3 Dodaj opinię
3 54 199 5 1

Opinie o Lark Leisure Homes Sp. z o.o.

Monnis Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Słyszałam że u konkurencji jest lepiej.

xmen Nowy wpis
@Monnis

Może po prostu szanują pracowników, a nie traktują jak ciemną masę jak w larku przez marcepanowego baranka, co się na cudzej krzywdzie dorobił. Wszystko możecie wyczytać w internecie.

Zdzichu z klanu

Fiu Fiu, ale się zwiększyła produkcja. Z 24 sztuk w czerwcu na 12 w lipcu. Jest progres ;) Tak pracują najlepsi z najlepszych ? Zal PL ! Proponuję dyrektorowi produkcji i kierownikowi podwyżkę, a na pewno będzie lepiej ;)

Tak51Nie
@Zdzichu z klanu

Z tego co piszesz to raczej produkcja się zmniejszyła. Czy za dobre wyniki są premie, które mogłyby być czynnikiem motywującym do wydajniejszej pracy? Jak nagradzani są najlepiej pracujący pracownicy. Interesuje mnie ten temat, więc liczę, że mi odpowiesz.

TakNie23
@Zdzichu z klanu

Drogi Zdzichu, skoro nie wiesz jakie są wyniki produkcji w lipcu to proszę najpierw się dokładnie dowiedz a potem zacznij komentować ! 12 szt to zeszło na jednej z kilku lini i masz rzeczywiście rację zrobiła to grupa Best of the best ( czytaj najlepsi z najlepszych ) i cały zespół dostał extra premię ! ( extra premia = dodatkowa kasa jakbyś Zdzichu nie zrozumiał ) Żal Pl to było zapewne jak pracowałeś wcześniej w naszej firmie i usługa którą swiadczyłeś dosłownie mogła mieć rzeczywiście taką nazwę (usunięte przez administratora) dlatego dzisiaj pozostaje Ci tylko obserwować i pisać bzdury na Go Work bo to co prezentowałeś wcześniej swoją osobą to można opisać tylko jednym wyrazem DRAMAT !!! I jeszcze raz DRAMAT (usunięte przez administratora) które pozostawileś po sobie sprzatamy jeszcze dzisiaj...

Tak36Nie62

Mądre słowa Amario

Tak35Nie59
@Amario

Fajnie, że odpowiedziałeś, ponieważ tym samym przedstawiłeś zupełnie inny obraz pracy w firmie Lark Leisure Homes. Napisałeś o dobrych premiach, które oferuje pracodawca. Mógłbyś dodać jeszcze, czy każdego miesiąca są realne szanse, aby je otrzymać? To dosyć istotna informacja, dlatego uważam, że powinna znaleźć się w tym wątku.

Tak31Nie49
Niki Lalda
@1234

Mario :) zapomniałeś się pajacu przelogować i sam siebie chwalisz????

@Niki Lalda

Pajaca to Ty właśnie z siebie zrobiłeś tym wpisem... Widać jaki jest poziom Twojej inteligencji skoro nie zauważyłeś loginu autora...Co głupiemu po rozumie, kiedy użyć go nie umie...

Tak30Nie55
@Michał

Każdego miesiąca w firmie przyznawane są premie dla pracowników produkcyjnych. Grupowe - jeśli grupa wyprodukuje większa ilość domów od ustalonego progu miesiecznego na daną linię , jak również indywidualne za zaangażowanie i wykonywanie zadań dodatkowych poza produkcją domów będących korzyścią dla firmy. Jak widać wystarczy tylko sie przyłożyć i premia gwarantowana.

Tak28Nie58
@Amario

Jaką maksymalną kwotę premii może osiągnąć osoba, która spełni wszystkie warunki do otrzymania takiego dodatku do pensji podstawowej? Chciałbym zweryfikować, czy wysokość premii jest adekwatna do zaangażowania, które jest potrzebne, aby w ogóle kwalifikować się do jej otrzymania.

Tak11Nie41

pracuje tu dlugo, za dlugo
@Michał

@Amario jakie premie? Od poczatku jak tutaj pracuje nie dostalem zadnej premii, a jestem chyba jednym z najbardziej wykwalifikowanych pracownikow na calej produkcji. Nikt nawet mnie nie pochawlil za cos, kierownicy jak widza prezesa to dostaja RLS. Tak jak z reszta wszyscy z biura (apropo ktos zadal pytanie, jak pracuje sie w biurze to odpowiem. Mianowicie jak ktos jest odporny na krzyki i stres to zapraszam)

@pracuje tu dlugo, za dlugo

Drogi pracowniku, aby otrzymywać premię należy spełnić warunki o których wcześniej było już pisane. Jako wykwalifikowany pracownik otrzymałeś napewno wyższe wynagrodzenie godzinowe i to zapewne już kilka razy skoro jesteś od dłuższego czasu w fabryce. Opinia również była na Twój temat pozytywna bo doceniany jest każdy wartościowy pracownik.Pozdrawiam

Tak12Nie39
Łucja
@Amario

W takim razie na jakie wynagrodzenie godzinowe i rodzaj umowy mogą liczyć nowi pracownicy? Jest też jakiś okres próbny w Lark Leisure Homes? Pozdrawiam

TakNie13
@Łucja

Od udzielania tego typu informacji jest dział HR znajdujący się w siedzibie firmy a nie portal Go Work... Specjaliści udzielą interesujących Cię informacji. Kontakt znajdziesz na website firmy Lark.

Tak2Nie31
Damian
@Amario

Mimo wszystko przed kontaktem z firmą podstawowych informacji dobrze jest dowiedzieć się na forum. Ja również chciałbym wiedzieć, czy na początku zatrudnienia w tej firmie obowiązuje okres próbny? Proszę o informację.

