Opinie o Geest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Geest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Geest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geest Sp. z o.o. w Warszawa

Jazda pod tą firmą to jakaś kpina. Pan prezes Ryszard M. obiecuję złote góry a jak przychodzi do podpisania umowy okazuję się że jego słowa były bujdą i człowiek zderza się z szarą rzeczywistością. NIE POLECAM!

Aleksander

Tak , prawda. Firma jest do kitu . Dużo czego obiecują przy rozmowie , i nic nie mozna zrozumieć , tak jest zakręcone . Na pytanie ile w końcu będzie ostatecznie, dniówki do wyplaty ? Szef zaczyna coś tłumaczyć, ale nic nie mozna zrozumieć .... przepracowałem w tej firmie 3 miesięcy, i dopiero zrozumiałem, ze powyzej 360 zł dniówki nie dostaniesz . I to w tym wypadku , jak nic po za tym nie masz.... liczą wszystko, ile kilometrów zrobiono , jak zamalo wina kierowcy , jak za duzo , tez wina kierowcy , bo wskazniki licznika to zamalo..... są jeszcze ile pokaze Google Map . Ile paliwa poszlo .Doczekać się wypłaty, nie mozliwo , rozkładają na 3-4 części, ostatnią wyplate , gotówką dostaniesz. To poprostu masakra , a nie firma . A Ukraińców w ogóle traktują jak (usunięte przez administratora) . Osobiście słyszałem, jak Szef mówił koledze.... jak nie podoba się, t(usunięte przez administratora)na swoją Ukraine , firma dobrze Ci placi , załóż swoją firmę, nie będziesz tu rządzić. Potrącili za paliwo 500 litrów od niego, nie wiadomo z czego , puzdniej znalazł , że 2 razy zapisał tankowanie... zmniejszyli na 360 litrów.... A drugiemu koledze, że zamalo kilometrów zrobił , ale za dużo błędów. Policzyli po 250zl dniówki . Taka prawda . ODRADZAM współpracy z tą Firmą, omijąć wielkim łukiem

Były niedoszły pracownik

Na rozmowie kwalifikacyjnej 5 tysięcy netto, stała wysokość wynagrodzenia z pełnym ZUSem a potem dostaje się umowę z najniższą krajową. Zdziwienie - ojoj, zaraz to wyjaśnimy, po czym następuje kaskada bzdur mających przekonać że przecież tak właśnie miało być, no komedia, tylko jakoś nikt się nie śmieje. Szkoda czasu - jak na wejściu strugają wariata to lepiej nie myśleć co by było potem. Precz z dziadtransami.

@Były niedoszły pracownik

I co reszta z tych 5k do ręki czy w ogóle nie dają tej różnicy? Jak się kończą takie sytuacje, dostaje się te obiecane kwoty?

Były niedoszły pracownik

@Były niedoszły pracownik

Misia Nowy wpis

Ale jak to? Znaczy, na umowie jest najniższa, a potem co? Zdarza się, że pracownik nie dostaje nawet najniższej pensji, co tyle nie wyjeździł?? Taka średnia pensja to jest ta najniższa, czy raczej w większości ludzie wyjeżdżają więcej?

Aleksander Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Geest Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Geest Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca kat. C+E? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jedni chwalą widzę, inni raczej negatywnie do firmy podchodzą, sam nie wiem co już myśleć, może najlepiej w sumie samemu się przekonać czy coś. Ktoś był ogółem na rozmowie o pracę? Chodzi o stanowisko z ogłoszenia, kierowca c+e. Co ich interesowało?

Kierowca

Rozumiem że prawda boli,ale ona jest i nikt w życiu nie napiszę negatywnej opinii jeśli byłoby wszystko ok

Wanda
@Kierowca

A prawda to o tych opóźnionych zaległych wypłatach? Jaki powód w firmie podają że nie ma wynagrodzenia na czas? Długo trzeba prosić żeby dostać całość?

Kier
@Kierowca

Witam, Ja mam inne doświadczenia ,ale przykro czytać kiedy jedni ludzie drugich wprowadzają w błąd. Przepracowałem w tej firmie ponad 10 lat lat i nigdy nie miałem sytuacji o których na tej stronie było pisane. Dawid

Kierowca

(usunięte przez administratora) Pan (usunięte przez administratora) i nie wypłaca zarobionych pieniędzy

Kierowca

Wypłata nie na czas I na raty

Kierowca

Wypłata nie na czas I na

Alicja

Duże opóźnienia są z tą wypłatą? Trzeba się długo upominać o wynagrodzenie? Te raty co piszesz to z jaką częstotliwością są wypłacane? Z zusem wszystko jest regulowane?

