Diversey Polska Sp. z o.o.

Opinie o Diversey Polska Sp. z o.o.

Julita

@Zorba co masz przez to na myśli? Praktycznie każdy pracodawca nie pozwala na spożywanie alkoholu w pracy, ani też na przychodzenie do niej pod jego wpływem. Czy tutaj wygląda to inaczej?

Julita

@Były pracownik to co sprawiło, że zostawałeś zatrudniony w firmie tak długo? Możesz napisać coś więcej na temat samych warunków zatrudnienia? Na pewno te informacje przydadzą się poszukującym pracy w chwili, kiedy oferty pracy się pojawią.

Zorba
@Julita 23.07.2017 10:59

Wutka!!!

Były praconik

Kolesiostwo i nepotyzm - całe szczęście że zmądrzałem i rozstałem się z tą firmą po ładnych kilku a nawet kilkunastu latach współpracy. Pracy można się nauczyć i to jedyny plus, reszta to traktowanie bardzo pionkowo pracowników. Oczywiście władza ma swoich ukochanych pracowników a reszta to mięso armatnie. Doświadczonym pracownikom nie polecam, tym którzy chcą się czegoś nauczyć to jasne, ale o życiu prywatnym w tygodniu to raczej zapomnijcie.

Miszcz

Jednak wyzwań przed pracodawcami są. Firmy czują presję płacową ze strony pracowników, a co trzeciego przedsiębiorcę niepokoi wzrost kosztów zatrudnienia. Według ekspertów takie wyniki wskazują, że rynek pracownika w Polsce staje się rzeczywistością. Niestety pracodawcy jeszcze nie do końca wiedzą, jak odpowiedzieć na nowe wyzwania rynkowe.

Optymisa

W najbliższym czasie rozpocznie się wzmożone poszukiwanie ludzi do pracy. Całość może postawić pracodawców pod ścianą, którzy aby nie stracić pracowników będą zmuszeni zaproponować im lepsze warunki zatrudnienia.

@Optymisa 18.03.2017 12:25

Nie w tej firmie.

Niedoceniony

W pewnym momencie swojej kariery zawodowej doświadczyłem uczucia, że zasługuje na wynagrodzenie wyższe od tego, które otrzymuje. Przekonanie takie powinno być sygnałem dla pracodawcy i punktem wyjścia do zastanowienia się nad tą kwestią i zadaniem sobie pytania "Ile należy mi się podwyżki?".

Pesymista
@Niedoceniony 23.01.2017 08:06

Sygnałem dla pracodawcy powinny być twoje uczucia? Czy doświadczyłeś też uczucia, że należy ci się dodatkowy płatny urlop i nowe auto służbowe? Próbowałeś może zaprezentować swoje nadprogramowe osiągnięcia, wypełnione cele i wartość dla organizacji?

Jak myślicie podniosą coś w tym roku?

Mirek

Dieta to dobra sprawa, ale nie o to chodzi, czy w Johnson Diversey są jakeiś przyjęcia, bo widziałem trochę ogłoszeń ze stycznia, ale od tego momentu chyba nic?

Tecyk

Janku dobrze radzisz !!! Ale daj zarobić.

ktoś

Proszę o info odnośnie pracy na stanowisku Key account manager w firmie Diversey.W poniedziałek jestem umówiony na spotkanie i nie wiem czego się spodziewać.Jakie narzędzia pracy,ewentualnie zarobki.Branże znam już od 8 lat,więc ten temat nie jest mi obcy.Pozdrawiam

Wacek

Jak nie masz szwagra to zmiana miejsca pracy jest najłatwiejszym sposobem otrzymania awansu i podwyżki.

taki ktoś

Raczej przyjęć do Diversey się nie spodziewaj, zwłaszcza w dziale serwisu.

Kiedy podwyżki?

NEPOTYZM

Niesatysfakcjonująca pensja sprawia, że pracownicy zaczynają rozglądać się za zmianą pracy i najczęściej odchodzą przy pierwszej lepszej okazji. Firma powinna regularnie sprawdzać dane dotyczące wysokości płac w danym rejonie i odpowiedio na nie reagować proponując odpowiednie warunki płacowe.

NEPOTYZM

Wysokość wynagrodzenia to czynnik, który w największym stopniu decyduje o zadowoleniu z pracy. Zbyt niski poziom zarobków może więc doprowadzić do spadku satysfakcji pracowników, a w dalszej perspektywie do dobrowolnych odejść z pracy.

