Opinie o Kajasport.pl Kaja Kozłowscy sp.j. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kajasport.pl Kaja Kozłowscy sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kajasport.pl Kaja Kozłowscy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kajasport.pl Kaja Kozłowscy sp.j. w Białystok

Recepcjonista Nowy wpis

Tyle doskonałych osób stąd odeszło i to nadal nie dało do myślenia właścicielowi? Dziwne? „Ktoś” jest tego przyczyną. Pracownicy nie mogą się odezwać w tej kwestii bo automatycznie zostaną skreśleni prze tego „kogoś”. Polecamy radykalne zmiany, chociaż może po tylu latach i tak jest za późno.

ups Nowy wpis
@Recepcjonista

c

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Kaja Kozłowscy sp.j.?

Recepcjonista Nowy wpis

Ani jeden ani drugi ci się nie prxyds.

Mały karaluszek

Firma de facto posiada wspaniały skład handlowców, przesympatyczną kadrę rozliczeniową oraz niesamowity skład magazynowy. Problemem jednak jest jeden element zaburzający całą gospodarkę w firmie. Słowa do właściciela firmy: może warto podjąć jakże radykalną decyzję nim ten okręt zatonie bo "coś" go ciągnie na (usunięte przez administratora) Może warto wziąć do serca sugestie tak pomijane przez lata?

Olga

A czemu dokładnie tutaj pracować? Co konkretnie się wam podoba?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kajasport.pl Kaja Kozłowscy sp.j.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży trofeów i sportu?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Kaja

Lubię tu pracować

@Kaja

To ujawnij sie kim jesteś bo z tego co słyszałem to duzo handlowcow szuka sobie po cichu nowej pracy ;)

@hejhello

Czyzby Pani Manager probuje ocieplic wizerunek firmy :D

Tutaj nie można pokazać ze coś się umie. Zamiast docenić dodatkowe zdolności będą to wykorzystywać na każdym korku bez podziękowania. Daj palec a zeżrą całą rękę !

zgadzam sie w 100% :)

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Kiero

Warunki zatrudnienia są całkiem niezłe. Źródłem niesnasek w tej firmie jest kadra zarządzająca(usunięte przez administratora)

Wiktoria
@Kiero

Czy szeregowy pracownik ma z nią częstą styczność? Pytam, bo w większych firmach można nie mieć okazji na co dzień kontaktować się z szefostwem i jestem ciekawa, jak to jest w Kaja, tym bardziej, że widzę aktualne oferty pracy u nich i zastanawiam się, co robić: https://kajasport.pl/Aktualne-oferty-pracy-w-KajaSport-ccms-pol-222.html

@Wiktoria

tak ma na codzien a w szczegolnosci z Pania manager która jedno przekazuje dla szefa a drugie dla pracownika a gdy dochodzi do konfrontacji szef manager pracownik pani menager zaczyna krecic tak aby jej bylo dobrze :)

Moja miła

Nie wiem dlaczego wszyscy narzekają. Praca jest na prawdę fajna, dużo pracy, fajni ludzie. Wszyscy trzymają sztamę. Poza kierownictwem atmosfera jest na prawdę super.

Janusz
@Moja miła

Mam przez to rozumieć, że relacje na linii kierownictwa z pracownikami nie są zbyt dobre? Napisałeś, że poza kierownictwem atmosfera jest bardzo dobra, dlatego chciałem sprecyzować tę część Twojej wypowiedzi.

Miła moja
@Janusz

Atmosfera wśród pracowników jest rewelacyjna. (usunięte przez administratora) Mowa tu nie tylko o zamówieniach.

Jeżeli lubisz pracować pod presja czasu - z narzucanymi odgórnie poleceniami bez możliwości wdrożenia swoich pomysłów,bez rozwoju -TAK TA FIRMA JEST DLA CIEBIE/ osobiście nie polecam!!!

Nieznajoma

Praca w tej firmie jest naprawdę męcząca. Plany na kolejne miesiące wyssane z palca i bez logicznego przemyślenia. Co jakiś czas pretensje ze strony kierownictwa i szefa na temat ekspozycji sklepu. Wszystko wyliczanie co do minuty w RTM, każde zadanie musi być wpisane. Nawet przełożenie buta z jednego miejsca w drugie. TO JEST CHORE! Pani manager co chwilę wymyśla swoje cudowne pomysły, które kompletnie nie pasują. W głowie ma chyba tylko swoje procedury. Pracownik zasuwa jak głupi i nie otrzyma nawet zwykłej pochwały od szefostwa. Chłopacy na magazynie pracują za dwóch, bo ciągle są w okrojonym składzie. Nikt im nie dziękuję za to. Ja już zaczęłam szukać nowej pracy, bo dłużej tu nie wytrzymać i proponuję zrobić to reszcie. Odradzam pracy tutaj.

Zbigniew

Nie polecam!Atmosfera fatalna,pełna inwigilacja! Masz możliwość szukaj dalej kolego/koleżanko !

Pracownik roku

Może już czas i pora na zmianę dyrektora?

Martyna

Byłam tam jakiś czas temu na rozmowie. Powiem szczerze - było strasznie. Mega wymagania za śmieszne pieniądze, jakieś kontrole poprzez MTM ( czy jakoś tak) i procedury. WTF? Czytałam tutaj opinie i wydawało się, że wszystko jest ok, ale mnie to jakoś nie przekonało. Mam nadzieję, że wreszcie takie firemki zniknął z naszego miasta. Praca dla ludzi lubiących wyzwania. Najgorszy był chyba ten wąs. Ja nie skorzystam, ale innym życzę powodzenia. Pozdrawiam - Martyna

Dosłowny Janusz

Powiem wprost, jeżeli ktoś chce trafić w miejsce, aby dowiedzieć się jak nie powinna wyglądać firma to właśnie tam. Wykonywanie zadań co do minuty, Pani Manager oraz Pani Dyrektor wzięte z innej orbity nie mające pojęcia jak rozmawiać z ludźmi, obłudne, fałszywe, dwulicowe. Marże oraz zyski do realizacji wzięte z kosmosu, zarobki słabe. Obiecują gruszki na wierzbie, a potem jest jak jest. Bardzo duża rotacja ludzi w firmie, po odejściu pracownika wszystko co złe - wina pracownika, który odszedł. Wypominanie wszystkiego ze strony szefostwa. Jeżeli chodzi o pracowników to większość jest w porządku, ale presja czasu robi swoje przez co tworzą się zamknięte kręgi i obgadywanie. Osobiście stanowczo odradzam. W ostatnim czasie odeszło 2 kierowników (kierownik magazynu i kierownik działu internetowego), a zaraz odchodzi kolejna kierowniczka z działu rozliczeń co chyba o czymś świadczy. Dodatkowo do pieca dorzucają synkowie szefa, którzy robią zmiany negatywnie wpływające na pracowników, a sama praca kierownika jest tylko z nazwy, bo nie można mieć swojego zdania. Sporo osób chodzi na zwolnienia zdrowotne, bo nie wytrzymują w tej firmie.

Ulka

Firma z ogromnym doświadczeniem, dobrze się pracuje , praca dla ambitnych ludzi!

Duże możliwości, ale wymagana umiejętność zarządzania swoim czasem pracy i listą zadań.

Bolo

Niektórzy mają wielką przyjemność z oczerniania i pewnie dlatego wypisują takie bzdury!

gość

Fantastyczny zespół, świetni ludzie, fajny asortyment, duże możliwości finansowe, socjal też ok. Aspiracje na małą korporację. Kontrola poprzez CRM i RTM. Lubię atmosferę w Kaja Kozłowscy sp.j. za: Różnorodność charakterów,

Bardzo polecam tę firmę ze względu na wysokie zarobki oraz miłą atmosferę w pracy. Sam musiałem odejść z powodu zmiany miejsca zamieszkania, lecz w żadnym innym przypadku nawet nie rozważałbym opuszczenia firmy. Polecam!

PrawdziwyPracownik

Rozbawił mnie ten komentarz :) Jestem ciekaw kto to pisał bo nie kojarzę zeby zwolnił się ktoś z powodu zmiany miejsca zamieszkania, chyba że się komuś firmy pomylily xD Moim zdaniem jest zupelnie odwrotnie. FATALNA atmosfera i słabe zarobki. Szczerze odradzam

Prawdziwszy pracownik
@PrawdziwyPracownik

Jeśli jest to opinia aktualnego pracownika to dlaczego się trzyma tej firmy skoro zarobki są słabe? Trochę bez sensu jest ten komentarz. A no i była osoba, która zwolniła się z tego powodu. Jeśli nie pracowałeś/aś w tym czasie to skąd możesz wystawiać taką opinię?

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w Kaja Kozłowscy Sp.j.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

Jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Kajasport.pl Kaja Kozłowscy sp.j. - Białystok

Kajasport.pl Kaja Kozłowscy sp.j.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Św. Rocha 5 lok. 3
    15-879 Białystok
  • NIP: 5422074621 KRS: 0000102328

Kajasport.pl Kaja Kozłowscy sp.j.