Opinie o Geest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Geest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Geest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geest Sp. z o.o. w Warszawa

Szoferek

TOWARZYSZU RYSZARDZIE M.JAK TAM SPRAWY SĄDOWE.

ehh

@ferensov oleh aż taki problem z wypłatami ?

@ferensov oleh
@ehh

Witam.tak totalny problem.pracowalem w 4 firmach.kazda wyplacalna.w tej gosciu zaliczke daje z zarobionych przez kierowce.pracy niemaja stoisz po 4 dni az cos zlapia,a pozniej tyz nie pracowal??!!.zaden z kim rozmawialem niedostal wyplaty na czas i zgodnie z umowiona kwota.

Jonny bravo

A GEEST ROBI JAKIS KABOTAŻ JESZCZE

ferensov oleh
@Jonny bravo

kto z byłych pracowników niedostal kasy.smialo piszcie na inspekcję pracy.jasne że inspektorów (usunięte przez administratora) podając nieprawdziwa informacje fizycznie.ale wtedy będę rejestracja wydarzenia.i to zainteresuje w końcu.spotkalem z 8 osób którzy mieli masę problemów.gosciu robi taki myk żebym nikt jusz nie mógł znaleźć pracy.tylko niewie że na świecie więcej ludzi normalnych a nie debilów.ti Ukraińcy i Białorusini mówili że na parkingu w żabiej woli spedytorzy sami paliwo kradną a obciążają zato kierowców.sam tego nie wiedziałem.ale tak mówili.i na sam koniec do tych kolegów z Ukrainy Białorusi powiem wam że nie wszyscy Polacy tu gnoje.sam mam babcie półkę.a przez jednego niedorobionego nie musicie cały naród oskarżać.ale co robić.trafiaja się takie jak te osoby nieszczęśliwe którzy nienawidzą wszystko co jest normalne.pozdrawiam serdecznie.

Czy pracownicy w Geest Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ferensov oleh

witam.niewiem czy uda się komuś przeczytać tą wiadomość.bo odrazy blokują mnie.i piszą że jestem anonimem.choczaz podaje swoje imię i nazwisko maila telefon.teraz jestem w sądzie z tą firmą.bieplaca wynagrodzenia.klamia.oszkuja na wszystkim.ten cały gościu co firmę prowadzi zasztywnial w kawałku byrsztynu.,jest z czasów PRLU.bo takim duchem sowieckim od niego niesie.jest bez sumienia człowiek.a odnośnie czy się dogadują to nie.nie. nie.nikt nic nie wie ,nikt nic nie mówił i co pan donnie gada?!?!?! tak wygląda sytuacja w geest.do tej pory niemam świadectwa pracy.w firmie w której pracuje powiedzieli że nie wierzą że coś takiego jest w polsce.kto chce więcej info podam telefon 539727607.pozdrawiam.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Geest Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca kat. C+E? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Xxx

Niestety ale tak jest . Pod lidlem wygląda to bardzo tragicznie finansowo. Nie polecam bo naprawdę szkoda czas i brudzenia sobie cv.

Rzetelny

Witam jeżeli jesteś kierowca co nie chce zarabiać pieniędzy i bardzo lubi marnować czas nie otrzymując za to godziwego wynagrodzenia to ta firma jest dla ciebie . W tej firmie usłyszysz dużo pięknych słów które nie mają żadnego pokrycia w realnym odzwierciedlenia , dużo kłamstw i rozmijania się z prawdą . Naprawdę nie potrafię ocenić z tak taka duża ocena bo aż 2 /5 gwiazdek . Z pewnością została zawyżona przez pupilków trzymających paluszek prosto . Powodzenia

Czy Geest Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Sz

Firma praktykuje luźne poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę, niedzielę.

Ko

Ciekawe gdzie znajdą pracę największe (usunięte przez administratora) w firmie jak to wszystko ładnie się położy. ????????????????????????

Aborygeni

Dżentelmen jak bierze to nie drobne tylko w euro.Panowie zwijać żagle firma dobija do brzegu kotwica zrzucona.

Witam firma geest ma bazę w żabiej woli? Dniowka w euro i podstawa ? Opinie o firmie?

