UITZENDORGANISTATIE AB BRABANT BV

Best

Opinie o UITZENDORGANISTATIE AB BRABANT BV

Niezadowoleni

Nie polecam tego biura.. pierwszy raz jesteśmy w Holandii po przyjedzie zostaliśmy w domu wielki bałagan w pokoju gdzie mieliśmy nie zostaliśmy nic poza łóżkami bez materacy.. po wielu telefonach zostały przywiezione materace w których co po kilku dniach się okazało były pluskwy... do tej pory męczymy się z tym paskudstwem.. i nikt bić z tym nie robi ... traktują ludzi nie ludzko poprószy masakra !!!!

Czarny Baranek

Ta firma to porażka i straty same obiecują góry A i tak jest gorzej niż to możliwe Nie polecam juz wg nikomu tego biura same bydła tam pracują . To biuro pracy źle informując pracowników wysyła ludzi pod zły adres i do pracy do której ostatecznie nie zostaje przyjęty po zadeklarowaniu, że chcę zostać na okres 2 - 3 miesięcy po czym pracodawca wyraża swoje niezadowolenie i rezygnuje z pracownika pozostawiając go na pastwę losu, nie wpłacając środków na powrót w ramach zwrotów za przejazd z Polski i z powrotem. NIE POLECAM!!!!

Billy Fuckboy

Jestem w Holandii od paru miesięcy, zdążyłem poznać wiele osób pracujących dla AB Brabant od wielu lat na różnych stanowiskach. Nikt nie narzeka na zarobki czy kontakt z koordynatorem. Szczerze mówiąc jechałem w ciemno,skusila mnie oferta ale widziałem negatywy na gowork. Teraz spokojnie mowie, że nie ma się czego bać. Firma solidna, bądź ok dla nich to odbije się to w druga stronę. Przyjechałeś na wakacje? Tu się pracuje.

Ada

ab hmmm..brak słów w biurze nikt nic nie wie każdy kłamie obiecuje wiele a robia 0 nie polecam buratować jedno z najgorszych w NL omijać szerokim łukiem !!!!!! pozdrawiam firmę hahah

greg
użytkownik zarejestrowany

@Jeden z wielu zadowolonych a czy znasz jakie pieniądze można zarobić?? Np. na stanowisku pakowacz. Pewnie pracowałeś gdzie indziej ale może coś słyszałeś. Podobno kwaterowanie i samochód służbowy też zapewniają

Zeny

Jasiek, ja trafiłem na normalny domek jednorodzinny, warunki ok. 2 osoby na pokoju. Ponoć się zmieniło ogólnie na lepsze z mieszkaniami. Pracuję przy ogórkach 40 lub 40 kilka godzin tygodniowo. Jest oki,pozdrawiam

ta firma to porażka !!!!! omijać łukiem maja ludzi za nic i nie potrafią odbierać telefonu gdy wiszą Ci pieniadze !!!!!

Jeden z wielu zadowolonych

hej. jak akurat nie mam problemów z wypłatami i naliczaniem wynagrodzenia. Wszystko jest na czas. Przy tych samych godzinach może się zdarzyć inny salaries, bo np dojdą w danym tygodniu wakacyjne lub urlopowe, wystarczy dokładnie sprawdzić salaries... kontakt z koordynato mam dobry... jak nie odbierze tel to oddzwania, mam też kilku kumpli z którymi pracuję już kilka miesięcy na farmie, większość jest zadowolonych z roboty i współpracy z AB Brabant..

jeden z wielu

W tym biurze jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dokumenty nie przychodzą, albo przychodzą na jakiś inny adres , potem tygodniami trzeba się upominać o swoje, warunki mieszkalne są godne pożałowania, no i oczywiście jakieś dziwne systemy naliczania wynagrodzeń, te same umowy, te same godziny, różne wypłaty. Teraz to chociaż je wypłacają, choć pewnie do czasu

jan

to dziwne bo ja miałem wszystkie dokumenty na czas (usunięte przez moderatora)załatwiały pracę bez problemu tylko trzeba umieć się zachować i pracować no i trochę języka angielskiego bo jak pracowałem to niewielu coś umiało a na dodatek pracę olewali tylko piwko i imprezki ich interesowały wiec poo co tacy jadą a no właśnie psują opinie innym pozdrawiam (usunięte przez moderatora)

luca

albo miałeś głupie szczęście albo dużo ci zapłacili za ten komentarz. Bo ja na przykład miałem całkiem odwrotnie!!! Czekam jeszcze na jarograf z 2011 r. a mamy 2013 r. Po prostu lekka PRZESADA a co do (usunięte przez moderatora).. nawet nie raczy odebrać telefonu.

Maciej

Siema . Piszcie co chcecie.pracuje z zona od pol roku w AB Brabant i nie moge narzekac na ta firme, po 1-wyplacalna 2-kasa zawsze na czas a nawet przed czasem 3- kordynatorka Goska jest ok a niek pisza inni. A co do tych kordynatorow to powiem wam tak ze nie zawsze maja czas na wasze grymasy . maja po pracy swoje prywatne zycie tam,maja mezow dzieci itp. A jesli bedziecie mieli pretesje i zale to tak samo bedzie sie dzialo z ich strony wiec chyba wiecej nie musze pisac.

K.

Okropna firma,chyba najgorsza ze wszystkich w Abbrabant,nie obchodzi ich pracownik,tylko kaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa i jak najwiecej zedrzec z pracownika,a czy ma on zapewnione te 40 godz.to oni maja gdzieś,a jeszcze ta nasza Polka koordynatorka (usunięte przez moderatora),pożal się boże,ją to wogle nic nie interesuje,co się dzieje w pracy lub na domku.Najlepiej wyłączyć telefon lub wogle nie odbierać i nie odpisywać,co się dzieje.Pewnie już zapomniała jak sama zaczynała od bydła. : )

Zostaw opinię o UITZENDORGANISTATIE AB BRABANT BV - Best

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UITZENDORGANISTATIE AB BRABANT BV