Dąbrówno Firma Masarska Sklep Firmowy nr 6 Józef Matczak

Olsztyn

Opinie o Dąbrówno Firma Masarska Sklep Firmowy nr 6 Józef Matczak

mond
użytkownik zarejestrowany

Z tego co wiem @plus, to ich produkty są badane na bieżąco, więc nie trzeba się martwić w tej kwestii, a co do świeżości produktów mięsnych jest podobnie, wszystko szybko im schodzi więc, produkty świeże dochodzą

ktos

tylko ze J[usunięte przez moderatora] już dawno nie jest właścicielem i G[usunięte przez moderatora] też. haha, taki zakład zmarnować az szkoda ale los bywa sprawiedliwy, wczesniej na wszystkich mówili [usunięte przez moderatora]. dziś Panowie M, nikt was nie okrada bo wcześniej sami się okradliście. pozdrawiam.

aaaaa18

Jak nie znasz właściciela to się nie wypowiadaj na temat. A interesy z Panem M. to czysta przyjemność.

Właściciel chyba to pisał. Takich chwytów nauczył się od Platformiarzy

Zostaw opinię o Dąbrówno Firma Masarska Sklep Firmowy nr 6 Józef Matczak - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dąbrówno Firma Masarska Sklep Firmowy nr 6 Józef Matczak