Opinie o TSL - Chełm w Chełm

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TSL - Chełm. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TSL - Chełm o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL - Chełm w Chełm

Oxo

Oddział w Chełmie. Wszystko co znajdziemy na tym forum jest prawdą. Sprawdziłem na własnej skórze. Bardzo dużo obowiązków za bardzo mizerne wynagrodzenie, wymagana pełna dyspozycyjność bo człowiek żyje żeby pracować. Tabor wysłużony. Non stop awarie, problemy z kierowcami. Duża odpowiedzialność nieadekwatna do wynagrodzenia. Jak najbardziej nie polecam, na pewno nie na stanowisko dyspozytora.

dsa
@Ineska

Wypłata może i była, jest na czas lub prawie na czas. Wysokość wynagrodzenia nawet ok gdyby nie połączenie kilku etatów w jeden. W biurze obowiązkami jednego pracownika na spokojnie można by obdzielić trzy osoby, żeby było ludzko. DO tego ciągła dostępność po telefonem oczywiście w ramach jednego "etatu". Sposób zatrudniania w TSL to inny, szeroki temat.

Dla wiedzy wszystkich którzy zamierzają podjąć pracę w firmie TSL . Przed przyjazdem do Chełma na podpisanie umowy ( mam 400 km) poprosiłem o wzór umowy. Nie otrzymałem gdyż jak stwierdzono jest tajna ale żebym się nie martwił gdyż wszystko jest zgodne z prawem pracy. Co się okazało po przyjeździe: - umowa opiewa na najniższą krajową i nie ma w niej mowy o dodatkowej zapłacie za dzień pracy ( czyli kierowca cysterny z materiałami niebezpiecznymi zarabia najniższą krajową ) - dodatkowa zapłata za każdy przepracowany dzień nie jest nigdzie zapisana czyli nie ma podstaw aby się o nią upomnieć - pensja wypłacana jest w trzech ratach 10 , 21 , 30 . I to według firmy TSL jest zgodne z prawem pracy Być może to są fajne warunki ale dla wiedzy każdego kto rozważał by podpisanie umowy z firmą TSL warto o tych warunkach wiedzieć wcześniej a nie dowiadywać się o nich po przejechaniu pół polski . Działanie typu no jak Pan już przyjechał to nie podpiszę Pan? Premia uznaniowa nigdzie nie zapisana czyli jak jest dobrze to dostaniesz a jak zdecydujesz się odejść? to co? nawet nie masz prawa się o nie upomnieć po nie masz żadnych postaw. Prośba do firmy TSL i jej działu kadr: tak z ludzkiej uczciwości powinni Państwo rzetelnie informować o warunkach współpracy . Tak z szacunku dla drugiej strony jej czasu i ponoszonych kosztów

Grześ Nowy wpis

Spoko firma, pracował tam mój kolega i nie narzekał. Wypłaty na czas i atmosfera zazwyczaj też ok... no ale to praca w transporcie to wiadomo że i gorące okresy się trafiają i trzeba sobie radzić.

Tomek Nowy wpis

Kasia Nowy wpis

Czy w firmie TSL przyjmują podwójne obsady ?

Luk Nowy wpis

Kiedyś często szukali ludzi do biura, ale od trzech miesięcy cisza. Teraz pewnie trudniej tam się dostać. Czekam na nową ofertę, bo myślę że to jedna z lepszych firm w regionie.

Brałeś udział w rekrutacji do TSL - Chełm. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Chełm
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w TSL - Chełm?

Nie

Nowi kierowcy ....NIE PODPISUJECIE UMOWY Z TĄ FIRMĄ NA WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ I PŁACĘ Z KILOMETRA TZW KILOMETRÓWKA.......BO NIC NIE ZAROBICIE TYLKO STRACICIE SWOJ CZAS.....POMYŚLCIE O SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI...EMERYTURA I SŁABA PŁACA Z KILOMETRA

UE czy UA?
@Nie

Ludzie! (usunięte przez administratora) Jak można jeździć na kilometrówce? Przecież jest wielu kierowców zatrudnionych na umowę o pracę na "dniówki" i jeżdźą po Polsce albo za granicą... I jeżdżą na czystym tacho bez kombinowania... Tylko trzeba chcieć!

Jaki jest okres rozliczeniowy w TSL - Chełm? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ineska

Kierowcy, którzy są zatrudnieni na Umowie o Pracę wypłatę z podstawy mają wypłacane na 10 kolejnego miesiąca, oraz premię na ostatni dzień m-ca. Np. po przepracowanym styczniu wypłata jest na 10 lutego, a premia za m-c styczeń na ostatni dzień lutego. Natomiast kierowcy na Działalności Gospodarczej. po przepracowanym m-cu wystawiają fakturę, która jest płatna ostatniego dnia m-c.

