1toDrive

Son

Opinie o 1toDrive

WK

Powodzenia w pracy w 1todrive ;) szczególnie Pani koordynator która myśli że jak dała Holendrowi i mieszka w Nl na stałe to myśli że może pomiatać pracownikami.Ludzie praca na recyklingu to jakaś wielka masakra tak samo jak te dwie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gówniary co myślą że ktoś ich się tam boi.Atmosfera tragiczna!!!! a wypłaty za wybieranie pampersów śmieci, i znoszenie tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jedynie 215 E za tydzień zapierdalania w tym syfie.

aaa

Dlaczego nikt nic nie pisze o tej firmie. Przecież pracują w niej nie tylko kierowcy ale po ogłoszeniach widzę że także np. pracownicy recyclingu. Pewnie są niepiśmienni. Przecież rzetelna opinia pomoże innym czy omijać tą firmę czy może odwrotnie.

Zostaw opinię o 1toDrive - Son

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 1toDrive