Opinie o Gadus Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gadus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gadus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gadus Sp. z o.o. w Gdynia

Ela

Mi też się tam dobrze pracuje tu Pisza osoby które zostały zwolnione G przestańcie obrażać ludzi

Monnn

Najlepsza firma w branży, tak uważam :) umowy są super, zmiany elastyczne, kasa nie jest najgorsza, tylko niestety niezbyt duża rotacja, wiec ciężko się dopchać do nich

PrAcownik nr 1

Pan kierownik Ad....jest ogólnie"całkiem spoko",ale nie powinien sie (usunięte przez administratora) w prywatne życie pracowników bo nie nie powinno go to wcale obchodzić. .

Halina

Polecam delikatesy rybne na Starowiejskiej. Zawsze kupuję tam świeżą rybkę nigdy się nie nacięłam, asortyment z garmażu jest pierwsza klasa. Wszystko jest pyszne naprawde polecam. Pozdrawiam Halina

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Gadus Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
wiedźma

Ludzie!!!! Pracuje tam już jakiś czas i powiem wam jak to z szefem jest Jak kuba bogu tak bóg kubie ,kazdy chce stoly podpierac i tysiące zarabiac!! Nie chciało się nosic teczki to noście skrzyneczki.A jak slysze mam wyjeb...w prace to nie akord to mnie krew zalewa. Tak mówią mlodzi ludzie!!! Wstyd!!!starsze panie z ktorymi tam pracuje nigdy nie marudzą, więc może skończcie jakąś szkole ,bo pewnie podstawówki nie skończyliście patrząc na waszą pisownię i wtedy proszę bardzo gdzieś do biura pracować wy nieroby . Ja osobiście jestem zadowolona z wyplaty bo wiecie jaka praca taka placa a wy dalej placzcie i użalajcie się nad sobą. Jutro znowu idę do pracy w Gadusie a wy biede klepcie bo nic innego was nie czeka mając takie podejście do pracy. Pozdrowienia dla"ja" Milego dnia ...

Pracuję w tej firmie już 2 lata... I jestem bardzo zadowolona z pracy i zarobków... Nieroby nigdzie nie zarobią dużo i szybko

xxx

Każdy jęczy i narzeka a pracować to nie chętnie.A ja pracuje i wypłate mam na czas.A NIEROBY I NYGUSY TO SNICKERSA I ZA BRAMĘ.

nick

Zróbcie porzadek w końcu z tym F bo dojdzie do tego że ludzie przez niego zaczną się zwalniać zapytajcie sie ludzi co o nim myślą,pytaliscie chociaż raz? Co wam szkodzi wierzycie w to co mówi o pracownikach a wiecie jaką ma opinię? Jak sie zachowuje w stosunku do pracy i pracowników? Pozdrawiam i bez tego pracownika szczerze polecam firme Gadus

@nick

Pracuję w tej firmie jakiś czas i nie narzekam ,płacą na czas a ci co narzekają to lenie i obiboki szefowie ok ludzie jak w każdej firmie tacy i tacy .

Moro

Także nie polecam!!

kierownik

Ja również nie polecam tej firmy... beznadzieja .. i niektórzy w tej firmie to chyba z choinki się urwali..Mokro, zimno i marna płaca a zapierdzielasz jak głupi ... Jednym słowem Akord...Liczą nawet ości zostawione w dorszu a tak naprawdę to nie wiesz czy mówią prawdę i pewnie nigdy się nie dowiesz bo więcej tam rządzących niż pracujących..pracownik ?? cóż ... zwykły robol i tak jak każą tak ma być!!! nie polecam!!!!!!!!!!!

krysia

nie polecam !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gadus Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Gadus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gadus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gadus Sp. z o.o.?

Gadus Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 47 ocen.

Gadus Sp. z o.o.