Opinie o Geest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Geest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Geest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geest Sp. z o.o. w Warszawa

Mti

Trochę przykro się czyta gdy byli już koledzy opluwają firmę. Dzis problemu z pracą nie ma. Nie podoba się idź dalej. Ja i jeszcze ok 130 innych osób jednak tu pracujemy. A Wasze komentarze powodują, że człowiek czuje się jak dureń. Tylko, że ja nie narzekam. Ktos tu pisze o jakiś pożyczkach od znajomych...to ty jesteś tym znajomym? Firma finansowo dobrze stoi więc nie ma potrzeb zapożyczać się u kolegów. A jeśli już co to kogo obchodzi. Wszystko rozumiem ale większość tych komentarzy to bzdury. Normy i gps. A jak fuchy były robione, jak auta strzaskane to jest w porządku? Kiedys wydawało mi się, że pójdę na swoje ale jak patrzę co się dzieje to mie chcę nikogo zatrudniać. Kij ma dwa końce ale dzisiaj z tej drugiej strony nie można narzekać. Rynek jest otwarty komu nie odpowiada może iść gdzie indziej. Tylko nie pluj mi w twarz bo ja tu pracuję i nie narzekam. A te komentarze obrażają tez mnie choć prawda w większości jest nieco inna niż to, co tu wypisujecie. Nie zawsze ale w większości.

Bogaty
@Mti

W każdej firmie znajdą się jakieś (usunięte przez administratora) którym nie przeszkadzają potrącenia z pensji. Pewnie jesteś jednym z nich. Reszta jak przychodzi i zobaczy, że ze swojej pensji musi dopłacać do leasingow to momentalnie odchodzi. Płynność finansowa zachowana jest, bo jak brakuje na leasingi czy wyplaty to zaraz sa jakies potracenia. Ps ja już tu nie pracuję, wytrzymałem 4 miesiace ale mam ciągły kontakt z kierowcami z geestu, wie wiem jak jest.

MTi
@Bogaty

Właśnie...nie pracujesz. To jest słowo klucz. Więc dlaczego się wypowiadasz. Poszedłeś dalej, dobrze Ci to strzała. A potem na pausie rozmawiam z innymi i uszom nie wierzę co mówią. O kazdej firmie. Tylko ze w tych firmach pracują, jak ja tutaj. I połowa z tego nie jest prawdą. Chwalą a okazuje się, że jest gorzej niż tu, albo plują jafem jak tu a rzeczywistość jest inna. Można wiele napisać o paniach z biura o samym szefie, ale to jest (usunięte przez administratora) praca i jak robię swoje to swoje dostaje

Wtsk
@Mti

Chyba po to jest ta strona, żeby byli lub obecni pracownicy informowali o firmie. To nie kółko wzajemnej adoracji. Jeżeli ktoś ci pluje w twarz to poszukaj na Kotsisa, tam go znajdziesz.

MUSsT

UWAGA NA TĄ FIRME!!!

Potencjalny
@MUSsT

Dlaczego? Co tam jest nie tak?

Mti
@Potencjalny

Ma.dużo nowych aut.

ulubieniec pani sybilli

panowie ja pracuje w ej firmie 3lata i mam 8000zl stalej pensji jest bardzo dobrze nie narzekam BARDZO DOBRA FIRMA

@ulubieniec pani sybilli

Taaaa, 20 000. Przestań kłamać, pracowniku z biura!

Idiota!!!!

Bogaty

A ja mam 15 000 ;)

Barnaba

Pewni jesteście, że odradzacie pracę w firmie? Słyszałem, że są dobrzy.

@Barnaba

To idź i sprawdź, za kilka miesięcy sam będziesz jedną gwiazdkę dawać

Kierowca

Tak,chłopie szerokim łukiem. Pozdrawiam

Tak pewni!

Były2

Chyba Ry będziesz gwiazdki wstawiał! Nisestety! Zero gwiazdek!

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Geest Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca kat. C+E? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Kolega z wojska

Popieram i ostrzegam wszystkich przed tą firmą omijajcie ich szerokim łukiem.Bonifacy to wyrafinowany bez honoru były oficer.Nie tylko oszukuje pracowników ale też znajomych.Myślałem że już się udławił kasą którą zdobył krzywdząc innych ludzi.Ale karma wraca.

Kierowca

Witam, z całego serca odradzam pracę u Bonifacego.Pracuje już tu kilka lat i jest coraz gorzej.Prezes Bonifacy bez skrupułów zabiera pieniądze z wynagrodzenia za wszystko co się da.W zeszłym roku na Będzinie pracowało 42 kierowców, teraz zostało 21.Nikt nowy nie chce się zatrudnić. Tylko Ukraińcy przychodzą na dwa tygodnie i uciekają. Pozdrawiam

Tomek proDriver

Czy To firma ktora handluje Bananami?

Kolega z wojska

Jeżeli prezes m.r.b. kombinator i(usunięte przez administratora) to firma taka sama.Odradzam pracowania u nich.

Kolega z wojska

Firma jak i (usunięte przez administratora) nie polecam.

malutki :)

Kto pracuje w GEEST, ten się w cyrku nie śmieje ???? a tak poważnie praca ok robisz swoje nie masz na co narzekać... Jesteś wporządku to dla Ciebie też są w porządku pozdrawiam

kierowca

to co panowie nie warto isc do tej firmy, bo ukazalo się ogloszenie

Kiero

Taaaa, świetna firma. Z całą pewnością nie masz 8000 tys. stałej pensji, ponieważ w tej firmie nie ma stałych wynagrodzeń. Chyba wpis kogoś z biura aby zachęcić kierowców do zateudnienia się w tak " zacnej" firmie"................. Kompletna bzdura!

Zawodowy

I jak tam panowie kierowcy z geestu? Słyszałem, że znowu pieniążki nie na czas? Niedługo będziecie dostawać przelewy piętnastego :)

Ryszard

@Paweł Zdun, oczywiście, oficjalna strona firmy to http://geest.com.pl/ na stronie http://geest.com.pl/?page_id=28 znajdziesz numer telefonu do centrali. Może warto zadzwonić i zapytać o aktualne rekrutacje albo poprosić o bezpośredni numer do działu kadr tej firmy? Pytając bezpośrednio może dowiesz się czegoś więcej.

Paweł Zdun
@Ryszard

Strona wygląda słabo i sprawia wrażenie nie aktualnej ... niech pan to poprawi XD

@Paweł Zdun

Paweł Zdun- jak zadzwonisz to się dowiesz, ale czy prawdy...? Kolega z wojska- ale Ryszard pożycza z żoną czy kochanką? Pani dyrektor jest droga w utrzymaniu. Dla kierowców na obiecane premie już brakuje

XD XD XD

??chyba Dobre jaja XD tam sie dzieją ??!!!

Ryszard

Z informacji znalezionych w sieci wynika, że firma Geest nadal istnieje i rozwija się bardzo dobrze. Niestety nie udało mi się znaleźć aktualnych informacji o ofertach pracy. Dobrym pomysłem może będzie zapytanie bezpośrednio w firmie? W sieci możesz znaleźć numer telefonu lub adres mailowy. Może uda Ci się dowiedzieć czegoś nowego?

Paweł Zdun
@Ryszard

A gdzie są w sieci ? możesz podać źródło informacji ?

@Ryszard

Ale fakt że wiecznie szukają pracowników nie świadczy o rozwoju firmy a ciągłej rotacji.

Kolega z wojska

Ktoś napisał że firma działa.Działa bo prezes brm wraz z żonką żeby było wiarygodnie pożycza kasę i nie oddaje.Trzeba uważać bo długo nie pociągną...

@Kolega z wojska

Twój wpis zawiera poważne oskarżenia w stosunku do firmy Geest. Czy posiadasz na nie odpowiednie dowody? Skąd posiadasz takie informacje? Warto to wyjaśnić i podać konkretne argumenty. Inaczej twój wpis zostanie odebrany jako zwykłe pomówienie.

@Ryszard

Jak bym nie miał to bym o tym nie pisał.Gość bez honoru.Symulant nawet rentę pobiera nieprawnie.

