Opinie o TSL Sp. z o.o.

kkkk

poczytajcie opinie o Energogaz to ta sama firma

Paweł Badaszczuk

Pracowałem u nich niecałe 4 miesiące niestety musiałem odejść z powodów osobistych rodzinnych.. Szczerze? Rozliczyli się ze mną co do złotówki i wg mojej oceny firma uczciwa i Solidna jak by nie walka o mojego Syna dalej bym pracował. Szczerze fajnie było ale niestety albo praca albo dom. Dla mnie firma na 6 stke nie miałem u nich problemów osobiście jako doświadczony kierowca z hoyera oryginału polecam tę firmę. Pozdrawiam

anonymous

pracuje od dwoch miesiecy coraz bardziej mi sie nie podoba albo wrecz nie powinno sie podobac w tej firmie zarobic godnych pieniedzy sie nie da slaba robota ,zmiany co chwile zlecen,decyzji ,zjazd do domu nie mozliwy,karzą mi jechac 700km z torbami stopem moze pociagiem co to kurka jest kasy jeszcze nie wziolem dopiero moze teraz po dwoch miechach roboty chociaz to wiedzialem na poczatku,ale nie spodziewalem sie ze tak sie wykosztuje zanim wezme pobory,zycie w kabinie+(usunięte przez administratora) w domu,zusy dwa razy po 1200 mialem 10000 oszczednosci na starcie teraz jestem goly a poborow jeszcze nie ma jak nawet przeleją to jakies 5000 brutto i znow zus (usunięte przez administratora) zycie i zostaje goly a gdzie moje oszczednosci

kierowca

ta firma to kryzys ma dopiero przed soba jak nie zmieni podejscia do ludzi narazie sa na etapie straszenia za chwile bedzie etap proszenia skierowcy uciekaja z powodu ZUS samemu opłac,brak stabilnosci, place za KM ,malo kilometrow,duzo postojow nieplatnych, spedytorzy strasza obciazeniami rzedu 1500zl za nie podjecie zlecenia nieoplacalnego dla kierowcy,jaka to jest wspolpraca jak oplacasz sie sam a oni zmuszaja cie do wykonania nieoplacalnego zlecenia,okreslona kwota za przepracowany dzien rozwiazala by sprawe a tak stoisz nie zarabiasz firma osiowe bierze a kierowca niech sie pasie i jego rodzina

Zuzanna

@pracownik czy próbowałeś porozmawiać o wypłacie z pracodawcą, dlaczego są takie opóźnienia z jakiego powodu? Może firma TSL Sp. z o.o. ma chwilowy kryzys. Czy ktoś jeszcze miał taką samą sytuację, że nie dostał wypłaty na czas?

Zuzanna

@Olo jeśli jakiś komentarz został usunięty, to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Polecam zapoznać się z nim przed pozostawieniem komentarza http://www.gowork.pl/regulamin Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii na temat pracy w firmie TSL Sp. z o.o.

Zuzanna

@xxx jeżeli jakiś komentarz został usunięty to znaczy, że naruszał on regulamin tego forum. W związku z tym polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed przystąpieniem do wystawienia komentarza na temat firmy TSL Sp. z o.o.

Piecka

Jak ktoś jest ogarnięty, zna języki to go wyślą w dobre trasy. Ale jak ktoś jest dziadem co nawet nie potrafi się po polsku wysłowić to o czym my tu gadamy. Niech wracają do swoich dziad transow walą na magnesach i oszukują sie dalej ze zarobili 6000 na miesiąc Tu na pełnym legalu jazda, sprawnymi i nowymi autami. Wygoda zero presji.

srecka
@Piecka 22.05.2017 21:52

oj piecka ,piecka ,biurowy piecka jak ja bym strzelił ci placka wariujecie juz wszyscy co ty chcialbys zeby kierowcy byli mądrzejsi od was w biurze przciez was tam jest cala banda na którą my musimy zapracowac a z tego co wiem to niewielu z was tam zna jezyk płaccie dobrze zatrudniajcie na stalych umowach a nie zasranej dzialalnosci wtedy pujde na kurs języka bo bede wiedzial ze mi to zaprocentuje i sie wruci a w tsl-u pracuje sie na zasadzie [kariera nikodema dyzmy] jak jestes w aucie to jakos jedziesz jak zejdziesz to zabierasz majdan bo niewiesz czy wracasz czy nie taka jest pewnosc pracy u was pewnosc masz tylko co do tego ze zapłacisz ZUS

Kierowca

a ja pracuje w Niemczech na ADR, codziennie w mieszkaniu, 240h w miesiacu, zarobki 2500 Euro netto = 11000 złotych, w ciagu roku zarobie 132000, (usunięte przez administratora) , w ciagu roku zarobie 31200 złotych, jaka różnica? wychodzi ze w Niemczech zarobie ponad 4x wiecej. Czyli jeden rok przepracowany w Nimeczech to 4 lata pracy w Polsce. Szkoda zycia by pracowac jak niewolnik w Polsce. Nie ma mozliwosci by czegos w zyciu dorobic sie....

