Opinie o Eko Laser w Bożepole Królewskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Laser. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eko Laser o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Laser w Bożepole Królewskie

Wyświetliło mi się wygasłe ogłoszenie z tej firmy dla montera maszyn i urządzeń. Długo się nie spóźniłem, bo około miesiąca. W ofercie było zaznaczone, że szukają wielu kandydatów. Ktoś wie, czy mają już komplet? Zastanawiam się czy mają jakiegoś maila, na którego mogę podesłać CV mimo braku aktualnych rekrutacji.

Don Nowy wpis

Znalazłem kilka ofert dla operatorów maszyn CNC, z możliwością przyuczenia. Czy chodzi o szkolenia zewnętrzne, czy firma oddelegowuje kogoś z większym stażem pracy, żeby nadzorował "nowego"? Ile mniej więcej trwa takie szkolenie i czy po jego zakończeniu warunki pracy (wynagrodzenie, benefity) się jakoś znacząco poprawiają?

szef Nowy wpis
@Don

prosze o cv a się skontaktujemy.

Roma

A jakieś szkolenia czy coś są, żeby mógł zacząć mieć pojęcie o robocie czy też nie ? Skąd decyzja o ucieczce? Tylko ze względu na tą osobę? Widziałam, że ktoś pisał o uciętych premiach. Często się zdarza, że premia jest ucięta?

Chinos Nowy wpis
@Roma

szkolenia są, ja aktualnie jestem zapisany na krawędfziarkę i robota. rok temu odnawiałem udt. ja mam premie co miesiąc bo pracuje

Maria

Ilu tutaj pracuje technologów? Bo widziałam starą ofertę na to stanowisko i się zastanawiam czy w tym roku firma kogoś nowego szukać nie zamierza? Podano tam zarobki 4 000–6 000 zł brutto. To aktualne czy coś się zmieniło w widełkach? I ogólnie jak z atmosferą na ten moment?

TECHNOLOG
@Maria

Jest nas wielu :) zarobki super atmostefa jeszcze lepsza

@TECHNOLOG

I te kwoty od 4 do 6 k są możliwe czy więcej jest aktualnie? Poza tym czy w waszym dziale jest stabilne zatrudnienie i umowa o pracę?

denis
@Maria

ja mam umowe na stałe. zarobki sa bardzo dobre. co roku podwyżki.

Urszula
@denis

Świetnie! A jak z atmosferą? Jak współpracownicy dogadują się ze sobą? Można na siebie wzajemnie liczyć?

@ Kewin
@Urszula

atmosfera spoko. zalezy gdzie trafisz oczuwiscie. ale to sa tylko ludzie

@@ Kewin

To w jakich działach można liczyć na dobrą atmosferę? Jak gdzieś są jakieś zgrzyty to da się miedzy sobą obgadać takie sprawy? Pracodawca dba jakoś o atmosferę jakimiś spotkaniami albo integracjami?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Eko Laser na stanowisko Technolog - Programista maszyn CNC? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Eko Laser na prywatną opiekę medyczną?

Agata

A na jakie inne jeszcze benefity obecnie mogą liczyć pracownicy? Ktoś wcześniej pisał o premiach, stażowym. Nadal są?

SZEF
@Agata

wszytsko jest :) wystarczy złożyć CV

Odpowiedź

Eko jest spoko, firma sie rozwija to widać i słychać.Opieka medyczna jest i jeszcze jakies inne bonusy też.

Urszula
@Odpowiedź

Możesz dać znać jakie to dodatkowe bonusy? Pełen pakiet czy jakoś inaczej? Można zrezygnować jeśli wzięło taką kartę a nie korzysta sie?

Ekoswir
@Urszula

Pełen pakiet czego? Jest lux-med choć nie wiem czy ktoś korzysta. Nie ma żadnego multisporta czy innych bajerów jeśli pytasz o kartę. W nagrodę możesz dostać więcej roboty, patrzenie na ręce i obcięta premie (usunięte przez administratora)* wie za co :)

muchomorek
@Ekoswir

hej Ekoswir. ja tam korzystam z lux-med a co do bajerów i multisporta to sam już o to pytałem i może kiedyś bedzie. co do pracy i premi mi nigdy nie (usunięte przez administratora) , bo nie mieli za co. (usunięte przez administratora)

O pracę w mieście Gdańsk nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Eko Laser?

Bombel

Powiem krótko . Jeżeli masz problem ,żeby poszukać w takiej aglomeracji jak Trójmiasto prace to zajmij się czymś innym albo zacznij nagrywać TikToka. Chyba ze ten komentarz ma na celu podludzie ze pracy nie ma … a jest tylko dla ludzi co coś potrafią a tutaj zazwyczaj jest problem . Pzdr

Jaki jest wkład kierownictwa Eko Laser w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

folot molot

Dobra atmosfera to była za czasów rządu Pana Andrzeja założyciela firmy, teraz z każdym rokiem coraz gorzej, dokręcają śrubę coraz to durniejszymi rządaniami i wymaganiami, najlepiej według nich to pracować i słowem się nie odzywać do nikogo, robi się korpo a to nie wróży że będzie dobrze. Firm schodzi na psy :( proponuję zatrudnić więcej kierowników i "ordynatorów" :D będziecie sobie sami sobą kierować :D

Marzena
@folot molot

To co takiego się dzieje, że robi się tutaj korpo? Co w tym złego?

Nikoś
@folot molot

A ja proponuję, rozejrzeć się za jakąś inna firmą, inną pracą innym szefem. W XXI wieku nikt nikogo nie zmusza do męczeńskiej tyranii... A z tego co wiem KAŻDY przełożony ma wymagania co do swoich pracowników. I myślę że nie masz pojęcia o pracy w korpo...

Elżbieta
@Nikoś

To tak w zasadzie co trzeba według Ciebie wiedzieć, żeby móc tutaj swobodnie się odnaleźć?

Elżbieta

A to bycie kurierem lub konsultantem jest niegodną pracą? To jaka według Ciebie jest godna, a za jakie stanowiska należy się wstydzić? :/

DZIK

Potwierdzam praca bardzo dobra.. zarobki oczywiście mogły by być lepsze ale po ostatnich podwyżkach pasuje.. Polecam

@DZIK

A o jakim stanowisku w Eko Laser mówisz? Twoja opinia zachęca do spróbowania pracy w Eko. Co jeszcze Ci się podoba, oprócz zarobków? Za co byś polecił firmę?

Dzik
@Karolina

Jestem tutaj spawaczem , zarabiam jak na te dzisiejsze realia bardzo dobrze! Jedna zmiana , premie , stażowe, . Kasiora i Wszytsko zawsze na czas. A z opini widze ze czepiają się ci co najmniej tutaj robią, tylko tutaj potrafią się wyżyć , a do Kondzia piersi po podwyżkę latają, jakby mieli ja chociaż dostać za coś. Praca jest spko

Real
@Dzik

Jestem ciekawy kim jesteś przedstaw się śmiało . Bo ja jestem ciekawy kto jest takim zadowolonym spawaczem .

Weronika
@Dzik

Hej Dzik, napiszesz trochę więcej informacji na temat premii w Eko Laserze? Jak one wyglądają? Za co są przyznawane i kto ma na nie szanse? Czy można bez problemu się na nie zawsze załapać? Jak wysokie są?

Spawcz

4tys da się zarobić?

@Spawcz

W sprawie wysokości wypłaty to już chyba musisz zadzwonić do kadr albo umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Widziałeś, że Dzik pisał, że są różne składowe pensji, które mają wpływ na jej wysokość, więc lepiej pytać od razu w firmie. Napiszesz jak się coś dowiesz?

@Adam

Chyba jest to logiczne ze kazdy zarabia tyle na ile poznawalaja mu jego umiejetnosci. premie dostaje kazdy , stazowe kazdy, dojazdy kazdy gdy jest spoza firmy

Drążący pytający 1
@DZIK

Co do zarobków to czy całość jest wypłacana na konto , czy część do koperty?

Karimata

To jest już przegięcie, zabrali dyrektorowi krzesło i teraz musi cały dzień ciężko stać przed biurkiem i pić kawusie.

Witam Ile można zarobić na działalności na początek w ekolaser?

Pan spawwcz

Na początek spawacz 35 na działalności

Byly

35 działalność,20 netto umowa

Weronika

Cześć, jestem zainteresowana stanowiskiem technologa w Eko Laserze. Polecacie? Czy wiecie może kiedy będzie jakaś ponowna rekrutacja na takie stanowisko w firmie? Widziałam, że oferta pracy, którą udało mi się znaleźć wygasła parę miesięcy temu. Jak z rotacją na takim stanowisku?

Spawacz tig

Czy firma ekolaser potrzebuje spawaczy tig ?

Tig

Witam firma warta uwagi czy szkoda czasu i nerwów?

Czym Eko Laser zachęcają? Jakie mają dodatki?

Jaa

Ładna trawa tam rośnie. Taka nie A długa, ani za krótka. Tyle z plusów ????

kandydat
@Jaa

to nie ma żadnego multisporta, pakietu medycznego czy autobusu dla pracowników?

Pan Kleks

Ogólnie nie kumam niektórych opinii na temat firmy.. Ja rozumiem że większość chciałaby dostawać pieniądze za nic ale to tak nie działa. Firma jak każda inna ma swoje plusy i minusy jednak że gdy wykonuje się swoją pracę sumiennie i nie ma podstaw aby ktokolwiek się przyczepił to nie jest tak źle ???? Co prawda jest kilka aspektów które można by było zmienić, żeby było lepiej dla każdego tylko wystarczy porozmawiać.. właśnie porozmawiać ???? to największy minus tego że z pracownikami się nie rozmawia na temat pracy a szkoda bo zmieniałaby się jakość pracy i może przybyło by trochę nowych produktów ????

Alicja
@Pan Kleks

Hej, więc nie ma się co obawiać o terminowość wypłat? Bardzo by mi zależało, abyś potwierdził stabilność sytuacji firmy Eko Laser. Pomoże to nie tylko mi, ale innym kandydatom też.

Alicja

Przeglądam stronę internetową Eko Laser: http://www.eko-laser.com.pl/. Zastanawiam się na jakie wynagrodzenie mogę liczyć pracując w dziale transportu- czy pensja podlega negocjacjom ze względu na doświadczenie?

Bezstronny

Hahaha, super ponich jeździsz Tylko dla mnie będziesz mocarz jak im to powiesz Prosto w twarz, bo takie pisanie nic niewarte nawet się nie podpiszesz normalnie bo takim podpisem to jesteś sprawiedliwy jak prawo i sprawiedliwość

TORCIKOWY,

Przynajmniej skonczyla :) A tY najman juz sie tak nie wystawiaj,

BELUCCI

Ta Dama to moja kolezanka, i nie pracowala w komisie tepaku tylko w orange a nie tak jak ty na szlifowaniu, gdzie moze przyjsc kazdy z ulicy, bez szkoly i bez matury, jak co niektórzy tutaj

Prawo

Mam pytanie do firmy co wy robicie z tymi ścieżkami po kwasie azotowym ?? Pan Chojny chwalił się że w kanalize spuszczanie czy to prawda ?? Panie Konradzie proszę mi odpowiedzieć? Sprawa jest zbyt poważna zeby to ukrywac

Szukajacy

Witam szukam pracy jako spawacz , czy warto aplikować tutaj ?

Tox
@Szukajacy

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Laser - Bożepole Królewskie

• Jak się pracuje w Eko Laser?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Laser tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Laser?

Eko Laser