Ryszard

@Normalny, rozumiem, że twoja opinia opiera się głównie na twojej negatywnej ocenie wynagrodzenia. Czy przed przystąpieniem do pracy została przedstawiona Tobie stosowna umowa z opisem wynagrodzenia? Czy udało Ci się uzyskać dodatek za pracę w niedziele?

Ryszard

Czy ktoś posiada inne doświadczenia związane z firmą Geest? Zachęcam do podzielenia się opinią z innymi obecnymi na forum. A może ktoś posiada informacje odnośnie nowych rekrutacji do firmy? Jeśli tak, to na jakie stanowiska potrzebują pracowników? Jak przebiega proces rekrutacji i rozmowa o pracę? Zachęcam do aktywności na forum. Każda wypowiedź jest cenną wskazówką dla osób poszukujących pracy w Warszawie.

Karen
@Ryszard

Praca jest ciężka i specyficzna, wiele osób rezygnuje dość szybko i jest to zrozumiałe. Nie rozumiem jednak jak można oszukiwać ludzi, którzy ciężko pracują, wielokrotnie w nocy, w czasie gdy Pan Prezes przewraca się z boku na bok w swoim wygodnym łóżku. Niestety, uczciwość w wydaniu Pana Prezesa to fikcja.

Karol
@Karen

Mam wrażenie, że piszesz o jakiejś firmie budowlanej czy kopiącej rowy, a nie o transportowej. Nie pomyliłaś firm? Jeżeli chodzi o specyficzność to tak, masz rację - wozi się dwie duże sieci handlowe i mają swoje wymagania i tu nie ma zlituj. Papiery, punktualność itp. Ale, że aż tak ciężko było to bez przesady. Idź popracuj na kurierce, to dopiero jest orka.

Normalny
@Karol

Pracowałem w geeście dwa tygodnie. Zostałem zrekrutowany przez Pana Ramka zachętą dużych pieniędzy pracą tylko w nocy dla sieci Lidl. Podczas rekrutacji obiecywał 120 zł do 100 km 150zl do 200km 180 powyżej 200. Pracą wyglądała tak że cały dzień stałem na baczność ponieważ dopiero po godzinie 18 dowiadywalem się ile mam punktów i gdzie jadę. Następnie dowiedziałem się że mam 3 lidle w Radomiu. Towar oczywiście w różnych temperaturach z kilku ramp chłodnia warzywa i suche najpierw żeby to dobrze załadować to trzeba 3 godziny pojeżdzic wózkiem potem na drugim sklepie połowę towaru wystawić żeby dostać się do chlodzonegp na 2 stopnie itd następnie zrobic5 prawie 400 km i tak po 10 godzinach do domu. Coś mie tknelo i jeszcze kilka razy zapytałem pana Ramka o zarobki zaczął mie zwodzić zebym zadzwonił do biura bo on już nie pamięta więc zadzwoniłem i okazało się że jest tak 0-200km 120 zł 201-400km 150zl Od 401 - 170 zł Czyli pozostało mi się tylko zwolnić. Za 10 dni pracy w nocy po 10 godzin i średnio 300km zarobiłem 1250 zł. Panowie omijać tego Geesta wielkim łukem

Normalny
@Karol

Zapomniałem jeszcze dodać ze w tych dniach były dwie niedziele za które miał byc dodatek po 100zl

Ryszard

@anonymous, в кінці кінців Ви отримали свою зарплату? Ви були на контрактом чи ні? Ви писав що це шарашкiна контора, можете написати що ви розумієте тому ви́значенням? не всі мо́жуть то розуміти. Czy ktoś z was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Geest? Użytkownik @anonymous napisał, że nie otrzymał wynagrodzenia w trakcie odejścia z pracy. Czy ktoś z was może potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacjom?

шарашкіна контора , коли звільняєшся шеф каже що не хоче виплачувати зарплату . договорюєшся на ставку все одно рахують кілометраж. обходіть стороною дану кантору

Zostaw merytoryczną opinię o Geest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Geest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geest Sp. z o.o.?

Geest Sp. z o.o.