P.P.H.U. EUROSTYL

Chełmek

Opinie o P.P.H.U. EUROSTYL

Nick

Pracuje tu już trochę i jest ok. O nadgodzinach było na rozmowie a wypłata jak wszędzie. A jak się mówi że ktoś jest alkoholik, albo nic nie umie itp. to trzeba mieć odwagę się pod tym podpisać. Obrażanie innych po zwolnieniu jest słabe.

WW

Zarobki kiepskie, aby wyciągnąć 2000 trzeba robić po 10 godzin od 6 do 16 codziennie, czasem z sobotami. Faktycznie "brygadzista" alkoholik, umie tylko szlifować a nie nadzorować pracę ekipy. Technolog nie ma pojęcia o produkcji okien. Każdy pracownik jest obserwowany przez kamery a krążą plotki, że nawet podsłuchy są bo szef wpada do szatni i każe kończyć rozmowę na /ten temat/.

Gość.

HAHA widzę, że moja opinia, którą dodałem kilka miesięcy temu bardzo "uraziła" cały zakład skoro ją skasowali.. No cóż. Prawda boli.. Jak zastanawiacie się nad robotą w tej firmie to nie radzę :). Szef spoko chociaż nie wie połowy rzeczy co się dzieje na zakładzie.. Kierownik pożal się boże.. "technolodzy" dramat... "Brygadzista" alkoholik.. Zarobki do bani. Cud, że tam tyle wytrzymałem.. Ale NA SZCZĘŚCIE JUŻ TAM NIE PRACUJĘ :D. Pozdro :].

Mateusz

Nie polecam.Zarobki najniższe z pośród pozostałych firm w Chełmku.

Waldek

Nie polecam. Kiepskie zarobki.

Zostaw opinię o P.P.H.U. EUROSTYL - Chełmek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. EUROSTYL