Piec-Mat-Bud Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Budowlanych

Bydgoszcz

Opinie o Piec-Mat-Bud Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Budowlanych

emma

nie ma już nazwy piec-mat-bud, teraz jest REALBUD

ex piecuch

pierwsza wypowiedz to chyba wpis dyrektora [usunięte przez moderatora] rodem z piekła amway czy coś w tym stylu. P{raca tam to katastrofa, przemiał ludzi niemiłosierny, obietnice, obietnice i jeszcze raz obietnice. Zakłamany[usunięte przez moderatora]

ambasador - 2011-05-06 11:56:17 nie bierzcie do siebie poprzedniej wypowiedzi. pracowalem w tej firmie przez 3 miesiace po czym wzialem swoje ciuchy i wiecej tam nie wrocilem. nie bede sie tu rozpisywal. w innej zakladce dotyczacej tej firmy napisalem co mysle na ten temat i jak bylo. czesc, czy mozesz cos wiecej powiedziec, bo chce starytowac do tej firmy do pracy, czy rzeczywiscei jest tak "fajnie"

ambasador

Zostaw opinię o Piec-Mat-Bud Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Budowlanych - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piec-Mat-Bud Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Budowlanych