Halina

Jak długo zwykle się spóźniają? Co miesiąc jest tak samo czy dopiero teraz można to zauważyć? Ciekawi mnie skąd w ogóle takie sytuacje, bo przecież pracownicy cały czas swoje obowiązki. Za jaką kwotą czekasz?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Geest Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pajak218

Sami się zwalniają ponieważ firma nie wywiązuje się z umów

@Pajak218

Jakich umów dokładnie firma nie dotrzymuje? Widziałam w innym wpisie chyba z 2021 roku, że toczyło się przeciw firmie kilka spraw sądowych założonych przez byłych pracowników - ciekawi mnie czy to prawda. I czy właśnie spowodowane były tym niedotrzymywaniem umów? Dużo ludzi ogólnie się stąd zwalnia?

Justyna

Czy na międzynarodówce nie zarabia się potencjalnie więcej? Bo ktoś napisał, że zarabia na niej 5 tys a ktoś inny na normalnych trasach (tak podejrzewam, skoro codziennie jest w domu) 6-7 tys. To jak tu dokładnie zarobki są teraz liczone? Wyjaśni mi ktoś?

Mlody na międzynarodówce
@Justyna

Koleżanko nie wiadomo jak jest liczone bo przez rok pracy nie dostałem ani jednego papierka z rozpiska co jest za co. Ja pisałem że na międzynarodówce ok 5tys zł za 4 tygodnie siedzenia w budzie i to jest prawda

Wiktoria
@Mlody na międzynarodówce

Ale to na rękę ta kwota jest?

Justyna
@Mlody na międzynarodówce

No rozumiem. Szkoda, że rozpisek nie dają, ciekawe czy tylko Tobie nie czy innym również? Bo jednak wypadałoby wiedzieć za co pieniądze się konkretnie dostaje. :/

Mlody na międzynarodówce
@Justyna

Tak kwota na rękę. Z tego co rozmawialem z kierowcami podczas pracy (w sumie z kierowca bo na międzynarodówce robił jeden polski kierowca reszta to koledzy z Ukrainy) to chłopaki nie widzieli żadnej rozpiski co jest za co

Pajak218

Odradzam prace w Geest firma nie żetelna jazda pod lidllem w jankowicach to jakaś dziecinada Pani Sybilla tylko jedną osobę adoruje jest nią „czopek” obydwoje obiecywali zarobki na poziomie 6-7 tyś a ledwo człowiek 5 tys wyciągał omijać szerokim łukiem pozdrawiam były pracownik

Bartosz

Witam szukam pracy i dowiedziałem się o firmie Geest. Czy ktoś może napisać jaka jest aktualnie sytuacja? Płacą? Wszystko na konto wchodzi?

Witam, przestrzegam przed pracą na międzynarodówce w tej firmie. Zarobisz 5000zl za 4 tygodnie siedzenia w ciezarowce o które musisz się do robić czasem nawet 2 tyg. Oddajesz kwity za parkingi spedytorowi które tajemniczym sposobem giną. Pracowałem z 2 spedytorami z których kobieta najlepiej by cię zdeptała i naplula w twarz a Pan spedytor jest dwulicowy. Przyjmujecie się na własne ryzyko

Młody

Pracuje i polecam, 6-7 tyś zarobisz i codziennie w domu, jak komuś nie pasuje to jest leń i obibok bo trzeba załadować i rozładować i już problem. Lepiej siedzieć jak tłumok w kabinie z brzuchem na wierzchu

Robert

Witajcie! W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Wydaje mi się, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Geest? Czy firma dobrze traktuje pracownika? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Robert

Driver
@Robert

Panie Robercie, proszę firmę Geest omijać szerokim łukiem. Strata czasu i pieniędzy. Wszyscy stąd uciekają.Firma ma 14 spraw sądowych z byłymi pracownikami.To powinno dać Panu do myślenia. Pozdrawiam

Agnieszka
@Robert

Hej Robercie. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to zwracam uwagę na firmę Grafotronic z Warszawy. Pracownicy (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) mają tam system, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Agnieszka.

Robert
@Agnieszka

Witam Pani Agnieszko. Przyglądam się rozmowie pomiędzy Państwem i czuję że powinienem dołączyć. Firma Grafotronic, o której Pani wspomina zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Jak dużo osób pracuje w Geest Sp. z o.o.?

Driver

Chłopie, daj sobie spokój z tą firmą

Renata

Nie polecam współpracy z tą Firmą : GEEST Sp. z o.o. 03-307 Warszawa Wykonywaliśmy dla nich 2 transporty. W obu przypadkach proszenie o pieniądze - nie reagują na wezwania, nie opłacają faktur. Uwaga !!! Księgowa na urlopie - to już według nich zwolnienie od płatności :) długie te urlopy .

Zostaw merytoryczną opinię o Geest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Geest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geest Sp. z o.o.?

Geest Sp. z o.o.