Slawek
@Ineska

Jaka kurde premia? 30-go albo 3 nastepnego albo niegy wyplacane jest pensia za dni pracy tzw. Dniowka. Nie mam premii w tei firme?

Weglarz

Wiele lat przepracowałem w biurze. Aż tu razu pewnego zostałem wezwany przez właściciela który powiedział że mnie zwalnia wręczając mi modlitwę i obrazek święty. Powodu nie podał a jak wróciłem do biurka komputera i telefonu już nie było. Nawet nie mogłem podziękować współpracownikom za wspólną ciężka prace. Nie jestem jedyny tak miło potraktowany.

Xxxx

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie jaka pomocnik mechanika? Widziałem ogłoszenie że długo już jest.

Czy nowo zatrudnione osoby w TSL - Chełm otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Krzysztof

Kolejna z serii (usunięte przez administratora)kierowców. Potecjalni kierowcy zastanówcie się dziesięć razy zanim zaczniecie coś robić z tą firmą bo szkoda wszego cSu zdrowia i straconych pieniędzy. Miejcie świadomość z tego że przypadkiem zachorujecie i będziecie niezdolni do pracy to nic nie dostaniecie ani l4 , ani podstawy na ZUS, jedynie co możecie dostać to obiecanki i to tyle . Pozatym dziadostwo totalne . Ja zakończyłem epizod z tą firmą i wreszcie mi ostatniego rozliczenia nie dostałem i wy też nie dostaniecie . Jedynie co możecie dostać termin zapłaty w zusie do dwudziestego tyle . Znajdźcie sobie pracę na etacie a nie działalność bo będziecie (usunięte przez administratora)bez mydła. Nie polecam wam tej firmy pod żadnym względem ja osobiście myślałem ze opinie negatywne są pisane przez (usunięte przez administratora)co zostali (usunięte przez administratora) , ale nie wszystkich traktuje się tu jak mięso do zmielenia bo przecież zawsze jakiś Jelen przyjdzie i cos pojeździ. Wszystko ale nie działalność i tej firmie odradzam

krystian
@Krzysztof

Pracowałem w tej firmie i do tej pory sprawa w sądzie nie wystartowała winni mi są prawie 20 tyś..

Gabriel
@Krzysztof

Nie wiem ale pracujesz chyba w innym TSL :). Ja pracowałem na działalności i każdy wie jakie są zasady na tym typie współpracy. Nie było jakiś problemów wiadomo L4 brak kasy ale tak już jest na działalności czy tu czy tam. Teraz pracuję na umowę i nie ma żadnych problemów z wynagrodzeniem zwolnieniami i urlopami WSZYSTKO DO DOGADANIA.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z TSL - Chełm? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Oxo

Teresa

Mizerne wynagrodzenie? Minimalna?

Slavik kitai
@Oxo

firma skorumpowanych (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Za dwa miesiące pracy nie płacili mi więcej niż trzy tysiące złotych zarobionych pieniędzy. Skarga na ich nielegalne działania jest w PIP

@Oxo

Gdyby poniższe opinie były prawdziwe to firma nie miałaby pracowników, jednak tak nie jest ....co daje do myślenia. Każdy potrzebuje innych motywatorów do pracy i należy przy rozmowie kwalifikacyjnej jasno określić jakie się ma wymagania. Firma wypłaca regularnie wynagrodzenia i wywiązuje się ze swoich zobowiązań względem pracowników. A jeśli brakuje nam wisienki na torcie to już inna sprawa...

dsa

kiero

Koledzy podrzuci ktoś ile realnie można tutaj zarobić jako kierowca na krajówce, powiedzmy w systemie zjazdów co 2 dzień do domu albo codziennie i czy w ogóle szukają kierowców ze śląska ? Powiedzmy za 23 dni pracy

@kiero

Co do finansów wszystko jest kwestią dogadania Mało kto, jeśli ktokolwiek nie jest zadowolony ze swoich zarobków w TSL

M.

Praca w firmie TSL z perspektywy nowego pracownika wymaga dużo uważności i zaangażowania, jednak można liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonych kolegów i kierownictwa.

Slawek
@M.

Nie

Anty Tsl

W dzisiejszych czasach duże firmy transportowe stają się coraz większe i dorabiają się na krzywdzie zwykłych ludzi, którzy uczciwie pracują. Natomiast wynagrodzenie pozostawia wiele do życzenia, biorąc pod uwagę charakter pracy . Bardzo często polityka molochów jest taka, że nie liczą się oni z szarym człowiekiem i bogacą się pracą cudzych rąk. Kierowca zawodowy jest właśnie jednym z takich zawodów, gdzie nie szanuje się człowieka, jego ciężkiej pracy i poświęcenia. Liczą się tylko przychody i zyski spółki. Mówimy STOP Molochom, wyzyskiwaczom, Stop oligarchom, którzy traktują kierowców zawodowych jako tania siła robocza. Jeżeli Sprzeciwiasz się wyzyskowi pracowniczemu, przez duże firmy transportowe, Odwiedź naszą stronę na facebooku. Anty Tsl Pokażmy ilu nas jest

Merytorycznie o futbolu YouTub

(usunięte przez administratora) Jest to Diss na firmę transportową TSL z Chełm województwo lubelskie. Ul. Stephensona 5a, a także Fabryczna 3 . Po tym w jaki sposób mnie potraktowali nie pozostaję im dłużny.

Merytorycznie o futbolu YouTub

(usunięte przez administratora) Jest to Diss na firmę transportową z Chełma 22-100 Ul. Stephensona 5a, a także Fabryczna 3 Po tym w jaki sposób mnie potraktowali, nie pozostaję im dłużny.

Merytorycznie o futbolu YouTub

(usunięte przez administratora) Jest to Diss na firmę transportową z Chełma 22-00 Ul. Stephensona 5a, a także Fabryczna 3 Po tym w jaki sposób mnie potraktowali, nie pozostaję im dłużny.

Pracuje w tej firmie ponad cztery lata i nie narzekam. Stabilne zatrudnienie

@Marek

Nasi kierowcy są zadowoleni z pracy w TSL, firma dba o nich bo są najważniejszym ogniwem.

Chętna do pracy

Pracownik kontrolingu- czy ktoś pracował lub pracuje na takim stanowisk w tej firmie ? Na czym polega praca ? Jaka atmosfera w firmie ? Można liczyć na umowę z podstawą chociaż na początek ?

@Chętna do pracy

Myślę, że jeśli jasno określisz swoje cele finansowe to zostaną one wysłuchane! Ja tyle co chciałem-to dostałem! Co do atmosfery jest naprawdę bardzo dobrze wiadomo, że zależy od działu Ale na swój nie mam naprawdę co narzekać! Bardzo Fajne i Uczynne chłopaki!

@Franek

A na których byś powiedział, że jest dość niekorzystnie?

@Izabela

Znaczy czy niekorzystnie, poprostu niektóre działy potrzebują skupienia i ciszy Bo od ich sprawnego działania zależy wiele rzeczy Wiadomo będąc rozrywkową osobą można sie troszeczke czuć czasem podmęczonym Ale zawsze przecież można rozerwać się po pracy ;)

@Franek

No w zasadzie to racja. Chociaż zależy czy komuś energii starczy. Ogólnie to masz teraz na myśli jakąś imprezę integracyjną np? ;) Często są?

@Izabela

A to już wszystko zależy jak tam się zgadacie z działem swoim ;) Jako firma raczej jest możliwość szkolenia się w różnych zakresach- bo szkoleń organizowanych jest MASA

@Franek

Czyli jakiś tam rozwój pewnie gwarantowany. ;) Zastanawiam się jeszcze, które z działów uważasz tutaj za "najważniejsze", bo takie info wynikało ze wcześniejszej wiadomości

@Izabela

Są to napewno działy związane z działaniem infrastruktury firmy, działy odpowiedzialne za kadry i Finanse, Dział IT To można powiedzieć jest taki Core Firmy.

@Franek

A na który z nich byłaby szansa, żeby dostać się bez doświadczenia? Przypuszczam, że ewentualnie do kadr a co z innymi?

@Izabela

Myśle, że jeśli masz odpowiednio dużo samozaparca i determinacji to dział kontrolingu czy szkolenie sie na dyspozytora jest drogą dla Ciebie.

@Franek

w sumie to ten kontroling mnie zaciekawił. jakieś konkretne systemu tu wykorzystują czy na czym cyfry zbierają? też organizacja całego działu by mnie ciekawiła i obecna liczba osób na nim, atmosfera tam jest dobra?

Informacyjny
@Izabela

Zapewne większość takich szczegółów można pozyskać podczas rozmowy o pracę, wątpię by ktoś wewnętrznymi sprawami firmy i kwestiami organizacyjnymi chciał się ujawniać publicznie :)

Zostaw merytoryczną opinię o TSL - Chełm - Chełm

• Jak się pracuje w TSL - Chełm?

Zobacz opinie na temat firmy TSL - Chełm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSL - Chełm?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TSL - Chełm