Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import Jacek Bińczyk Wojciech Bińczyk sp.j. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import Jacek Bińczyk Wojciech Bińczyk sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import Jacek Bińczyk Wojciech Bińczyk sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import Jacek Bińczyk Wojciech Bińczyk sp.j. w Radom

Zmęczony

Potwierdzam przykre opinie na temat pracy w firmie Art Mas. Szefostwo i ich potomstwo nie wiedzialo w jakiej kolejce stac, czy po rozum, czy po wzrost. Niestety opuścili obie kolejki.. Jeśli chcesz doświadczyć podłości i złośliwosci ludzkiej w pełnej kwintesencji, nie móc normalnie wziąść sobie urlopu, pracować na sprzęcie z czasów Gierka- to polecam!!! W gratisie będziesz mógł obserwować, jak lizusy mydla oczy biednym chłopcom pseudo Dyrektorom, notorycznie spóźniając sie do pracy i robiac tylko i wyłącznie dobre wrażenie!!! Ale to sie w tej firmie liczy najbardziej. Kto wejdzie najgłębiej, ten będzie doceniony. Albo zgnębiony, aż w końcu zacznie łykać positivum przychodząc do pracy ????????Jeśli masz własne zdanie i ambicje, bedziesz wrogiem nr jeden w tej firmie. Lepiej ratuj się czym prędzej i szukaj pracy w firmie, gdzie szanuje i przestrzega się prawa pracownika, tutaj możesz o nich co najwyżej poczytac sobie w Kodeksie Pracy..

Nie polecam pracy w tej firmie. Wiele by pisać o minusach. Brak szacunku do pracowników, część szefostwa odpowiada "dzień dobry" tylko gdy ma dobry humor, czyli rzadko. Praca dla mało ambitnych. Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju - chyba, że chodzi o rozwój cierpliwości, poprawiając mnóstwo już zrobionych rzeczy, ponieważ co chwila zmieniane były decyzje. Albo pomysłowości jak zrobić coś z niczego - wszystko za co było trzeba zapłacić pieniądze ucinane było na starcie. Często przekraczało to granice absurdu. Po firmie biegały myszy i zostawiały na biurkach niespodzianki. W kuchni raczej ciężko było bez obrzydzenia odgrzać jedzenie, bo mikrofale porośnięte były warstwami brudu z czasów, w których chyba jeszcze hasały dinozaury. Jedyny plus tej firmy to wypłata w terminie, ale czy w dzisiejszych czasach, gdzie mnóstwo firm zapewnia pracownikom prywatną opiekę zdrowotną, dofinansowania do nauki i rozwoju, zajęć sportowych itp. to powód by pracować w takiej firmie?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import Jacek Bińczyk Wojciech Bińczyk sp.j.?

NIE Nowy wpis

Nie ma takiej możliwości, wszystkie wyższe stanowiska obsadzone przez rodzinę. A atmosfera, traktowanie pracowników i warunki pracy fatalne, omijać szerokim łukiem.

Czy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import Jacek Bińczyk Wojciech Bińczyk sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Nick Nowy wpis

Niestety ani karty multisport ani żadnych innych bonusów w tej firmie nie uświadczysz. Chyba, że lubisz(usunięte przez administratora), wtedy jako bonus to polecam

Bezrobotna

Jak widać nie tylko ja miałam takie odczucia jak inni forumowicze. Brak empatii i szacunku ze strony szefostwa,nie odpowiadają nawet dzień dobry własnym pracownikom, a więc wywioskujcie sami co to za persony z nich są.. Urlopy z góry narzucają ,co graniczy z szaleństwem w dzisiejszych czasach.. Brak możliwości rozwoju czy awansu ..bo stołki objęte przez rodzinkę, która niebawem zatruje się własnym jadem..

Zmęczony

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import Jacek Bińczyk Wojciech Bińczyk sp.j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH

pluszowaskarpeta

Każdemu szanującemu się człowiekowi odradzam pracy w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku. „Rządzący” tego przytułku dla bezdomnych mysz nie szanują ludzi, traktują ich jak wszystko co najgorsze, płacą z bólem d* , a wieloletnich pracowników przekupują co miesięczna premia czyt. kopertą z cukiereczkami ,która zadowala osoby z syndromem sztokholmskim. Stery próbują przejąć synkowie, rodzeni i cioteczni- połączenie wybuchowe, bo chyba stosunek do siebie maja taki sam jak do pracowników. Jeden mądrzejszy od drugiego. Zapomnij pójść na 2kę - będziesz miał przerąbane, bo cię za długo nie ma przy biurku. Krótkie poranne pogaduchy z koleżanka? Zapomnij. Do roboty! Urlop? Zapomnij. To my ci powiemy kiedy możesz. Jesteś chory? Oszalałeś? Na twoje miejsce czeka pewnie kilku chętnych w tym bezrobotny, mało wymagający - najlepszy z możliwych. Reasumując. Nie warto.

