zaangazowania i tak panie brygadzistki zmieszaja z (usunięte przez administratora), szkoda nerw na taką pracę.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PW KRYSTIAN SP Z O O się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services

HR Krystian

Tak, w firmie mamy określone kanały komunikacje, które pozwalają na podjęcie skutecznych działań. Oczywiście jak w każdej firmie zdążają się szumy komunikacyjne ale pracujemy nad Nimi i gładzimy Nasze ścieżki.

@HR Krystian

Nawet sam prezes ma delikatnie mówiąc (usunięte przez administratora) na zgłaszane problemy, potrzebę zatrudnienia dodatkowych osób do pomocy. Ludzie są olewani i mają zasuwać jak małpy w zoo. Nieważne są przepisy BHP. Dźwiganie materiałów na magazynie czy krojowni przekracza wszystkie normy. Nie ważne że sobie zniszczysz kręgosłup. Ważne że masz harować. Nie ważne że zrobisz coś szybciej, że nie powodujesz zastoju na linii produkcyjnej, bo i tak nie możesz wtedy ani chwili odpocząć, bo jak prezes zobaczy że chwilowo odpoczywasz to Ci jeszcze zdjęcia będzie robił. Kierowniczce powiesz że nie dajesz rady, to Ci da radę żebyś się rozejrzał za nową pracą.

HR Krystian

@Były pracownik Nie mogę zgodzić się z Twoimi zarzutami wobec Naszej firmy. Zatrudnienie u nas rośnie z każdym rokiem. W przywołanym przez Ciebie Dziale Krojowni w ostatnich dwóch latach zatrudnienie wzrosło o 38% a w Magazynie o 20%. Nie jest więc prawdą, że firma nie reaguje na potrzebę zatrudniania kolejnych osób. Jednocześnie jako potwierdzenie Naszych licznych działań rekrutacyjnych zapraszam na naszą stronę www.krystian.com.pl gdzie można sprawdzić na jakie stanowiska prowadzone są obecnie procesy rekrutacyjne. Jako firma działająca w obszarze BHP i budująca świadomość bezpiecznego wykonywania pracy zapraszam do zapoznania się z przepisami BHP i normami dźwigania bo postawiony zarzut o zaniedbaniach w tym obszarze jest absolutnie chybiony.

Dociekliwy

Zofia

To ile ma szwaczka u nich w tym roku? Bo jest ogłoszenie na stronie i piszą, że system premiowy. Ktoś tu pisał w 2021, że była minimalna krajowa plus max 200 zł. Ciekawe, jak teraz...

Irena

Niestety wpis ukryty, a mnie interesuje też info odnośnie pensji :( Co zostało potwierdzone we wcześniejszym poście? Swoją drogą to w ogłoszeniu na stronie mówią o przyjaznej atmosferze, ile w tym prawdy z perspektywy pracownika? ;)

Ogłoszenie na Specjalista ds. Obsługi Klienta do PW KRYSTIAN SP Z O O pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Polecam

Beata

Skoro polecasz to może powiesz coś więcej na temat pracy tam? Jakieś największe atuty?

@Beata

Szkolenia, ubezpieczenie grupowe, wsparcie ze strony zarządu i współpracowników, przyjazna atmosfera, mozliwość awansu,

Adrian

O, to super. Szczególnie możliwość szkoleń. Firma je sponsoruje i nie trzeba podpisywać żadnej lojalki za udział? Bo wolałbym tego uniknąć.

@Adrian

Nie ma żadnych umów lojalnościowych.

Realista

Jak ktoś potrzebuje się na chwile złapać byle gdzie w Przysusze to jest dobra, opcja na dłuższa metę nie da się wytrzymać. Najniższa krajowa + 100/200 zł, premie żałosne i wrzucane na pasku do nadgodzin (sobót, które swoją droga nie nie są obowiązkowe aczkolwiek jak Ci każą to masz być a jak się postawisz nie to zapomnij o jakiejkolwiek premii), także nie wiadomo defa kto ile dokładnie ta premia wynosi w danym miesiącu ale jak dostaniesz 200zł brutto to jest max chyba, że jakiś wyjątek się wydarzy (tak raz dali na święta trochę więcej). Brak jakiegokolwiek sensownego systemu premiowania, wszystko uznaniowo. Awanse wewnątrz pracy owszem ale po 5-10 latach i dla ludzi którzy wchodzą kierownictwie w 4 literki. Poza tym potrafią Ci w twarz kłamać, że firma ma opóźnienia i trzeba przyspieszyć tempa, po czym dają ogłoszenie, że ze względu na brak pracy premie są anulowane do odwołania. Pożal się boże kierownicy, brak jakiegokolwiek ludzkiego podejścia tylko cyferki się liczą, nie obchodzi ich to ze zlecenia są różne, tabelka ma się zgadzać. Oczywiście nie wszystko wina kierowników/przełożonych bo wiadomo polecenia idą z góry. Najlepszym przykładem podejścia firmy była wypowiedź szefostwa "Żyjemy by pracować, pracujemy by żyć" w momencie gdy chcieli by wszyscy przyszli w Sobotę/Niedziele mówiąc o tym 2-3 dni przed. A wracając co do tabelek podczas 1-2 fali covida potrafili pokazać tabele z miesięcznymi wynikami zespołu z których wynika ze były największe w całym roku ale powiedzą ze muszą ciąć budżet bo Covid. Sposób w jaki firma podpisuje umowy z pracownikami też jest karygodny podczas mojej przygody z Krystianem 2 razy przedłużałem umowę za każdym razem w ostatni dzień umowy i oczywiście nie pytając o zdanie i kładąc umowę przed Tobą, a były też przypadki ze umowę dostawano 5 dni po zakończeniu umowy a ludzie przychodzili nie wiedząc czy wgl jeszcze są zatrudnieni. Były osoby pracujące parę lat i nie przedłużono im umów z dnia na dzień i nie byli nawet rad ich poinformować ze nie zamierzają jej przedłużać (nie wspominając dlaczego). Podsumowując jeśli nie pracujesz na stanowisku biurowym lub podobnym to nie masz to czego szukać, wieczne pretensje, że praca nie jest skończona nie ważne ze nie ma materiału na magazynie Twoja wina, a jak zrobisz swoją prace ponad program i masz trochę spokoju to zaraz przyjdą, że nie możesz stać i nic nie robić więc tym sposobem motywują do efektywnej pracy.

@Realista

bo to prawda

Joanna
@pracownik

A ty na jakiej podstawie tak uważasz niby?

Kolorowaania

Czy po stażu w Waszej firmie jest szansa na zatrudnienie na umowę?

Zatrudniona
@Kolorowaania

Oczywiście!

Julia
@Zatrudniona

Oo, to ekstra. A ile taki staż trwa ? I czy jest płatny ?

Kolorowaania
@Zatrudniona

To dziwne, bo nikt po stażu u Was nie dostał umowy

@Kolorowaania

Wszystkie osoby, które zakończyły staż refundowany z UP otrzymały umowę o pracę. Obecnie po zakończonym stażu pracuje z Nami 5 osób, których umowy o pracę zawarte są na dłuższy czas.

@PW KRYSTIAN SP Z O O

To bardzo fajny sposób na start!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w PW KRYSTIAN SP Z O O? Chętnie zatrudniają?

pozytywna

czysta prawda

wiola

podobno w krystianie pierwszy raz bedzie mikołaj

jola
@wiola

nie wierze ze taka potężna firma nie daje pracownikom prezentów na świeta

@jola

Hej, od lat firma organizuje spotkania świąteczne (ostatnio, w Covidzie tylko świąteczne lunche w podgrupach), są prezenty nie tylko na święta, ale też drobne "umilacze" na dzień kobiet, chłopaka czy Mikołajki. Wcześniej było przyjemniej, bo mieliśmy też większe spotkania świąteczne i mieliśmy trochę czasu na pogadanie, ale teraz wiadomo, dużych zgrupowań robić nie można. Pracownicy mają też inne korzyści. Możemy n.p. po super cenach kupować produkty, które sprzedaje firma. Są też organizowane różnego rodzaju szkolenia. Moim zdaniem naprawdę sporo jest fajnych możliwości.

HR Krystian

W Naszej firmie studenci są bardzo mile widziani. Zatrudniamy absolwentów na umowę o pracę w różnych obszarach naszej firmy jak również przy pracach dorywczych na umowę zlecenia. Organizujemy zarówno praktyki jak również staże dla studentów. Bardzo cenimy sobie tą grupę pracowniczą za kreatywność i nieszablonowe podejście do pracy.

Zainteresowana
@pracownik

Klamstwo

@Zainteresowana

która cześć mojej wypowiedzi to kłamstwo?

zainteresowana

Zastanawia mnie czy w tej firmie są prawnicy ? dlaczego pracownicy są zmuszani do poddawania się eksperymentom medycznym tzw szczepionek pod grożbą utraty pracy co jest nie legalne i nie konstytucyjne. Czy pracodawcy wezmą odpowiedzialność za skutki uboczne ? Proszę nie pisać o przepisach i rozporządzeniach bo to wszystko jest nie legalne a zmuszanie grozi odpowiedzialnośćią karną. już spora liczba pracowników zasięgała porad prawnych i w każdym przypadku odpowiedz brzmiała nie legalne proszę poczytać o eksperymentach medycznych i wymuszeniach. bedziemy sie bacznie temu prxyglądać

Od czego uzależniona jest premia w firmie PW KRYSTIAN SP Z O O? Jakie są progi premiowe? Dodali 18 grudnia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Najlepiej przyjść na rozmowę i się dowiedzieć. Dużo na pewno zależy od kwalifikacji i zaangażowania.

