Opinie o Kegel-Błażusiak Sp. z o.o. w Nowy Targ

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kegel-Błażusiak Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kegel-Błażusiak Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kegel-Błażusiak Sp. z o.o. w Nowy Targ

On

masz rację @Marek, za każdym razem umowa i to co w niej jest, powinna rozwiewać wszelkie wątpliwości i niejasności. ja tego zawsze pilnuję. a z Kegel-B też wiem na czym stoję, inaczej bym nie podpisywał umowy. mam jasne warunki zatrudnienia, wypłatę na czas. zgadza mi się to, a dla mnie to już dużo. W poprzedniej firmie nawet tego nie miałem niestety.

ja pracowałam w Kegel-Błazusiak kilka miesięcy i byłam bardzo zadowlona. Atmosfera była bardzo dobra więc nie rozumiem skąd te komentarze ale wiadomo, że atmosfere tworza ludzie :) jak ja wyjeżdzałam za granicę do chłopaka to bardzo żałowałam, że musze rezygnowac z tej pracy .

warto do kegla?

2000 zł to dobre warunki?? Przysięgam, przecież to nawet na ratę za mieszkanie nie wystarczy... Podpowie ktoś czy faktycznie tak jest? Na trójmieście pojawiło się ogłoszenie o doradcy ds. dystrybucji.. Podrzućcie jakieś aktualne informacje. Pozdrawiam

nicki

Witam forumowiczów. Znów pojawiło się ogłoszenie na rynek Słowacki? Wiadomo coś o tym stanowisku? Przewija się tak jak wcześniejsze?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kegel-Błażusiak Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nicki

nick

Do RR: Na jakie stanowisko aplikowałeś? Do racjonalny: Jakoś dziwnie bronisz tej firmy. W dodatku piszesz bardzo długie zdania zakończone ...

RR

Byłem na rozmowie w NT. Co najmniej śmieszna... Ciekawe kto dostanie tą robote.

racjonalny

czyli według Twojej teorii nazwa stanowiska jest równoznaczna z wymianą tych samych ludzi...pozostaje mi tylko Ci pogratulować bo z tego co widzę to każde z tych ogłoszeń tyczy się obsługi zupełnie innych terenów niż w przypadku poprzednich ogłoszeń jakiś czas temu, a że regularnie przeglądam oferty pracy bo próbuję zmienić swoją aktualną to chyba wiem co widzę poza nagłówkami... Jak dla mnie może to być jedynie znak, że firma się rozwija i stwarza kolejne miejsca pracy...

hehe

I znowu widzę ta sama ofertę pracy czyżby kolejna osoba po 3 miesiącach odpadła ? :D

racjonalny
@hehe

a czy w tej firmie pracuje tylko jedna osoba, że musi to być konkretnie ogłoszenie za nią?????

do fg

Te ogłoszenia są co kilka miesięcy bo tam ludzie długo nie siedzą, bo po umowie próbnej oferują takie same stawki i wyzysk....

andrzej

Widze co chwile te same ogłoszenia czyli ludzie tam długo nie wytrzymują....

Bożena

A ja właśnie chcę się zatrudnić i jest ok,każdy z nas znajdzie u pracodawcy jakies ujemne punkty ,najlepiej założyć własną działalność i wtedy przekonać się jakim będę szefem pozdrawiam

kololo

@marasek - rozumiem, że Ty byłeś w tej grupie osobą, która waliła ściemę? Czym zajmują się Ci co walą ściemę? A czym te 2 osoby, które robią za 6? Składałem CV na asystenta i nie wiem czy iść na rozmowę jak mnie zaproszą? Nie mam roboty. Na kogo tam uważać?

marasek

dps chodzi o to, że coś innego obiecują a w rzeczywistości jest coś innego. A nie chodzi o to żeby w pracy czas tylko leciał bo wole rzetelnie pracować za konkretne pieniądze i z normalnymi ludźmi niż tylko przesiedzieć te 8 godzin. W biurze siedzi 6 osób z czego tylko 2 całą robotę odwalają bo reszta ściemę wali a ma większa kasę a wogole ta firma to śmiech na sali. Powiem jedno żałuje tych 3 miesiecy i tyle bo mogłem załapać się wcześniej do pracy gdzie obecnie pracują i jest 90 razy lepiej odnośnie zarobków jak i atmosfery.

zenada

W Nowym Targu i tak wszędzie jest tak samo bo w NT jest główna siedziba i to oni tak pajacują wszędzie i w każdych oddziałach

franek

Ale chodzi o pracę w Nowym Targu czy Krakowie? Bo też widziałem to ogłoszenie w Nowy Targu i nie wiem czy składać w ogóle CV!

nie ma to jak tradycja :)

Ja tam dla nich DAWNO TEMU pracowałem ale widać po wpisach Młodszych Kolegów że absolutnie NIC się nie zmieniło od tamtych lat sprzed dekady...he,he,he...

pack man

Trudno powiedziec wiem, że buty sa z krajow wschodnich, ktore sa w EU a odzież sami szyja. A co ciężko się tam dostać ? jak z zarobkami ?

taki jeden

Tzn jaki podstawiony ???? :D

były

A na jakie stanowisko?, bo chyba jesteś podstawiony :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kegel-Błażusiak Sp. z o.o. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Kegel-Błażusiak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kegel-Błażusiak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kegel-Błażusiak Sp. z o.o.?

Kegel-Błażusiak Sp. z o.o.