Art. Mas Sp.j. Jacek i Wojciech Bińczyk

Radom

Opinie o Art. Mas Sp.j. Jacek i Wojciech Bińczyk

klient

a czy ktoś zna nr tel , na który można się dodzwonić do firmy ,żeby nie był ciągle zajęty , a jak jest wolny to nikt nie odbiera :(

JW

Uczciwa firma. Wynagrodzenie zawsze na czas. Stawka tez wysoka w zaleznosci od stazu. Sama praca jak to praca na magazynie. W zaleznosci od sezonu zmienia sie jej intensywnosc. Duzym plusem jest mozliwosc dorobienia na rozladunkach kontenerow i to nie za male pieniazki.

Janek

Witam czy pracuje ktoś w tej firmie i możemy mi coś na ten temat napisać. Ostatnio często widzę ogłoszenie na stanowisko magazyniera do szykowania przesyłek. Miał ktoś doczynienia z nimi?

Zostaw opinię o Art. Mas Sp.j. Jacek i Wojciech Bińczyk - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art. Mas Sp.j. Jacek i Wojciech Bińczyk