Tak28Nie
pracuje tu dlugo, za dlugo Nowy wpis
@Damian

Drogi Amario. Odkad pracuje dostalem jedna podwyzke i to szalenie duza... Wiecej ode mnie ma Pan ktory jezdzi wozkiem widlowym czy montuje drzwi, a kierownicy i dyrektorzy na slowo podwyzka dostaja zaniku sluchu oraz szybkich nog. Na wnioski brak reakcji. Trzeba chodzic za dyrektorami i sie upominac... Tak wiec prosze nie mydl ludziom oczu.

Tak12Nie
Rysiek z klanu

TO W EUROPIE JUŻ NIE MA CHĘTNYCH DO PRACY W LARK ? NIEŚWIADOMYCH TRZEBA ŚCIĄGAĆ AŻ Z NEPALU ? DOBRE ;)

Marta
@Rysiek z klanu

Mało konkretna jest Twoja powyższa wypowiedź. Proszę, miej na uwadze, że na forum GoWork.pl bardzo cenimy sobie te wpisy, które wnoszą rzetelne informacje na temat danego pracodawcy - w tym przypadku na temat firmy Lark Leisure Homes. Widziałam, że aktualnie poszukują tam nowych pracowników, ale to przecież nie musi oznaczać niczego podejrzanego - firma może się bowiem po prostu rozwijać. A Ty pracowałeś tam kiedykolwiek?

TakNie42
Mietek
@Rysiek z klanu

Nie wiem czy z Nepalu, ale i oni uciekają ;(

Tak30Nie
Damian Nowy wpis
@Mietek

Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Czy w firmie są jakieś braki kadrowe i są prowadzone rekrutacje? Jeśli tak, napisz jakie wakaty są do obsadzenia.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Czy w firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

TakNie25
Tylko merytorycznie proszę

Mam prośbę, czy może ktoś merytorycznie napisać jak wygląda praca w biurze w Lark Factory? Przeczytałem sporo wypowiedzi tutaj, ale tak na prawdę pomijając utarczki osobiste to nic się nie dowiedziałem. Bardzo proszę o merytoryczną wypowiedź bo chciałbym tam aplikować. Napiszcie proszę: 1. Jak wyglądają godziny pracy? 2. Jaki jest stosunek przełożonych do pracowników? 3. Czy można się rozwijać, czy jest od kogo się uczyć? 4. Jak wygląda dzień pracy? 5. Jaki stosunek do urlopów ma firma? 6. Czy jest jakiś system premiowania za dobrą pracę/wyniki? 7. Czy rzeczywiście jest to największa fabryka tego typu domków holenderskich w Europie? 8. Czy fabryka oferuje dobry produkt i jak on wygląda w porównaniu do innych firm? Czy łatwo się to sprzedaje? Czy są jakieś targety które trzeba wyrabiać? 9. Jaka jest atmosfera w pracy? 10. Może jakieś średnie zarobki? 11. Czy polecilibyście/nie polecili pracę w Lark Factory i dlaczego? Tylko bardzo proszę o konkretne-merytoryczne odpowiedzi.

Tak11Nie4
joł
@Tylko merytorycznie proszę

Ad.2. Stosunek pański i wymagający służalczości od pracownika. Wyśmiewanie, donosicielstwo, brak profesjonalizmu i brak zdolności przywódczych. Ad. 3. Rozwijać można się w zakładzie w którym są nauczyciele i liderzy, a nie ludzie którzy przyjechali po wielu podejrzanych wojażach nad morze i kombinują jak dotrwać do weekendu. Nie jest to miejsce na rozwój osobisty i naukę od lepszych od siebie. Ad.7. To nie są domki holenderskie.

Tak47Nie
@joł

Zgadzam sie z "joł" . Przerost treści nad formą. Z rozmowy ze znajomymi pracownikow wymieniają jak rękawiczki. Czuli można wnioskować że nie szanują ludzi. Jeśli chodzi o nauczycieli i liderów to takie pojęcia nie są znane w tej firmie. Na to trzeba mieć trochę szkoły i pojęcie o zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Tak45Nie
@Tylko merytorycznie proszę

Odp. Ad.1. Od świtu do nocy i nie pytać o nadgodziny. (usunięte przez administratora) Ad.3. Ludzie którzy coś wiedzą i można by się od nich nauczyć są eliminowani przez (usunięte przez administratora)kadrę kierownicą. Ad.4. Brak organizacji pracownicy chowają się po kątach bo brak zachowania ciągłości pracy. Ad.5. O urlop trzeba się prosić i do samego końca nie wiadomo czy zostanie udzielony. Ad.6. Brak premiowania chyba że dobrze donosisz na kolegów . Potrącenia z wynagrodzenia jak najbardziej. Ad.7. Może by chciała być ale coraz mniej chętnych do pracy. Ad.8. Gdyby był znakomity produkt nie szukali by specjalisty od reklamacji. Nie ma targów bo brak wykwalifikowanych sprzedawców. Brak szkolenia w tej dziedzinie. Ad.9.(usunięte przez administratora) Lekceważący stosunek do pracowników. Ad.10. Umowa 2100 brutto(usunięte przez administratora). Chwala się w reklamie że dają 20 zł /h. Dział projektowy i handlowy pracuje po 9 godzin a płacą za 8. Ad.11. "Polecam"

pedersen
@Tylko merytorycznie proszę

a "prezes" łysy ma ksywe ...... mao tse tung i chyba nie trzeba wyjaśniać dlaczego ......

Tak29Nie
Hmmmm
@Tofik

Czy @Tofik w odpowiedzi na punkt Ad.10. sugerujesz, że w firmie Lark Leisure Homes łamany jest kodeks pracy i wypłacane są pieniądze "pod stołem" ? Czy masz na to dowody ? Jeśli tak to wypadałoby to zgłosić do odpowiednich instytucji !

Tak9Nie1
@Hmmmm

Wszystko w swoim czasie . Dokumenty spływają na bieżąco. Pozdrawiam .

