Geest Sp. z o.o.

Opinie o Geest Sp. z o.o.

Caryca

Panowie po Lidlu I carrfur jezdzimy 25km/h po miescie 60 km a co do SZ.P.DYSPOZYTORA Z BEDZINA to wszystko prawda . Zmienic go na logos z zewnatrz .Znowu zabraklo ma leasing.

kierowca były

praca jako praca jest ok.ale normy paliwowe to nieuzasadnione nieuczciwe rozliczanie brak zgodności miedzy komputerem a GPS oczywiście zawsze na niekorzyść kierowcy czyli potrącenia z pensji (ciekawe czy zgodne z prawem). Najlepsze i najwięcej kursów dla kolesi i dupolizów dyspozytora który nie potrafi i nie ma pojęcia o rozdysponowaniu kursów( tak się tworzy lista TOP dla Prezesa i niesprawiedliwa lista płac, niezadowolenie innych kierowców - atmosfera coraz gorsza) Panie Prezesie zanim będzie za późno - mała podpowiedź- zmiana dyspozytora - na takiego z "czystą kartą" Pana pewnie interesuje tylko to żeby kursy były zrealizowane...tylko że za chwile może się okazać że dyspozytor i jego "ulubieńcy" to za mało ... niech Pan postawi na uczciwych kierowców i szanuje ich pracę. Oczy szeroko otwarte Panie Prezesie to podstawa ....pozdrawiam

Egon

Ruchu znowu w formie. Na leasingu chyba zabrakło to trzeba było kierowcom ukraść.

Rysiek

Nastepnego zlapali na Lidlu z paletami nic sie nie nauczyli z carrfura .Wszystkich was wylapia.

Rysiek

Hahaha

szakal

Z tego co piszą to firma skazana na sukces .

szakal

Chciałem się przyjąć bo szukam coś blisko domu jestem z Golonoga ale po przeczytaniu komentarzy jestem trochę zniesmaczony .Szukam dalej .Powodzenia. PS. Nie dajcie się kierowcy oszukiwać na kasę.

Szofer

Pensja nigdy nie wypłacana w terminie, zazwyczaj 12-13 dzień miesiąca. Ile zarobisz, nigdy nie wiesz. Obciążenia według uznania Prezesa są faktem. Sprzęt sam nie pojedzie, z pracownikami trzeba postępować uczciwie. W ostatnich miesiącach duża rotacja pracowników, a to o czymś świadczy !!!

Ryszard

????????????????????????????

Omega

Obrzydliwe. Pan M. nie daje rady czytać komentarzy o sobie i karze usuwać? Prawda w oczy kole? Może niech pan przestanie oszukiwać kierowców i obciążać ich za swoje wymyślone normy z kosmosu, to komentarze też ustaną. Może nawet ktoś napisze coś pozytywnego. Póki co odradzam pracę w tej firmie, chyba że ktoś lubi ze swojej wypłaty spłacać leasingi.

Dresiarz

Ogólnie firma dobra. Trasy w Polsce i na Europę. Rozliczanie uczciwe. W miarę nowoczesny sprzęt. Da się pracować

Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Geest Sp. z o.o. ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!

Zostaw opinię o Geest Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geest Sp. z o.o.