Opinie o My Shop Factory Outlet w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie My Shop Factory Outlet. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie My Shop Factory Outlet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o My Shop Factory Outlet w Toruń

Koks

Pan MB to ewidentnie ma skłonności do blondyneczek ale nie ma nosa do uczciwych ludzi.

ona

Pragne ustrzec wszystkich ktorzy chca pracowac w gownie.Kodeks nie przestrzegany,nie dbanie o klienta podrabianie pieczatek oszukiwanie klientow doslownie (usunięte przez administratora) pracowalam tam wiem co pisze.A jeszcze jedno,w galactic sport na gdanskiej gdzie jest ten sam wlasciciel panuja takie same warunki wiec radze naprawde tam nie pracowac.

jachu

Uważajcie a tego pracodawce. Chłop żyje w innym świecie. Oskarża ludzi i wymyśla teorie. Jest nie fair dla pracowników i dla klientów.

ELAN

NIE KUPUJCIE TAM BUTOW. STARE BUTY JAK SWIAT, PO MIESIACU SIE ROZPADAJA I REKLAMACJE ODRZUCAJA. (usunięte przez administratora)A OBSLUGA CI JESZCZE POWIE ZE MOGLES KUPIC W INNYM SKLEPIE JAK MI SIE COS NIE PODOBA. ODRADZAM!

Natalia
@ELAN

Również nie polecam! Całe buty się rozwaliły po 4 miesiącach chodzenia i to żadko były noszone. Najgorszy sklep w jakim kiedy kolwik robiłam takie zakupy. były już 2 razy w jednym miejscu oddawane do reklamacji, całe są teraz w kleju i to brudnym. Więc z całego serca nie polecam!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w My Shop Factory Outlet? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Izka

Moja koleżanka pracowała tam pare dni i zrezygnowała bo nie był przestrzegany Kodeks Pracy. Do tego kierowniczka bardzo konfliktowa - mimo obietnic zrobiła jej niekorzystny grafik.

Czarna

Szef zarobas, któremu trzeba przypominać, żeby wypłaty wysyłał na czas, bo taki zarobiony że zapomina. A kierowniczka udaje świętoszkę, jaka to ona dobra i uczciwa jest a kręci tak, że w głowie się nie mieści. Kto jej podpadnie to biada mu, ja też niedługo pewnie polecę. Adios. Życzę szefowi otworzenia oczu!

kane
@Czarna

Kupilem buty w tym sklepie we wrześniu 2013, buty wytrzymały siedem miesięcy tylko, pękła skora na zgięciu i przy okazji szwy puściły rzeczoznawca napisała złe użytkowanie buta (reklamowałem te buty dwu krotnie) i dwu krotnie odrzuciła. Dowiedziałem się ze reklamacja w takich sklepach odbywa się tak: Przyjeżdża rzeczoznawca do sklepu buty czekają już na niego i tylko ogląda i daje opinie nie nie nie nie, należny się tyle i tyle (chodzi o kasę) DLATEGO OMIJAJCIE SKLEPY TE Z DALEKA KŁOPOTY Z REKLAMACJA BOTÓW

Zostaw merytoryczną opinię o My Shop Factory Outlet - Toruń

My Shop Factory Outlet