Ex Worker Tom

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja
@joł

Jestem byłym pracownikiem i niestety nie mogę się zgodzić z kolegą Ad.2. nie można powiedzieć o braku zdolności przywódczych, były szkolenia i to bardzo zaawansowane. Były wyjazdy do Niemiec i szkolenie tam. Nie wiem oczywiście Na jakim stanowisku kolega pracował. ale ja zawsze mogłem liczyć na pomoc kolegów rozwiązywanie naprawdę ciężkich sytuacji. I mówię tutaj o tym że klient chciał zamówić coś co było kiedyś na targach albo na zobaczył na zdjęciu Trzeba było dojść do tego jak to znaleźć. Czy od podstawy poznać produkt które się tworzy. Zawsze była pomoc i byli mentorzy do których można było się zwrócić o pomoc. Ad. 3. Widziałem w tym pracowałem było bardzo obszerna rozwój. Jest to jedna z niewielu firm która naprawdę jeździ na targi. To nie tylko w Polsce ale i w Niemczech bardzo często. Po raz kolejny nie spotkałem a nie jednej osoby która będzie czekała na to żeby to trwać tylko do weekendu. ponieważ nawet przed weekendem czy w weekend należało odebrać produkty go przetransportować. Ad.7. Tu się zgadza to nie są domki holenderskie. Jednak po raz kolejny Kolega nie tłumaczę dlaczego. Bomki holenderskie jako takie nie istnieje miasto powiedzenie utarte przez ludzi którzy sprowadzali jest Holandii. natomiast do Holandii trafiły one z Wielkiej Brytanii gdzie tam ten biznes rozkwitł i prosperuje do dnia dzisiejszego. Prawidłowa nazwa to doki mobilne. A tutaj należy podkreślić że Lark jest naprawdę rozwojową firmą która zdeklasowała konkurencję. Dowodem tego jest ilość produktu sprzedawanego za granicę. Gdzie już sami klienci zdecydowali że jestem naprawdę bardzo wysokiej jakości. Oraz jako jedyny... daj klientowi możliwość personalnej konfiguracji produktu od A do Z Czego zagraniczni producenci nie robią. Oni mają domki a, b, c, d i to tyle nie pozwalają klientowi na kombinowanie czy personalizowanie produktu. Ale takie podejście która umożliwia klientowi personalizacje produktu. Sprawia że produkt jest bardziej wymagający jeżeli chodzi o jego produkcję. stąd rozumiem że ktoś robiący na produkcji mógł wywnioskować że jest zamieszanie ponieważ każdy produkt jest inny od drugiego. A nasz klient chce okna podwójne raz potrójne. Chcę wykładzinę tego koloru czy tego koloru. albo drzwi standardowe czy takie które usuwają się w ścianę. Nie jest to natomiast chaos. Rozumiem że ktoś by chciał stać na produkcji i non stop klepać to samo bo to jest łatwiejsze. No ale tak jak mówiłem to jest jedyna firma która umożliwia coś takiego. więc nie można czepiać się o to że dają klientowi możliwość wybrania czego tak naprawdę chcę, skoro płaci za niego grubą kasę. No normalne rozumiemy idąc do salonu samochodowego też chcemy wybrać skórzane fotele czy inne pierdoły które będą w naszym samochodzie jeżeli mamy już na niego wydać ogromną kasę to chcemy żeby było w nim to czego oczekujemy od produktu. Prawda? Natomiast inne firmy robią to na zasadzie... bierz to co jest, a jak nie to spadaj. Chciałam tylko dodać że jestem byłem pracownikiem, i wcale nie muszę tutaj nic reklamować. Ale widzę że wiele opinii jest pisanych bardziej z zawiści niż z pożytkiem dla osób które będą je czytały. Można zadać sobie pytanie gdzie pracował by wszystkie osoby które obecnie robią LARK. No na pewno nie w Darłowie ponieważ tutaj nie ma większych firm. Ale tak kolega słusznie zauważył że te osoby które robiły większych firmach w innych miastach, Że nawet one przyjeżdżają taki kawał żeby pracować w tej firmie. Więc to nie jest argument na niekorzyść tej firmy. Tylko świadczy o tym że w innych regionach Polski ma ona wyrobioną renomę. i wiem że zaraz ktoś mnie zwyzywał bo ostatnio jak pisałem pod tym samym pseudonimem to ktoś zaczął wiesz tak na mnie psy mówiąc że jestem szpiegiem albo że zostałem wynajęty. No cóż dlatego podałem swoje imię. Ponieważ w moim przypadku jest ono bardzo zbieżne z nazwiskiem, więc osoby z którymi pracowałem będą wiedziały A o kogo chodzi. I nie będą mówiły że jestem wynajęty.

TakNie33
xynap
@Ex Worker Tom

Kolego, zacznij edukację najlepiej od podstawówki !!!!!! Byki, że szok !!!!!!

Tak16Nie
Eks żulianna
@Ex Worker Tom

Ad.2. Szkolenia? Jakie szkolenia? "Dyrektorzy" handlowi to ludzie o sfabrykowanych głównie na portalu LinkedIn życiorysach którzy niczego za granicami kraju nie sprzedali a z języków obcych znają trochę polski :) Nie było do tej pory żadnych wyjazdów do Niemiec i żadnych szkoleń dla handlowców. "Mentorzy"? Dyrektor generalny który mówi do pracowników że "problemy go nie interesują?" No bez żartów men. To nie są mentorzy ani szkoleniowcy. Cwaniaki tylko. Ad. 3. "Widziałem Jest to jedna z niewielu firm która naprawdę jeździ na targi. To nie tylko w Polsce ale i w Niemczech bardzo często." KOlejny żart. Panowie "dyrektorzy" o mizernych kompetencjach, spod Poznania, Śląska czy Szczecina są tu tylko na tzw. "dojenie" szefostwa. Nie znają się na inżynierii a o handlu czy zarządzaniu nie mają dosłownie pojęcia. Na przykład dwuletni pobyt jednego z tzw. "dyrektorów handlowych" co to podobno Szwedom sprzedawał domy mobilne i handlował na całego zakończył się kompletnym brakiem sukcesów i ściemnianiem przez chyba ze dwa lata. Łamana polszczyzna, angielski niczym handlarz z Bługarii z lat 80-ych W tym czasie handel uprawiali tylko prywatni przedstawiciele firmy za granicą. Tacy ludzie, uwielbiani przez p. prezesa i jego prawe "ręki" niestety zatopią tą firmę. A szkoda bo produkcja jest jak na przemysł nieskomplikowana i pozwalałaby zatrudnić naprawdę masę ludzi i kroić na prowincji wielkie pieniądze :) Ad.7. "domek holenderski" to mobilna przyczepa z blachy i na lekkim szkielecie z graniaków drewnianych inżynierze. "Dom mobilny" to kilkutonowa solidna konstrukcja ciesielska :) Proponuję nie mędrkować drogi cwaniaku piszący na polecenie zarządu firmy Lark... Ad. 6 PREMIE. Jakie premie? Ani na produkcji ani w dziale handlowym nigdy czegoś takiego nie było. Ktoś z kierownictwa lub rodzina p. prezesa rozsiewa te nieprawdziwe informacje. Ad. 8 Produkt jest dobry i przemyślany i dobrze zaprojektowany ale trzeba go jeszcze skutecznie sprzedać. A jest konkurencja która robi swoje baraczki za 80 tysięcy zeta. Kilka razy mniej niż Lark. Trzeba mieć handlowców do marki premium z "dobrą gębą" i lekkim piórem. O obsłudze zagranicznych klientów nie mówiąc. A takich ludzi albo nie ma albo wspomniani dyrektorzy robią wszystko by się ich pozbyć. Pan prezes też "za mądrych" nie szanuje. Woli mieć dyrektora "ze Szwecji" co to angielskiego nie zna albo derektora generalnego spod Poznania, który będąc tylko technologiem produkcji drzewnej wszystkich traktuje z pogardą. Ad. 9 Atmosfera w pracy jest dla każdego kreatywnego i posiadającego istotne umiejętności pracownika parszywa. Jak ktoś lubi zasuwać w kieracie, albo ma zadatki na korporacyjnego socjopatę czekającego na koniec miesiąca to sobie poradzi. Problem polega na tym że tacy ludzie tej lokomotywy nie rozpędzą. Ad. 11 Nie polecę tej pracy w zasadzie nikomu. Zawsze można spróbować na produkcji, ale jak ktoś jest elektrykiem czy cieślą to zarobi podobnie i lepiej budując domy w szkielecie drewnianym nad morzem. Pozostaje mieć nadzieję że firma zacznie bardzo dbać o personel produkcyjny. A rotacja ciągle jest znaczna. Biuro to niestety masa desperacji. Od ponad roku nie ma na etacie prawdziwego architekta. Są kreślarze (kreślarki) niezdolni do opracowywania koncepcji i wymyślania obiektów od podstaw. Jedynym działem który działa jak powinien jest chyba tylko księgowość :) No i przygotowanie produkcji w zasadzie też. Radzę unikać. Ta ryba psuje się od głowy i deklaracje szefostwa dotyczące zawojowania EUropy się niestety nie sprawdzają. Atmosfera nie przyciąga zdolniachów.

Tak27Nie
Pracuje tu długo, za dlugo

Nie wiem jak to określić ale z roku na rok jest coraz gorzej. Teraz nawet normalnie z pracy nie można wyjść tylko musi się zebrać komisja przeszukujaca. Każdego traktuje się jak złodzieja. Kontrole jak na lotnisku albo więzieniu. Dobrze ze jeszcze osobistej nie przeprowadzają, ale to pewnie nie dlugo

Tak54Nie
@Pracuje tu długo, za dlugo

Dobrze, że zechciałaś podzielić się z innymi użytkownikami forum swoim spostrzeżeniami o aktualnej sytuacji w Lark Leisure Homes. Nie da się przy tym ukryć, iż jest ona bardzo niepokojąca. Może w związku z powyższym warto byłoby porozmawiać z sposób bezpośredni z Zarządem tej firmy, opowiedzieć o swoich wątpliwościach i oczekiwaniach. Jak myślisz: mogłoby to realnie przyczynić się do poprawy?

TakNie30
Maja

Chciałabym Ci przypomnieć, że na forum publicznym nie powinniśmy używać wulgarnego słownictwa - proszę, żebyś dbał o kulturę słowa. Rozumiem, iż możesz czuć się trochę rozżalony, ale warto jest jednak zachować spokój. Skoro nie chcesz rozmawiać o tych problemach z Zarządem Lark Leisure Homes, to może trzeba od razu udać się do jeszcze wyżej postawionych osób, które realnie mogłyby wpłynąć na poprawę sytuacji w firmie. Co sądzisz o takim rozwiązaniu?

Tak1Nie44
cgaerbc
@Maja

To taj, jak powiedzieć PIS owi o konstytucji

Tak54Nie1
Leszek
@cgaerbc

Forum Gowork.pl nie jest miejscem na dyskusje polityczne. Udzielasz się na tym forum, więc wnioskuję, że jesteś pracownikiem Lark Leisure Homes. Dodaj proszę swoją opinię o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Fajnie było by gdybyś napisał czy są obecnie prowadzone rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska?

TakNie38
radca
@Pracuje tu długo, za dlugo

Niestety stwierdzono kilkakrotnie przypadki kradzieży sprzętu i elementów montażowych.Dlatego taka decyzja była koniecznością, przykrą - dla dwóch stron.

Marta
@radca

Jeśli w firmie Lark Leisure Homes rzeczywiście były przypadki kradzieży sprzętu oraz elementów montażowych to zrozumiałe jest, że podjęto decyzję o przeszukiwaniu. Ale oczywiście z drugie strony należy przyznać, iż nie jest to komfortowa sytuacja dla obu stron. Sam zapewne jesteś pracownikiem tej firmy i może orientujesz się, czy firma potrzebuje w chwili obecnej nowych pracowników? Wcześniej zadano to pytanie, ale nikt nie udzielił na nie odpowiedzi, a więc skierowałam je też do Ciebie.

TakNie22
radca
@Marta

tak powiększamy zatrudnienie

@Pracuje tu długo, za dlugo

Kontrole w pracy to duża niedogodność dla pracowników. Rozumiem, że może Ci się to nie podobać, ale decydując się na zatrudnienie wiedziałeś, że obowiązują takie zabezpieczenia i zapewne wyraziłeś na nie zgodę. A inne aspekty zatrudnienia? Czy widzisz jakieś pozytywne strony w zatrudnieniu. Dodaj proszę swój komentarz.

TakNie38
pracuje tu dlugo, za dlugo
@radca

Panie radco, troche za duzo makaronu, nic nie podpisywalem, zadnej zgody na przeszukiwanie, byc moze dla tego ze jestem tutaj zatrudniony moze od prawie samego poczatku. W takim razie skoro ludzie kradna, to czemu tylko pracownicy producji sa przeszukiwani, a juz kierownicy i wyzej nie? Imunitety? Oczywiscie niktogo nie osarzam o kradzierze, ale jednak wybiorczo jest to robione.

Tak36Nie
Łucja
@pracuje tu dlugo, za dlugo

Jesteś pewien, że tylko pracownicy produkcji są poddawani kontrolom, a nie wszyscy? Rozumiem Twoją frustrację, ale byłoby świetnie, gdybyś napisał coś o innych aspektach pracy w Lark Leisure Homes Sp. z o.o. Ciekawi mnie na przykład, jak wygląda system premiowy i na jaką umowę można liczyć. Będę wdzięczna za odpowiedź!

TakNie34
Marcin Norwegia

Temat takich domków holenderskich wydaje sie byc bardzo ciekawy, sam niedlugo wracam do Polski i nie ukrywam ze szukam pracy wiec chetnie zloze CV do Lark, jestem z okolic Darlowa i malo tu tak na prawde ciekawych firm do pracy. Jestem stolarzem, od 6 lat w Norwegii pracuje przy domach drewnianych, schodach, tarasach. Ciekaw jestem ile takich domkow produkuje sie w Lark miesiecznie czy rocznie, jak to wyglada ? Jesli to na prawde najwieksza fabryka w tym regionie Europy to musi tego byc na prawde sporo. Coraz wiecej takich domkow widzie sie tez tutaj w Norwegii i Szwecji, slyszalem ze tez pochodza z Polski, moze to nawet domki fabryki Lark.

Tak3Nie21

szkoda marnować zbyt dużo czasu na rozpisywanie(usunięte przez administratora)

Zainteresowana

Czy moze ktos napisac jak wyglada praca w biurze ? Czy warto sie starac o prace w dziale handlowym /mowie biegle bo niemiecku i angielsku/ i wkrotce ze wzgledow rodzinnych przeprowadzam sie do Slawna? Jak wygladaja godziny pracy, jacy sa kiereownicy, dyrektorzy ? Jakies info o obowiazkach ? Czy sa jakies benefity od firmy, jak wygladaja urlopy? Cziezko o jakies fajne firmy w okolicy i chcialam aplikowac do tej fabryki, ale nie ukrywam, ze opinie tutaj troche mnie przerazily i w sumie sama juz nie wiem. Bede wdzieczna za jakas szczera podpowiedz, opinie. Dziekuje.

Tak16Nie5
@Zainteresowana

W samym dziale projektowym przewinęło się od kwietnia 13 osób. Podobnie jest w dziale handlowym a na produkcji to nie da się policzyć. Ktoś dobrze napisał " CYRK" Największy w środkowej Europie. Dyrekcja i kierownicy nie mają pojęcia o pracy i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Siedzą na siłę i "doja" pieniądze od właścicieli. Pozbywają się ludzi którzy coś wiedzą i się znają.

Tak54Nie
Zainteresowana

Przeczytałam tu trochę opinii i w sumie po wymianie informacji z paroma znajomymi z Darłowa podziękuję. Bardziej mnie praca w handlu lub administracji interesowała, ale tam to podobno dopiero jest nieciekawie. Na szczęście dostałam fajną ofertę w Koszalinie.

Tak50Nie
Obecnie pracujący

Witam.Pracuje u nas bardzo wiele osób na poziomie.Nie tylko w biurze , ale i na produkcji.Niestety trafiają się debile do których niewątpliwie ,,pracownik'' - były lub była należy.Znam kierowników ich drogę kariery i wykształcenie. Nie wiem co bierzesz , ale dla ciebie to zbyt mocny środek. Przeżuć się na Vibovit !

Tak65Nie
do zwolnionego "pracownika"

znamy dobrze takich , którzy skończyli " szkoły " a w głowie przeciąg, tylko wywyższać się potrafią , a naprawdę nie ma czym... zawiść , plotkarstwo oraz rozwalanie rodzin innym odbije się kiedyś tym osobą czkawką , powodzenia ... zwolniony z hukiem były pracowniku :)

Tak61Nie
abc

Musisz zrobić jeszcze 10 fakultetów , żeby poznać wykształcenie i drogę kariery tych kierowników.Twoja praca w tej firmie przez 3 lata to za mało !

Tak58Nie
Yoko ono

"kerownik zaopatrzenia" to przecież wybitna postać w tym cyrku na kółkach ;) (usunięte przez administratora) To "frontowy łącznik" między pracownikami a zarządem - czytajcie donosiciel. To syn znamienitego darłowskiego doktora :) :) :) Kurierem faktycznie był i w sumie to powinien być nim nadal

Tak42Nie
Dobyłegopracownika

Kierownik produkcji nigdy nie pracował na sztaplarce, a ogólniak był jedną ze szkół :) Pozdrawiam byłego pracownika

Tak61Nie
Liotczik
@Obecnie pracujący

Poziom twojej ortografii ( przeżuć ) wydatnie pokazuje kogo tam się zatrudnia. Poszukaj zaocznego gimnazjum i uzupełnij swoją wiedzę.

Tak11Nie22
@Obecnie pracujący

Proszę cie . Na poziomie to są pracownicy a kadra zarządzająca to ludzie którzy patrzą by jak najdłużej rzeźbić właścicieli . Od 2 lat nie zrobili nic by produkować więcej domów. Każdy tylko pięknie gada i mydli oczy a tak naprawdę ma gdzieś.

Tak10Nie17
Koledzy Pana J
@Dobyłegopracownika

W Abwood nie nadawał się na brygadziste a tu kierownik produkcji. GRATULACJE .Nie zostaje nic innego jak pozdrowić pracowników produkcji i życzyć wytrwałości.

Tak10Nie55

@do zwolnionego "pracownika"

Kim jest Dariusz?

ABc
@Zzz

Mówią że to partner Pani ..A..

Nick
@Zainteresowana

Na twoim miejscu uderzył bym do ,Indeka, w Słupsku. Jak znasz oba języki to tam ci będzie lepiej. Super miła atmosfera i warunki. Ja polecam t pracę w biurze.

Tak11Nie
DorK
@do zwolnionego "pracownika"

Plotkarstwo to priorytet w firmie. A na temat rozwalanie rodzin to proszę się nie wypowiadać bo chyba ktoś zapomniał jak Pani A. Zdobyła serce Pana L. K.

Tak22Nie
@abc

10 fakultetów to masz na myśli takie jak mają kierownik produkcji i kierownik zaopatrzenia?. Hahaha. Jedyną osobą z którą można pogadać na poziomie to Pan Mariusz. Pozdrawiam

Tak6Nie56
Pozdrowienia dla J.
@Zainteresowana

Czytam to ze zdziwieniem , jak Dwojka zwolnionych kochanków ma dużo czasu , żeby pisać oszczerstwa pod tyloma nickami , w larku jest wiele ludzi , którzy pracują kilka lat i są zadowoleni , przedewszystkim z zarobkÓw ,wyjątkowo wysokich jak na Darlowo , w Nacmierzu tyle nie zarobicie zawistni ludzie ???? . Może kiedyś nabierzecie pokory i znudzi wam Się oczernianie larka . Ale skoro to samo robicie ze swoimi Bogu winnymi zdradzonym przez was małżonkami to można się było spodziewać pisania bez przerwy przez was takich bzdur !

Tak15Nie
Znajdź sobie prace
@Pracownik

Jeśli pracowałeś /las to dobrze wiesz, ze to nieprawda. Ale zamiast zająć się swoim życiem to ciagle siedzisz i piszesz oszczerstwa były pracowniku !

Tak5Nie
xynap
@Tofik

Jolcia oczywiście. Sama się chwaliła jaka to ona szkolona........hi.............hi..............Jakoś jej siostry są innego zdania!!!!!

Tak22Nie
@xynap

Twój post ma niewiele wspólnego z głównym tematem niniejszego wątku. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę. ale tutaj skupiamy się na dyskutowaniu na temat szeroko rozumianych warunków pracy w Lark Leisure Homes. Masz coś do powiedzenia, jeśli chodzi o w/w temat? Lark Leisure Homes jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej i najnowocześniejszą fabryką domów mobilnych i modułowych. Na pewno więc da się sporo napisać o tym pracodawcy. Powiedz, czy dba on o nieustanny rozwój swoich pracowników, wysyłając ich na jakieś szkolenia?

TakNie9
Wiem_co_mowie

W lark ciagle bez zmian.Czas sie pakowac i uciekac tak jak inni.

Tak31Nie
Bogdan
@Wiem_co_mowie

Uważasz, że w firmie niewiele się zmienia. Masz na myśli wynagrodzenie, atmosferę w pracy, czy może coś zupełnie innego? Może mógłbyś wyjść z inicjatywą do pracodawcy i zaproponować kursy lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Jeżeli zdobędziesz nowe uprawnienia, możesz zawalczyć o podwyżkę lub awans. A jak wiadomo, im więcej firma wkłada w swojego pracownika, tym większa ma później w niego korzyści.

TakNie12
Izabela

@abc @do zwolnionego "pracownika" @obecnie pracujący Z Waszych wypowiedzi wynika, że nie zgadzacie z negatywnymi opiniami na temat LARK FACTORY. Czy możecie napisać nieco więcej o tej firmie? Użytkownik @Tylko merytorycznie proszę zadał/zadała szereg bardzo konkretnych pytań na temat warunków pracy proponowanych przez LARK FACTORY. Czy moglibyście odpowiedzieć na te pytania? Są bardzo trafne, a odpowiedzi na nie mogą być bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Tak3Nie11
@Izabela

"mietek " Dobrze napisał na temat firmy że to, cytuje" (usunięte przez administratora)

Gość z produkcji

Cyrk na kółkach, tylko bilety sprzedawać :) Pracuję na produkcji od roku, zero organizacji, lata człowiek z miejsca na miejsce i zanim zacznie robić jedno gonią go robić drugie, a to co zaczął zostawia rozbabrane. Pracują Polacy, pracują Ukraińcy, choć tych drugich coraz mniej, dla mnie tam praca jak praca ale mogłoby być trochę więcej zorganizowania. A co do biura to raczej ludzie mili, choć coraz więcej nowych twarzy widać a starych ubywa. Ja raczej na jesień uciekam i wiem że kilku innych ludzi również. Czy polecam, czy nie...spodziewałem się czegoś innego, jest jak jest, jednym pasuje, mi nie. Pozdrawiam

Tak25Nie

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie LARK FACTORY? Jak tak, to dlaczego?

Tak7Nie15
Han Solo

Wojciechu pseudo dyrektorze Człowieku nieforemny (krótkie nogi długi tułów) przestań się w końcu kompromitować !!!!!!!! Doisz klina ile wlezie bo mu nawinales makaron na uszy. Prawda jest taka ze za każdym razem jak szczur uciekasz z tonacego okrętu co można łatwo sprawdzić Procyon a potem ERH ....ta sama firma tylko pod innym szyldem???? ZWŁOKI Fakt....mieszadłem jesteś niezlym

Tak18Nie
Mistrz Yoda
@Han Solo

Krótkie nogi długi tułów ????.....taki kadlubek

Izabela

@Ogrodnik, jeżeli Twoja wypowiedź jest zgodna z prawdą, to są to informacje bardzo niepokojące. Czy jesteś tego pewien? Czy masz na to odpowiednie dowody i próbowałeś zgłaszać to do przełożonego w firmie LARK FACTORY? Obowiązkiem pracownika jest informować oraz zgłaszać przełożonemu wszelkie sytuacje zagrażające zdrowiu pracowników.

TakNie1
zatroskany
@Izabela

Drogi Gołworku. Zamiast udawać troskę o pracowników obrażanych anonimowo przez któregoś z "menedżeruf z niewysokiej poołki", którzy zachowują się jak podpalacze krzyczący o ogniu, zajelibyście się lepiej nieusuwaniem opisujących sytuację w firmie wpisów. A ostatnio na polecenie firmy usunięto kilka dobrych postów o dyrektorach, właścicielach, figurce szatana w gabinecie bossa nad wejściem do biura i stosunkach panujących w tej firmie. A podobno można tu pisać dopóki nie łamie się regulaminu :) Te posty o prochach to też przekręt. Jeden czy drugi dyrektorski ćp.n odwraca uwagę od własnego nałogu. A właściciel nakręcony przez nich straszy szeregowych pracowników testami na narkotyki :) Jak miało by wyglądać badanie na obecność substancji to nawet nie wiadomo. Jak Policja mialaby zmusic człowieka do poddania się badaniu też. To po prostu próba terroryzowania ciężko pracujących ludzi przez towarzystwo które przyjechało z daleka i nie może doczekać się miłości podwładnych :)

Figurka Szatana
@zatroskany

No właśnie, czemu ktoś usunął wpis o tym że prezes ma posąg Szatana w biurze, tuż nad wejściem. Jak on się nie krępuje go tam trzymać i oznajmiać wszystkim wszem i wobec w co wierzy, to czemu proszą o usuwanie postów. Każdy wierzy w to co chce. Nergal się nie krępuje kim jest.

Tak5Nie
Statuła nie Figurka
@zatroskany

Stary nie można nazywać figurką czegoś co ma ponad metr wysokości i wygląda jak to: https://pl.pinterest.com/pin/569775790336776790/ Ale "tak", też ją widziałem... Aż dziwi że wszyscy wiedzą a do tej pory nikt nie puścił pary.

jabba

Te ploty dotyczące narkotyków są rozpuszczane przez dwójkę dyrektorów. Sami mają problemy z substancjami psychoaktywnymi i alkoholem a próbują oczerniać pracowników. Nawet wmówili właścicielowi że trzeba badać pracowników pod kątem narkotyków :) A przecież każdy w tej firmie wie że dyrektor-krótkie-nóżki i dyrektor-długie-nóżki przychodzą do pracy na bani i po prochach.

Jola n

NIE WARTO

mietek

Ogrodnik : to tylko specjalizuje się w pomówieniach i nurzaniem w szambie.Widocznie tego potrzebuje.

Izabela

@obojętnaelektrycznie W swojej wypowiedzi skupiłeś się na opisaniu atmosfery i pracowników. Jakie jest Twoje zdanie na temat proponowanych warunków pracy? Czy w firmie LARK FACTORY można liczyć na dobre wynagrodzenie? Branża domów mobilnych uchodzi za bardzo perspektywiczną. Czy dostrzegasz w firmie LARK FACTORY jakieś plusy?

Tak8Nie

nastawionapozytywnie123

Jestem pracownikiem działu handlowego już ponad rok i nie mogę się zgodzić z poprzednią opinią- darlowo2018. Dobrze wiem kto to napisał, mój kolega zza biurka. Niestety człowiek bardzo zakompleksiony, sam jest byłym alkoholikiem, zazdrosnym o wszystko i wszystkich. Szczerze, bardzo mi go szkoda, bo sam nie może sobie poradzić ze swoimi emocjami. Nienawiść do ludzi chyba go zniszczy. Kolego mój drogi weź się lepiej do pracy! Miej używek, więcej zajmowania się rodziną, a będzie dobrze! Ja jestem bardzo zadowolona, rozwijam się zawodowo, mam możliwość podróżowania po świecie, cieszy mnie, że firma się rozwija. Najłatwiej jest krytykować.

@nastawionapozytywnie123

Witam drogiego dyrektora (przypomnijmy - długi tułów/krótkie nogi). Po godzinach zebrało się na pisanie tych pochwał firmy? "Podróżowania po świecie?" Znaczy wyjazdy na dwa targi branżowe? Chyba ze dwa razy?

Nastawionapozytywnie123
@1234

Mylisz się kolego Wojtku, nie jestem dyrektorem.

obojętnaelektrycznie
@Nastawionapozytywnie123

He he! Jak już dyrektorstwo z tzw akwarium nie daje rady to wysyłają Anetkę, krewną właścicieli firmy? Niestety negatywne opinie o firmie nie biorą się ze złośliwości uczestników tego forum. Dyrektorzy i dwójka krewnych (A.B. und M.B.) to wtyki zarządu budujące swoją wątpliwą pozycję na donosach i obrabianiu ży.ci bardziej kumatym. Czyli w zasadzie każdemu :) Pozdrawiam An..ko :)

Tak4Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w LARK FACTORY?

były

zwykła partyzantka,niechlujstwo,kiepska płaca- ogólnie nie polecam

Tak15Nie
Ex Worker Tom

Witam, Pracowałem w Larku przez kilka miesięcy. I muszę powiedzieć,że ... bardzo fajnie mi się tam pracowało. Co do szefostwa, to z niejednego pieca chleb jadłem i nie zauważyłem żeby traktowanie było nie fer. Było chwilami gorąco gdy moje błędy zostały wytknięte, tak jak błędy innych -przy podsumowaniu. Ale było to profesjonalnie zrobione w taki sposób aby umożliwić nam poprawę siebie. Szefostwo, zwłaszcza CEO, widzało nasze błędy ALE i zalety (a to się rzadko zdarza ). Mimo iż tam nie pracuję, mogę powiedzieć, że ekipa jest tak zgrana jak nigdzie indziej. Że ludzie z fabryki, robotnicy z produkcji czy sekretariat, bardzo miło się do siebie odnoszą i współgrają. Nie spotkałem takiego miłego miejsca pracy nigdzie indziej. Płaca była zacna, jak dla mnie, wynagrodzenie - ponad normę. Jak trzeba było to był tydzień urlopu. Po targach było wolne, w święta też. Wyjazdy do Niemiec na szkolenia za grubą kasę.I wszystko legalnie na papierze. W tej części świata - na odludziu - nikt tak nie daje. Ale jak ktoś w swoim życiu w poważnej firmie nie pracował, to i będzie biadolił o tym jak mu źle było jak mu ktoś niekompetencje wytkną - Jak się jest nierobem, to się nie ma co dziwić że ktoś później ci wytknie niekompetencje. Ja wiem, że rozstałem się normalnie i że mogłem liczyć na wsparcie od ludzi, którzy mogli się wypiąc kiedy tylko chcieli - ALE NIGDY TEGO NIE ZROBILI. A z ludźmi, których tam poznałem, mam miłe stosunki do dziś. Więc jeśli jesteście ambitni, Jeśli znacie języki, Jeśli nie boicie się wyzwań czy tego że praca wydłuży się o pół godz. A macie ambicje na zarabianie dwa razy tyle co gdzie indziej. To walcie tam śmiało - Ale nie wszystkich przyjmą. PS: Jestem Tom i nie pracuję już tam, więc i nie miał bym po co kłamać. A chętnym życzę powodzenia.

Tak8Nie3
Wang
@Ex Worker Tom

Głąbie piszesz "nie fer" jak prostak a nastepnie uzywasz sformuowania CEO (prezes) co jasno sugeruje, że jestes wynajetym trolem robiącym dobrą opinie bo albo jestes prostakiem albo najemmikiem ktory sie w swojej korporacyjności zapomniał językowo???????????????????? AMEN

Obecny pracownik

LARK FACTORY to super firma. Ale jak widać niektórzy tylko narzekać potrafią

Tak1Nie4
Dart wader
@Obecny pracownik

Pokaż mi gdzie wielmożny pan klin l. jest wpisany jako osoba np. współwłaściciel,dyrektor, manager czy sprzątaczką A trzęsie firma w sposób tyrański

Tak6Nie
Rob...

O a co to , pomysły na chwalebne opinie się skończyły ,czy biuro ma wolne ?. Takie niedopatrzenie - wstyd ;)

Tak19Nie
Lucky Luck
@Rob...

He he he Mądry zauważy daty wpisów tych peanów chwalebnych????????????????????????????

Despacito

Pracuję w tej firmie od jej samego początku i z upływem lat jest o wiele lepiej niż na początku. Można się rozwijać, a każdy przejaw kreatywności jest dobry. Wcześniej trzeba było zrobić swoje i tyle, jak chciałeś coś dodać od siebie to szefostwo patrzyło na tym krzywym okiem. Także w porównaniu do dawnych czasów - niebo i ziemia

donchichot
@Despacito

Z upływem lat ,dobre.Produkcja działa od ok.15 miesięcy.Za silne prochy bierzesz do kawy.

Pinokio
@donchichot

On juz nie przyjmuje doustnie ON SOBIE JE WCIERA W TUŁÓW????

Miś Kolabor

Widze tutaj morderczą prace niejakiego wojciecha derektora handlowego (dlugi tulow krotkie nogi) Jaką on ciezka prace wykonal zeby rozbielic wizerunek tej firmy Coż.....mozna zatrudnic pisarzy i robi sie biało w kartotece???????????????????? firmy Niestety za duzo podobnych slow uzytych w opisach No i takie spostrzezenie ..... malo jest tak wylewnych pracownikow ktorzy siedza na go work i sledza opinie i jak lwy bronią pracodawcy Te wpisy to raczej wolanie o pomoc

Tak8Nie
Dickon

Wcale nie jest taka zła płaca jak każdy uważa. Radzę się przekonać na własnej skórze. Ja pracuję już od dobrych kilku lat i sobie chwalę.

TakNie4
Tobi
@Dickon

Glabie Od paru lat? Co ty pier...lisz skoro produkcja ruszyla chyba w polowie 2016 roku Nie klam (usunięte przez administratora)

toffi

Pracuje w firmie Lark Factory już od 5 lat i sobie bardzo chwalę. Jeśli ktoś jest zdeterminowany i sumiennie wykonuje swoją pracę to można awansować na wysokie stanowiska.

ktoś
@toffi

A firma funkcjonuje od 2 - 3 lat......dobre......he...he....

po prostu pracownik

Co do zarobków to zależy od stanowiska, stażu pracy, ale i doświadczenia na danym miejscu, bo jak przyjdzie technolog pracujący w zawodzie parę lat to dostanie lepszą kasę niż taki świeżak prosto po szkole.

TakNie1
Robert
@po prostu pracownik

Technolog w tej firmie nie pracuje

...

Podejście do pracy na produkcji każdy ma inne. Ja spróbowałam i nie żałuje. Zarobki zadowalające, a atmosfera pracy przyjazna.

Zostaw opinię o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. - Darłowo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie