Polned Uitzendbureau

Opinie o Polned Uitzendbureau

Norbi

Jak dla mnie biuro pracy jest spoko. Mieszkalem na domku na Haspel.Dom był zadbany i czysty ale to my trzymaliśmy porzadek. Raz lub dwa razy w roku były robine porzadki przez biuro. Domek byl zamykany i sprzatany oraz reperowany. Wypłaty były zawsze na czas. Jak się chce pracować to nie ma problemu... Wszystko jest dla ludzi ale z głową...

Agata
@Norbi

To ludzie tworzą klimat w otoczeniu chociaż nie zawsze on jest taki jaki byśmy chcieli to zależy od kultury osobistej i poszanowania innych i czyjejś własności

Mile zaskoczony

Przed rozpoczęciem współpracy z firmą miałem mieszane uczucia, ponieważ naczytałem się "tych" opinii. Zderzenie z rzeczywistością okazało się zupełnie inne . Warunki mieszkaniowe ok,( pod warunkiem że któryś z mieszkańców nie jest uciążliwy,będąc pod wpływem...) Wypłaty zawsze na czas. Kontakt z biurem nienajgorszy, a samo biuro dysponuje bogatą ofertą dzięki czemu dobiera pracę wg twoich potrzeb i możliwości. Jeśli planujesz przejechać tu do pracy , zarobić i odłożyć grosza to gorąco polecam. Jedynym minusem są ludzie którzy przyjechali tu w celu zapewnienia sobie rozrywek.Ale to dylemat w każdej firmie.

Dorota
@Mile zaskoczony

No wiesz rozrywka też jest ważna, ale oczywiście z umiarem i żeby nikomu tam na łeb nie wejść. Widzę, że ostatnio tych wypłat pilnują to super, bo każdy mówi, że na czas, a ile mniej więcej w takiej wypłacie było?

Miras

Pracowałem kilka lat w tej firmie i nie mogę narzekać na nic wypłaty na czas domki wcale nie takie złe wszystko zależy od ludzi jak dbają tak mają . Zawsze co przyjeżdżałem z urlopu to praca dla mnie była i nie mogę nic zarzucić Szefowa dyscyplinę musi trzymać a tak to mogę tą firmę polecić naprawdę jest wypłacalna i praca jest zawsze tylko chęci trzeba i trochę ikry do tego

Bardzo bym była rada wiedzieć więcej, zwłaszcza co do tego, jaką umowę firma teraz oferuje dla Sprzątaczki z prawem jazdy do Eindhoven? W ogłoszeniu użyto słowa inna. Co do gwarancji liczby godzin i stawki, to też czekać tu będę na jakieś wieści.

Piotrek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Witam mam pytanie o pracę w Holandii na stopkę do zbierania kontenerów i śmieci tylko nie mogę wysłać CV bo mam za duży rozmiar CV i proszę o jakiś e-maila bo kontakt telefoniczny

SEWERYNA

Witam jak nadal z waszej strony nie mam żadnej odpowiedzi dotyczącej mojej aplikacji do pracy na pracownik produkcji

@SEWERYNA

Dzień dobry Pani Seweryno, dziękujemy za zgłoszenie problemu jednak zgłoszenie jest bezzasadne gdyż dnia wtorek to jest 05.03.2024 o godzinie 12:46 odpowiedzieliśmy na Pani wiadomość drogą email. W odpowiedzi napisaliśmy, cytuję "Dzień dobry, jesteśmy w trakcie rozpatrywania aplikacji, jeśli Państawa kandydatura zostanie pozytywnie rozpatrzona to dziś zadzownimy do Państwa". W związku z tym że nikt do Państwa nie zadzownił jest równoznaczne z tym że żadne przedsiębiorstwo nie zaakceptowało Państwa aplikacji. Dodatkowo chciałabym wspomnieć że pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Odpisaliśmy Pani na wiadomość zaledwie w drugim dniu roboczym, więc ponaglanie nas oraz opinia "że nikt nie odpowiada" jest również bezzasadna. Dokładamy wszelkich starań by odpowiadać na wiadomości petentów bezzwłocznie. Aplikacje rozpatrujemy chronologicznie, więc niestety na niektóre sprawy trzeba poprostu cierpliwie poczekać.

ooo Nowy wpis
@Polned Uitzendbureau

Cierpliwość zawsze w cenie. Przyglądając się tej wymianie wpisów odniosłem wrażenie, że CV przedkładane jest kilku potencjalnym pracodawcą. Czy w istocie tak to wygląda i starają się Państwo skojarzyć, że tak powiem, pracownika z pracodawcą? I czy CV może być całkowicie po polsku?

@angela Nowy wpis
@ooo

Naszym celem jest przeprowadzenie rekrutacji tak by i prawcownik i pracodawca był jak najbardziej zadowolony ze współpracy. Jeśli czyjaś kandydatura zostaję odrzucona przez danego pracodawce próbujemy dalej u innego. Trzymamy się procedur, pewnych rzeczy "przeskoczyć" się nie da. A co do CV moze być ono po polsku.

jadezkoksem

Witam według mnie firma szybko organizuje wyjazd wystarczy wyslac swoje CV a zaraz sie oddzywaja bilet mozna kredytowac gdy ktos nie ma na przejazd z Polski , ale troche za duzo tyg za mieszkanie 130e za tydzien

@jadezkoksem

Zaraz to znaczy ile; dzień, dwa? Jakby pierwsza oferta Nam nie odpowiadała to wtedy można prosić o zmianę? Tylko pytanie czy się wtedy już dłużej czeka. Z tym mieszkaniem to samemu trzeba opłacać?

@jadezkoksem

Moim zdaniem kwota za zakwaterowanie jest adekwantna do warunków mieszkalnych. Jest to zakwaterwanie w domkach jednorodzinnych, pokoje maksymalnie dwuosobowe, kilka łazienek i toalet, wyposażona duża kuchnia. Na stanie zawsze są dodatkowe lodówki i zamrażarki. Pralki i suszarki również na wyposażeniu. Awarie i usterki są naprawiane na bieżąco. Co jakiś czas pomieszczenia są odświeżane i remontowane. Myśle że takie warunki kontra tańsze zakwaterowania ( np. na domkach holenderskich u kogoś w ogrodzie) to są godne warunki człowieka i pracownika.

Dzień dobry Pani Seweryno, jest Pani w stanie podać datę Pani aplikacji? zweryfikuje to.

SEWERYNA

czekam na waszą odp dotyczącej mojej aplikacji i do tej pory nic nie otrzymałam, mam nadzieję że kiedyś nadejdzie ten dzień

@Pracodawca

Dzień dobry mogło to być 1.03. 2024 lub 2.03. 2024 , widząc że cały czas pojawia się ta oferta. Aplikuję dziś też to zrobiłam ale nie dostaję żadnej informacji

@Pracodawca

Dzień dobry 2.03. lub 3.03. 2024

Firma Polned Uitzendbureau prowadziła rekrutację na stanowisko Ślusarz - Spawacz. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Polned Uitzendbureau na stanowisko Ogrodnik? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Polned Uitzendbureau? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ktoś

Witam firma sama w sobie nie jest zła jak się dobrze trafi z pracą to jest okey . Lecz niestety w tej firmie nie można zachorować bo masz 2 dni żeby wrócić do pracy . A w przypadku jakiego kolwiek wypadku uszczerbku na zdrowiu zostajesz odesłany do Polski na leczenie za pieniądze które zarobisz ponieważ karta ubezpieczeniowa w formie cyfrowej jak to Roma wysyła nie obowiązuje w Polsce

@Ktoś

Owszem z niewiadomych przyczyn (pewnie z nie doinformowania lub złośliwości) niektórzy lekarze nie honorują cyfrowej karty ubezpieczeniowej. Ale to Pani/Pana również błąd bo to ubezpieczony jest jedynie upoważniony do wyrobienia sobie takiej karty (w formie plastikowej) w urzędzie,

Daga

Zainteresowało mnie ogłoszenie, gdzie firma szukała na stanowisko Szwaczka - Krawcowa. Wszystko fajnie, bo szukam pracy, ale nie ma tam konkretów. Napisali, ze praca jest za granicą, ok, ale wiecie, czy zarobki są w złotówkach, czy w walucie tego innego kraju? I może znacie konkretną pensją, bo info o tym też nie ma. Jak ma się doświadczenie z 6 lat to ile można dostać?

@Daga

W sierpniu zadalam pytanie odnośnie tego ogłoszenia i nic...Zero odezwu...

@Ewa52

To zapytanie było zadawane mailowo może? zastanawiam się nad powodami, możliwe ze wiadomość nie doszła czy cos? i czy teraz na dzień dzisiejszy jest jakaś oferta na to stanowisko, że się pani nim interesowała jeszcze nie dawno? Sama może bym się skusiła o ile warunki są w porządku. Czy są one ostatecznie znane?

Angela

Dzień dobry, czy Panie dzwoniły do biura po informacje czy szukają Panie informacji przez internet?

@Angela

Jak przeglądałem oferty tej firmy, to widzę, że oferta dla szwaczki wygasła 14 dni temu. Ale piszą z kolei, że mają robotę od zaraz przy produkcji metali w Eindhoven. Chodzi o pomoc przy maszynie CNC, szlifowanie produktów itp. Wymagają podstawowej znajomości j. angielskiego. Tylko kto zna warunki i koszty zakwaterowania? Zgodnie z ofertą ma to być zakwaterowanie na domkach jednorodzinnych. Tak samo nie wiem, ile ta deklarowana, wysoka wypłata tygodniowa może wynieść? Kto by coś więcej wiedział?

