British Word Magdalena Gąsławska

Koszalin

Opinie o British Word Magdalena Gąsławska

Alicja
użytkownik zarejestrowany

A kto pracował w British Word Magdalena Gąsławska? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

student

ja chodziłem do tej szkoły i mi się podobało. metoda nauczania mi odpowiadała, mobilizowała do samodzielnej pracy (a to ważne, bo przecież nauczyciel nie nauczy się za mnie np. słówek). szybko zaczyna się mówić w tym systemie, więc dla mnie było praktycznie :) mogę polecić wszystkim, którzy poważnie podchodzą do nauki języka :D

wiola
użytkownik zarejestrowany

Każdy woli zapytać przed złożeniem cv nie dziwię się @cvbn.. słyszałam, że podobno dodatkowo jeśli znasz jakiś język oprócz angielskiego to na pewno masz szansę na zatrudnienie. Czy to prawda? Dajcie znać koniecznie

notext007

Mała kameralna grupa, urozmaicone metody i bardzo miła atmosfera na zajęciach. A jednocześnie Pani Magda potrafi zdyscyplinować "uczniów". Może nie tanio ale osobiście uważam, że są to dobrze wydane pieniądze. Polecam

Zofia
@notext007 04.11.2015, 13:49

Podzielam opinię. Jestem bardzo zadowolona.Dzieci osiągnęły wysoki poziom wiedzy.Z całym sercem polecam. Mama dwójki dzieci.

uczeń

Jadwiga - 2012-07-05 08:02:03 Największą zaletą jest bardzo mała grupa. Nauczyciel może poświęcić dużo czasu dla ucznia i do daje pożądane efekty. Polecam. Zgadzam się z tą opinią. Byłem uczniem tej Szkoły. Maturę zdałem na 5.

Jadwiga

Wioleta

Szkoła jest bardzo dobra zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera. Jako rodzic jestem zadowolona z winików nauki mojego dziecka polecam tę szkołę każdemu kto chce się nauczyć bardzo dobrze języka !!!!

Beata

Szkola na wysokim poziomie.Z niesłychanie przyjaznymi nauczycielami.Kiedy masz jakiś problem z materiałem,nigdy nie zostawiaja samemu sobie.

Agnieszka

Jestem zadowolona, syn systematycznie podnosi swoje umiejętności. Coraz lepiej włada językiem. Posiada wiedzę lepszą od nie jednego studenta filologii.

Zostaw opinię o British Word Magdalena Gąsławska - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie British Word Magdalena Gąsławska