Opinie o Strong - Pc Tomasz Piekarski w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Strong - Pc Tomasz Piekarski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Strong - Pc Tomasz Piekarski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strong - Pc Tomasz Piekarski w Tarnowskie Góry

Smerfa Nowy wpis

Polecam firmę strong PC korzystam od ponad roku z tv i internetu nigdy mnie nie zawiódł , teraz mama dała się przekonać do stronga i jest zachwycona … burza deszcz ulewa a tv i internet działa bez zarzutu ! ❤️ Polecam i pozdrawiam cała załogę Strong PC ❤️

U Nowy wpis

Jestem z tą firmą od początku (wcześniej właścicielem był ktoś inny) i wszystko było ok. Teraz z roku na rok jest gorzej, kanały tv ciągle zmieniają, wieczorami zawiesza się co chwilę ma kilka sekund, wskakują piksele, firma która nie ma serwisu w popołudniu i w weekend, pracują w dni powszednie tylko w godz. 8-16, wtedy jestem w pracy i nie wiem czy tv i internet działa a nagrywanie wiadomości na telefon serwisu czy pisanie smsa - to śmiech na sali, nie mówiąc o weekendzie gdy nie ma tv, może w poniedziałek się skontaktują w godz. 8 16, haha i może naprawia tv. GDY zgłosi się awarie TK nawet rekompensaty nie ma w postaci niższego czynszu za brak tv i internetu

Renata Nowy wpis
@U

To słabo a nie myślałeś, żeby zamówić serwis w jakiś dzień, kiedy będziesz mieć wolne? Albo po prostu jeśli usługi ci nie odpowiadają, to czemu nie zmienisz dostawcy?

Aleksander

Korzystam z usług internet + tv już od kilku lat. Oprócz kilku awarii telewizji które trwały klika godzin to jestem bardzo zadowolony. Ping poniżej 10ms to standard, a uptime samego internetu to conajmniej 95% . Polecam każdemu.

Lidia Nowy wpis
@Aleksander

Super, że jesteś zadowolony. W takim razie wiesz może jaka jest różnica cenowa między usługami tej firmy a jakąś konkurencja ? Moze się orientujesz jak to teraz bywa ? Bo chce wiedzieć finansowo czy warto

Używam strong pc przez całkiem długi czas. Prędkość internetu jest całkiem dobra lecz najbardziej denerwujące jest to że często internet jest wyłączany na krótszy lub dłuższy czas. Masakra.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Strong - Pc Tomasz Piekarski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Piotr P

Jestem klientem powyższej firmy od samych początków jej istnienia, (dla krytyków zaznaczam, że nie łączą mnie z Pracownikami jak i Szefostwem tej firmy więzy rodzinne lub koleżeńskie, również nie przyjąłem za napisanie tej opinii jakiejkolwiek gratyfikacji). Przez wszystkie lata współpracy na płaszczyźnie usługobiorca - usługodawca, wszystkie sprawy były prowadzone (też zdarzały się różne awarie i przerwy w dostawach internetu), i załatwiane szybko i profesjonalnie. Obecnie użytkuję złącze światłowodowe i jestem z tego bardzo zadowolony. Odnosząc się do obsługi klienta, muszę zaznaczyć, że NIGDY nie zostałem źle lub zdawkowo potraktowany. Zawsze pracownicy obsługi czy to technicznej, czy obsługi klientów mieli czas, informacje udzielane były fachowo i konkretnie. Życzę więc Im i sobie dalszej takiej współpracy. Piotr Prandzioch

Artur
@Piotr P

Cieszy Piotrze Twoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą Strong - Pc. To bardzo dobrze świadczy o tej właśnie firmie i szczerze mówiąc, zaczynam zastanawiać się, co trzeba zrobić, aby móc tam uzyskać zatrudnienie. Załóżmy, że jest osoba, która nie ma udokumentowanego doświadczenia zawodowego, a spodobało jej się to, co napisałeś i chciałaby w firmie tej znaleźć zatrudnienie. Czy pracodawca ten taką właśnie osobę chętnie przyjmie?

Donia

„ Po rozmowach z wieloma znajomymi, która oferta internetowa byłaby dla mnie najlepsza, wybrałam Strong. Do dzisiejszego dnia nie żałuje tej decyzji. Korzystam z usług tej firmy już 5 lat, byłam i jestem do dzisiejszego dnia bardzo zadowolona. Obsługa biura w Tarnowskich Górach jest miła, pomocna i kompetentna . Ani razu nie miałam problemów technicznych. Ruter z tej firmy działa 5 lat bez zarzutu. A więc czego można sobie więcej życzyć. Życzę firmie Strong dalej tak dobrej pracy i zadowolonych klientów. Z poważaniem Aldona Anna J.

Klient

Podobno modernizacja Sieci miała być zrobiona od 22 do godz 8 , wszystko przedłużyło się do Godz południowych . W dobie Pracy i nauki zdalnej Jest to nie dopuszczalne !!! Można to było wykonać w weekend , prawda ! Niestety usługi w Firmie Strong są niesatysfakcjonujące . Nic nie poradzili , żeby coś zmienić .

