CIŻEMKA-S.C.-RESTAURACJA

Chełmek

CIŻEMKA-S.C.-RESTAURACJA

Opinie o CIŻEMKA-S.C.-RESTAURACJA

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marcin

@Brzydzę się takimi ludźmi, proszę Cię o stonowanie emocji i nie obrażanie innych pracowników na forum. Na forum każdy ma prawo do swobodnego wyrażenia własnej opinii, niezależnie czy jest to opinia negatywna czy pozytywna, ale należy to robić zachowując kulturę wypowiedzi oraz szanując regulamin forum GoWork.pl. Czy inni pracownicy potwierdzą Twoją negatywną opinię o kontaktach z przełożonym? To poważne oskarżenia w kierunku pracodawcy i należy mieć na nie odpowiednie dowody.

Kicia

Dopóki pracuje tam ten menadżer uważajcie dziewczyny. Łapy sie lepią do każdej. Obleśny typ.

Brzydzę się takimi ludźmi
@Kicia 28.05.2018 20:00

Jest Pan obleśny w tych swoich dążeniach do niszczenia i ludzi i byłych pracowników !! Nie pomogło odwiedzanie osobiste to komentarze trzeba pisać ??!! Wstyd !!!

Karolina

Widze ze przymuszeni ludzie badz samo szefostwo musi dokladac pozytywow... to dobrze bo gdzies je trzeba szukac jesli ich w samej restauracji sie nie znajduje

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w CIŻEMKA-S.C.-RESTAURACJA? Podzielcie się tymi informacjami.

Trela

A ja polecam pracę w tej Restauracji. Umowa o pracę, dobre wynagrodzenie, premie. Szefostwo w porządku. Jak się komuś noga powinie to zawsze pomogą i podchodzą z szacunkiem do pracowników. Atmosfera od jakiegoś czasu się poprawia.

norbi

szef kuchni rzadko kiedy robi cokolwiek #sc, ale faktycznie, to renoma knajpy. Tutaj chyba nie znaleźli jeszcze odpowiedniego.

Anonim

Właściciele to dobrzy ludzie jedzenia nie rzaluja tu gdzie robię teraz kanapki muszę nosić , śmiechu warte. W Cizemce od czasu do czasu dorabiam jak tylko wolne mam. Ja sie tam zle nie wypowiem.

Nerwowo tamjest i będzie dopóki szefostwo nie zacznie rządzić na kuchni a nie pracownicy szefostwem. Wpłaty na raty

Do anonim
@anonim 18.06.2014 22:24

Na kuchni ma rządzić szef kuchni a nie pracodawca. Bynajmniej ja znam taka gastronomię. Szefostwo zajmuje sie papierami

ANONIM

PRACOWAŁAM TAM I OWSZEM PRACA JEST CIĘŻKA ALE GDZIE DZIŚ PRACA JEST LEKKA TYM BARDZIEJ NA KUCHNI.IDZIESZ I ROBISZ SWOJE I MASZ SPOKÓJ.JAK JEST DUŻO PRACY TO ZAWSZE JEST NERWOWO, JA TAM OGÓLNIE MIAŁAM SPOKO I Z WŁAŚCICIELAMI TEŻ SPOKO BYŁO. JA POLECAM.

Praca cięzka na kuchni ,reszta pracowników ma duzo lepiej. Na kuchni rządzi "komuna" niereformowalne pracownice. Ciżemka nigdy nie ozyje bo gdy ktos próbuje ja ożywic to zostaje "uśmiercony" przez krzyk ,brak szacunku,fałsz i wiele innych podobnych cech pracy tam. To miejsce juz trzeci raz otwierane a przypuszczam że nie ostatni...

ANONIM
@anonim 10.11.2013 16:53

Ja polecam tam prace, jest jej dużo ale to chyba dobrze. Mi przeszkodziła odległość, reszta ok.

Anonim

Szczerze obsługa która pracuje na kuchni cienka i nie widzę przyszłości dla przyszłych pracowników,przede wszystkim młodych pracowników. Czemu? Poza nie miłą atmosferą lekko powiedziawszy to jeszcze Ci co sprawują władze też jeszcze mniej wiedzą od nich. Nie polecam. Ale na pizzy owszem tam jest git i luz kto mądrzejszy tam idzie. Życzę powodzenia

Zostaw opinię o CIŻEMKA-S.C.-RESTAURACJA - Chełmek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CIŻEMKA-S.C.-RESTAURACJA