Zuzanna

@Mariuszwspomniałeś o zmianach zasad pracy. Co ulegnie zmianie? Czego mogą oczekiwać obecnie kierowcy?

Mariusz

Wczoraj było zebranie kierowców w Szczecinie. Zmieniają zasady pracy. Kierowcy są pełnymi niewolnikami. TSL może im wszystko a oni z wdzięczności mogą ich najwyżej pocałować. Przepracowałem 13 miesięcy. Przez ostatnie pół roku zarobki rzędu 2,5 tysiącanetto. Jestem w okresie wypowiedzenia i wczoraj na zebraniu utwierdziłem się w przekonaniu o trafności decyzji i chyba żałuję że tak późno to zrobiłem.

Mirek

panowie kierowcy podkreslam kierowcy z tsl-u chcialbym zasiegnąc waszej opini na temat pracy i zarobkow netto w waszej firmie aktualnie poszukuje pracy i trafilem na ogloszenie tsl a to ze mam blisko to zainteresowalem sie tylko nie wiem czy slusznie dlatego pytam was czy jest sens sie u was zatrudniac nie ukrywam ze dzialalnosc troche mi nie lezy juz tak kiedys pracowalem i nic dobrego z tego nie wyniklo jak jest u was interesuje mnie zarobek rzedu 4500-5000tys netto czy w tej firmie jest to osiagalne mysle ze na ADRach jak najbardziej powinno ale prosze o waszze opinie jako kierowcow dopiero wtedy zaczne rozmowe z firma bo wiem jak ludzie od rekrutacji potrafia czarowac chce miec podstawy rozmowy pozdrawiam wszystkich normalnych wykonujacych ten trudny zawod

potencialny niewolnik

widzicie co sie dzieje post który bardzo duzo mowil o tej firmie i byly tam dosc dobrze wyliczone zarobki w TSLu zostal chyba usuniety bo chcialem go jeszcze raz przeanalizowac i juz go niema czy moze kolega przedstawic swoje wyliczenia jeszcze raz bylbym wdzieczny

Neron

Nie widziałem ani nie słyszałem, żeby dobry kierowca żalił się na jakimkolwiek forum. Takie zachowania są typowe dla frustratów i patałachów. Cała reszta kierowców, ponieważ jest dobrze traktowana i dobrze opłacana nie ma powodów żeby się mazgaić.

kierowca

stawki w TSL są różne większość ma 38 gr. od km. a wybrani po prawie 60 gr od km.nie wiem od czego to zależy. (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Przypominam, że wpisy muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TSL, dzięki Waszym merytorycznym komentarzom.

kierowca

nikt nie pisze o nagminnym zdejmowaniu kierowców z beczek. nikt nie rozlicza opiekunów z powodów takiej decyzji.często jest to nadmiar kierowców i chęć pokazania miejsca dla kierowcy.następnie łaska panska (opiekuna)zależy kiedy przywróci kierowce do pracy(a morze być to 2-3 miesiące).kierowca jest skazany na samofinansowanie(ZUS.utrzymanie)przoduje w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (usunięte przez administratora)

Zuzanna

@klapaczy w firmie dalej wypłaca się wynagrodzenie po przepracowaniu 2 miesięcy? Dotyczy to tylko kierowców?

KIEROWCA JESZCZE

dobry zespół to może dużo powiedziane ale to byli jedni z nielicznych w tslu co cos wiedzieli i próbowali zrozumiec ,załatwic,podejść do kierowcy w miare normalnie [choć nie zawsze] ogólnie praca ztymi ludzmi była OK a porównanie mam bo kilku kierowników i planistów już przerabiałem w tej firmie ,przyjdzie ktos nowy i znowu sie zacznie ,ja nie wiem,ja nie moge, ja musze zapytać a to wygląda tak że nie idzie nic załatwić bo boi sie o własną broche bo go zkrzyczą i tym sposobem wszyscy tracą od kierowcy po firmę bo sprawy które załatwiane były od jednego telefonu zaczną sie wałkowac przez tydzień juz to przerabiałem nic dobrego z takich zmian nie będzie nie to żebym pałał jakąś miłoscią do tamtych ludzi ale w jakimś stopniu znaliśmy się i rozumieli albo starali rozumiec a może to lepsza zmiana pozdrawiam

Zuzanna

@KIEROWCArozumiem, że w firmie ostatnio zwolniono kilka osób. To ważna informacja, dla osób szukających pracy, szczególnie jeśli teraz firma będzie poszukiwać pracowników na te miejsca. Z tonu Twojego komentarza wnoszę, że stanowiliście dobry zespół?

Zuzanna

@Obiadekczyli, że dobrze wspominasz pracę w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jakie benefity były dostępne dla pracowników?

Obiadek

Zapraszam na dystrybucję. Jako kierowca współpracowałem z TSL-em dwa lata w systemie 6/6 i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat firmy. Kilometry leciały grubo, kasa za faktury na czas, premie i zwroty za dojazdy. Dyspozytorzy ( z małymi wyjątkami ) załapani i bystrzy. Planiści liga zawodowa. I gdyby nie oferta pracy na cysternie blisko miejsca zamieszkania, to latałbym w TSL-u do emerytury. Nigdzie nie ma nic za darmo, trzeba dymać, a nie beczeć.

Zuzanna

@krzyrzakrozumiem, że uważasz że w tym momencie firma na stanowiska opiekunów zatrudnia bardziej kompetentne osoby? Chętnie również usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą.

krzyrzak

moim zdaniem duży wpływ na poleprzenie wizerunku firmy miało zatrudnienie na stanowiska opiekunów kobiet[ (usunięte przez administratora)

Zuzanna

@sledzik długo jesteś już związany z firmą TSL? Rozumiem, że według Ciebie kierowcy mają problem z odebraniem pauzy? C o jeszcze możesz powiedzieć na temat warunków pracy w firmie?

Zuzanna

@za2017-03-03 21:24 Najwyraźniej Ty zauważyłeś tą zakładkę, ale osoby nowo trafiające na wątek mogą nie wiedzieć, że takie informacje są tu dostępne. Wszystkie te osoby zachęcam do zapoznawania się z zakładkami przedstawiającymi firmę, które znajdują się na górze wątku.

8-9tys to z dobrej gory z dobrym wiatrem i z pomoca boska jakos od roku nie zrobilem wiecej jak 7tys

aa

juz do tego doszlo ze reklamuja sie tam gdzie nie koniecznie przychylnie o nich (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Osoby zainteresowane rekrutacją do firmy zachęcam do zapoznania się z informacjami zawartymi w zakładce kariera w TSL http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,862080,0,0,kariera_w_tsl

Zuzanna

Na stronie firmy TSL Sp. z o.o. można znaleźć informacje o obecnie prowadzonej rekrutacji. http://www.tsl.info.pl/kariera Obecnie poszukują osoby na stanowisko kierowcy. Jak wygląda praca kierowcy? Co możecie podpowiedzieć osobom rozważającym przesłanie swojego CV?

kc

Coś o Tsl w PLocku jak robota na gazach pod orlenem?

zzz
@kc 04.01.2017 00:28
Coś o Tsl w PLocku jak robota na gazach pod orlenem?

podjedz na długą tam sie ładują i podpytaj o ten miód kierowców

Tomek :)

Witam. Otrzymałem ofertę pracy jako kierowca C+E ADR na kraje UE. Wymagania język angielski. Wiem już iż trzeba mieć własną działalność. Ale jak wygląda praca podwykonawcy w TSL-u? Wypłacanie należności.... Czy zleceń jest naprawdę sporo by było to rentowne? Nie chce by okazało się jak pisał kolega wyżej, że dostajemy jeden strzał a pózniej 3 dni przestoju. Jak klasują się zarobki w tej firmie? Z góry dziękuję za pomoc.

Miro

Panowie (usunięte przez administratora) 1rok współpracy z Tsl b.dobrze wspominam, i teraz wracam na jesień...

Miro

1 rok współpracowałem Tsl i wszystko było ok, nie rozumiem dlaczego są tak złe opinie...

nowy

Ktoś odpowie jak wygląda u nich praca w biurze jako spedytor?

Zainteresowany

Widzę że ruszyli z dużą rekrutacją może ktos powiedziec jak kształtują się zarobki ???

qqq

najlepiej nie idz to bedziesz zdrowszy i bogatszy

nowy

Witam Właśnie sie tam wybieram do pracy to tej firmy ile mozna zarobic? jak płaca z km czy godzinowo?

nowy

to po co zatrudniaja kierowców cos kombinuja? o co chodzi z ta firma?

Zostaw opinię o TSL Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TSL Sp. z o.o.