Opinie o Clonex Sp. z o.o. Sp. k. w Węgrzce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Clonex Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Clonex Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clonex Sp. z o.o. Sp. k. w Węgrzce

Mare

Jest super

@Karol

Bardzo bardzo bardzo

Sylwia

Czy ktoś był ostatnio na rozmowie?

CLONEX

Rekrutacja w dziale DTP została zakończona w styczniu 2018. Oferta pracy nie była ofertą na rok. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu: kariera@clonex.pl

@CLONEX

To dlaczego na rozmowie kierownik działu DTP przekazywał takie informacje ?!?!?! Trochę to nie bardzo świadczy o firmie a może to sabotaż ?

Grafi
@CLONEX

Już nie wiem jeśli ktoś kto był na rozmowie twierdzi, że na rok, a firma, że nie To o co chodzi? Kandydat kłamie? Nagrywać co mówią

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Clonex Sp. z o.o. Sp. k. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista/ka ds. Eksportu z językiem francuskim. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
pytam by nie tracic czasu

Witam was, proszę o pomoc w wyborze. Znalazłem takie ogłoszenie Pracownik biurowy / język angielski Obecnie poszukujemy osób z miłą aparycją i biegłą znajomością języka angielskiego. jak nie mam miłej aparycji to nie mogę wysłać? Pomóżcie, czy tu tylko są piękni, ja taki sobie OFERUJEMY: szkolenia wstępne i okresowe Przecież to dziś wszędzie jest standardem praca w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole Jaka u was jest średnia wieku? młody zespół to około 20 lat Nic nie ma w ogłoszeniu o korzyściach dla mnie Czy jest to fajna praca? Zarobki? Atmosfera? Szacunek? Takich ofert jest w Krakowie tysiące Dlaczego miałbym poświęcić mój czas, młodość dla tak niewiadomego obiektu Czy kadra jest bardzo wykształcona? Jeśli tyle wymagają od innych, co oferują realnie

Nuna

Już miałam prawie wysyłać i nawet iść na rozmowę, ale... Nie. Jest tyle innych. Róbcie zaś co chcecie jak wam pasuje wasze życie

Witek

Idealnych firm nie ma. Na siłę nikt nie trzyma w firmie.

Dfgggjhgg
@Witek

Racja. Dlatego od dłuższego czasu poszukują.

Nie polecam, rozmowa o pracę mniej niż profesjonalna, proponowane zarobki śmieszne. Do tego brak normalnego dojazdu. Nie polecam

Ni
@Karolina

Kto prowadzi rozmowę? Dlaczego tak sądzisz i oceniasz? Aż tak źle?

smie

Proszę was o śmiałe, otwarte opinie, czy warto złożyć aplikację? widzę szukają znów i znów i ponownie ludzi non stop

esmeralda
@smie

Do biura czy na produkcje?

ddd

do biura

esmeralda
@esmeralda

Do biura jak najbardziej, jest bardzo miła i rodzinna atmosfera.

nie jestem przekonana
@esmeralda

miła i rodzinna? nikt od was nie odchodzi? dlaczego ciągle są świeże ogłoszenia do pracy w biurze? na te same stanowiska

@nie jestem przekonana

Dzień dobry, firma bardzo dynamicznie się rozwija w związku z czym zapotrzebowanie w niektórych działach to nie jeden a kilka wakatów. Aktualnie rekrutujemy do działu exportu osoby ze znajomością języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego. Zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu: kariera@clonex.pl, odpowiemy na wszelkie pytania.

Mkgt
@CLONEX

Polecam tak mówiono by mówić

major

Ukraina i Nowa Huta, tyle w tym temacie

nie
@pracownik

kto tych nieudaczników wylekcjonował? zaprosił na rozmowę? zatrudnił? kto odpowiedzialny za rekrutację?

jeszcze ale
@pracownik

Jest SUPER!!!!! Wszystkie negatywne komentarze są od osób, które po prostu nie nadawały się do pracy. Zwykli nieudacznicy i partacze!!! Zgadzamy się z tym, tam mówią nam byśmy wiedzieli

NIE Dziś w ofertach można przebierać Dbać o siebie

karol

powiem wam nie atmosfera

Max

Super jade przez caly krakow na rozmowe na stanowisko grafik dtp i dowiaduje sie ze to na zastepstwo na rok o czym nikt nie mowi przez tel ani nie pisze w ogloszeniu niepowazna firma nie polecam

Si si
@Max

Si si si

Sca

I m not interested in this company. No

absolwentka

Witajcie, moi drodzy fatalna pogoda, wieje wieje, leje zajrzałam na stronke i widze, ze szukają pracownika warto siasc w tym wietrze napisac cv i wyslac do nich?

Chetny

Jakie warunki pracy? Zarobki np na operatora maszyny?

byly pracownik
@Chetny

1[4 etatu(usunięte przez administratora)zl na godz a jak zasluzysz moze pan kierownik da cie wiecej. ogolnie totalna porazka je4zeli chodzi o warunki pracy. totalnie nie polecam chyba ze chce sie p[rzekonac jak moze wygladac totalny chaos (usunięte przez administratora)

ffffff

chcę wiedzieć wszystko, pisz Fiolka

FIOLKA

A CO CHCESZ WIEDZIEĆ

Zostaw merytoryczną opinię o Clonex Sp. z o.o. Sp. k. - Węgrzce

• Jak się pracuje w Clonex Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Clonex Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clonex Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Clonex Sp. z o.o. Sp. k.
2.1/5 Na podstawie 75 ocen.

Clonex Sp. z o.o. Sp. k.