@Daga

Dzień dobry, co do wypłat to pracownik ustala to indywidulanie z biurem, Firma oferuje zakwaterowanie, zajmuje się całą "papierologią", dojazdy do pracy też organizuje. Wypłaty w euro, zawsze na czas. Warto przedzwonić do biura i dopytać o szczegóły które Panią interesują.

@Angela

I na prawdę biuro jest w stanie dopasować się do pracownika, jeśli chodzi o termin wypłat? Ile czasu zajmuje załatwienie wszystkich formalności przed pierwszym wyjazdem? Można zmieniać zakwaterowanie, kiedy nie odpowiadają Nam warunki czy trzeba brać to co jest?

Angela

Wpłaty księgowane są w każdy piątek, dla wszystkich pracowników. Formalności to kwestia kilku dni, zazwyczaj wszystko jest załatwione przed przyjazdem nowego pracownika. A co do zakwaterowania słyszałam że ludzie którzy mieli różne doświadczenia z innymi agencjami pracy, byli mile zaskoczeni warunkami zakwaterowania. Więc nie ma obaw że będzie źle :)

Kandydatka
@Angela

A wiesz co takiego zaskakującego było w tym zakwaterowaniu, czego nie miały inne miejsca? Wiesz po ile osób się mieszka? Bo mnie interesuje mieszkanie samej. Za nocleg agencja odciąga kasę od wypłaty czy jak to wygląda?

Ewa 52

Witam czy ktoś może pracował jako szwaczka przez tą firmę??? Bo pojawia się ogłoszenie średnio co miesiąc ...Akurat jestem krawcową i zainteresowana ofertą pracy...

@Ewa 52

I jak, kontaktowałaś się z nimi może w sprawie tego ogłoszenia? Bo jest znowu, chciałabym sama wiedzieć coś więcej o tej pracy u nich, bo to mój pierwszy kontakt z firmą. Ciekawe jakie warunki na tych kwaterach i czy jest jakieś wsparcie na miejscu?

A jak zakwaterowanie??

@Monika

Zero odpowiedzi...oferta dla szwaczki zaś jest...Nikt chyba nie pracuje przez tą agencje jako szwaczka bo żadnego odezwu...

Basia

Praca tam jest w porządku (usunięte przez administratora) ,(usunięte przez administratora)

aaa

Poszukują pracownika produkcji w Eindhoven, czy ktoś tam już pracował? Jak wygląda atmosfera? I jak kwestia noclegów, bo z tego co czytam, to różnie bywa, jedne zamykane inne nie. I jeszcze kwestia języka, czy musi on być idealny skoro ma się opiekuna polskojęzycznego?

@aaa

Śmiało dzwoń do nich do biura Tel: +31 (0)497 519111 . Pytaj o wszystko bezpośrednio. Serio, nie ma głupich pytań. Mieszkania są w domkach. Maks dwie osoby na pokój. Zawożą i odbierają z pracy. Gwarantują minimum 40 godzin pracy w tygodniu. Przelewy raz na tydzień. Serdecznie polecam

@Angela

A warunki w porządku jakieś tam w tych domkach? Bo już z różnymi firmami wyjeżdżałem i różne widziałem rzeczy, wolę się upewnić. No i ogólnie to biorą pieniądze z wypłaty za ten nocleg czy za darmo jest?

Praca w zieleni miejskiej w miejscowości Eindohoven, myślę nad aplikacją na to stanowisko. Zakwaterowanie pracowników jest w domkach jednorodzinnych, tak wynika z ogłoszenia. Po ile pracowników mieszkacie? Warunki tych domków są w porządku? Koszty dojazdów całkowicie pokrywa pracodawca?

Alex

Na czym dokładnie by ta pomoc w ogrodnictwie miała polegać, bo tylko tyle widzę o samej pracy w tym ogłoszeniu na ogrodnika? Trochę mało jak dla mnie. Chciałbym wiedzieć, czy to jakaś ciężka praca i czy mam po prostu odpowiednie doświadczenie, nie chce się wygłupić :p

Edek1960

Witam chciał bym wyrazić, swoją subiektywną opinie na temat tej agencji.. jakiś czas temu pracowałem w tej pseudo agencji. nigdy nie spotkałem się z taką formą manipulacji ludźmi z strony szefowej oraz kordynatorki ,minusy tej firmy są takie pokoje na domkach nie zamykają się na klucz ,w pracy ludzie są toksyczni i nowych pracowników traktują z góry skreślić oraz poniżyć. wracając do tematu szefowej to jest strasznie arogancka i ma pracowników za nic ,za wszystko dawała by z chęcią kary pieniężne' otrącane z wypłaty

@Edek1960

O co dokładnie chodzi z tą manipulacją ludźmi, czemu miała służyć? Czy macie w umowach zapis o karach pieniężnych? Za jakie zachowanie mogą odebrać pieniądze?

Aleksandra

Trafiłam na ogłoszenie o pracę agencji dla ogrodnika w miejscowości Bergeijk z dopiskiem pilne. Mąż jest zainteresowany ale chcieliśmy najpierw dowiedzieć się czegoś na temat tej właśnie pracy. Ktoś się orientuje jak wychodzi to finansowo? Po wyjeździe firma pomaga pracownikom w razie jakiś nieprzyjemności? Ile potrącają za domki?

Michał z Łodzi

Witam serdecznie!???? Na początku mojego pisania a waszego czytania POZDRAWIAM serdecznie wszystkich. Osobiście mając do czynienia z innymi agencjami i lokacjami uważam że gdybym nie brał udziału w pospolitym marketingu to bym Wrucił tak jak miałem wrócić do swojej pracy jako belader ale nie stety na moje miejsce już jest nowy belader (BELADER-Pracownik podpinający kontenery black &green pod podajniki maszyny tzw:śmieciarki lub oczyszczający miasto lub wioskę z elegancko posegregowanego plastiku we workach) Tak naprawdę piszę do przyszłych i nowych beladerów-(NIE ŚMIECIARZY)Albo pokochacie tą pracę albo znienawidzicie jak całą tą pie...kną Holandię. Bo tych starych to już jak na lekarstwo... Tego nie powie wam żaden koordynator ani kierowniczka Ani planista ale są pewne nie pisane zasady na Remondis i polecam się ich trzymać... Nigdy nie zostawiaj samego kierowcy i beladera na robocie bo pracowałeś na deszczu do południa albo zapomniałeś śniadania...NEVER! To już lepiej wogule nie przystępuje się do pracy . Zawsze zjedz śniadanie przed pracą bo pierwszy posiłek może być o 12-13 poprostu rano jedziemy na rute i jak załadujemy maszynę to wtedy jedziemy na bazę i jest pauza (rano proponuję zupę mleczną np.owsianka .)żaby się nie denerwować o 10 bo w brzuszku burczy A i robotą się nie klei . Poranną gimnastyka, pompki, wykroki aby uniknąć kontuzji bo czasami zielone kontenery są cięższe od nie jednego beladera tak że radzę dbać o tężyzne bo się przyda... W weekend również radzę sobie dobrze pojeść i wypocząć bo cały tydzień czeka. W plecaku ma być zawsze śniadanie, picie bo nie zawsze będzie sklep A trzeba nawadniać się... Strój przeciw deszczowy płaszcz i spodnie i do tego samodyscyplina, ambicje i twarde czoło jak Indianin i będzie dobrze wszystko i w każdy piątek po pierwszej wypłacie są pieniążki na koncie. Pozdrawiam serdecznie Michał z Łodzi.

Aleksandra

Szukają pracownika na stanowisko ogrodnik w Bergeijk. Wynagrodzenie według ogłoszenia jest co tygodniowe. Może ktoś wie ile tak realnie można tam na tym stanowisku zarobić? W razie potrzeby kontakt z biurem jest w porządku? Atmosfera ok?

Norbi

Dorota
@Norbi

No z tą czystością to spoko, bo Ci powiem, że ile czasami różnych opinii się naczytam to tak narzekają, że syf, że karaluchy itp.. No ale jak pilnujecie, żeby było ok to musi tak być. ;) To ile tam jednym ciągiem mieszkałeś?

Agata

Dawid

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) , nie polecam jeździć przez taka agencje

Zofia
@Dawid

taką agencje czyli jaką? Co nasz na myśli? Większość agencji pomaga wielu osobom znaleźć pracę oraz pomaga w organizacji jej. Co jest z tą agencja nie tak? Jakieś konkretne wady? I może dla równowagi też zalety?

Ziggi

Witam. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać ile teraz Roma kasuje za zakwaterowanie i ubezpieczenie. Pracowałem w Polnedzie kilkanascie lat temu. .Wówczas musiałem zakończyc współpracę z przyczyn prywatnych.Teraz chcę wrócić ,dlatego pytam .Ogólnie byłem zadowolony z pracy. Pozdrawiam

Ziggi

Zostaw merytoryczną opinię o Polned Uitzendbureau - Eindhoven

• Jak się pracuje w Polned Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Polned Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polned Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polned Uitzendbureau