Hanusek

Po wymianie podłączenia domowego internetu przy użyciu światłowodu, nastąpiła widoczna poprawa jakości odbieranego sygnału oraz bezawaryjna praca łącza. Wzrosły również potencjalne możliwości wykorzystania łącza. Spadła negatywna podatność łącza na opady deszczu oraz liczę, że również burze ( czego jeszcze nie doświadczyłem ze względu na porę roku ) .

Ili

Montaż wi fi bez zastrzeżeń. Szybkość wi fi narazie ok. Ogólnie po paru dniach jestem zadowolony.

T.M.

Totalne (usunięte przez administratora) nie polecam jakiegokolwiek kontaktu z tą firma. Nie są wstanie dotrzymywać danego słowa, lepszą prędkość będziecie mieli z telefonu niż tej firmy. Poza faktem jakości internetu dużo do życzenia pozostawia jakość obsługi...

Teresa
@T.M.

Widzę, że nie polecasz firmy Strong, ponieważ Twoim zdaniem nie dotrzymują oni umowy, a jakość usług i obsługi klienta jest dla Ciebie niezadowalająca. Możesz napisać, dlaczego tak negatywnie oceniasz obsługę klienta? Co jest nie tak?

Global Anonymous

(usunięte przez administratora), a Piekarskie są bardzo dobrze znane w Lasowicach. (usunięte przez administratora) Podłaczenie usługi kilka lat wstecz za duże pienążki. Usługi słabe, brak zwrotu montażu. Omijać dalekim łukiem (usunięte przez administratora)

Mariusz N.

Jako wynajmujący mieszkanie musiałem skorzystać z usług tv, internet narzuconych przez wynajmującego. Jakość usług do wysokości abonamentu bez komentarza. Osobiście nie skorzystam, Dziękuję.

Robert

Nawet najlepszym może zdarzyć się błąd ,ale to nie zmienia opinii, że firma jest dobra i polecam tu pracę!

Olek

Każdy ma możliwość wyboru pracy więc zawsze można ją zmienić!!

Kamila
@Olek

To fakt, ale zawsze warto podzielić się swoim doświadczeniem z osobami, które rozważają pracę w tym miejscu. A co Ty powiesz o tym pracodawcy? Polecasz pracę w Strong - Pc?

Małgorzata Krauze

Bardzo niska kultura osobista pracowników, szczególnie dotyczy p. Tomasza. Po analizie okolicznego rynku zdecydowaliśmy się ze stopniowej rezygnacji z usług IT. Niestety ale usługi jak i kompetencje obsługi są bardzo niskiej jakości.

Anty strong

Stanowczo odradzam!!! W życiu za żadne skarby nie polecam nikomu! To co oni wyprawiają przegina wszystko. Ciągle brak tv i internetu. A jak się do nich wydzwania to jeszcze krzycza że oni nic nie mają wspólnego z brakiem tv. A co lepsze przyjeżdżają z przymusu jakby za kare musieli przyjeżdżać coś tam poprawia w kabelka i kasę wyciągają... Za co ja płacę się pytam???? Żenada

Magdalena Gryckiewicz

Witam, Czy odpowiada Pan za internet na ulicy Solskiego w Strzybnicy (Tarnowskie Góry)? pozdrawiam

Magdalena Gryckiewicz
@Magdalena Gryckiewicz

Ps. Proszę uprzejmie o jak najszybszą odpowiedź, pozdrawiam

Klient

Stanowczo nie polecam ,wczoraj 24.12 2018 ktoś w strongu stwierdził że świetnie będzie pobawić się ustawieniami anteny efekt : pingi od 9 ms do 578 ms - prędkość od 0,24 mb/s do 4,78 mb/s -przy wykupionym abonamencie 20 mb/s .Reasumując 3 dni z wkurzającym internetem z którego praktycznie nie da się korzystać ,oczywiście pomocy technicznej zero bo święta.

szymon

Bardzo wolny czas reakcji na zgłaszanie awarii. W momencie wystąpienia problemu mimo że jesteśmy klientami biznesowymi o wyzszym sla nie dostajemy żadnych informacji na temat przyczyny awarii oraz na statusów prac.

Kamila
@szymon

Czy zgłaszałeś swoje zastrzeżenia bezpośrednio do Strong - Pc? Może warto wynegocjować nieco inne warunki współpracy z firmą, jeśli bieżące nie spełniają Twoich oczekiwań. Podzielenie się swoimi uwagami z firmą mogłoby pomóc w rozwiązaniu sytuacji, nie uważasz?

V

Strong pc? Chyba stronk

Zostaw merytoryczną opinię o Strong - Pc Tomasz Piekarski - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Strong - Pc Tomasz Piekarski?

Zobacz opinie na temat firmy Strong - Pc Tomasz Piekarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strong - Pc Tomasz Piekarski?

Strong - Pc Tomasz Piekarski
2.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Czarnohucka 3
    42-600 Tarnowskie Góry