Opinie o Eko Laser w Bożepole Królewskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Laser. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eko Laser o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Laser w Bożepole Królewskie

hejka

Jaśko jak praca w magazynie warto?

Pan
@hejka

Pewnie że warto interes się kreci!!!można tanio sprzęt kupić heh co jak tam chłopaki z magazynu ?

Hejka
@Pan

Czyli magazyn opanowany, rozumiem, samych swoich?

szukam

Szukam pracy w magazynie, potrzebują? Czy warto?

SLAWCIO

Lębork i okolice rządzą ! głąby z bożego tylko afery kreca, bo w bożym nie maja co robic.. :P

TIG

Czy firma prowadzi rekrutacje na stanowisko spawacz TIG ?

Jak wygląda ścieżka awansu w Eko Laser?

praca

Proszę o rzetelną opinie, jak pracuje się w EkoL, jaki nastrój i zarobki?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Eko Laser na stanowisko Technolog - Programista maszyn CNC? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Mięsny

Dlaczego ma zamknąć morde jak to jest prawda paliecie fajki za laserami i sie szybciej przebieracie on pisze prawdę niech Biedrona popatrzy w kamery to uwierzy

Kondziu
@Mięsny

Nie do tego służą kamery w miejscu pracy.

Natalia

Wyjaśnialiście sobie te kwestie osobiście? Wyzywanie się wzajemne na forum na pewno niczego nie zmieni. Poza tym jest to niezgodne z regulaminem. Nie dowiedziałam się też w sumie z tej Waszej wymiany zdań niczego o warunkach zatrudnienia. Dacie znać, na jakich umowach pracujecie w Eko Laser?

śmieciu
@Natalia

jak to na jakich umowach? śmieciowych zazwyczaj, większość jest na samozatrudnieniu - nikt nie płaci nadgodzin - na umowie to samo czyli najniższa krajowa na konto, reszta pod stołem, nadgodzin brak. Dziękuję i pozdrawiam, liczę że w końcu zaczną płacić nadgodziny bo jak nie to trzeba uciekać dalej gdzie płacą - z tego co widzę praktycznie co miesiąc ktoś ucieka.

Mąż Natalii
@Mięsny

Psy szczekają. Karawana jedzie dalej ;-) Tyle się nagadacie na "laserowcow", a żaden nie przyjdzie w twarz tego powiedzieć. Amatorzy szczekania.

@śmieciu

I będą uciekać i to jest straszne. Na razie jest cisza przed burzą ,????. Co miesiąc ktoś odchodzi. A przychodzi ?? Już nie wspomnę z doświadczeniem bo to słowo już nie istnieje w tym zakładzie ,liczy się sztuka.

Pyra
@Natalia

Hehe na jakich umowach?to ci napiszę koleżanko ja mam 17 zł na 1h a na umowie 16zl za godzinę czyli reszta pod stołem nieopodatkowane oczywiście zgodnie z prawem hehe :)za nadgodziny zakład nie płaci ani 50 ani 100. Kierownicy to wielkie nieporozumienie FLIP I FLAP Kompletnie nieznanja sie na robocie zastraszaja pracowników oczywiście nie wszystkich bo nie każdy da się zastraszyć:) Wieksza czesc pracownikow pracuje na swojej dzialalnosci bo lepiej nimi manipulowac ,pan Konrad C nie daje juz umow o prace tylko dzialalnosc :)i na koniec Natalio ta firma jest nie zgodna z regulaminem ,te dwa pseudo kierownicy sa niezgodni z regulaminem pozdrawiam moich dwoch kierownikow łysego i czerwonego na twarzy :)

@Pyra

Pyra... jakoś ja mam 17 zł na godzine, i tyle mam w przelewie, co świadczy o tym ze to i wszystko jest opodatkowane durniu bez szkoły... a co na umowie nie ma znaczenia... bo chyba wszytsko dostajesz w przelewie

Trol
@Tik tak

Chyba piszesz o innej firmie kolego ???? nigdy nie było tak ze wszystko jest w przelewie . Ale pisz bzdury bo tak Ci karzą . Ci co będą chcieli widzieć prawdę i tak się dowiedza

@Tik tak

Dostajesz przelew za 168h na konto a reszta nadgodzin w kopercie i to jest opodatkowane? Ta procedura trwa już 8 lat człowieku co ty wypisujesz za głupoty czy naprawde ma ktoś poinformować urząd skarbowy o waszych machlojkach , jesteś z biura ? Wy oszukujecie ludzi którzy ciężko pracują na swoją wyplate!!

Poloniasta

Biurowy przez U ,otwarte’.

Ten
@Sumo

(usunięte przez administratora) To ile dostajesz na konto? Bo ja 3500 netto. Sprawdź sobie ile to jest brutto (usunięte przez administratora) Wiec jakim sposobem nie jest to opodatkowane skoro wszytsko jest w przelewie! Nawet dodatek dla nas spawaczy

@Trol

To po co tu siedzisz.... Idź tam gdzie niby wszytsko dostaniesz w przelewie. Tylko szkoda że piszesz takie rzeczy bo ani jedna osoba nie ma tu najzniszej krajowej.

spaw
@śmieciu

hej, a ile na samozatrudnieniu można zarobić? Bo słyszałem od pewnego pana Piotra, że całkiem nieźle(magazyn, wózk chyba?) przy 10 godzinach i sobotach.

Ochrona środowiska

Co wy tam wpuszczacie do kanalizy ? Pewnie mocną chemie wójt wie pewnie o waszych machlojkach? Ktoś mi odpowie?

Somebody

No tak zarobki może obecnie fajne, ale co z tego jak na papierze krajówka, a reszta w kopercie. Ludzie są spoko i znający się na swojej robocie, ale co do atmosfery pracy to porażka. Zastraszanie i poniżanie przez dwuch takich co się zowią kierownikami produkcji jest tu na porządku dziennym. Wystarczy spojrzenie jednego czy drugiego a już robi się pracownikowi ciepło i zaczyna myśleć czy otrzyma całość swoich zarobków czy znów znajdą jakieś "ale" żeby było potrącenie, najlepiej tym dwum wychodzi ogladanie live lub przeglądanie nagrań z wszechobecnych kamer żeby kogoś znów ustrzelić, a wszystko to za zgodą kierownictwa które udaje że nic złego się nie dzieje i tak poprostu jest wszędzie, a oni robią to co wszyscy i zgodnie z prawem.

Wali mi z buzi
@Somebody

Kolego sympatyczny powtarzasz komentarze ludzi którzy wcześniej już to pisali to jest już nudne wszyscy to wiedzą !!

@Wali mi z buzi

Skoro wszyscy to wiedzą to po co piszą o dobrych zarobkach nie poruszając faktycznych realiów pracy w Eko. Czemu ktoś prosi gościa który ma słabe pojęcie o pracy tej czy innej, bo najlepiej mu wychodzi jazda sztaplarką. Czemu ktoś pisze o tajemnicach na forum od tego są organy państwa policja, straż pożarna czy inspekcja ochrony środowiska, które chętnie sprawdzą co jest prawdą, a nie wylewanie swoich prywatnych bolączek bo mam skrzywiony kręgosłup moralny i zjechaną psychikę przez cudowną atmosferę pracy.

Papi

Dzony mam pytanko chciałbym żebyś mi doradził chciałbym kupić sobie laczki na basen i ręcznik podpowuesz mi?i chciałbym ci powiedzieć że nikomu nie powiem że chemie po pasywacji spuszczanie do kanalizy to jest nasza tajemnica pozdrawiam

Somebody

Ani ich idiotyzm ani koronawirus, sami jesteśmy sobie winni zgadzając się i tolerując to co obaj robią. A potrafimy tylko miauczeć po kryjomu i na forum jacy to oni nie są, lecz sami jesteśmy sobie winni. Kto z trafionych, poniżonych zrobił coś z tym. Chyba da się ich policzyć na jednej dłoni, a reszta chyli głowę w dół bo się przyzwyczaiła do bycia mobingowanym i tylko abym nie musiał szukać pracy gdzie inndziej, bo przecież to jedyny zakład pracy więc zniosę wszystko co ci dwaj mi i innym robią. Na koniec nie zapomnijcie ich w (usunięte przez administratora) pocałować i podziekować że mają na kim trenować swoje umiejętności zarzadzania zasobami ludzkimi.

Jak się pracuje z ludźmi z Eko Laser?

Fantastyczni ludzi super atmosfera :)znają się na pracy profesjonaliści w swoim fachu

Papi

Panowie jak to jest że ja wszystko wiem o waszej firmie a tylko przywożę zaopatrzenie ,wasz grubasek że sztaplarki to taka pepla wszystko wiem o was np ten z pasywacji to idiota ,malarze to głąby tokarze się opierdzielaja i co wy na to ?gadacie na firmę a naleśnik wszystko powie czy m,i czy innemu :)szkoda mi was ofiary losu:)

@Papi

A jak pracuje się w dziale logistyki Eko Laser? Podkreślę, że interesowałyby mnie sprawdzone informacje. A nie takie usłyszane "z drugiej ręki".

@Karolina

Ty i logistyka śmiechu warte zapewne grubaskowi kawę robisz co ryba?przyznaj się

KAPITAN PLANETA

Witam wszystkich serdecznie mam pytanko odnośnie Eko-Laseru mianowicie chodzi o dział obróbki jak to tam wygląda sprawa? Jaki mają sprzęt? Jaki Poziom trudności itd. Z góry dziękuję za odpowiedzi które mam nadzieję będą prawdziwe ????

Spawacz R.S

Myśle ze wiele tych negatywnych opinii o tej firmie jest mocno nierzetelnych i kłamliwych . Pracowałem w niej cztery lata jako spawacz 141 i byłem zadowolony ze świetnych warunków pracy jak i bardzo miłej atmosfery między pracownikami . Kto nie pracował w stocznie remontowej lub vistal konstrukcje nie wie jak wyglada praca spawacza wiec , trudno mi przejąć obojętnie przy tak krytycznych opiniach . To stabilna firma i jak już pisałem dla mnie się podobało .jak uczciwie pracowałeś , nikt sie nie czepiał i nie stał z batem nad głowa , (nie wiem z kąt bierzecie takie brednie ) Choć musieliśmy sie nagle rozstać czas jaki spędziłem w Eco laser uważam za dodry i cenny ( z chęcią chodziłem tam do pracy ) Mogę z czystym sumieniem polecić te firmę , ( zawsze jet lepiej tam gdzie nas nie ma ) Pozdrawiam serdecznie cała ekipę Eco laser R.S

@Spawacz R.S

Masz rację firma jest ok ja też pracowałem tam 5 lat pracownicy super pozdrawiam chłopaków ale te dwa debile co udają że są kierownikami psują tam atmosfera pan łysy łeb i krzywe nogi i pan czerwona twarz zwany na zakładzie Pryszczem Reszta kadry jest ok a pracownicy super ekipa pozdrawiam was

Toporny
@Spawacz R.S

,,z kąd „ to ja nie wiem ale skąd tak . Wywalili Cię i teraz chcesz zabłysnąć ? Pokazać jaki jesteś biedny ?Porównujesz stocznie do hali produkcyjnej? O czym Ty w ogóle człowieku piszesz , proszę Cię tylko o jedno ,że jeżeli piszesz opinie na portalu to bądź sprawiedliwy i zgodny z sumieniem. Bo co innego się mówi a co innego piszesz . Wiadomo nie było Ci źle bo robiłeś rzeczy dla dzieci a stawke miałeś podobną do chłopaków co robili dużo więcej i trudniejsze tematy . Jak chcesz pisać takie bzdety to lepiej nie pisz w ogóle .

Ten
@Sumo

Widzę ładny poziom inteligencji....(usunięte przez administratora)Ale widzicie tylko wady innych ludzi. Czy Wy nie macie własnego życia? Własnych problemów ze żyjecie tylko praca i życiem innych ludzi?

Wali mi z buzi
@Spawacz R.S

Ja ucziwie pracuje a za nadgodziny mi nie płacą a więc nie pisz takich głupot :)i jestem na umowie o pracę!!!co ty na to?

@Toporny

Nie zrozumiałeś mnie , wyraziłem opinie o zakładzie nie o kierownictwie , nie będę nikogo obrażał na forum i to pod pseudonimem (to jest żałosne i nie męskie ) jeszcze raz powiem ze mi pasowały warunki ,to co robiłem ( blaszki dla dzieci ) i klimat ale pieniądze wcale , moj znajomy w ludlu zarabia 3450 . Ja miałem podobnie ( Ty tez ) Musiałem dorobić i dwa razy wyjechałem na 14 dni, (usunięte przez administratora) mnie bo obiecano ze mogę wrócić i wcale nie czuje cię biedny bo minie zwolniono , pomogli podjąć mi decyzje i tyle , zamiast narzekać znajdź inna prace ,jest jej pełno w duzo lepszych pieniądzach nawet w Polsce , ale jak chcesz wyjechać pomogę Ci , tutaj płaca 85 , 90 zł godz , zaliczysz si test ( pomogę Ci ) i pracujesz i nie myślisz ze nie starczy do pierwszego , pozdrawiam Ciebie serdecznie Robert

@Wali mi z buzi

To zacznij pracować uczciwie dla kogoś innego i przestań się mazać i narzekać

Weld
@Spawacz R.S

znajomy jakiś czas temu tez był właśnie na próbkach to stawki tam maja dla murzynów . To ludzie co jeżdżą w dhl maja więcej albo tak jak piszesz na kasie . Żart jakiś ,że socjal tam w ogóle nie istnieje a do tego nadgodzin nie ma haha no i stawki oczywiście bajeczne Dziwie się tym ludzia ze tam pracują ale tylko chyba po to żeby się czegoś nauczyć i wypad zrobić bo zakład do tego jedynie się nadaje .

@Spawacz R.S

Daj namiary na firmy które dobrze płacą

@Zainteresowany

Zadzwoń do mnie

Spawacz

Ja mam 34 na godzinę (działalność), premię co miesiąc, nie narzekam, robię swoje i idę do domu, wystawiam fakturę i płacą. Jak ktoś się lubi przepychać i walczyć to jego sprawa.

Jak wygląda podstawa w Eko Laser?

najniższa

najniższa krajowa czyli tyle ile muszą według prawa Ci dać

@najniższa

Poza podstawowym wynagrodzeniem nie ma żadnych dodatków? Myślałem, że można liczyć, chociaż na premię bądź nagrody za zaangażowanie, dlatego chciałbym to zweryfikować.

Riko

Ten wasz kierownik z montażu czasami nie pracował w Sondexie ?hehe to był Asss brak mi słów :)

Zolnierz

Brak mi poprostu słów na temat waszej wiedzy mojego odejścia i powrotu. Odwaga macie rację tu ją okazujecie jak mało kto, ale cóż brawo wy bohaterowie wypowiedzi po pseudonimami.

życie
@Zolnierz

życie pisze różne scenariusze i czasem nie ma wyjścia, ja Cię żołnierz rozumiem - najważniejsze aby odchodząc nie palić za sobą mostów. Olej ciepłym moczem ten hejt i tyle :)

Tik tak

Tak Wam wszytsko przeszkadza... To spierdal... do innej firmy. To szybko wrocicie jak Żołnierz z podkulonym ogonem. Takie złe warunku tu są? To dlaczego ludzie wracają?

Tik
@Tik tak

Hehehe rozbawił mnie Twój komentarz ,wybacz . Z jednym się zgodzę ,że jeżeli się komuś nie podoba po prostu się zwalnia chyba proste. Ale co ma do rzeczy to,że używasz liczby mnogiej do ,,wracają „” jeśli wymieniłeś jedna osobę która z wielu bardzo wielu osób się zwolniła. Jedną z nich jestem ja i jakoś nie mam wyrzutów sumienia lub zamiaru powrotu , a wręcz przeciwnie jestem zadowolony. Z tego co mi wiadomo to nikt nie wraca ... wiec nie wiem po co takie głupie teksty ? Chyba ,że nie wiesz co napisać i piszesz ,,coś” tak żeby zaistnieć. Wojak odszedł i jakoś firma nie dostała po kości gościu średniej klasy jest bo jest robi pierdoły i tyle... w sumie czy on jest czy go nie ma firma nie odczuwa ,taka prawda. Szkoda klienta bo odszedł w dość huczny sposób a wraca. Wstyd jak nic nie wiem czy mu nie jest tak głupio ale jego sumienie i sprawa . Powodzenia !

200kg

Kolega chyba z biura

Kulka
@Tik tak

Żołnierz po prostu zrobił z siebie szmatę????a taki był kozak???????????? dziwię się ,ja bym tak nie postąpił.... Ale cóż....niektórzy ludzie po prostu tacy są,nie mają za grosz poczucia własnej wartości.Jak ludzie z takim charakterem bronią naszej wolności i godności skoro si jej nie mają....... przykre!!!

Chlew

Wy tylko potraficie dużo gadać, zamiast zgłosić obszar obok tej chemicznej pasywacji na badanie gruntu, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska obsypał by się nagrodami za wizytę w RODZINNEJ firmie Pana KC :D

Tik tak

PS. Pracuja tu najpiękniejsze kobiety jakie znam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Laser - Bożepole Królewskie

• Jak się pracuje w Eko Laser?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Laser tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Laser?

Eko Laser