Ona

Pracuję tu już dość dlugo ale wreszcie dojrzalam do tego żeby szukać normalnego miejsca z normalnym kierownictwem.

@Ona

Dziwne

Jagna

Odejść z tego syfu nie wystarczy żeby zatrzeć smród stamtąd bijący. Nigdzie w swojej dotychczasowej karierze nie spotkałam się z takim miejscem. Kierownictwo w większości oszołomy z przypadku. Bez doświadczenia, bez wykształcenia, bez wiedzy. Że też takie miejsca jeszcze istnieją. Odradzam każdemu, omijajcie z daleka.

Czy firma PW KRYSTIAN SP Z O O udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

jola

na zadne

Patryk

Ta firma to wiejskie korpo, współczesny (usunięte przez administratora) Odradzam każdemu. Stamtąd tylko ludzie odchodzą. Wystarczy zobaczyć na ciągły nabór. Do dziś zadaję sobie pytanie jak tyle wytrzymałam. Na samą myśl o tym (usunięte przez administratora) dostaję dreszczy. Jeśli wam czas i spokój ducha miły trzymajcie się od nich z daleka. P.S. wypłaty blisko minimum krajowego, premie po 100 zł. Jedna wielka kpina

Przemiana
@Patryk

Firma rzeczywiście przechodzi wiele przemian. Jest to związane z szybkim wzrostem (zarówno liczby pracowników, jak i przychodów i ilości oferowanych produktów). Przy tak dużej firmie pewne procesy muszą być wprowadzone, gdyż inaczej firma nie będzie sprawnie funkcjonowała. Nie wszyscy radzą sobie dobrze ze zmianami i z przejęciem odpowiedzialności za swoją pracę. Firma stara się pomagać pracownikom wykorzystać te zmiany na swoją korzyść. Wiadomo, że niestety nie zawsze się udaje. W trudnym roku 2020 firma wyszła obronną ręką, co nie wszystkim firmom się udało. Było to możliwe dzięki elastyczności i zmianom, ale w głównej mierze, dzięki pracownikom, którzy wykazali się naprawdę super postawą, zrozumieniem zmian, kreatywnością i elastycznością. Wielu z nich zdobyło nowe umiejętności i awansowało na nowo powstałe stanowiska. Tak, rekrutacje są prowadzone bez przerwy - bo firma się rozwija i chce się rozwijać dalej. Ja naprawdę polecam :)

@Patryk

Chyba w korpo nie pracowałaś. Ale każdy ma prawo wyboru.

Bardzo fajna, szybko rozwijająca się firma. Koordynacja pewnych działań nie jest idealna, ale widzę, że wszyscy się starają, żeby to usprawnić. Na pewno rozwojowa. No i fajnie, że w naszym regionie jest taka polska, rodzinna, rosnąca firma.

Kandydatka

Chcę aplikować do biura obsługi klienta, ale słyszałam wiele opinii i nie wiem czy w nie wierzyć. Czy to ze ogłoszenie ciagle wisi spowodowane jest zwiekszaniem dzialu, brakiem kandydatów czy rotacją? Na jakie wynagrodzenie można u was liczyć? Bliżej średniej krajowej czy minimalnej? Jakie dodatki do pensji oferujecie? I czy to prawda że dyrektorem działu jest pielęgniarka?

@Kandydatka

Zapraszam na Naszą stronę internetową www.krystian.com.pl gdzie w zakładce Kariera znajdziesz Wszystkie aktualne procesy rekrutacyjne. O warunkach zatrudnienia zawsze rozmawiam podczas spotkania rekrutacyjnego i zależą one w dużej mierze od doświadczenia i kompetencji. Nie, Biurem Obsługi Klienta nie zarządza osoba z wykształceniem pielęgniarskim. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu. rekrutacja@krystian.com.pl

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PW KRYSTIAN SP Z O O? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Rozliczanie godzin nadliczbowych odbywa się w przyjętym w firmie okresie rozliczeniowym. Wypracowane godziny nadliczbowe są rekompensowane udzieleniem czasu wolnego lub dnia wolnego a po zakończonym okresie rozliczeniowym dodatkiem w wysokości 50% lub 100% wynagrodzenia.

Kinga

Czy są przyjęcia przy pakowaniu?

@Kinga

Witam, niestety na chwilę obecną nie posiadamy wolnych miejsc w obszarze Pakowania. Proszę obserwować Naszą stronę www.krystian.pl gdzie zamieszczamy informację o wolnych stanowiskach. Wszelkie aplikacja zbieramy pod adresem rekrutacja@krystian.com.pl. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o PW KRYSTIAN SP Z O O - Przysucha

• Jak się pracuje w PW KRYSTIAN SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy PW KRYSTIAN SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PW KRYSTIAN SP Z O O?

PW KRYSTIAN SP Z O O
2.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Staszica 9 A
    26-400 Przysucha