Beterbaan

Eindhoven

Opinie o Beterbaan

Lidia

@Janek jesteś zadowolony, bo masz dobrą pensję jako praca kierowcy? Czy są jeszcze jakieś aspekty pracy w Beterbaan, które powodują, że podoba Ci się ta firma? Z Twojej wypowiedzi jestem w stanie wywnioskować, że polecasz firmę, tak?

Janek

Czytajać wasze komentarze . Łapie się za głowe. Do szkoły jezyka uczyć sie . Jakie umiejetności taka praca . Jestem Kierowca transportujacego materiały niebezpieczne . 17 euro / h Zadowolony z biura pracy .

arkadiusz

@aster nie wydaje mi się, żeby to tak łatwo można było załatwić. Dziwię się tylko, że niewiele osób tutaj narzeka na podobne sytuacje, więc może to jakiś przypadek był jednorazowy. Tak na to liczę.. :)

pawel

BAJOSZ napisz cos o tej sprawie jak masz wiedze

beata

My w cztery osoby mielismy pojechac i co... Kase zaplacilismy i tyle.... Masakra to sie w glowie nie miesci 1200zl poszlo sie walic... Zrobmy cos z tym...

Paweł

Mam tak samą sytuację ja wszyscy Proszę o kontakt 513525120

Wojtek

My zapłacilismy trzy osoby i także jestesmy w takiej sytuacji trzeba to zgłosić.

maria

Zgłaszać czy tam nie.. Ale prokuratura nikogo nie utrzyma. Trzeba szukać czegoś innego. Powodzenia!

dari-75

Sama dałam się wkręcić,tym bardziej,że rozmawiałam z nim 2 razy.Nawet sugerował zwrot kasy,jeżeli mam wątpliwości.Tak też zażądałam.W pon.zgłoszę do policji,prokuratury,też radzę zrobić to innym.W grupie siła.Pozdrawiam

paweł

wszyscy oszukani musimy coś z tym zrobić musi to wylądować w prokuraturze

dari-75

Na stronie firmy jest umieszczona informacja ,iż pan M.J.jest oszustem.

maria

My nie wplacilismy, próbowałam się do tego gościa dodzwonić i odrzuca każde połączenie. Na maile też nie odpisuje. Zakupy zrobione, wysralismy się z kasy co do złotówki i nie wiadomo czy tam w ogóle jechać. Niby biuro jest ale co z tego.

dari-75

Niestety,oszust.Poszkodowani powinni złożyć zawiadomienie do prokuratury,zanim cwaniak wymiga się.

Para
@dari-75 28.11.2014 21:10

jestesmy w tej samej sytuacji prosze o kontakt, trzeba cos z tym zrobic . (usunięte przez administratora)

Mirra

Witam, ja mam noz na gardle i wlasnie dalam sie nabrac.Wplacilam te 240 zl. Mieli mi przyslac umowe ok. 18. Czekam i nic

Bajorz

Ja pojadę i sprawdzę bo jestem w holandii 20km od Eindhoven to nie mam nic do stracenia tym bardziej że dzisiaj zwolniłem się z pracy. Ale jak na moje oko to jakiś FAKE, nikt z biura nie zadzwonił żeby potwierdzić dane przedstawić konkret ofertę, sprawdzic stopień języka itp... i kto pobiera opłatę za przejazd przed wyjazdem i w dodatku na prywatne konto bankowe... nie wydaje mi się żeby to była prawdziwa oferta... koleś próbuje wyłudzić kasę. Takie moje zdanie.

kamika
@Bajorz 28.11.2014 13:57

Przepraszam. I co sprawdziłeś to, byłeś w ich biurze, masz jakieś informacje na ten temat? Proszę o pilną odpowiedź. Pilne!!!

mondry polak

za przejazd płacimy kierowcy a nie przelewem niewiadomo komu oferta bez jezyka tylko głupek zapłaci jezdze do nl 6 lat

maria

my się zdecydowaliśmy jechać własnym autem i nie musimy płacić 240 zł a 120 .. także nie wiemy co mamy robic

piotr

też dostałem dwa meile o identycznej treści jednego od Jansena a drugiego od pana Jankowskiego

petent

Tez o maly wlos a bym sie nabrala na ta oferte szczerze ! nie polecam koles ma niezly tupet nabierac ludzi na kase totalna sciema

Kasia

Też dostałam ofertę pracy przy sałatkach, wydaje mi się to podejrzane że busy podjeżdżają pod dom do każdego. Nie wiem co tym myśleć i czy jest to wiarygodne. http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=nl&u=http://www.beterbaan.nl/&prev=search Niby mają stronę internetową, ale czy to nie brzmi zbyt dziwnie?

yuuki

Halo Halo mam wysłac im 240zł i niby w sobote wyjazd ale nie mam żadnej gwarancji, pomocy, wie ktoś cos ?

kali

Bo to ściema. Nikt nie pobiera opłaty za przejazd przelewem przed wyjazdem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie płaćcie!!!! O firmie nie ma żadnych informacji bo też dostałem ofertę (krojenie i produkcja sałatek) pOWTÓRZE JESZCZE RAZ: ŚCIEMA1111

zainteresowany
@kali 24.11.2014 09:13

ja tez dostałem ta oferte i powiem szczerze ze to jets sciema jak dla mnie policzcie sobie jak akzdy wpłąci po 240pln niech tak zrobi z 20 osób to to bedize ok 4800pln niezły zarobek w zasadzie za nic!!! ja dzownie jutro do biura w endchoven niech holendrzy sciagaj tego całego Michała Jansena aha i zoabaczcie sobie mail jest podany od strony job4u a powinien byc biurowy a ponadto tam sa koordynatorzy któryz pracuja i nie ma zadnego michała ...

ewereg

Ja tez nie moge nic znalezc, mam numer telefonu do tej firmy w Holandii, ale nie znam holenderskiego, mozna by sie dowiedziec czy rzeczywiscie jest rekrutacja do pracy +31402197090

Monia

Czy jest możliwe znaleźć coś na temat tej firmy ? Bo szukam i nic....

andre
@Monia 22.11.2014 11:40
Czy jest możliwe znaleźć coś na temat tej firmy ? Bo szukam i nic....

Też nie mogę nic znaleźć. Kiedy tam masz jechać do pracy?

wisienaa12
@andre 22.11.2014 19:40
Też nie mogę nic znaleźć. Kiedy tam masz jechać do pracy?

Nic nie ma na temat tej firmy nigdzie

jaa

Proszę mi powiedzieć co to za firma?

Zostaw opinię o Beterbaan - Eindhoven

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beterbaan