Wigor Trans

Mińsk Mazowiecki

Opinie o Wigor Trans

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Awe, dlaczego uważasz, że firma Wigor Trans istnieje już tylko na papierze? Uargumentuj swoja wypowiedź. Czekamy na Twoją opinię.

AveAve

tam już się czeka, kto światło zgasi więc roboty nie ma

Awe

Wigor istnieje już chyba tylko na papierze.

użytkownik zarejestrowany

@awe i co wiaodmo co dalej z firma? bo nie widze zeby nowe oferty wstawili a ostatnia byla jakos z maja

awe

Właściciele się pokłócili i nie wiadomo co będzie z firmą.

domi1981

Ja też pracuje na Cerfurze w Piotrkowie , nie jest żle . Jak wszędzie zeby coś zarocbić trzeba się narobić . Można się dogadać i z R.G. i z Warszawą . Jak Ty im pomozesz to i on też są ok. Ale jak podpadniesz u E... to masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ona woli okrutna prawdę niż słodkie kłamstwo. Z drugiej srony wiadomo taka ich rola, potem beka sama. Im więcej z kierowcy wydusi tym większy zysk dla firmy. P... też idzie z nim wytrzymać, czasem filozofuje tylko. Reszty nie znam . tylko telefonicznie . Nie jest tak żle jak piszą . Pracowałem w dużo gorszych firmach. Tylko zarabiać by mozna było wiecej . Chłopaki na Bedzinie też nie narzekają, a na Lidlu to w ogule bo tam wracają na pusto . Tam tak lidl ma w umowie.

qwert

Pracuje "na Lidlu". Robota ciezka, dobrze oplacana, nie narzekam na firme

JARUBAS

dziadostwo i syf prcowałem pół roku i mam wstręt do zawodu, jadziesz w droge i prosisz boga zebyś wrócił na sobote

ktoś

Nie polecam tej firmy robiłem gościa 2 lata .Zawsze było tylko norma kilometry i paliwo .Każdemu obiecują 3000 ale to tylko obietnice wyssane z palca.Wyjeżdzasz autem w trase i się modlisz abyś wrócił spowrotem.Pan Janu M. po pierwszy podpierdalacz w firmie do prezesa i wyciągacz informacji od kierowców Aby pracy nie stracić . Taki pupil Prezesa>.Jeszcze raz nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

WITAM, JA TEZ PRACOWAŁEM W WIGORZE I W BEDZINIE I W PIOTRKOWIE I ROBILEM SPEDYCJE, NIE MOGE POWIEDZIEĆ ZLEGO SLOWA. W INNYCH FIRMACH, TO FAKT NAWET KOMUREK NIEZABIERAJA DO DOMU.A TU CHOCIAZ JAK MASZ PROBLEM POPOŁUDNIU TO GO ZAŁATWI KSIĘŻ..... Pozdrawiam. Warszawe.

fifa

Fanie jak jest taki syf to czemu task długo tu pracujesz? Ja bym na twoim miejscu poszedł w piz.... Chyba nie znasz innych firm, ja tam nie mam problemów ze spedycją, ani z P.Kierownik ani z resztą. Tylko u Was to wszyscy tylko żądają, ale nic od Siebie. Po za tym jak ktoś mądrze napisał, jak byścioe mieli mózgi to byście troche myśleli sami.

fan księżnej

firma dziad nie polecam spedycja o ile można nazwać spedycją ludzi pracujących od 9 do 16 i potem nikt nie odbiera telefonu do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą marnie ogólnie nie polecam wręcz przestrzegam bo ogólny syf

jacek

mysle nad zatrudnieniem sie w tej firmie

Zostaw opinię o Wigor Trans - Mińsk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wigor Trans