Opinie o IKEA Industry Group Orla w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IKEA Industry Group Orla. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Group Orla o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Group Orla w Bielsk Podlaski

zxc

Nie polecam (usunięte przez administratora) płaca a (usunięte przez administratora) to juz chyba norma w tym zakladzie...

Xxx

Pracowałem nie polecam lipa omijajcie z dala biorą ludzi dosłownie z pod sklepu po miesiącu odchodzą dlaczego bo za 2 tys nikt nie będzie robil tam się pracuje dla kierownika na wypłaty nie sobie kiero bierze 14 tys a szary robol 2 tys kolhoz (usunięte przez administratora) po 12 godzin a masz tyle co sprzątaczka na pul etatu

Czarek

Czy zmieniło się coś w firmie w kwestii wynagrodzeń? Mam zamiar aplikować stąd moje pytanie?

X

Śrubki, podkładki i zakrętki. Taki szybki kluczyk mamy. Cóż co przykładowo bałt ma ważyć 2x2 jakiej 4,5 kg to wazy 1,5 kg. Firmę polecam do szybkich i ogólnych wnętrz. Lekko i łatwo.

Firma IKEA Industry Group Orla poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Bielsk Podlaski
Anna Młynarczyk
Stary wyjadacz

Jak ekipa po podwyżkach ? Nie wiadomo co robić z taką ilością pieniędzy ???? Czas uciekać z tej firmy.....

Seat

Witam . Proszę opinie ludzi , którzy pracują w tej firmie IKEA Orla jakie są zarobki,jak z urlopami, atmosfera?

Observ
@Seat

Jeśli chodzi o zarobki to są bardzo słabe. Atmosfera ? zależy gdzie trafisz, ale ogólnie wyścig szczurów i duży stres, który nie jest adekwatny do tego ile się zarabia. Nie masz innej roboty na oku to możesz próbować, ale jeśli masz wybór pomiędzy kilkoma firmami to zdecydowanie odradzam pracę w Ikea Orla, tu ''skrzydeł nie rozwiniesz'' .

@Observ

Czy możesz wyjaśnić, dlaczego negatywnie oceniasz atmosferę? Tworzą ją głównie pracownicy, może integracja zorganizowana przez pracodawcę rozwiązałaby problem? Wspomniałeś, że nie jesteś zadowolony z zarobków, czy wynagrodzenie składa się z podstawy i premii?

Rolex

Czy obecnie na wózku widłowym mozna zarobić 3000zl na reke ? Czy nadal proponuja takie ochłapy jak dawniej ?

@Rolex

Brutto tyle nie dostaniesz.

uuuu

IKEA nie jest super

Ikea jest super!

Jerzy

@Ram pam pam a na jakim stanowisku w IKEA Industry Group Orla pracujesz? Możesz opowiedzieć trochę więcej - za co dokładnie w firmie odpowiadałeś i kiedy zakończyłeś pracę u tego pracodawcy? Perspektywa czasu, jak i wszystkie szczegółowe informacje pomogą zrozumieć, co masz na myśli.

Ram pam pam

Pracowałem 6 lat podwyżka 2.5%rocznie kpina najlepiej wychodzą tu dupołazy i majstrowie zero szacunku dla człowieka liczy się wartość ikea a człowiek który tu pracuje nie ludzie uciekają jak mogą bo 2 tys zł to dla ikei dużo kpina pozdro robol

Arturro

Orla bez zmian, pracownica pozwala fabryke do sadu o nekanie i pierwsza rozprawe wygrala. Szefowa HR niby na chorobowym a zalamala sie nerwowo, leczy depresje, zlozyla wypowiedzenie. Na produkcji stres,(usunięte przez administratora) Nowy MD spi w pracy, pracuje po 4 godziny dziennie, generalnie ma wszystko w pompie bo jak mowi, ja tu jestem tylko do podpisywania. Zbliza sie nowy etap Voice wiec wszyscy maja pelne gacie co bedzie, ostatni wynik tragiczny. Budije sie FORTE, EGGER w okolicy, ludzie z Orli sie zwalniaja, nikt tam nie chce pracowac

miki

typowy kołchoz, nie polecam ,mało płacą i sporo ludzi się ztąd ulatnia w tym ja:)

Koszki Times

Co tu taka cisza ? Zaorali i kukurydze zasiali?

Milena

MAM SUPER OFERTĘ PRACY DLA INŻYNIERA PROJEKTU/KONSTRUKTORA NA POMORZU. kontakt - mgebska@philiprockwell.eu

Kornik Drukarz z PISu

Jak teraz tam sie pracuje ? Jaka atmosfera w pracy ?

koszki Emploje tim

meble ok, praca - firma zagraniczna, ale kierownictwo i zarobki polskie. typowy kołchoz.

krusiewicz

Mam prośbę.Jeżeli jest możliwość odkupu opakowań po klejach /1000 litrowych/2 szt,które mogłbym użyć jako pojemniki szamba na działce prosilbym o odpowiedż na adres [ apel@wp.pl]

siekiera

Ad. kornik: a zauwazyles ze po tym jak stara kadrowa poczytała w internecie opinie, i że ktoś to przetłumaczył dla starego prezesa to wątek zniknął, a potem pojawił się baaardzo okrojony? Prawnicy zadziałali? Opinie zbyt ostre? A może zbyt trafne? Tak, Swedspan to stara nazwa gałęzi produkującej płyty dla ikei, teraz się nazywa ikea.

Kornik

No to Swedspan ma nowy sztandar - teraz sie to 'IKEA Industry Orla' nazywa. Wszelkie nowe informacje umieszczamy ponizej.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Group Orla - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w IKEA Industry Group Orla?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Group Orla tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Group Orla?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 0 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IKEA Industry Group Orla