Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki

Lublin

Opinie o Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki

Alex

Ale komuś musi żal (usunięte przez administratora) Ściskac że już tam nie pracuje bo już kolejny raz jest ten sam wpis. I to świadczy źle nie o firmie ale o osobie, która nie potrafi się odciąć i ciągle to samo wkleja. Biedny jesteś człowieku ze nie masz swojego życia i ciągle tu wracasz. A teraz jako osoba szukajaca pracy chętnie zainteresuje się tą ofertą bo w każdej pracy jest raz lepiej raz gorzej a jak widać najprawdopodobniej to byli pracownicy są autorami tych wpisów....

Cała Prawda

Komentarze Ludzi zadowolonych z pracy to sztuczne wpisy albo naprawdę dopiero zaczął pracę i myśli że jest kolorowo, sztuczne uśmiechy i niby koleżeństwo to tylko kwestia pieniędzy , a na cyklicznych zebraniach szukania ofiary komu to obciąć premie, będziesz miał swoje pomysły wiec że długo nie popracujesz, jeśli ktoś tam pracuje to tylko dlatego że sprzedaje się dla pieniędzy,tam nie ma miejsca dla ambitnych osób.

Ktoś kto troche tam pracował

Odpowiada ci robota to pracujesz nie to się zwalniasz - proste. Pracowałem w firmie. Czas spędzony dobrze chociaż bywało bardzo bardzo różnie. Każda firma to tylko logo i nazwa. 100% klimatu to ludzie a ludzie są różni. Nigdzie nie jest kolorowo, wszystko ma plusy i minusy. Ogólnie ok - idź - poznaj ludzi - przekonaj się - poznaj zasady - nie sugeruj się wpisami na forum bo to tylko jedna strona medalu. Nikt tu nie napisze o plusach bo forum służy z reguły do wylewania żali.

Kursant
@Ktoś kto troche tam pracował 06.10.2017 09:31

Były pracowniku jeśli tam było tak dobrze to dlaczego się zwolniłeś,a jeżeli chodzi o wylewanie żali to warto poczytać opinie o innych firmach i jest więcej pozytywnych komentarzy, tak naprawdę jak by tutaj te negatywne nie były usuwane na bieżąco to już brakło by miejsca.

Brak słów

Hahaha chyba pęknę ze śmiechu. Firma jak firma, do samej pracy nie mam zastrzeżeń niestety co do reszty jest się do czego przyczepić. Niestety komentarze powyżej w dużej mierze są trafne. Nie rozumiem czemu tak ciężko jest to pewnym osobom zrozumieć, że jednak praca i atmosfera w pracy może wyglądać zupełnie inaczej. Ludzie stamtąd nie odchodzą z powodu pracy tylko atmosfery, która tam panuje.

JOHN

Prawda jest taka, że w każdej pracy jest tak samo zostają tylko Ci, którzy wiedzą czego chcą od życia i dążą do osiągnięcia sukcesu nie tylko prywatnego ale i zawodowego. A cała reszta publikuje, oczernia i wylewa żale na tego typu forum. Jeśli chodzi o pracodawców kiedyś każdy był po tej drugiej stronie i tylko dzięki uporowi i chęci do pracy są teraz na takim stanowisku - jakim są!!!!

@JOHN 04.10.2017 22:02

Drogi John Zapewniam cię, że nie w każdej pracy jes tak samo. Nie w każdej pracy twoja pensja zależy od tego czy szef cię lubi; nie w każdej pracy mysisz udawać głupszego niż jestes, żeby ktoś się nie poczuł źle; nie w każdej pracy trzeba się bać odezwać, żeby przypadkiem nie obniżyli ci wynagrodzenia. A powiedzenie prawdy o pracy nie wydaje mi się oczernianiem.

Ja

Jak próbowali założyć w prywatnej firmie związki zawodowe to co się dziwisz? Załóż sobie firmę i nich ci załoga zacznie warunki stawiać - ciekawe jak daleko pojedziesz.

znam temat

Witam, firma bardzo profesjonalna, nie dawno rozpocząłem tam prace i jestem bardzo zadowolony, fajne premie, szef dba o pracowników i ma bardzo fajne podejscie do ludzi, atmosfera w pracy bardzo mila jest super grupa, szczerze polecam.

Jas

Na poczatku chocisz po wioskach i atestujesz opryskiwacze, na rozmowie pytania standardowe o motywacje, ewentualnie cos z praktyki rolniczej. Na kokosy finansowe nie licz.

nn

Firma nieprofesjonalnie prowadzi rekrutacje, otóż co do samej rozmowy rekrutacyjnej (specjalista ds. rolnictwa)nie mam większych zastrzeżeń, może brak informacji o potencjalnym wynagrodzeniu, ale.... dzwoni do mnie kolejnego dnia miła Pani z informacją, że chcą mnie sprawdzić w terenie kolejnego dnia, zgodziłem się i powiedziałem że będę... po czym tego samego dnia po 3 godzinach dostaję informację żebym nie przychodził bo mają innego kandydata...a ja specjalnie przeorganizowałem sobie dla nich dzień. Jeżeli firma pracuje na takich standardach to dziękuję kompetetntny Szkoltekscie.

ola
@nn 06.04.2016 15:00

tez mam miec tam rozmowe na stanowisko specjalista ds rolnictwa i chcialam sie dowiedziec jakie pytania sa na rozmowie i na czym mniej wiecej polega ta praca???

AM

Zero szacunku dla potencjalnego pracownika, dlatego cieszę się ze nie miałam okazji nawiązać z nimi współpracy!

Krzyś

Trochę to dziwne, że na stronie urzędu pracy cały czas jest ich ogłoszenie. Albo mają wysokie wymagania albo nikt nie chce tam pracować.

Kamil

Jeżeli mają swoją stronę to warto poszukać na niej ofert pracy, a jeżeli nie mają swojej strony z zakładkami o pracę to proponuję poprzeglądać na bieżąco serwisy zewnętrzne, które świadczą takie usługi jak rekrutacja. Można zawsze poprosić bezpośrednio któregoś z pracowników hr o link do strony z ofertami pracy.

eldo

a gdzie wogole szukac ofert pracy, ja chętnie wyślę aplikację :-) A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać..bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować... z góry dziekuje bardzo za odpowiedz

xyz

to na jakich stanowiskach pracowaliscie ze trzeba było w terenie chodzic? chyba jacys przedstawiciele

Zostaw opinię o Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki