Opinie o Delta interim w Eindhoven

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Delta interim. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Delta interim na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta interim w Eindhoven

Aneta Nowy wpis

Gdzie oni się ogłaszają ?

kn Nowy wpis

może mają aktualnie komplet pracowników @antko, bo i ja żadnej oferty dawno od nich nie widziałam.

Mr Nowy wpis

hahahahah!!! mistrz koment aa no mega ;P byłem,widziałem a powiedz ktoś jak teraz tam wygląda?

Xxxxx Nowy wpis

Delta to tragedia. Mariele slepo wierzy we wszystko pijaczce Justynie. Prawie kazdy moj ziomek zrezygnowal z pracy tam. Malo placa, malo godzin, weekend w tygodniu i to nie 2 dni kolo siebie tylko po 1 w ciagu tygodnia. Sobota, niedziela - praca po pare godzin, chyba ze wchodzisz w (usunięte przez administratora) pani J. Zna ktos maila bezposrednio do Marion? Ona jedyna na prawde chce pomoc Polakom tam pracujacym. Pzdr

Czy po rozmowie w Delta interim rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Stolarz
UNIWORK Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątaczka z prawem jazdy
Polned Uitzendbureau
logo firmy Kierowca C+E
Jobs Recruitments 4You
artur

Nie polecam firmy delta interim, a raczej odradzam !!!! mieszkanie to nad biurem tragedia, syf, menelstwo. 12 osob w domku, jedna lazienka, i jeden kibel na samym dole, nikt niedba o czystosc. W kuchni jezeli to kuchnia mozna nazwac, puste szafki jeden widelec i nic wiecej.Kazdy chodzi ze swoimi garkami, jezeli ktos cos tam wogole gotuje co jest chore, nieprzyjemna atmosfera. Zeby pojsc do lodowki po jedzenie trzeba, pojsc do kuchni z niej wyjsc drzwiami na dach, przejsc jakies 10 m po dachu, na zimnie, i dochodzisz do malej przybudowki na dachu, gdzie stoi 6 lodowek wszystkie zawalone jakims smierdzacym zarciem, mimo ze na 2 osoby przypada jedna lodowka, to niektorzy maja po dwie.Niema gdzie jedzenia schowac. Niewyobrazam sobie zeby rano o 5 wstac isc w pizamie przez dach do lodowki po sniadanie.A najgorsi sa portugale z poddasza, ktorzy ustalaja co ma byc a co nie, masz robic tak jak oni chca, wszystko co na poddaszu jest ich prywatne i niemozna ruszac, a i jak przyjedziesz i niebedziesz miec miejsca dla siebie w lodowce to ten portugal z checia odsprzeda ci swoja, starego rupiecia. Firma tragedia robilem w kilku innych i na bungalow byly lepsze warunki i wyposazenie, sztucce, garnki, talerze kubki.A tam w eindhoven w delta interim niebylo niczego. Niepolecam, pojedz a sam sie przekonasz!!! Jak takie warunki panuja w mieszkaniu nad biurem, to co dopiero na tych ich bungalowach ?!?!?

praownik

Bzdura ja do tej pory pracuje w delcie i jest [usunięte przez moderatora] pieniadze w terminie wakacyjne tak samo złego słowa na delte nie powiem ale tak jest jak sie nie chce pracować i potem pretensie do biura i bzdury sie wypisuje ...ja polecam to biuro fajna robota zajebisci ludzie zadnych problemów ...

Heniek

Nie polecam tego bagna...:/ Nie dosc ze nieraz robisz po 12 godz caly miesiac to dostajesz 800euro wyplaty (zal),wiec pomyslcie sobie jak to wyglda przy malej ilosci godz. Do tej pory nie wyplacili mi wakacyjnego od stycznia a takze nie dostalem jarografu...[usunięte przez moderatora]

Boshdijk

Pracował dla delty 4 miesiące, mieszkanai fatalne, pickerzy mają wypłaty co miesiąc (są wypadki że dostają po 400-500e), cytuję kobiete pracującą w biurze "Lubie pracować z polakami bo są głupi i nie zadają pytań" .

mis

szukam opini o biurze, warunkach pracy wszystkiego

Zostaw merytoryczną opinię o Delta interim - Eindhoven

Delta interim