Opinie o NOWYTECH Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie NOWYTECH Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NOWYTECH Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOWYTECH Polska Sp. z o.o. w Kraków

Zuzanna

Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w NOWYTECH? Co uważacie za największy plus pracy w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.

aa

Praktycznie w każdej dużej firmie możesz zapytać o swojego poprzednika.Jeżeli był na twoim rejonie to na sto procent go znają i mają namiary .POwiedzą Ci ludzie kto i gdzie teraz pracuje bo zapewne ichh odwiedza jako pracownik innej firmy Pozdrawiam Wszystkich byłych.

M

witam. Co do sprzedazy to sie nie wypowiadam poniewaz to kazdy na siebie pracuje. Raz piszecie o dyrektorze, a raz o prezesie. Czy macie na mysli te sama osobe? Co do spraw sadowych czy dotyczy to PH na swojej dzialalnosci czy ogolnie?

@M

Usiłuje Ci odpowiedzieć piąty raz. Pierwsze pytanie TAK. Drugie pytanie TAK. Może to się ukarze.

M
@były

Dzieki za odpowiedz. Z tego co wiem to teraz normalnie na etat zatrudniaja. Moze to cos zmieni.

7 kroków

Chyba jednak nie tak źle! ale tak na prawdę wszystko się zmienia oprócz zmiany! ta jeszcze trwa, ale już niedługo. Pozdrowienia dla wszystkich.

@7 kroków

W firmie dzieje się świetnie szczególnie na tym forum nic ująć nic dodać.

@7 kroków

Bardzo dobrze. tylko takie wpisy są publikowane.

@były

jak forum nie odpowiada to trzeba by było zmienić:)

@były

:)gdzie można znaleźć tych wielu byłych potencjalnie niezadowolonych pracowników .Jest jakies miejsce?:)

@obecny

Prawie w całej Polsce może oprócz Szczecina. Ja wiem co pisze, bo długo pracowałem. A nie jestem osobą sfrustrowaną bo mi się nie udało, nie dałem rady tylko śmiałem mieć inne zdanie jak prezes. Pracuję w konkurencji i na moim terenie wasza firma nie istnieje. Pozdrowienia dla starych pracowników, oj malutko ich zostało. Prezesa nie pozdrawiam.

@były

To jak ci się wszystko udało i jesteś zadowolony z pracy w konkurencyjnej firmie to poco jątrzysz były? :) A tak z ciekawości to jaki to teren? :)

@obecny

Ja nie jątrzę, ja wyrażam swoją opinie o Firmie i panujących tam stosunkach. Obecny powiedz czy ja piszę nieprawdę, czy komuś ubliżyłem? Jeżeli tak to napisz ja przeproszę, sprostuje.

abc
@były

Zgadzam się BYŁY z Tobą w stu procentach.Piszesz cała prawde i nic nie kłamiesz. Obecny jakoś zamilkł bo widocznie nie ma argumentów by polemizować. Brawo BYŁY prawda zawsze zwycięża i TY nią wygrałeś ku przestrodze innych

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo mało konkretów .Takie bla bla bla byle czas leciał.Bardzo dziwne zasady płacy i pracy.Na moje pytania brak odpowiedzi bądz wymijające Strata mojego czasu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Były PH

Ma służyć dezinformacji i zawieraniu prawdy o tej firmie tak by złowić nowych naiwnych

Xyz
@Były PH

Oczywiście że tu niczego się nie dowiesz.Szukaj na innych forach

ph

Kompletne bzdury!!!praca jak każda inna w branży handlowej.Żeby zarobić trzeba po prostu sprzedawać a to nie wszyscy potrafią dlatego odpadają.Dla dobrych przedstawicieli są bonusy, premie i nagrody a nawet płatny urlop pomimo prowadzenia własnej działalności.Podejmując współpracę każdy kandydat wie że nie jest to umowa o pracę.Więc skąd ta niewiedza póżniej? Żałosne.

@ph

Bardzo wybiórcze jest to forum z publikacją wpisów.

@ph

W tej firmie jest wspaniale ciągle młoda kadra. (usunięte przez administratora) No i odeszli ci z najdłuższym stażem. A po zatem to sielanka.

@pracownik

Żenada albo wpisy się nie ukazują, albo są cenzurowane. Czemu ma służyć to forum?

aslaf
@pracownik

Widzę na że na forum mamy do czynienia z osobami mocno sfrustrowanymi szkoda że wam nie wyszło ale trzeba iść do przodu więc wszystkim życze powodzenia w dalszej karieże zawodowej ,a co do samej firmy to firma jak każda inna handlowa. Trzeba pracować żeby zarobić dobre pieniądze jest podstawa niezbędne nażędzia dla handlowców system szkoleniowy stabilana finansowo plany sprzedażowe realne firma sie rozwija więc jest troche inaczej niż jest napisane we wcześniejszych postach.

Nn

(usunięte przez administratora) trzymajcie sie jak najdalej od nich.

fan

Zachęcam do poszukania w necie.Wszystko można znaleźć i jest jasno opisane.pozdrawiam

chetny

Czy to prawda ze firma sądzi się z byłymi pracownikami?

@chetny

Nie wiem czy na tym forum o tym się dowiesz.

@bolek

Na pewno się nie dowiesz bo takie wpisy albo się wo gule nie ukazują albo zaraz kasowane.

bolek

O czym można pisać na tym forum??????

gość

To forum jest tak samo wiarygodne jak ta firma.Kpina obłuda i zaklamanie.

Taki

Po co tu zaglądasz jak tu się się ggggg dowiesz.zadzwon do tam i wprost zapytaj co chcesz wiedzieć

tola

Zaglądam tu by cos się dowiedzieć ale jakie forum pewnie i taka firma.Dzięki

@tola

Nie ma po co tu zaglądać. Trzeba wiadomości szukać gdzie indziej.

abc

Poszukaj w swojej okolicy ludzi którzy tam pracowali.Jesli tacy byli to znają ich w firmach i znajdziesz ich.Dowiesz się z pierwszej ręki

xxx

Poszukaj w swojej okolicy ludzi którzy tam pracowali a opowiedzą Ci z chęcią co tam przeżyli.W każdym większym zakładzie podadzą Ci namiary na takiego człowieka.

Były

Co tu pisać jak i tak wykazują prawdę .czytaj i szukaj gdzie indziej.

były

Poczytaj inne fora i zrozumiesz jaka jest prawda

nowy

Nic nie można w sumie dowiedzieć się z tych wpisów o tej firmie. Prosił bym o jakieś konkrety bo docierają do mnie bardzo sprzeczne informacje. Z góry dziękuje.

arksi

witam. jakie są zarobki na stanowisku ph. jakie auto służbowe? czy są gps-y? jakie plany sprzedaży? jakieś konkrety ktoś napisze?

@arksi

Zarobki i warunki zależą zawsze od ostatniego aneksu wprowadzonego przez prezesa.

@arksi

Jak chcesz coś wiedzieć prawdziwego to szukaj na innych forach.

bolek

Pogrzeb trochę w internecie a wyjdzie ci to na zdrowie.

były

pracowałem tam i szczerze odradzam

juz były
@były

Ja również tam pracowałem i to całkiem niedawno i rownie szczerze nie polecam tej firmy.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o NOWYTECH Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w NOWYTECH Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWYTECH Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOWYTECH Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOWYTECH Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOWYTECH Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOWYTECH Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 243 ocen.

NOWYTECH Polska Sp. z o.o.