Opinie o Geest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Geest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Geest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geest Sp. z o.o. w Warszawa

Tomek proDriver

Czy firma Geest jeszcze istnieje ? na jakie zarobki można liczyć ? na lidlu?

Ryszard

@anonymous, Twoja opinia jest bardzo ogólna i opiera się wyłącznie na hasłach. Czy znasz jakieś argumenty, które mogą potwierdzić Twoją negatywną opinię o tej firmie? Czy oprócz tej jednej negatywnej kwestii, udało Ci się znaleźć jakieś pozytywne strony w tej pracy? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu firmy Geest.

Bartosz

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na podwyżki w firmie?

@Bartosz

NIE! Najpierw Ci zabiorą, a potem ewentualnie dodadzą do tego co już miałeś.....

Karol

I tak internety robią szum. Pracuje pracowników ze 140 ale kilku, którym coś się nie podoba piszą złą opinię. Pozostali po prostu pracują i robią swoje. Nie ma idealnej firmy. Ja przynajmniej takiej nie znam. Zawsze będzie gdzieś praca lepsza, lżejsza, lepiej płatna. W obecnym układzie na rynku pracy, można zmieniać pracę do drugi dzień. Więc jedni zostają, inni odchodzą. Normalka i nie ma się co podniecać. Ze swojej strony radzę samemu sprawdzić jak jest a nie kierować się opiniami w internecie. Bardzo często są one pisane pod wpływem emocji i zawierają mnóstwo niedomówień. Ktoś napisze, że A ale nie dopisze, że wynika to z B czy C. Skoro są prawdziwe, to dlaczego nie są podpisane imieniem i nazwiskiem? Praca w Geest nie jest ani zła ani dobra. Jest dokładnie taka, jaka ma być. Jeżeli obie strony realizują umowę, to nie ma co narzekać. Kiedy ktoś zaczyna kręcić czy przeginać, to i firma zaczyna baczniej się przyglądać i egzekwować swoje. Kiedy firma przegina - pracownik idzie do sądu, który uznaje lub nie jego rację. Tylko żadna szanująca się firma nie doprowadza do takich sytuacji bo jest to czasochłonne i sporo kosztuje. Proste i życiowe. Reasumując najlepiej sprawdzić samemu, bo praca nie żona i łatwo można zmienić. Popracowałem i nie narzekałem. Ale dla mnie był to przystanek na chwilę, bo po zrobieniu uprawnień pracuję teraz w trochę innej branży, jestem więcej w domu i finansowo wychodzę nawet lepiej. Mnie nikt nie oszukał. Ale historie jak przychodzi taki siusiek co ledwo prawko nabył i stawia warunki a ledwo co z placu umie wyjechać, są na porządku dziennym. Albo sciąganie po nocach gówniarza, bo przeszarżował czy nie wyspał. A potem wypisują komentarze i się cieszą, bo się wyżyli. Mnie uczono zawsze szacunku do pracy i powierzonego mienia, a to co się teraz w tej branży wyczynia nie idzie w dobrym kierunku.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Geest Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca kat. C+E? Podziel się swoimi doświadczeniami.
ST

Nie polecam, mało płacą. Wytrzymałem dwa miesiące.

Ryszard

@magnum, a jak Ty oceniasz współpracę z firmą Geest? Może rozwiniesz swoją wypowiedź, gdyż nie zawiera konkretów? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w firmie? Czy nadal pracujesz w niej? Czy firma docenia swoich pracowników poprzez dodatkowe pozapłacowe benefity?

Stary kierowca
@Ryszard

Żadnych benefitów, jedyne czego można się spodziewać to obciążeń za jakieś normy paliwowe z kosmosu o obiecanek. Szef potrafi swietnie gadać i nawijać . Pracowałem tam za Wigoru kilka lat i Geest rok. I tak długo wytrzymałem. Radzę sie dobrze zastanowić nad podjęciem pracy w tej firmie. P.S. Do pracowników, którzy pracowali w Wigorze - należą wam sie wszystkim odprawy za rozwiazanie umów, ponieważ była to grupowa likwidacja stanowiska. Radzę udać się do prawnika bo to są niemałe pieniądze.

Pielgrzym

Firma tragedia.. wlasnie probujemy (z kierowca tej firmy ktorego w nocy okradli) nawiazac kontakt z kimś z firmy. Odbieraja telefony przedstawiajac sie jako Geest a gdy przedstawiamy problem rozlączaja sie twierdząc ze pomyłka.. Tak nie postepuje poważna firma! Współczuję pracownikom... radz sobie sam 2000km od bazy.. żenada

magnum
@Pielgrzym

Ale dramat ..... żenująca firma

Ryszard

@Karen, czy jesteś obecnie pracownikiem Geest? A może rozwiniesz swoją wypowiedź na temat warunków zatrudnienia? Jaki typ umowy jest oferowany pracownikom? Czy przyznawane są premie? Zachęcam Cię do aktywności na wątku. Twoje wypowiedzi mogą być cenną wskazówką dla osób zainteresowanych pracą w firmie.

Ulka

Konkurencja zaczęła ostro atakować?

Qwert
@Ulka

Trzeba lepiej płacić to konkurencja nie straszna będzie

Qwerty

Ta firma to kompletna porażka, oszukują na wyplatach. Umawiasz się na jakieś stawki a przy wypłacie okazuje się, ze jest mniej. Obciążają za wszystko. Radzę omijać szerokim łukiem, nawet ukraińcy uciekaja po miesiacu lub dwóch .

Zuza

Jak komuś nie po drodze z praca w dobrej firmie to pisze bzdury!!!

Xf460
@Zuza

A co ma droga do tego ????

Kolega z wojska

Nie polecam jak nie chcesz być okradziony to omijaj tę firmę z daleka prezes R B M były oficer bardzo lubi pieniądze innych.Dorabia się na krzywdzie innych.UWAGA

Zuzia

Nie polecam jedna wielka sciema Trzy etaty w jednym (smieciarz magazynier i na koncu kierowca) Ps.zero perspektyw

Mikolaj sn

PODOBNO NIE PŁACĄ NA CZAS

panowie a jak w wyszkowie opinia o nich wybieram sie tam

Cirowca
@anonymous

Я бы подумал, стоит ли туда идти работать. А если и устроился, записывай все, где и во сколько был, адреса, все дни по минутам. Зарплата там если честно минус 300&400 евро от нормальной. Даже украинцы уходят. Уволиться вообще проблема. Да и директору на водителей насрать!

obecny

Powiem tak: ja pracuje i jestem zadowolony. Czasami jest cieżko, nie ma czasu na nic. Dosłownie nic. Ale to chyba wszedzie. Plus jest taki ze kasa sie zgadza, można się ze wszystkim dogadac. Nie przychodzcie macie racje: bo jeszcze mi sie pogorszy!

@
@obecny

Można się ze wszystkim dogadać???! Z kim i o czym? Tam nie ma komu zaświadczenia wystawić. Szef wiecznie obiecuje zebrania i podwyżki. Wieczne kłamstwa. Ja nie wiem kto to pisal, chyba pracownik z biura

@
@obecny

Można się ze wszystkim dogadać???! Z kim i o czym?! Tam nie ma komu zaświadczenia wystawić. Szef wiecznie obiecuje zebrania podwyżki i oszukuje ludzi. Ja nie wiem kto to pisal, chyba z biura ktoś.

obecny
@@

Wstyd mi za was koledzy kierowcy...

Hyhy

Pitu pitu

dls@de

шарашкина контора! шеф и его слуги злодеи ! как только захочеш уволиться сразу же придумают тебе твои косяки чтоб оставить тебя без денег! обходите стороной братья словяне эту контору!

Tymon

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Każda firma ma czasami gorszy czas.

Niewiem
@Tymon

Hymmmm nie

Agnieszka

Nie polecam serdecznie mieć cokolwiek do czynienia z tą firmą. Przy pierwszym telefonie z zaproszeniem na rozmowę zapytałam(stanowisko - spedytor krajowy)- czy zapewniają umowę o prace, Pani odrzekła ze tak. Na pierwszym spotkaniu, w trakcie rozmowy, którą miałam z Panią spedytor była również Pani dyrektor, spytałam kolejny raz aby potwierdzić czy umowę o prace gwarantują, znów dostałam zapewnienia ze tak. Byłam jeden dzień na dniu próbnym i kolejny raz na rozmowie tym razem z prezesem i panią dyrektor- okazało się ze tylko umowa zlecenie ponieważ posiadam jeszcze status studenta (nie będą za mnie płacić skoro migą uciąć koszty) Gdy na pytanie Pani dyrektor co mi nie pasuje odrzekłam ze np. Gdy zachoruje- nie będę mogła pójść na zwolnienie- Pani Kasia (dyrektor) szyderczo oznajmiła mi ze „nie obchodzą ją moje choroby”. (!!?) Serio? Takie podejście do pracownika na samym początku? Byłam w szoku. Polecam omijać tą firmę szerokim łukiem. Brak komunikacji i brak szacunku do innych. Straciłam 3 dni. Szanujmy się.

Były2
@Agnieszka

Dlatego odeszły z tej firmy: doświadczona księgowa, doświadczona pani od rozliczeń kierowców i dwie doświadczone spedytorki. Więcej chyba nie trzeba pisać zawarłaś w swoim opisie kwintesencje działania " góry" tej firmy.

ciekawa
@Agnieszka

a miały panie maturę... ?

Pani Agnieszko
@Agnieszka

Jesteś chyba bardzo młoda i dałaś sie sprowokować. Chcieli pewnie poznać twoje prawdziwą osobowość jako kandydata i jak widać szybko poznali Twoje reakcje jaka jesteś niezadowolona, wiec raczej nie jesteś wygrana w tej próbie.

@Pani Agnieszko

Przepraszam bardzo, ale nie rozumiem? Poznać moja osobowość? W jaki sposób? Tym ze brak komunikacji w firmie spowodował wprowadzenie mnie w błąd? Chyba jeżeli już (o czym można ewentualnie tutaj gdybać ale wątpię w takie zamiary) chcieli zobaczyć czy jestem na tyle zdeterminowana ze się zgodzę na wszystko. Ale nie sadze i nie bardzo wiem jaki jest sens, istota tego co napisał/a Pan/i w tym komentarzu. W mojej opinii ta sytuacja tylko dowiodło jak firma jest nieprofesjonalna i jakie mają podejście do ludzi. (Głównie tutaj mówię o zachowaniu poznanej przeze mnie Dyrektor.)

Pani Agnieszko
@Agnieszka

Po tym co piszesz widać mieli rację.....

@@@
@Agnieszka

Agnieszka nie jesteś pierwszą i napewno nie ostatnia oszukana osoba przez nich, tak juz mają.

@@@@
@@@@

na pewno poprawna pisownia

@Pani Agnieszko

Ja tutaj raczej widzę „po drugiej stronie” jakiegos posłańca z firmy, pozdrawiam serdecznie :)

Waldi
@Agnieszka

Pewnie odsiecz pani A, córeczki pani dyrektor.

XXX
@Waldi

Na pewno A :)

gieniu co ty p....... jest wprost przeciwnie, uczciwi kierowcy nie mają szans w tej firmie tylko złodziejstwo.

@@@
@anonymous

Anymous przeciez to szef z dyrektorka pisali. Nie dziwne że firma jest dla nich "lojalna" ???? żaden kierowca który tam robi napewno tak nie napisze, to jasne

Zostaw merytoryczną opinię o Geest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Geest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geest Sp. z o.o.?

Geest Sp. z o.o.