Opinie o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

Wczoraj wracałem i wszystko na plus

Maria88

Jechałam z tą firmą tylko raz i ostatni. Spóźnienie na zbiórkę 2 h dojazd do celu opóźniony o 10 h. Jazda autem bez przeglądu jak się okazało po ppdsuchaniu kierowcy. Do tej pory nie otrzymałam faktury, pracownice biura opryskliwe i niekompetentne. Stanowczo odradzam!!!!

@Maria88

ŻE ONI JESZCZE ISTNIEJĄ DAWNO NIEPOWIANIE BYĆ

zyczliwy
@Maria88

proszę jaka poukładana pasażerka, na przyszłość jak już kobieto podsłuchujesz to chociaż rób to porządnie i nie pisz później bzdur...

Anita

Bezproblemowo do celu. Mili kierowcy. Polecam :-)

klient

Polecam jeżdżę od zawsze

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Daro

Polecam wszystko przebiegło szybko i sprawnie

Bogusia

Korzystałam z przejazdów na terenie Niemiec i wszystko przebiegło pomyślnie. Z pewnością skorzystam ponownie.

@Bogusia

Przepraszam Cię Bogusiu ale spróbuj zatem wrócić do Polski.Czy też będziesz zadowolona.

Tomasz

Jesteście pewni, że pozytywnie o firmie nie możecie pisać?

@Tomasz

Tak w stu procentach.A właściciel tej firmy powinien ja już dawno stracić on nie potrafi rozmawiać z klienami ,wulgaryzmy dzisiaj leciały przez telefon aż słuchawka drżała.Nawet mnie to nie denerwowało.Szkoda mi cię czlowieku.

Kater

Tragedia...Chcesz oszczędzic sobie nerwów?Uciekaj!!!!!

@Kater

Uciekaj a nawet nie dzwoń bo nie wiadomo czy właściciel to chce z Tobą rozmawiać czy też potraktuje cie jak intruza ktory akurat teraz chce wrócić z Niemiec do domu i czego on jeszcze chce od biednego zmeczonego pana!!!!!!!

GOSC

NIE POLECAM JAK NAJDALEJ FIRMA JUŻ DAWNO POWINNA BYĆ ZLIKWIDOWANA

@GOSC

Zgadzam się w stu procentach.Takiego chamstwa jeszcze nie widziaam.!!!!

Nowa

Mam jechać z tą firmą za dwa tygodnie,a tu się naczytałam takich strasznych rzeczy. Prosze napiszcie czy coś się zmieniło?Jak z przygotowaniem kierowcy do jazdy? Dodam,że jeździłam już z wieloma przewoźnikami i na nikogo nie mogę nic złego powiedzieć ale to co przeczytałam o nich to mnie przeraża

gość
@Nowa

jest jeszcze chyba gorzej wyjad niał być 3 go rano a był 4 szef podły nie dzwonić czekać ale ile kierowcy dalej po 48 godz jazdy

gość

tylko nie ta horror

Gość 123ⁿ
@Nowa

Ja czekam na informacje o której będzie po mnie kierowca od wczoraj i jest cisza nie odbierają telefonow. Trzeba zapłacić 75 eu za 309 km. To jest masakra mam już dość jak ja dzisiaj nie wyjadę to chyba zwariuje kolejny dzień siedzenia na dworze i marznięcie bo jest zimno.

KTOS OBIEKTYWNY
@Gość 123ⁿ

Po pierwsze na pewno nie siedzi Pan/Pani na mrozie i nie marznie. Po drugie, jeżeli cena nie odpowiada to jest na chwilę obecną tyle firm, że nie problem... Jeździć to najlepiej za darmo :-) ZENADA

SARA
@Nowa

to proszę dalej jeździć z tymi z którymi Pani jeździła do tej pory :-) i po problemie :-)

pracująca w opiece
@Nowa

jechałam ostatnio z tą firmą z Polski do Niemiec i również odbyłam kilka przejazdów po Niemczech. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Każda firma ma prawo do własnych cenników a klienci - w tej sytuacji pasażerowie, albo reflektują albo nie... Panie które rzekomo marzną na mrozie to w 99procentach rozhisteryzowane opiekunki, które potrafią opowiadać niestworzone historie. Wstyd za Polki z opieki...

@Nowa

Odradzam uciekaj pani z daleka!!!

Achim

Niestety byłem kierowcą w firmie tego pożal sie Boze biznesmana. Człowiek kompletnie oderwany od rzeczywistości, trasy to dosłownie trzy skrajne rejony Niemiec, cała Holandia. Łaskawca non stop ma zbyt duzo na głowie,sprawy zwiazane z innymi "biznesami",dla klienta czy pracownika zwykle nie ma czasu. 22 godziny jazdy, 3 godziny odpoczynku i czas wracac kolejne 22 godziny. Samochody typu van oczywiście z instalacja gazowa,no bo taniej, ale tankuje sie co 400km oczywiście nie na autostradzie,tylko trzeba zjechac do miasta bo bedzie taniej. Gdy sam jechał w trase, opowiadali mi jego stali klienci jak to zasypiał za kierownica, wielki zawodowy kierowca hahaha. Tobor tej firmy ? No szkoda strzepic jezyka i klikac w klawiaturę. Niedługo spotkamy sie w sądzie pracy drogi Przemku, zapewne jesli to czytasz wiesz kto Cie serdecznie pozdrawia.

jerzy
@Achim

hmm czytam i wlosy deba staja jak niektorzy potrfia wypisywac bzdury tylko po to zeby komus zaszkodzi. z zazdrosci? kolejny chlopaczek ktory przejchal sie kilka razy i otwiera firme probujac pozbyc sie konkurencji?.. jezdze z ta firma od dluzszego czasu z Hamburga. nie zdarzyla sie sytuacja zeby byla awaria starszej floty. Na chwile obecna auta w firmie sa nowe. Awaria jest rzecza normalna zarowno dla nowych jak i starszych samochodow, ktore jezdza non stop.

@jerzy

Awaria proszę pana moze jest naruralną rzeczą jaka może się przytrafic,ale jezeli wlasciciel rozmawiajac rzuca wulgaryzmami tylko dlatego że jest wściekły i nawet nie potrafi jak czlowiek rozmawiać z klientem,bo dajcie mi ku....ludzie wszyscy święty spokój.Tak się rozmawia.Chyba Nie .Z daleka od tej firmy !!!!!!

stały klient

zawsze korzystam i jest ok

BaRt

Witam Dzwonilem i odebrala mila pani w srode 11.07 o wyjazd bus z PL ->NL w dniu 13.07 okazalo sie ze jest i cena 280zl ok wsiadam do busa w piatek , przewoznik jakis inny prywatny,kierowca pokazuje mi paragon na 300zl i mowie mu ze mowiono mi ze 280zl mam zaplacic , on mi na to ze nic nie wie i jak cos nie tak to mam dzwonic tam gdzie zamawialem busa , czyste jaja , zaplacilem , probowalem dzwonic do tej milej pani dlaczego 300 a nie 280zl musze zaplacic , niestety nikt juz nie odebral , to byl 1 i ostatni wyjazd z tym przewoznikiem ps.najlepsze jaja ze z tylu siedzialy jeszcze inne osoby ktore za wyjazd w podobny rejon co ja zaplacily 260zl od osoby , czyli mnie zrobiono w ciula na 40zl NIE POLECAM , ODRADZAM !!!

Bogusia

Witam, ponawiam pytanie użytkownika @Jerzy. Jako, że większość informacji jakie tu dodajecie odnosi się co do jakości podróży z PPHU Trans-Kos mnie jedynie interesuje to jakim pracodawcą jest ta firma. Na co mogą liczyć pracownicy angażując się do tej firmy?

Alan
@Marta

Firma obecnie ma stałą ekipę i nie zatrudnia pracowników.

Kris

Skandal żeby 1000km jechac 30godz malo tego pod koniec kursu zazyczyl sobie doplaty albo wysiadka skandal ze tacy bydlacy utrzymuja sie na rynku

konrad

Wczoraj jechałem pierwszy raz busem z tej firmy i muszę powiedzieć że trafiłem na super ekipę i wspaniałego kierowcę jest super polecam

Kierowca ;)))

Nienormalny człowiek nie liczacy sie z kierowcami. Puszcza ich w trase na 30 pare godzin bez zmiennika. Te auta co widnieja na stronie to bzdura. Ma stare I smierdzace auta ktore psuja sie w czasie jazdy I wydluza to nam czas jazdy gdy czekamy po pare godzin na nastepne auto. Przemek jest OSZUSTEM!!! jakich mało. ODRADZAM TA FIRME!!!

Jerzy
@Kierowca ;)))

opiekunka z powołania

Jechałam ostatnio z tą firmą z Polski do Niemiec i również odbyłam kilka przejazdów po Niemczech. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Każda firma ma prawo do własnych cenników a klienci - w tej sytuacji pasażerowie, albo reflektują albo nie... Panie które rzekomo marzną na mrozie to w 99procentach rozhisteryzowane opiekunki, które potrafią opowiadać niestworzone historie. Wstyd za Polki z opieki...

Jerzy

Jak się z firma pracuje za granicą?

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa - Wieluń

• Jak się pracuje w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa?

PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa