Jobs Recruitments 4You

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jobs Recruitments 4You

Darek Nowy wpis
Pracownik

Jestem bardzo zadowolony z usług biura pośrednictwa pracy! Dzięki nim szybko znalazłem świetną pracę jako mechanik w Niemczech. Profesjonalna i pomocna obsługa. Polecam!

Kamil Nowy wpis
Pracownik

Na początku kontakt z agencją był trudny, ale dzięki ich pomocy znalazłem pracę w Szwajcarii. Jestem zadowolony z efektów.

Grzegorz M Nowy wpis
Pracownik

Praca przez tę agencję to strzał w dziesiątkę! Świetne oferty, profesjonalna obsługa i wsparcie na każdym kroku. Zdecydowanie polecam!

Mariusz Nowy wpis
Pracownik

Dzięki agencji znalazłem świetną pracę jako frezer CNC w Niemczech. Atrakcyjne zarobki, stabilność i możliwość rozwoju zawodowego - polecam!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Jobs Recruitments 4You rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Mati
Pracownik

Świetna agencja! Dzięki niej szybko znalazłem pracę w Szwajcarii. Profesjonalna obsługa i efektywne działanie. Polecam!

Kacper
Pracownik

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwa agencją, która pomogła mi znaleźć pracę w branży budowlanej w Niemczech. Profesjonalizm i skuteczność doradców zasługują na szczególne uznanie. Dzięki Państwu szybko i sprawnie rozpocząłem nowy etap mojej kariery zawodowej. Serdecznie polecam!

Bartosz Strudziński
Pracownik

Serdecznie polecam agencję pracy! Dzięki ich profesjonalnemu podejściu i wsparciu szybko znalazłem wymarzoną pracę. Komunikacja z agencją była zawsze na najwyższym poziomie, a doradcy byli niezwykle pomocni i zaangażowani. Ich wszechstronne wsparcie pomogło mi przejść przez proces rekrutacji bez żadnych problemów. Dzięki nim czuję, że zrobiłem krok naprzód w mojej karierze. Wszystkim szukającym pracy polecam skorzystanie z ich usług!

Adam.CNC
Pracownik

Jestem niezmiernie zadowolony z mojego doświadczenia z Jobs Recruitments 4You. Dzięki ich pomocy, znalazłem pracę jako operator CNC w Niemczech. Profesjonalne podejście agencji i skuteczność w dopasowaniu mnie do tej pracy są niesamowite! Dziękuję!

IwonaB
Pracownik

Jako pracownik tej agencji pracy mogę szczerze polecić ich usługi. Zespół profesjonalistów zapewnił mi wsparcie na każdym etapie poszukiwania pracy, a dzięki ich pomocnej postawie szybko znalazłem stanowisko, które idealnie odpowiada moim kwalifikacjom i oczekiwaniom. Pełen profesjonalizm!

Administrator

Cześć, Szukam kogoś kogo można by było zapytać pod kątem warunków pracy . Czy rozmowa rekrutacyjna składa się z kilku etapów? Czy warunki pracy są odpowiednie? Podziękowania za podpowiedź.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Jobs Recruitments 4You - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Jobs Recruitments 4You?

    Zobacz opinie na temat firmy Jobs Recruitments 4You tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobs Recruitments 4You?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jobs Recruitments 4You
Przejdź do nowych opinii