Kamil

Witam, Proszę o opinię na temat pracy w Art.Mas jako PH. Praca biurowo-wyjazdowa, czy cały czas w terenie? Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Czy premia jest w ogóle osiągalna i czy jest wypłacana na czas? Samochód służbowy także do użytku prywatnego? Czy raczej bulterier jako opiekun floty wyznaczający dokładną trasę do klienta i z powrotem do firmy? Jaka panuje atmosfera wewnątrz firmy? Ogólnie warto? Pozdrawiam, Kamil.

Widziałem, że jest ogłoszenie na dział Exportu. Chyba nadal aktualne.

@Paweł

Już nie ma tego ogłoszenia, no ale nie ma się co dziwić - od Twojej aktywności na forum minęło już sporo czasu. Wiem też, że dość niedawno w Przedsiębiorstwie Wielobranżowym Art. Mas Export-Import szukali przedstawiciela handlowego. Może chciałbyś aplikować?

@Karolina

Nie, PH to nie moja specjalność. Widzę, że ogłoszenie nowe się pojawiło.

Kamil

Dobrze oceniana firma, praca w dobrej atmosferze więc sądzę, że warto starać się o pracę

Dorota

@anna a jest już pełny skład pracowników ? Czy szukają kogoś ?

Janusz Ch

Witam dziś robiłem zakupy w tej firmie tj 15.11.2018 nie pierwszy raz a może 20 zostałem bardzo źle potraktowany ponieważ Pan u którego składa się zamówienie jest typowym bucem i nie kompetentną osobą na tym stanowisku.

Eugeniusz
@Janusz Ch

Nie kompetentna to jest ta wypowiedz i nie na temat, jestem stałym klientem od kilku lat dokonuje zakupów i Pan jest przygotowany jesli chodzi o wiedzę o produktach i szybką i rzetelną obsługę w 100% , ale teraz może na temat kto moze coś napisać jak się pracuje w tej firmie bo kuzyn szuka pracy i się zastanawiał o pracy w Firmie Artmas?

Stały nabywca
@Janusz Ch

Dokładnie nie na temat, też jestem stałym kontrahentem i potwierdzam obsługa profesjonalna może jak ktoś myśli że to sklep detaliczny ma takie pretensję ja jako hurtownik jestem bardzo zadowolony i wydaje się że to dobre miejsce na pracę ????

Krzysztof
@Janusz Ch

Chyba jeździmy do różnych firm. Na pewno nie jest to tak, którą Pan opisuje. Zdanie zgoła odmienne mam na ich temat.

Czy pracownicy w Art. Mas Sp.j. Jacek i Wojciech Bińczyk dogadują się między sobą?

Pracownicy tworzą miły i pomocny zespół. Nie uświadcza się tam wyścigu szczurów jak w co po niektórych firmach.

Beata

Czy firma po czasie Stawia na umowę o prace, czy nie ma na co liczyć ?

mateusz

pamiętam jak tam zatrudniali (usunięte przez administratora), a jak ktoś zasłużył to dawali umowę zlecenie na 300 zł... p(usunięte przez administratora), czekało się w kolejce jak po kiełbasę za PRL... a to nie było tak dawno. połowa składu to jakieś emeryty wojskowe dorabiające(usunięte przez administratora) jak jest teraz? (usunięte przez administratora)

Hanna

Dobra firma, dobrze się pracuje i wystarczy spojrzeć na forum brak wpisów pracowników.

klient

a czy ktoś zna nr tel , na który można się dodzwonić do firmy ,żeby nie był ciągle zajęty , a jak jest wolny to nikt nie odbiera :(

JW

Uczciwa firma. Wynagrodzenie zawsze na czas. Stawka tez wysoka w zaleznosci od stazu. Sama praca jak to praca na magazynie. W zaleznosci od sezonu zmienia sie jej intensywnosc. Duzym plusem jest mozliwosc dorobienia na rozladunkach kontenerow i to nie za male pieniazki.

Janek

Witam czy pracuje ktoś w tej firmie i możemy mi coś na ten temat napisać. Ostatnio często widzę ogłoszenie na stanowisko magazyniera do szykowania przesyłek. Miał ktoś doczynienia z nimi?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import Jacek Bińczyk Wojciech Bińczyk sp.j. - Radom

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import Jacek Bińczyk Wojciech Bińczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import Jacek Bińczyk Wojciech Bińczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Żółkiewskiego 64
    26-600 Radom