1toDrive

Opinie o 1toDrive

Artur

1todrive to firma która chętnie przyjmuje kierowców . Na początku jest rozmowa ile będziemy zarabiać i już od początku jest kłamstwo , tak było w moim przypadku . Miałem zarabiać 500 euro na tydzień netto , a gdy zacząłem pracować wyszło około 430 przy 45 godzinach pracy . Jak się zapytałem dlaczego nie ma tych 500 euro to powiedzieli mi że Henri który rekrutuje kierowców tak zachęca do współpracy i wszystkim tak mówi ,a oni nie mają na to wpływu . Potem doszły tygodniowe problemy z wypłatami , nie zgadzały się , praca na drugą , zmianę i nocki były płacone jak pierwsza zmiana , przerwy też były źle liczone . Dostałem podwyżkę od firmy która mnie wynajmowała od 1todrive i też to się nie zgadzało , dzwoniłem do nich i co tydzień obiecywano mi że to wszystko wyjaśnią i uregulują . Doszło do tego że w firmie byłem dyskryminowany , zastraszany i miałem wypadek i po tygodniu mnie zwolniono na chorobowym i to w niedzielę i o tym zwolnieniu się dowiedziałem w poniedziałek . Nie mam żadnego protokołu wypadkowego , ale wszystko zgłosiłem do instytucji praw człowieka i kilku innych i mam nadzieję że któraś mi z nich pomoże . Procowałem w 1todrive 5 miesięcy . Dziś mija tydzień po moim wypadku . Zgłosiłem całe zajście do Hayat z tego co mi powiedziano jest przełożonym Henriego , ale to nic też nie dało . W razie jak by ktoś to czytał , to z chęcią odpowiem na pytania na forum . Pracowałem prze 1todrive w Holandii , ale to jest ta sama firma co ma filia w Polsce . Zero pomocy od kierownictwa 1todrive, tak są traktowani obcokrajowcy , a ja jestem Polakiem Dzisiejsza data 23.10.2018 Moje sugestie dla 1toDrive: Po co mam wpisywać sugestie , jak dla mnie Hayat i Henri to po prostu oszuści którzy nie są po to żeby nam pomóc tyk zarabiać na nas i na naszej krzywdzie . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zainteresować się pracownikiem , tym co zgłasza że jest dyskryminowany i zastraszany , a nie umyciu rąk i zwolnieniu go bo jest niewygodny .

Stefan

Jak się współpracuje z firmą? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Prawda
@Stefan 22.08.2018 11:26

Współpraca z tą firmą jest fatalna , cały czas są problemy , a sprawy z którymi borykają się pracownicy zamiatają pod dywan . Czyli wieczne pomyłki , nie wypłacane pieniędzy za prace zmianowe , zaniżenie stawki na godzinę . Umowa ustna jaką miałem do wynagrodzenia , zmieniła się w trakcie pracy . Gdy byłem dyskryminowany i zastraszany w pracy ,zero pomocy z 1todrive i wiele jeszcze innych spraw . Nie polecam , bynajmniej mnie to spotkało ze strony firmy Holenderskiej 1todrve .

Stanley

Prawda jest taka ze lepiej zarobi sie w Polsce niz w 1todrive,co to za zarobki 280e jeszcze w Holandii, lepiej zarabiaja ludzie u farnerow. Ale tak jest ze jeden kierowca robi, na jedna osobę z biura. I jeszcze jakies absurdalne wymagania typu(proszę nagrać o sobie film, żeby mógł zobaczyć go pracodawca) hihi, ci ludzie juz pogupieli:) mozna powiedzieć ze 1todrive wylapuje ostatnich jeleni. Lepiej jeździć w pl od poniedziałku do piątku i mieć to 6000 tyś, niz karmić jakiś darmozjadow z biura.

Pracownik VDB.
@Stanley 31.08.2018 21:04

Kolego sugeruje ze nie miales szczescia zeby pracowac jako kierowca przez 1to drive , i tym powodem jest twoja opinia. Nauczyles sie laytowej pracy i polskiego podykonawcy i myslisz ze tak samo bedzie u hollendra , grobo sie mylisz!!! W firmie NL trzeba poprostu za....lac , inaczej ci podziekuja. Ja pracuje przez 1 todrive juz 4.5 roku i bylem tez w paru firmach , jak dobrze robisz swoja robote to mozesz siegnac 850e z dietami na tydz . taka jest prawda. Polecam ta agencje , pamietajcie ze przyjezdzacie tu do pracy a nie na wakacje , i trzeba robic to co od was wymagaja.

Szukasz pracy?

Maestro

Pracowalam tam kilka miesiecy. Praca jak praca tyle ze nie czysta i nie mily zapach. W koncu to smieci. Nie ma co wymagac 300€ i nie wiecej bo podatek. Przemila kordynator pani Ania niestety zakonczyla juz wspolprace z 1to Drive. Reszta kordynatorek ... brak slow. Niestety jesli chodzivo biura zerooo organizacji (usunięte przez administratora) wielki. Bylam zadowolona kiedy pracowala Pani Ania teraz napewno bym tam nie chciala pracowac. Nie pozdrawiam biura..

Feliks

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

gienia

Witam miałam przyjemność pracować w tej firmie i to nie dawno praca jak praca nigdzie nie ma lekko ,ale moja opinia jest jak najbardziej pozytywna nie zgadzam się z opinią po wyżej suma wypłat gdzie pracowało się na dwie zmiany nie są kolosalne ale te 270 e jest na kącie no niestety to jest recykling a nie fabryka czekoladek tam można spotkać wszystko ,jeśli chodzi o biuro przemiła i bardzo pomocna jest koordynatorka Ania .Jedynym minusem tej firmy jest to że nie ma zwrotu za paliwo a cała reszta jest ok ,jeśli komuś zależy na pracy i chce pracować to żadne pampersy nie będą dla niego problemem ja polecam tą firmę bo jest ok .

WK

Powodzenia w pracy w 1todrive ;) szczególnie Pani koordynator która myśli że jak dała Holendrowi i mieszka w Nl na stałe to myśli że może pomiatać pracownikami.Ludzie praca na recyklingu to jakaś wielka masakra tak samo jak te dwie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gówniary co myślą że ktoś ich się tam boi.Atmosfera tragiczna!!!! a wypłaty za wybieranie pampersów śmieci, i znoszenie tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jedynie 215 E za tydzień zapierdalania w tym syfie.

aaa

Dlaczego nikt nic nie pisze o tej firmie. Przecież pracują w niej nie tylko kierowcy ale po ogłoszeniach widzę że także np. pracownicy recyclingu. Pewnie są niepiśmienni. Przecież rzetelna opinia pomoże innym czy omijać tą firmę czy może odwrotnie.

Mironnek
@aaa 10.06.2016 21:17

Mam kilka pytań odnośnie agencji 1todrive ale generalnie kieruje to do osób które były zatrudniane jako kierowca kat C . Mam podjąć z tą agencją współprace praca ma wyglądać następująco start godz 5 lub 6 załadunek ciuchami itd w Hendel jakiś duży magazyn dystrybucji . Mam dostać 15-20 miejsc docelowych a koniec pracy to godz 18;00. Tylko jest jeszcze czas pracy to jedno? A to co mnie zastanawia to że 90km nieszybcjej mogę jechać przepisy ograniczają pewne możliwości bo to niejest bus a ciężarówka. Jesli ktoś tam pracował prosze o info . Nie lubię pracy na wariackich papierach. pozdrawiam

Zostaw opinię o 1toDrive - Son

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 1toDrive