Geest Sp. z o.o.

Opinie o Geest Sp. z o.o.

@

Najlepiej ustawieni w firmie to kolesie dyspozytora samo złodziejstwo .A dyrekcja to żenada.Kierowcy to dla pana prezesa wyrobnicy( brak szacunku) dzięki którym chce się dorobić.Nie polecam!!!

Kolega z wojska

Uwaga na tą firmę i prezesa R B M który okrada nie tylko swoich kierowców ale i znajomych pożycza pieniądze i nie oddaje cdn

Zainteresowany kierowca
@Kolega z wojska 07.02.2018 18:15

wychodzi ze to Taki Janusz Biznesu HAHA XD

Marek

Firma tak dobra że Ukraińcy uciekają po pierwszej wypłacie. A prezes nadal okrada kierowców.

stary kierowca

Że ta firma posiada kierowców to jestem pełen podziwu, chore rozliczenia masz zrobić 26 kursów żeby wziąść wypłatę 3200 jak cie nie okradną za normy wymyślone przez prezesa nawet jak w miesiącu wychodzi 22 dni robocze ty masz zrobić 26 jak nie zrobisz to wypłaty dostaniesz 2400 żenada. O podwyżkach można zapomnieć. Co to za prezes który na spotkaniach informuje że kierowcy są na ostatnim miejscu jeśli chodzi o podwyżki bo są ważniejsze rzeczy. tylko że to dzięki kierowcą firma ma pieniądze. Dobrze ze nie pracuje już w tej firmie.

DRIVER
@stary kierowca 30.01.2018 13:26

dobrze wiedzieć dzięki za ostrzeżenie - bo własnie miałem dzwonić

Były
@stary kierowca 30.01.2018 13:26

Potwierdzam, normy z kosmosu, obciążenia za paliwo, wałki z delegacjami.

Jek

Для тех кому нужен опыт подойдёт, но не более. То что они предлагают это смех! С опытом там практически никого нет, а те кто ещё работают, то не надолго. Заплатите дневку и нормальную подставу и люди перестанут уходить.

Rysiek

Hahaha

szakal

Z tego co piszą to firma skazana na sukces .

Omega

Obrzydliwe. Pan M. nie daje rady czytać komentarzy o sobie i karze usuwać? Prawda w oczy kole? Może niech pan przestanie oszukiwać kierowców i obciążać ich za swoje wymyślone normy z kosmosu, to komentarze też ustaną. Może nawet ktoś napisze coś pozytywnego. Póki co odradzam pracę w tej firmie, chyba że ktoś lubi ze swojej wypłaty spłacać leasingi.

Dresiarz

Ogólnie firma dobra. Trasy w Polsce i na Europę. Rozliczanie uczciwe. W miarę nowoczesny sprzęt. Da się pracować

Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Geest Sp. z o.o. ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!

Zostaw opinię o Geest Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geest Sp. z o.o.