Opinie o AGMAZ w Igołomia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AGMAZ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AGMAZ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGMAZ w Igołomia

Jurij

Świetne warunki pracy, stały kontakt ze spedycją i dobra płaca. Firma solidna i uczciwa.

Mateusz
@Jurij

Zgadzam się, wszystko jest w porządku.

Сергій

Шкода, що ви не можете оцінити той факт, що у нас хороший роботодавець!

Marpol

Usługi spedycyjne na najwyższym poziomie! Warto podjąć z nimi współpracę.

Bogdan
@Marpol

Uczciwa i solidna firma, również polecam.

Товари доставлені зразково! Чудовий контакт, прозора пропозиція. Велике спасибі

Specjalista ds. Kadr i Płac

Jeżeli jest mowa o firmach z Pobiednika (tzw."MAZ") np.AG, to są to firmy kapitałowo powiązane z Nadbrzezie15A, imperia logistic. Moja kandydatura do biura tam została odrzucona, gdyż zobowiązano się przedzwonić, ale telefon milczy. Niepoważne traktowanie. Dodatkowo dowiedziałem się, że firmy z Pobiednika nie wypłaciły swoim międzynarodowym kierowcom zestawów wynagrodzeń wynikających z tzw. pakietu mobilności, z kilku miesięcy i ci kierowcy na niemieckiej przyautostradowej stacji paliw zablokowali pół parkingu Grafenhausen-West siedemdziesięcioma zestawami. Został zaangażowany partol Rutktkowskiego, który próbował siłą wtargnąć do jednego z ciągników. Widać poszanowanie pracodawcy jakie jest do pracownika-robotnika. Proszę samemu ocenić czy warto użerać się. Pozdrawiam Panią Prezes :-) Jak za taką pensję, a patrząc na ogół, ja dziękuję, idę dalej.

*kodeks pracy *ile chcę zarabiać (rekruter zrobił oczy na wcale nie wygórowaną propozycję kwotową i powiedział ile proponuje, no, szanujmy się)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Wojciech

Jestem szczerze zadowolony z pracy w tej firmie.

Mariusz

Praca bez zastrzeżeń, wynagrodzenie uczciwe i na czas.

Kamil

Rzetelna firma z okolic Krakowa, polecam zdecydowanie!

Віктор

Я розділяю всі позитивні думки, дуже гарну атмосферу на роботі та чудовий персонал. Всі стараються допомагати один одному.

Іван

Рекомендую працю в цій фірмі. Все добре, хороші гроші та чіткі правила. Чесна фірма.

@Іван
@Іван

Думаю так само, як ти

Віктор

Атмосфера спокійна. Водії хороші і допомагають один одному. Приємне шефовство. Зарплата хороша і платиться вчасно.

Tomasz Bajker

Zdecydowanie polecam usługi tej firmy.

Amadeusz
@Tomasz Bajker

Również polecam

Klara Wojtasiuk

Bezproblemowa firma, moje zlecenie zostało wykonane rzetelnie i bardzo sprawnie.

Klient

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.

Klient

Miła obsługa, atrakcyjna oferta cenowa i terminowe dostawy.

Patryk

Witam czy ktoś mi powie ile płacą I jaki system ? Jaj urlopy święta dzięki za odpowiedz

Mateusz

Pracowałem w Agmazie długo (ok 3 lata) i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat firmy. Jeśli człowiek pracuje dobrze i wykonuje swoje obowiązki, stara się i przede wszystkim nie obija, to zarówno pensja jak i premia są bardzo przyzwoite. Poznałem wiele pracowników przez te lata pracy i mogę śmiało powiedzieć, że negatywne opinie biorą się właśnie od osób, które wymagają dużych pieniędzy nie dając przy tym nic od siebie lub wykonywujących swoje obowiązki tylko powierzchownie. Reasumując bardzo polecam pracę w tej firmie, wystarczy być dobrym pracownikiem i starać się a nie przychodzić na siłę do pracy bo pieniądze się przydadzą :)

andri

Ważne jest to, że mamy świetną firmę, rozwijającą się cały czas a przy tym to dobry pracodawca, więc szanujmy to bo trudno o równie dobrą pracę. Jest duży nacisk na przestrzeganie przepisów Kodeksu Pracy, Ustawy o czasie pracy kierowcy etc.

Ihor

Woze w firmie ponad rok i nie narzekam , pieniadze na czas , wozy sprawne , spedytory SUPER!

Dominika

Podzielam wszystkie pozytywne opinie, bardzo dobra atmosfera w pracy i świetna kadra kierownicza. Wszyscy pomocni i bardzo pozytywni. Ze swojej strony polecam pracę w tej firmie!

Polecam pracę w tej firmie. Wszystko w najlepszym porządku, dobre pieniądze i jasne zasady. Uczciwa firma!

Zostaw merytoryczną opinię o AGMAZ - Igołomia

• Jak się pracuje w AGMAZ?

Zobacz opinie na temat firmy AGMAZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGMAZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 42 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGMAZ?

Kandydaci do pracy w AGMAZ napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGMAZ