Opinie o Eko Laser w Bożepole Królewskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Laser. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eko Laser o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Laser w Bożepole Królewskie

taki jeden

nic tu nie zrobią bo prawie wszyscy na działalności, dostaną po (usunięte przez administratora) tylko właściciele tych jednoosobowych firm :) Taki lajf :)

nieważne kto

Wszystko co napisałeś to niestety prawda, porządki w firmie zacząłbym od wyrzucenia pseudo "majstrów" - oni się nie nadają do pracy z ludźmi, tu trzeba kogoś kto potrafi wytłumaczyć, wysłuchać i pomóc pracownikom (taka rola majstra), stać zawsze za dobrem pracownika itd. - w tej chwili jest na odwrót(usunięte przez administratora) Ogólnie firma ma potencjał, mogłoby być tu fajnie - ale, nie tymi "majstrami", nie z takimi płacami (usunięte przez administratora)echh szkoda słów.

MAG-iik

widzę ,że gorycz się wylała . Ludzie mówią stop , ale już nie mówią a odchodzą bez słowa . Przykra prawda ale majstrowie są do wymiany. N(usunięte przez administratora)Nie ma żadnej pomocy z ich strony. (usunięte przez administratora) Jak przyjdzie nowy to rola majstra wdrożyć go w zakład ale niestety to zadanie przyznaje pracownikowi , a czemu ?? Bo się nie zna na niczym nie tylko o spawanie tu chodzi ale o każda jedna rzecz . Obawiam się ,że do końca roku to będą zabierać kasę ale sobie nawzajem. Wystarczy zobaczyć ile osób pracuje na pewnych stanowiskach i z jakim doświadczeniem . Krawędziarki to śmiech totalny dwie osoby co ogarniają temat . Spawacze się wykruszają jeden za drugim , a co lepsze i tu @lajf ma racje bo tez rozmawiałem z chłopakami ze spawania ,że szykują wyjazdy . Nikt nie będzie już chodził i prosił o lepsze warunki oraz traktowanie . Jeśli maja pretensje to tylko mogą mieć do siebie .

Robx
@MAG-iik

Bawi mnie to co się tam dzieje. Czytając te komentarze stwierdzam ,że jest tam cyrk na kółkach. Ale niestety tak to jest jak zarządzają firmy które nie za bardzo potrafią pracować z ludźmi. Liczy się tylko kasa . Pracownicy z wieloletnim stażem są nikim. Zero szacunku. Jesteście zwykła maszynka do robienia kasy. Nie ma jedności , rodzina firma która się rozumie rozmawia i co ważne słucha nawzajem. (usunięte przez administratora).

Natalia

Pamiętaj proszę, że jesteśmy na forum publicznym i pisanie obraźliwych komentarzy jest nie na miejscu. Jak oceniasz pracę w Eko Laser? Napisz proszę coś na ten temat.

PIP

Gdańsk nie przyjedzie tylko Wawa.

Rys....

Proste sprawdzic na kamerach o ktorej panowie operatorzy schodzą do szatni sie kąpać i wszystko będzie jasne laserów trzeba tepic w tej firmie

taki owaki
@Rys....

ale komuś żal cztery litery ściska, popracuj na laserach a zobaczysz jaka to "piękna" robota. Ja np. nie zazdroszczę spawaczom że zarabiają dwa razy więcej.

@Rys....

Tępić to trzeba twoją glupote i chaos w glowie.

gościu z laserów

no widocznie wiesz lepiej, ale proponuję abyś wpadł tu na miesiąc i pościągał detale, gwarantuje ci że twój kręgosłup ci podziękuje. A to że coś ginie to niestety zazwyczaj jest spierniczone przez giętaczy i spawaczy - detal jest wyrzucany i zgłasza się braki, kolego i tak się w tej firmie dzieje od 15 lat, nikt nie kontroluje tego co laserowiec wytnie, a powinna być zwyczajna kontrola co jest wypalone i co jedzie dalej na gięcie, spawanie itp. dopóki tego nie będzie to braki będą dalej.

Acholeragowie

Gość nie zesraj się czasem. Przyjdź troszkę porobić na laserach i przerzucać parę ton dziennie. Detale gubione sa na calym zakladzie bo taki jest (usunięte przez administratora) A co do jakości to przyjdz i zobacz jak wyglądają po cięciu, a nie wygadujesz glupoty cymbale.

Bobi

On ma rację operatorzy kończą 15 minut szybciej kazdy to powie z pracowników jakimś dziwnym trafem jesteście zawalniani szybciej co Ty z głupoty piszesz idioto jak zaczynasz pracę o 6 to kończysz o 14 rozumiesz masz stać przy maszynie do usłyszenia dzwonka 8 godzin a nie wy się kopnięcie sie szybciej tak nie będzie skończyło się w mieście jest nowy szeryf

Leser
@Bobi

Ty nie będziesz decydował ;-) i naucz się poprawnie pisać bo z tych nerwów wyrazy ci się mylą :-) masz problem przyjdź i powiedz otwarcie, a nie piszesz gwiazdorze po " internetach" :-)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Eko Laser na stanowisko Technolog - Programista maszyn CNC? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Gosc

Taka specyfika pracy to nie znaczy żebyś szybciej kończył co Ty za bzdury wypisujesz wiesz podpowiem ci coś jak masz taką specyfikę pracy weź sobie ustaw dlusze cięcie np na 1 godz i umyj się idź spać. TAK WY ROBICIE

Acholeragowie

Taka specyfika pracy. Maszyny w tym czasie tną kapusiu ;-) nie pozdrawiam sprzedawczykow.

Czlowiek

Bardzo mi przykro ze straciłeś 50 złotych w taki sposób ale uważam ze skłamałesś ze operatorzy lasera kończą prace 20 minut wcześniej bo czy pierwsza czy druga ziania robimy po 8 godzin nikt nie wychodzi wcześniej chyba ze się zwolni u brygadzisty przykro mi ze w afekcie po stracie 50 zł rzucasz takimi nieprawdziwymi informacjami na forum .

Sprawiedliwy

Ja tam jestem zadowolony mam swoje stanowisko pracy spokojnie sobie spawam nierdzewne robię 8 godzin czasami w (usunięte przez administratora) wchodzę kierowniką zdarza się że podpierdole Ukraincow i tak dzień leci

Natalia
@Sprawiedliwy

Cieszę się, że jak do tej pory praca w Eko Laserze w pełni Ci odpowiada. Ale pamiętaj, iż zawsze milej czyta się opinie napisane kulturalnym językiem. Jestem bardzo ciekawa, jakie masz zdanie o otrzymywanym przez siebie wynagrodzeniu. Uważasz, że jest ono adekwatne do Twojego stanowiska?

Jacek

Jest dobrze jest dobrze więc o co ci chodzi..

Sprawiedliwy

Jest dobrze

Rych..

Warunki pracy są jak dla mnie na odpowiednim poziomie. Miałem kiedys swoją firmę i wiem że ciężko jest na swoim. Każdy kto to doświadczył ten wie.. tutaj luzik przychodzę, robię swoje dostaję kaskę wracam do domu i mam czas dla siebie.. Spoko job

Sikej

A mnie tam pasuje. Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Kilka lat tu siedzę i bywało lepiej jak i gorzej. Teraz trochę podciagneli kasę i jest git

SPAWACZ
@Sikej

Zgadam się z Tobą , z kasą mega się polepszyło... i czałe szczescie idiotów też juz nie ma ..

Frezol

Najwięcej to wpisów od spawaczy którzy uważają się za mega specjalistów a pracują jak te małpy i robią tylko to samo. Zero szkół i pomyślunku.. U nas na obróbce jest spoko no bo wiadomo jesteśmy mądrzejsi.

George from tree

Szkoda ze tak piszecie na firmę w której pracujcie... Ja siedzę w Robexie od dłuższego czasu i tu dopiero jest sy.... Przyszła do nas tu ostatnio ekipa z Eko a jeden wielki spawacz to się jedynie do szlifowania nadaje..chyba wy nie wiecie co to są kiepskie warunki prac.. Z tego chłopacy opowiadają to wy tam macie sielanke w porównaniu do tego co się tutaj wyprawia...

taki jeden

Niestety wszystko to jest prawdą - jeśli nie wyciągną wniosków to daje firmie rok, dwa i nie będzie rąk do pracy. Szkoda mi w tym wszystkim szefa wszystkich szefów czyli P. (usunięte przez administratora) - bo chyba nie do końca zna prawdę o kwestiach finansowych i kadrowniczych, a wystarczyło by tylko traktować ludzi po ludzku.

Kulka
@taki jeden

Większość załogi deklaruje chęć zmiany pracy.W ostatnim, niedługim czasie odeszło ok dziesięciu osób,szkoda bo to pracownicy z doświadczeniem.Zgadzam się ,że niedługo nie będzie rąk do pracy,a opinie w Internecie i nie tylko, nie przyczynia się do poprawy sytuacji w firmie a poważni,doświadczeni fachowcy nie podejmą pracy w takiej firmie.Wyglada na to,że w tej firmie dobrze zarabiają i szybko się bogacą jedynie ludzie z kręgu rodziny czy znajomych(usunięte przez administratora)Przykre że nie docenia się ludzi a przecież to Oni tworzą w dużym stopniu firmę.Jesli sytuacja się nie poprawi w kwestii zarobków, (usunięte przez administratora),traktowania pracowników przez przełożonych(usunięte przez administratora)nie wróżę przyszłości tej firmie.

Andew

Tak widzę że pomyje wylane anonimowo tylko jak patrzę na tych młodych którzy praktycznie nigdzie indziej nie pracowali i niewiele umieją a tylko chcą to mi się włos jerzy na głowie... Jak by popracowalintroche po świecie to by docenili pracę w Eko

Chyba Ciebie wywalili... Zapomniałeś może

Łuki

Jak czytam te wszystkie opinie ne temat Eko to włos się jerzy na głowie.. Codziennie mijam firmę jadąc na stocznie a i mam tam także znajomych którzy twierdzą że raczej wszystko gra (nie na 100 % ale to stoczni to perełka) Może tak jak u nas na..... zawsze się jakiś znajdzie który jest niezadowolony... porzyjemy zobaczymy..

Kulka
@Łuki

Jak nie wiesz jaka atmosfera panuje w firmie,bo tu nie pracujesz to nie wypisuj bzdur i pracuj sobie spokojnie w tej swojej stoczni.Z drogi może wygląda ok ale uwierz że tak nie jest.Proponije Tobie pisać opinie na temat stoczni w której pracujesz i wiesz jak tam jest a nie snuć domysłów.

Ło lo
@Kulka

Problem jest w tym,że nie wszystko w stosunku do pracowników jest ok.Napewno zadowoleni są ci,którzy najmniej robią i dzięki dobrym układom są tam gdzie są.Takze pracuj sobie w tej swojej stoczni ,bo po wyglądzie zewnętrznym firmy i parkingu możesz sobie wiele wyobrażać-a potem się zawieść.

Faja
@Łuki

A ja kolego codziennie jadąc do pracy mijam firmę farm frites w Lęborku.Tez mi się bardzo podoba i robi dobre wrażenie.Zawsze czysto, ładnie wykoszone trawniki.Nie podejmuję się jednak wypowiadania swojej opinii na temat tej firmy, ponieważ tam nie pracuję i nie wiem jakie tam są warunki i jaka panuje atmosfera.Tobie Kolego proponuję podobną postawę.Jesli już musisz pisać,to pisz o czymś,o czym masz wiedzę a najlepiej o tym,o czym przekonales się na własnej skórze.

Jajko
@Łuki

Apropos,jeżeli już chcesz pisać na forach społecznośiowych to proponuję używania słownika ortograficznego bo widzę ,że nawet aplikacja w telefonie Ci nie pomaga.Pozdrawiam.

Noname
@Kulka

Widzę że mam do czynienia z młodym pokoleniem które (usunięte przez administratora) umie a wydaje im się że są (usunięte przez administratora) Nie jesteście lepsi od naszej reprezentacji w piłkę... Dużo gadania a zawsze baty ( może tylko czasem coś się uda wygrać) Jak uczyłem się spawać to ty prawdopodobnie uczyłeś się chodzić a jak byś pospawal chociaż rok na stoczni zmienił buły zdanie... powodzenia

ON

Pracowałem w tej firmie długie lata... nigdy nie miałem Żadnych zastrzeżeń co co warunków pracy. Praca dwuzmianowa , przerwy , wolne kiedy potrzebujesz masz, Ludzie to jest firma prywatna nie państwowa.. pracować tu możne każdy... Z tego co pamiętam to nie jeden wkręcał tu brata ,ojca czy szwagra do roboty. Wiec o jakich układach wy tu piszecie.

@ON

Widać że daaawno tu nie pracowałeś, nie znasz aktualnej sytuacji.

Mlody

Zacząłem właśnie tam prace wg mnie jest tu raczej ok... w AMG to był kołchoz

MC

Kurcze co to że ekipa z tego Eko... oni to się nadaj do pchania karuzeli z nie spawania.. może balustrady to tak

LL

Hm.. Jak napisze coś pozytywnego to będzie hejt że to ten z biura.. nic nie robi tylko bierze 6000 i się na robocie nie zna... A ja z dołu i pracowałem w niejednej firmie wcześniej jak to w firmach raz lepiej raz gorzej ale w tej więcej plusów niż minósów..

Wszystko to niestety prawda:(((

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Laser - Bożepole Królewskie

• Jak się pracuje w Eko Laser?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Laser tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Laser?

Eko Laser