Abelardo

Panowie dwóch najlepszych koni pociagowych odchodzi z firmy poszło o podwyszke jakim trzeba byc szefem zeby nie dac podwyszki i stracić szoferow,po prostu (usunięte przez administratora) firma (usunięte przez administratora). Długo chyba nie zostanie na Lidlu w BEDZINIE słyszałem że to końcówka karty paliwowe zablokowane ad blu trzeba płacić za swoje napraw w warsztacie coraz mniej no i te nowe auta (700 tys) nalotu.Pozdrawiam

Kierowca

Podejście firmy do pracownika w czasie zakażenia. Prosimy o rękawiczki i mamy sami sobie kupić.

PODOBNO GEEST upada czy to prawda ?

Xxxxx

Komediowe podejście do pracownika, rozmowa na temat pieniędzy kończy się na tym, że musisz się upominać. Oczywiście ostatnia wypłata jest ucięta, rozpisywanie delegacji za które wkońcu bekną. Odnosząc się do wypowiedzi poniżej to nie wiem jak ta firma funkcjonuje i niby utrzymują 100 aut jak co chwilę te auta są zabierane, a sami pracownicy co zostało się śmieją pod nosem, że będzie lepiej. Ja osobiście zgłoszę ITD jak wyglada praca na lidlu w tej firmie, mam gdzieś te pieniądze i ich normy paliwowe, ale wkoncu jakiś młody tam przyjdzie i zapłaci za tacho. A pozatym praca sama w sobie na lidlu za te pieniądze i walka z niechlujnymi paletami się nie opłaca. Nazywając firmę geest dziadem transportu to by był komplement, napewno tak tego nie zostawię. Poznałem paru uczciwych ludzi co tu próbowali sił, ale szybko przejzeli na oczy.

Sybilla

Bonifacy szykuj się. Do Sądu Pracy w Będzinie wpłynęło już osiem pozwów. Reszta w drodze. Pozdrawiam

Wtsk

Brawo, jechać z nim.

Ozzzz

O co chodzi dokładnie, co to za afera się szykuje ?

Xxxxx

Następne 2 już w drodze :)

Małgorzata
@Xxxxx

Ja również chciałabym wiedzieć, o co dokładnie w tym wszystkim chodzi. Jak rozumiem, zamierzacie podać firmę Geest do Sądu Pracy, a ja jestem bardzo ciekawa, z jakiego powodu. Czy ktoś z Was będzie tak uprzejmy i mi to wytłumaczy? Będę wdzięczna.

@Małgorzata

Małgorzato,każdy kierowca który pracował w firmie Geest Ci powie o co chodzi. Więc popytaj

@Małgorzata

Tak dla doprecyzowania, dwanaście pozwów już jest w sądzie .Skoro tyle kierowców uważa że jest coś nie tak w firmie Geest to coś w tym jest.

@Rysiek
@Rysiek

Zapomniałeś dodać, że ci kierowcy już nie pracują więc normą jest, że idą do sądu licząc że da się coś jeszcze wycisnąć. Firma nadal funkcjonuje i pracuje w niej ponad 100 osób a tu wypociny tworzy garstka.

@@Rysiek

Zapytaj kierowców z Lidla Będzin

@@Rysiek

Zresztą, niech sąd pracy to rozstrzygnie.Oszukaliscie nas na październikowym wynagrodzeniu więc nie mamy o czym gadać. O reszcie nie wspomnę

Wtsk

Uwaga na wykopy na magazynie Lidla w Pruszczu hahaha.

Kk
@Wtsk

Taksówkarz xd

Maciej

Jaka super ? jak opiera.......la kierowców na kasę!!!!!!!! Panowie kierowcy nie dajecie się omamić gadką o super kasie. To firma która nie lubi się dzielić pieniażkami z kierowcą. Kierowca ma na nich orać. 3 tygodnie w trasie za 6 tysi to nieporozumienie. Na kraju więcej wyciagniesz jak w tej osranej korpo. Pilnujcie swoje finanse bo ruchają na każdym groszu. !!!!!!!!!!!!!

Jonny bravo

Super firma !!! POLECAM płaca na czas i zawsze dobra staffka !!!

Jeden z licznych

Nie polecam tej firmy!!!! Gdyż pieniążki dla orającego kierowcy nie są godne i mało tego trzeba się o nie prosić!!!!! Pani S jak najbardziej ok kobita, a reszta to (usunięte przez administratora) Pognal. Omijać szerokim łukiem Panowie kierowcy!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Geest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Geest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geest Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042