Opinie o TSL Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TSL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TSL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Sp. z o.o. w Lublin

Jan Kowalski

jestem kierowca w tej firmie i napisze w jednym zdaniu: POZDRAWIAM WSZYSTKICH SPOTKAMY SIĘ NA PLACU CHŁODZCIE BROWARY :)

Zuzanna

@anonymous Co rozumiesz poprzez niekompetencje pracowników o których piszesz? Jakie zachowania masz na myśli? Nieuzasadnione oskarżenie może być dla niektórych mało wiarygodne. @Iza W czym upatrujesz działania konkurencji?

@Zuzanna

zuzia to szkoda cokolwiek pisac

Iza

Może konkurencja mocno inspiruje do pisania?

@Iza

Nie martw się o konkurencję martw się o siebie

pisze o przerzutach jeśli masz 10 tys złotych i niemasz co zrobić z nimi to śmiało aplikuj do tst /zus . ubezpieczenie.koszty dolazdyu.jedzenie / to ci zostanie nie zawsze zwrucisię /opciąrzenia. przekroczenia km.braki gazu. trzeba być bogatym rozpoczynaąc prace w TSL

swój,
@anonymous

coś aktywny ten anonymous, czyżby zadrość a może inne pobudki niskich instynktów.

@swój,

a ja wam napisze tak jestem bylym pracownikiem tsl-u i po czasie dochodze do wniosku takiego ze firma ma ogolnie zalozenie dobre ale ma straszny brak kompetentnych ludzi na stanowiskach odpowiedzialnych wymagajacych kontaktu z ludzmi [pracownicy biura sami tworzą sobie teorie spiskowe tym zyja karmia sie i mial bym to gdzies w sumie jakby beszczelnie nie przypisywali swoich fanaberii innym pracownikom zazwyczaj nizszego szczebla ci ludzie sa mali i slabi i mysla ze sa nie zastapieni a moze sie tego boja jak jest panie ....................jak pomyslisz bedziesz wiedzial

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Anime

Witam ,czy warto iść do tsl ,jak zarobki wyglądają ,czy sa wypłacalni ? Mam nadzieje ze usłyszę dobre opinie

@Anime

tak warto isc zabieraj ojca,matke,braci i sasiada ach warto i co ma to co chcial

Nie da się inaczej zorganizować firmy. Są pracownicy i dzięki ich pracy firma funkcjonuje.

sebastian

Firma osiągnęła bardzo duży sukces, ale zrobiła to nie dzięki ludziom lecz kosztem ludzi. Negatywne opinie są niestety prawdą.

niki

szczerze nie polecam, szkoda nerwów. Ludzie ceńcie się i nie zgadzajcie na prace w biurze za 2500 zł w Chełmie . donosiciele i podlizusy zawsze wygrywają i oczerniają pozostałych normalnych ludzi.

firma nie uczciwa zatrudnia cie na wlasnej dzialalnosci potem siedzisz w domu w oczekiwaniu na robote a zus ci leci za dyspozycie nic nie daja czyli nie ma zlecen czekasz a koszty twoje

reklamówka

pare lat temu kogucik wywalił całą ekipe planistów, opiekunów. łącznie z kierownikiem.sprzedawali zlecenia nawet opcym firmą. morze trzeba to powturzyć

Panie planista mam na zbyciu 200zł chciałbym dostac kurs na czechy[wiemy gdzie] mowi wam to coś

marek
@anonymous

a to tak sie załatwia sprawy to już wiem dlaczego wiecznie stoje na krosnie

młody

cos mi sie zdaje ze firma strasznie słabnie nawet kierowcy co pracuja tu dlugo [bardzo dlugo] uciekają do konkurecji pewnie cos wiecej wiedzą niż my

@młody

ciekawe czy ci co wiecznie obrabiają slask i czechy tez

Witold

Może niektórzy nie powinni tu pracować? O firmie dobrze słyszałem,

@Witold

tak tak witku srytku lodziarzu

Kiero

Robiłem tam 1.5 miesiąca i dałem sobie spokój. Firma paranoja. Nie polecam nikomu.

kierowca

firma kogócik zapi...lił i ucikł- zatrudnienie na włassnej działalności,pracujesz np. od 12.02.2018 ,dostajesz pierwszy przelew na konto po 2 mies. około 30.04.2018-08.05.2018 , musisz mieć w kieszeni na opłate ZUS i na swoje wyżywienie , bez opłat na rodzine-chora firma,chory ustruj,chore PAŃSTWO -a podobno PIS i KACZYŃSKI -naprawiają POLSKĘ po przekrętach PO-PSL-ciekawe w którą stronę!!!!!!

tak czytm te opinie...i mysle a nawet jestem przekonany ze te super opinie to z biura TSL pisza na 100%...nie dajcie sie zwiesc OMIJAJCIE DALEKIM ŁUKIEM TSL...nawet ukraincow coraz mniej..firma dno ....własciciel to taki chytrus zeby ci (usunięte przez administratora) zawinol w sreberku i dał...same obciazenia za wymyslaja jakies bzdurne...bo spedytorzy maja prikaz z kierowcy sciagnac co najmniej 200zl...jka macie nerwy ze stali i czarne wlosy a chcecie mniec siwe to do TSL zapraszam

@anonymous

tak to prawda choc pracowałem tam dosyć długo i było różnie tego co ostatnio wyprawiają z kierowcami nie ważne z jakim stażem i historią [nie potrafię nawet nazwać] w końcu odszedłem czy dobrze to się okaże ale myślę że tak powodzenia i nie dajcie sobie narobić na czapkę POWODZENIA

johnny
@anonymous

możesz trochę jaśniej naświetlić sprawy dlaczego odszedłeś bo ja chciałem tam właśnie iść? warto?

Zuzanna

@Byly firma TSL Sp. z o.o. nie ma możliwości usuwania komentarzy na forum Gowork.pl. Możliwość usuwania wpisów posiada wyłącznie administrator i robi to tylko kiedy komentarz łamie regulamin forum (Zapoznać się z nim można tutaj - https://www.gowork.pl/regulamin). Skasowane komentarze zapewne napisane były w sposób niekulturalny, obraźliwy lub zawierały dane osobowe.

Byly

Jak tylko pojawia sie negatyw , jest niezwłocznie usuwany , firma DNO , przez wielkie D , zreszta zawsze zawsze taka byla niezależnie od jej poprzednich nazw

kierowca

nie wiem czy taka kasa fajna.siedzisz w budzie trzy tygodnie po odliczeniu kosztów za niecałe trzy tysiące

tez kierowca
@kierowca

i to swieta prawda o jakiej kasie mowa?

rozmawialem wstepnie o zatrudnieniu u nich przedstawiali firme jako stabilna a trafilem tu i jakos przestaje mi sie to podobac o co chodzi z tym dwumiesiecznym opuznieniem przeciez praca na wlasnej dzialalnosci wiaze sie z duzymi obciazeniami finansowymi teraz niewiem jaja decyzje podiac moze ktos zorietowany pomoze poprzez rzetelny opis firmy i tej sytuacji z kasa

Tsl
@anonymous

Ja tu pracuje rzeczywiście tak jest że za pierwszy miesiąc kasa wychodzi po dwóch miesiącach ale potem jak się zazębiać zacznie idzie dobrze . Trzeba mieć swoje zdanie ale ogolnie jest dobrze. Robota na dsytrybucji ok ale jak jest planista Piotr tragedia daje dużo stacji i do (usunięte przez administratora) A kasa fajna.

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w TSL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TSL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TSL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TSL Sp. z o.o.