Opinie o Geest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Geest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Geest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geest Sp. z o.o. w Warszawa

Wtsk

I jo tam Rysiu? Na paliwko już brakuje?

*jak

K.

a kiedyś nie brakowało ?: D

Staszek

Nie roztrząsajcie jakichś drobiazgów. Firma jest spoko, wystarczą chęci do pracy.

@Staszek

A były w tej bajce smoki?

Mietek

Weźcie się do roboty... I przestańcie pisać (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Mietek

Przestań kablować

Fhdsh

NIE POLECAM LIDL PRUSZCZ GDAŃSKI Pieniadze wypłacone 13stego zamiast 10tego.. na wahadle godzinowka nie wychodzi więcej niz 17-18 zl /h przy ciągłej orce w porze nocnej z OUTem pod rampa. 260 zl za nocke od 19-20 do 10 rano ŚMIECH NA SALI.. pelno zepsutych wozkow i ramp plus niechlujnie zlozonych palet ktore trzeba poprawiac przez co tracisz czas za ktory ci nikt nie zapłaci... uzeranie sie na sklepach porannych z kierowniczkami.. na plus wspolpraca z Pania S ktora tez jest tylko człowiekiem i pracownikiem plus swieze sprawne auta. zacznijcie płacić godnie i na czas a dopieo potem zaczynajcie prowadzenie firmy dziady

@Fhdsh

Tyle, że to (usunięte przez administratora) żebra na wysyłce o te długie trasy, reszta spedycji robi takie trasy, że mieszczą się w 11-12h i maja za to 300 zł za nockę. Z wypłatami się zgadza. Nigdy nie przychodzą w terminie.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Geest Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca kat. C+E? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Geest Sp. z o.o.?

hehe

premia jak yeti wszyscy słyszeli nikt nie widzial :D 90 zl za podstawienie i 40gr km :D o ile ci wypłaca :P

Menik

Nie długo usuną geestow z Lidla bo wszyscy uciekają do mega i RM sam będzie jeździł porażka

@Menik

S sama będzie jezdzic lub zatrudnią kolejnych jeleni. Naucza się pracy i pójdą jezdzic za większe pieniądze do innych spedycji.

Pioter
@Menik

Rysiek nie ma prawka ????

hehe
@Pioter

ma downa :D

W.

Jedno wielkie zagłębie (usunięte przez administratora) Na polecenie śmiesznego prezesa cała firma bierze udział w tym chorym procederze. Nic więc dziwnego, że bankrutują skoro nie stać ich na paliwo i śrubują normę tankowania do minimum. Ponadto okradają pracowników wypłacając część wynagrodzenia na konto resztę pod stołem o czym nie było mowy w momencie zatrudnienia wtedy gwarantowali całość wypłat na konto i opodatkowane. Cała sytuacja jest najśmieszniejsza w momencie rozwiązania umowy gdyż część wynagrodzenia dla pracownika zostaje zatrzymana bo na umowie jest tyle i tyle Ci się należy. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ja nie zbiednieje ale i on się tą kwotą nie wzbogaci na pewno wróci to do niego ze zdwojoną siłą ;)

KK

I jak tam Pani S. nowi kierowcy w Pruszczu? Warto było tak traktować starych?

@KK

3 nowych kierowców po góra miesiacu(usunięte przez administratora) taka miód robota i zarobki

jaro

jakiego mega?

Menik
@jaro

Nowej spedycji

Łukasz
@Menik

Można prosić o kontakt do nich? Dobra firma?

Jakie wartości są cenione w Geest Sp. z o.o.?

Przykro to pisać ale nie ma w tej firmie wartości . Wartość jest jedna w wymiarze tych na samej górze i tych co myślą, że są na samej górze... Kasa na prywatnym koncie..... Karma wraca.... Bardzo przykre....

Aleksander

To, że firma kumuluje zyski nie powinno Cię dziwić. Mnie interesuje, czy za wydajną pracę i dobre wyniki dostaje się premie lub inne dodatki finansowe, które motywują pracowników?

@Aleksander

Są tylko nie każdemu odpowiadają

Zaintersowanyy

W Geescie jest nowy prezes czy moze ktos wie czy to ma wpływ kondycje firmy ?

@Zaintersowanyy

Żaden wpływ. Rządzi RM, zrobił z KCz słupa.

Kolega z w
@Wtsk

Masz rację(usunięte przez administratora) napożyczał kasy nie oddaje. To musi mieć słupa.

@Kolega z w

Ty masz chłopie jakąś obsesję na ten temat. Ale konkretów brak... Weź już daj spokój bo to trąci chorobą

geniu

Z tego co mi wiadomo firma jest lojalna, a negatywne opinie są wystawiane przez kolegów, którym się na dało oszukiwać na normach. Dla takich kolegów nie ma miejsca. Pracuje w niej wiele osób i tak jak ja są zadowoleni. Jeśli jest ktoś UCZCIWY na pewno nie zostanie skrzywdzony. Ja nigdy nie byłem, a pracuje na Lidlu. Polecam

Lidl
@geniu

Gieniu, to jeździł w lidlu ale od lat jeździ na niebieskich autostradach u Św. Piotra. Innego nie ma.

@@@

Co ty nie powiesz Smiech

Rozczarowany
@geniu

Szkoda że pensja nie rosnie tak jak komentarze na Lidl

Waldi
@geniu

Wazelinki i tyłko- lizy, pewnie źle nie mają. Lepsze trasy i wolne weekendy. Kto w pupę nie wchodzi to ma jak ma.

Gucio
@geniu

I tu się pan myli ja też zacząłem trzy tygodnie temu i co mogę powiedzieć praca jest może i niezła tylko po okresie 3 tygodni okazuje się że ci umowy nieprzedluzaja . Niby im ludzi brakuje .oszukańcy

@Gucio

Drogi Panie D.D, nieprzedłużenie z Panem umowy, mimo szczerych chęci współpracy, wynikało z braku Pańskich predyspozycji do wykonywania tej pracy. Pozdrawiam serdecznie

Lewy

Kij ma dwa końce, prezes RM i reszta z góry bili nim kierowców i myśleli, że robią słusznie. Aż w końcu drugim końcem kija ktoś ich walnął. Może w końcu do nich dotrze, że nie szanowali kierowców. Lawina zwalniających się kierowców to nie przypadek. Carrefour w końcu to dostrzegł i postąpił bardzo słusznie kończąc współpracę. Dobry, pracowity, odpowiedzialny kierowca zawsze znajdzie pracę i z Będzina nigdzie nie musi się ruszać, już nowe firmy zapraszają do pracy.

Kk
@Lewy

Do nich nic nie dotrze, nie ten typ ludzi.

Tadek
@Lewy

Trochę to Carrefourowi zajęło ale ktoś w końcu zrobił porządek.

Kk
@Tadek

Teraz czekam na Lidla ;)

Julia
@Kk

Co masz na myśli? Twoja opinia byłaby bardziej pomocna, gdybyś rozwinął wypowiedź. Jeśli jesteś pracownikiem Geest Sp. z o.o., to napisz proszę, jak wygląda ta praca.

Dobra firma???
@Julia

Jak myślisz że w innych firmach jest lepiej to wejdź na forum transportu. Nie ma obecnie w kraju firmy, która miałaby dobre opinie. Idziesz do pracy obiecują gruszki a potem połowa z tego co obiecane nie ma przełożenia na wypłatę. Tu przynajmniej firma nie upadnie z dnia na dzień jak mój ostatni pracodawca. Ci co mają pracować pracują a reszta skacze z firmy do firmy. Życie.

do Aoborygeni

Ale czym się podniecać? Jeden wypadł drugi przyszedł. Przecież wolny rynek dzisiaj jest i firmy się biją głównie ceną o kontrakt. Chcesz podwyżki a firma ma stawki zaniżać żeby kontrakt wygrać? Gdzieś jest granica.

Kierowcatirowca

Mam nadzieje ze Kierowcy znajda nowego pracodawce

mariano
@do Aoborygeni

A skąd pomysł że wygrał tańszy?

@Kierowcatirowca

Nie martwcie się, praca będzie na innym magazynie. Legnica na przykład... nikt wam nie da tyle co Ryszard obieca :)

Kierowcatirowca

W Filmie miś też mowili "Bo wszysykie Ryśki to porządne chłopy"

Aborygeni

O co chodzi tutaj o nic nie chodzi lecz ludzi prawdziwych i uczciwych czytaj.RBM. coraz mniej.

Aro
@Aborygeni

??????

Nie pakujcie się tam gdzie szef jest byłym oficerem bez HONORU i okrada swoich kolegów przyjaciół ...

Mti
@anonymous

A Ty jesteś tym kolegą czy przyjacielem? I co to ma do pracy? Bo ja tu pracuję i jakoś związku nie widzę.

Kolega z w
@Mti

Pożycz mu kasę to zobaczysz jaki jest uczciwy.

@Kolega z w

nie wiem po co miałbym pożyczać i komu. przecież to firma. I pytam ty pożyczyłeś, że tak piszesz?

kierowca

Firma Geest w Warszawie to totalna porażka! Tylko obiecają, zero organizacji, oszukują kierowców nie wypłacają pensie na czas, za wszystkie mandaty potrącają z pensji kierowcy nawet jeśli to było nie z winy kierowcy. z księgową to w ogóle ciężko dogadać nigdy jej nie ma na miejscu pracy. Tylko mają jedną spedytorkę Pani Natalia która wszystko ogarnia i zawsze jest z nią kontakt , bo ogólnie spedycja pracuje fatalnie.

@kierowca

Masz racje

Poldek

Co to za nowe 5 zestawów wjechało (Scania i DAF) ze Geest? Carrefour kogoś dotrudnił?

Kierowca

Witam serdecznie. Firma Geest na Będzinie się powoli kończy. Tydzień temu zmniejszyła flotę na magazynie Carrefour Będzin o 5 samochodów z powodu braku zasobów ludzkich czyli kierowców. Dystrybucję pozwoli przejmuję firma(usunięte przez administratora).Prawdopodobnie w maju przejmą następne pięć samochodów. Płacą dużo lepiej niż Geest(usunięte przez administratora)Z tego co wiem to trwa rekrutacja. Samochody tam mają naprawdę super. Jeśli szukacie kontaktu do tej firmy to podpytac u kierowców z firmy Geest na Będzinie.

Kierowca
@Kierowca

Co ty piszesz za bzdury, dwa nowe Mercedesy na pokas a reszta stare dafy, taka (usunięte przez administratora) flota, nie napisałeś że płacone masz od kilometra i siedzisz w kabinie tydzień. W geest niema rewelacji, ale co dziennie byłem w domu, a u myszkowiakow chłopaki co przeszli już się pozwalniali taka (usunięte przez administratora) firma jak wszędzie

@Kierowca

Dokładnie jak piszesz. To miał być szybki strzał na lepsze ale wyszło jak zwykle.... Więc w sumie na dobre nie wyszło. No ale mądry po szkodzie.

Kol
@Kierowca

Nie napisałeś o najważniejszym, jeździe i kręcenie pauzy na wyłączonym tachografów.

Wtsk

Wigor przez tyle lat istnienia miał kilkanaście wpisów. Geest w 2,5 roku 113. Brawo Rychu ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Geest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Geest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geest Sp. z o.o.?

Geest Sp. z o.o.