Umowa o pracę2 280-3 040 €brutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa14.07.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonego kierowcy kat. C+E do pracy w Holandii! Zapewniamy stabilne zatrudnienie wraz z konkurencyjnym wynagrodzeniem. Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w profesjonalnym i wspierającym zespole. Nie przegap tej szansy – aplikuj już dziś!

Obowiązki

  • Bezpieczne i terminowe dostarczanie towarów do określonych miejsc docelowych.
  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz norm czasu pracy kierowców.
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej oraz dbałość o właściwy stan techniczny pojazdu.
  • Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z procedurami, obsługa systemów załadunkowych.

Wymagania

  • Prawo jazdy B,C+E.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Zakwaterowanie w prywatnym pokoju.
  • Możliwość długoterminowej współpracy.
  • Dopłaty do paliwa.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.

Dodatkowe informacje

  • CV prosimy przesyłać w języku angielskim.