Eko Laser

Bożepole Królewskie

Opinie o Eko Laser

e

noo wiadomo ze to wlasciwisie to powinna być norma ale teraz tak jest nie wszędzie i nie w każdej firmie oferowna jest umowa o prace a przecież takie stabilne zatrudnienie to jest ważne i cenne dla każdego pracownika mam racje? eto trzeba doceniać ...

sratatata

No faktycznie, bo umowa ("DORZUCONA") o prace to jakis wielki rarytas, chyba zapominasz, ze to podstawa osobo z biura. jaki pracownik pisalby ten komentarz o 11 rano ? A co do benefitow socjalnych - sprawdz ile wrzucacie w koperty na swieca, stowke ?

Bogdan

Chyba przez biedrone, który pracowników nazywa 'murzynami', swoje niepowodzenia w życiu osobistym przelewa na pracowników, notorycznie podpier... I faworyzuje swoich ludzi. Firma jak najbardziej ok, ale ten człowiek nadaje się do przesiewania maczki rybnej a nie zarządzania zasobami ludzkimi. Na samym chamstwie daleko Pan nie zajedziesz.

Niedoceniony

Jak ktoś jest przy korycie* to zawsze będzie miód malina...

Baleron

Tak dokładnie jest na kwicie cieniutko czasami drugie tyle w kopercie. To że płacą na czas nie znaczy ze mają oszukiwać pracowników (700zł emerytury :() Zarabiają dobrze osoby na działalności i kolesie lub rodzina szefostwa ( reszta nawet starzy pracownicy nie dostają zadnej podwyżki może ktoś wyżebra 50 gr do godziny) Szukam nowej pracy.

Zawiedziony

Nie docenianie pracowników za wysłużone lata dla firmy.

baleron

Romeo chyba masz coś z garem !!! W takim razie po co odprowadzać składki jak wypłata jest na czas???? IDIOTYCZNE. Jak cie nie interesuje emerytura powiedz żeby wszystko płacił ci na czarno . Jest to zwykłe okradanie pracowników , bezczelne i niemoralne. Jedni sie bogacom kosztem zwykych pracowników. A może ty jesteś właścicielem albo jednym z pseudo kierowników, w takim razie masz wszystko na kwicie . Pozdro

Debiljusz

...Brak pomocy na szczeblu majstra...brak wynagrodzenia za nadgodziny...brak przygotowania produkcji...chaos i zrzucanie odpowiedzialności na pracowników...

penetrator

szefostwo ok heheheheh totalna bzdura! niech się pracownicy wypowiedzą a może się boją??

ja

jak zarobki w eko bo zastanawiam sie nad zlozeniem ofrety jako operator pras krawedziowyh

nikt

Szefostwo OK? Na umowie grosze. Reszta w kopertę. Emeryturka-700PLN :). Nadgodziny 0% Przełożeni nie wyszkoleni. Nie polecam!

MarcinWójcik123
@anonim 26.08.2011 12:38
Szefostwo firmy jak najbardziej OK ale zarobki niestety nie powalają na kolana - trochę powyżej minimalnej płacy :|...

http://traczmeble.pl/2017/06/09/gdzie-i-do-czego-wykorzystuje-sie-laser/ Polecam ten artykuł może ci pomoże a co do samych laserów jest na razie wczesna technologia i nie można na tym polegać w 100% ale w przyszłości wiedza o nim będzie kluczowa

Zostaw opinię o Eko Laser - Bożepole Królewskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Laser