Opinie o Eko Laser w Bożepole Królewskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Laser. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eko Laser o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Laser w Bożepole Królewskie

Hmmm

Firma będzie sie nazywala EKO-LASER/UKRAINA I na koniec ukraincy (usunięte przez administratora) :D

zawiedziony
@Hmmm

Nie mam nic do cudzoziemców - niech sobie zarabiają, ale w tym wszystkim doceniajmy starych fachowców dzięki którym ta firma tak naprawdę funkcjonuje, bo przecież majster nie wykonuje tej czarnej roboty (a cały splendor spływa na niego). Żałosne i zarazem smutne.

Dominika

@ktoś, pensja zależna jest od pełnionych obowiązków zazwyczaj. Czy w Eko Laser możliwe są podwyżki lub jakieś dodatki do wynagrodzenia? Czy, zgodnie z treścią Twojego wpisu, firma ta zatrudnia również osoby bez doświadczenia? Jak wygląda aktualna sytuacja w tej firmie?

Dominika

Jak w tym momencie wygląda sytuacja w Eko Laser? Ostatnie ogłoszenie w sprawie pracy w internecie pojawiło się prawie dwa miesiące temu. Czy brak nowych ofert to oznaka, że firma oferuje stabilne zatrudnienie swoim pracownikom? Zachęcam do pozostawienia opinii osoby, aktualnie pracujące w Eko Laser na temat pracy w tej firmie. Każda informacja będzie ważna dla użytkowników interesujących się tą firmą pod kątem ewentualnego rozpoczęcia z nią współpracy.

e

noo wiadomo ze to wlasciwisie to powinna być norma ale teraz tak jest nie wszędzie i nie w każdej firmie oferowna jest umowa o prace a przecież takie stabilne zatrudnienie to jest ważne i cenne dla każdego pracownika mam racje? eto trzeba doceniać ...

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Eko Laser na stanowisko Technolog - Programista maszyn CNC? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
sratatata

No faktycznie, bo umowa ("DORZUCONA") o prace to jakis wielki rarytas, chyba zapominasz, ze to podstawa osobo z biura. jaki pracownik pisalby ten komentarz o 11 rano ? A co do benefitow socjalnych - sprawdz ile wrzucacie w koperty na swieca, stowke ?

Bogdan

Chyba przez biedrone, który pracowników nazywa 'murzynami', swoje niepowodzenia w życiu osobistym przelewa na pracowników, notorycznie podpier... I faworyzuje swoich ludzi. Firma jak najbardziej ok, ale ten człowiek nadaje się do przesiewania maczki rybnej a nie zarządzania zasobami ludzkimi. Na samym chamstwie daleko Pan nie zajedziesz.

Niedoceniony

Jak ktoś jest przy korycie* to zawsze będzie miód malina...

Baleron

Tak dokładnie jest na kwicie cieniutko czasami drugie tyle w kopercie. To że płacą na czas nie znaczy ze mają oszukiwać pracowników (700zł emerytury :() Zarabiają dobrze osoby na działalności i kolesie lub rodzina szefostwa ( reszta nawet starzy pracownicy nie dostają zadnej podwyżki może ktoś wyżebra 50 gr do godziny) Szukam nowej pracy.

Zawiedziony

Nie docenianie pracowników za wysłużone lata dla firmy.

baleron

Romeo chyba masz coś z garem !!! W takim razie po co odprowadzać składki jak wypłata jest na czas???? IDIOTYCZNE. Jak cie nie interesuje emerytura powiedz żeby wszystko płacił ci na czarno . Jest to zwykłe okradanie pracowników , bezczelne i niemoralne. Jedni sie bogacom kosztem zwykych pracowników. A może ty jesteś właścicielem albo jednym z pseudo kierowników, w takim razie masz wszystko na kwicie . Pozdro

Debiljusz

...Brak pomocy na szczeblu majstra...brak wynagrodzenia za nadgodziny...brak przygotowania produkcji...chaos i zrzucanie odpowiedzialności na pracowników...

penetrator

szefostwo ok heheheheh totalna bzdura! niech się pracownicy wypowiedzą a może się boją??

jak zarobki w eko bo zastanawiam sie nad zlozeniem ofrety jako operator pras krawedziowyh

nikt

Szefostwo OK? Na umowie grosze. Reszta w kopertę. Emeryturka-700PLN :). Nadgodziny 0% Przełożeni nie wyszkoleni. Nie polecam!

Szefostwo firmy jak najbardziej OK ale zarobki niestety nie powalają na kolana - trochę powyżej minimalnej płacy :|

MarcinWójcik123

http://traczmeble.pl/2017/06/09/gdzie-i-do-czego-wykorzystuje-sie-laser/ Polecam ten artykuł może ci pomoże a co do samych laserów jest na razie wczesna technologia i nie można na tym polegać w 100% ale w przyszłości wiedza o nim będzie kluczowa

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Laser - Bożepole Królewskie

• Jak się pracuje w Eko Laser?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Laser tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Laser?

Eko Laser