Opinie o Mia-Home Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mia-Home Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mia-Home Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mia-Home Sp. z o.o. w Poznań

baner wywiady
Jacek Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Witam, znacie obecną siedzibę i nazwę firmy ? albo adres prowadzonych budów ? Robiliśmy u niego zlecenie nie zapłacił, założyliśmy sprawę okazało się, że jest niewypłacany jeśli macie jakieś informacje odnośnie obecnych poczynań firmy będę wdzięczny.

Zleceniobiorca Nowy wpis
Klient
@Jacek

Założyłem sprawę, którą wygrałem. Niestety komornik nie jest w stanie ściągnąć należnych mi pieniędzy, ponieważ adres firmy jest wyłącznie adresem rejestrowym i miejscem zamieszkania matki właściciela Mia Home. Jego osobiście tam nie zastał.

Justyna

Witam, jak wygląda aktualna sytuacja w Mia-Home? Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia związane ze współpracą z nimi? Czy w kwestii zapłaty za pracę coś się zmieniło? Jest na czas? Jakie macie doświadczenia z firmą?

1
Iszok
Pracownik
@Justyna

Niestety nic nie zmienia sie w tej firmie, wielu nowym pracownikom, powinno dać do myślenia, iż wypłaty za przepracowany miesiąc, są płacone po dwóch tygodniach, ba a nawet trzech....Cwaniak

Elżbieta Nowy wpis
@Iszok

Długo pracowałeś w tej firmie że masz takie doświadczenia? Czemu w ogóle są takie opóźnienia?

Iszok Nowy wpis
Były pracownik
@Elżbieta

O opóźnienia trzeba by było zapytać szefa firmy, w tej chwili chłopaki mają czekać na wypłatę, gdy ich szef lansuje się na nartach.Miesiąc liczy od pierwszego do ostatniego, piętnastego niby jest wypłata, niestety czasu mu brak, aby ją wypłacić ludziom, najpierw wakacje u jak coś mu zostanie, to może wtedy rzuci ochłapy....Dziwię się tym, którzy tam jeszcze pracują.....

Uwaga
Klient

Uwaga na oszuta ! Nie płaci faktur, nie odbiera telefonu, wymyśla bezzasadne kary i potrącenia. Nie wchodźcie we współpracę bo tylko stracicie. Zwykły (usunięte przez administratora) bogacący się na nieszczęściu innych !

1
anonim
 Rekomendacja

Witam wszystkich. Najpierw chcę zawiadomić, iż (usunięte przez administratora) rok temu miał firmę o nazwie(usunięte przez administratora)wypowiedzi można sobie poczytać. Współpracowaliśmy przez krótki czas: podpisaliśmy umowę, weszła do niego na budowę ekipa murarzy. Pierwszą fakturę opłacił z dość sporym opóźnieniem, cały czas nie odbierał telefon, tylko czasami odpisywał smsy, iż kasa już poszła. Udało się odzyskać należność tylko po uprzedzeniu, iż w razie podalszego zalegania, ludzie nie przystąpią do pracy. Kiedy nadszedł czas wystawiać drugą fakturę, (usunięte przez administratora)zadzwonił i powiedział, iż chłopaki się nie nadają do murowania i on musi od nich potrącić 45 godzin. Już było oczywiste, że relację trzeba zrywać, wystawiłem fakturę na jego warunkach i tutaj się zaczęło: telefon nie odbiera,na smsy nie odpowiada przez cały miesiąc. Potem dzwoni i stwierdza, iż chłopaki nie byli u mnie zarejestrowani, sprawdził ich w ZUSie (ciekaw jestem w jaki sposób). Kiedy wysłałem wydruki z ZUS mu na pocztę, znów zniknął. Po tygodniu wypłacił 1/3 kwoty, oczywiście nie licząc tych 45 godzin, potrąconych nie wiadomo za co i 110 godzin z nowego miesiąca, o których nawet nie będę wspominał. Chłopaków szybko skierowałem na inną budowę, ze swoich środków z nimi się rozliczyłem. Miałem za cały miesiąc opłacone mieszkanie dla nich, niestety kasa przepadła, ze względu na odleglość do nowego miejsca pracy. --

7
O firmi
Klient
@anonim

Otwarta na nowym adresie ul Przemysłowa 15/17 POZNAŃ 2 pietro piewszy pokoj przy schodach

3
Anonim
Klient
@O firmi

Dzięki za info muszę podać windykatorom

1
anonim
Pracownik
@O firmi

To cwaniaczek musicie to omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora)bardzo wielu ludzi

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Mia-Home Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Praca sezonowa w Wielkiej Brytanii bądź Irlandii
Poznań
Ametros Facilities Management
(252 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Finansowy
Poznań
Doradztwo Finansowe Barbara Borkowska
Wyślij CV
logo firmy Lektor języka obcego
Poznań
LINGUA MAGISTER Sp. z o.o
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Sprzedawca Produktów Ubezpieczeniowych
Poznań
Eurofinance
(119 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Marek

@anomim a ta firma o której mowa już nie istnieje ?

2
Anonim
Były pracownik
@Marek

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol-Bud Paweł Piotr.

1
Administrator

Jak wygląda oferta u pracodawcy jakim jest Mia-Home Sp. z o.o. w miejscowości Poznań? Oczekujemy na aktualne informacje.

6
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Mia-Home Sp. z o.o. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Mia-Home Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Mia-Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mia-Home Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Dezyderego Chłapowskiego 10 lok. 9
  61-504 Poznań
 • NIP: 7831769356 REGON: 369012589 KRS: 0000709281
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Mia-Home Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii