Opinie o Maflow Polska Sp.z.o.o w Chełmek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Maflow Polska Sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maflow Polska Sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maflow Polska Sp.z.o.o w Chełmek

Pracownikmarzec20 Nowy wpis

Nie polecam pracy w tam. Przedewszytkim jak trafisz na Volvo spa do kierownika pana Karasia. Już ciul z nim bo każdy tam gada że to kawał hu** Ale ten jego przydup** Kamil Suski. To jakaś paranoja z tego bo wiem sam kiedyś pracował jako zwykły robol a teraz włącza mu się władczość. Leniwy pajac który siedzi tylko na fupie i śmieje się z byle czego jak tylko kierownik vos powie. Of tego jego śmiechu mosi nosić pas uciskowy na brzuchu bo mu pępek wyjeb*** z przepuchliny. Porażka I nie pisze tutaj żeby go oczernić ale takie są fakty. Mógłby czasami zachowywać się jak człowiek a nie pajacowac i zachowywać się jak paździeż. Miesiąc czasu tam przepracowałem ale nie dostałem przedłużenia umowy bo oczywiście maflow tobie w długach. Ale każdego chciałem ostrzec jak już kiedy tam pójdziesz pracować to spierdal** jak tylko dadzą cie na tą nitkę. Bo ten pajac to zwykły lizodup a nie lider. Niewiem wogole kto mu dał taka funkcje. Mam tylko nadzieję że kiedyś pajacu na ciebie trafię i wtedy już nie będziesz taki cwany. A wiem że ty z natury cipeczka jesteś tylko tam grasz takiego bohatera bo dostałeś trochę władzy od swojego mentora. ???????????? Nie dziwię się że ludzie cie tam jie szanują bo ty zamiast być liderem to jesteś zwykłym uchem tego Karas** Pamiętaj klaunie że to ty powinieneś się jednoczyć z koleżankami i kolegami a nie hyc takim surowym (usunięte przez administratora) Bierz przykład że swoich kolegów i koleżank liderów. Tak jak np. Od Pawła z nitki obok albo Gosi. To są ludzie a nie papajace A tak na koniec pozdrowienia dla Pawła T. To jest człowiek a przede wszystkim odpowiednią osobą na danym stawisku.

Bonzo65 Nowy wpis

Praca ciężka tylko dla wytrwałych mówię o pracy na piecu ja wytrwałem 8 miesięcy i się poddałem. Atmosfera bardzo dobra Liderzy OK. Należy tylko uważać na Małego bardzo upierdliwy typek

admin

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Maflow Polska Sp.z.o.o – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Maflow Polska Sp.z.o.o - Chełmek

• Jak się pracuje w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Maflow Polska Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Maflow Polska Sp.z.o.o