1toDrive

Son

1toDrive

Opinie o 1toDrive

Stanley

Prawda jest taka ze lepiej zarobi sie w Polsce niz w 1todrive,co to za zarobki 280e jeszcze w Holandii, lepiej zarabiaja ludzie u farnerow. Ale tak jest ze jeden kierowca robi, na jedna osobę z biura. I jeszcze jakies absurdalne wymagania typu(proszę nagrać o sobie film, żeby mógł zobaczyć go pracodawca) hihi, ci ludzie juz pogupieli:) mozna powiedzieć ze 1todrive wylapuje ostatnich jeleni. Lepiej jeździć w pl od poniedziałku do piątku i mieć to 6000 tyś, niz karmić jakiś darmozjadow z biura.

Stefan

Jak się współpracuje z firmą? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Maestro

Pracowalam tam kilka miesiecy. Praca jak praca tyle ze nie czysta i nie mily zapach. W koncu to smieci. Nie ma co wymagac 300€ i nie wiecej bo podatek. Przemila kordynator pani Ania niestety zakonczyla juz wspolprace z 1to Drive. Reszta kordynatorek ... brak slow. Niestety jesli chodzivo biura zerooo organizacji (usunięte przez administratora) wielki. Bylam zadowolona kiedy pracowala Pani Ania teraz napewno bym tam nie chciala pracowac. Nie pozdrawiam biura..

Feliks

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

gienia

Witam miałam przyjemność pracować w tej firmie i to nie dawno praca jak praca nigdzie nie ma lekko ,ale moja opinia jest jak najbardziej pozytywna nie zgadzam się z opinią po wyżej suma wypłat gdzie pracowało się na dwie zmiany nie są kolosalne ale te 270 e jest na kącie no niestety to jest recykling a nie fabryka czekoladek tam można spotkać wszystko ,jeśli chodzi o biuro przemiła i bardzo pomocna jest koordynatorka Ania .Jedynym minusem tej firmy jest to że nie ma zwrotu za paliwo a cała reszta jest ok ,jeśli komuś zależy na pracy i chce pracować to żadne pampersy nie będą dla niego problemem ja polecam tą firmę bo jest ok .

WK

Powodzenia w pracy w 1todrive ;) szczególnie Pani koordynator która myśli że jak dała Holendrowi i mieszka w Nl na stałe to myśli że może pomiatać pracownikami.Ludzie praca na recyklingu to jakaś wielka masakra tak samo jak te dwie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gówniary co myślą że ktoś ich się tam boi.Atmosfera tragiczna!!!! a wypłaty za wybieranie pampersów śmieci, i znoszenie tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jedynie 215 E za tydzień zapierdalania w tym syfie.

aaa

Dlaczego nikt nic nie pisze o tej firmie. Przecież pracują w niej nie tylko kierowcy ale po ogłoszeniach widzę że także np. pracownicy recyclingu. Pewnie są niepiśmienni. Przecież rzetelna opinia pomoże innym czy omijać tą firmę czy może odwrotnie.

Zostaw opinię o 1toDrive - Son

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 1toDrive