NEPOTYZM

Nepotyzm – jest śmiertelną plagą. Zabija talenty ludzi, niszczy ich marzenia, wysysa energię z życia. Psuje gospodarkę, demoluje praworządność i moralność. Co gorsza, jest powszechnie akceptowany; nikt nie ma wątpliwości, że ręka rękę myje, a noga nogę wspiera.

Ziom

W związku z rekordem czy coś będzie dla pracowników?

Ziom

Robota robota. Ale mnie wątrobiana (usunięte przez administratora)!!!

jasio

Jak chcesz zaiwaniać od rano do nocy w serwisie za 1800 zł to śmiało uderzaj.

bubu
@jasio 04.11.2014 17:02
Jak chcesz zaiwaniać od rano do nocy w serwisie za 1800 zł to śmiało uderzaj.

Jak masz 1800 to chyba się dopiero zatrudniłeś. Jest trochę wiecej 2200-2800 na rękę zależy od stażu. Nadgodziny płacą 300-400 netto do wypłaty. Praca wygląda tak że od rana do wieczora usuwasz awarie u klientów lub robisz montaże. Często trzeba poświecić kilka godzin w weekendy na prace z komputerem wysyłanie e-maili do klientów, raportów, zamawianie części itd. Dużo jazdy samochodem ok 5000km/miesiąc. Samochód dają renault kangoo van. W tej firmie było dobrze kiedyś ale niestety "góra" chce robić lepiej a wychodzi zupełnie inaczej.

Ziom

Nadwaga zawał serce - stres? Trzeba było tyle nie pić.

serwisant

Coś nie moga znaleść. 2200 - 2800 to bida. Za mało za wynajecie jakiegos mieszkania w Poznaniu. Zapłacisz przynajmniej 1500.

bubu

Zarobki są w przedziale 2200-2800 na rękę zależy od stażu pracy. Praca wymaga dużego zaangażowania 7 dni w tygodniu. Co do rotacji jak firma szuka oszczędności to podziękuje ci za pracę zwolnieniem. Niestety muszę się zgodzic z poprzednimi opiniami nie wszystko w tej firmie działa tak jak powinno.

@bubu 06.07.2014 13:51

Dzięki. Auto jakieś dają? Nadgodziny placą? Małowato trochę jak na Wielkopolskę.

serwisant

Firma szuka serwisanta sektor pralniczy. Może kto podać jakieś widełki płacowe w tej firmie? Z tego co wiem kiedyś mieli zewnetrzny serwis?

NEPOTYZM

NEPOTYZM- faworyzowanie krewnych i przyjaciół przy obsadzaniu wysokich stanowisk i rozdawaniu godności przez osoby wpływowe. Nepotyzm uznawany jest za patologiczne relacje i zachowania stosowane przez osoby, które nadużywają stanowisk dla prywatnych celów i korzyści. To jedno z powszechniejszych patologii w życiu publicznym.

Zainteresowany

W Poznaniu i okolicach firma szuka Technika Serwisanta, może ktoś coś podpowiedzieć? Jaka kasa? Warto się starać?

lindyk

Firma jesli chodzi o płace ok tylko sama rodzinka sie wciąga I robia przekrety .Marcinek z rodzinka nie złe przekrety robia razem z ta dziunia ponoc to jakas jego rodzina same szachmety kreca gdyby nie oni to by było ok

NAR.
@lindyk 09.12.2013 16:59

jak ma na imię ta dziunia.?

kajkolo

Zarobki w tej firmie są Ok .[usunięte przez moderatora] wynąsza okradają firme jak cię mać biorą odkurzacze na wekeendy i ludziom piorą dywany i biorą za to kasę jak oni się wzbogacili na tej firmie a dyrektor jakoś tego nie widzi [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora] Wynagrodzenia przyzwoite, za etat... faktycznie trzeba pracować dwa etaty, [usunięte przez moderatora]. Każdy przeładowany obowiązkami, przełożony ma wymagania z kosmosu, każdy jeden, ale gdy się o coś prosi, to można prosić i półtora roku. Idealna praca dla młodych, nawet bezdomnych, bo aby osiągnąć wyniki, trzeba pracować 24h.

RM

nie no nie ma co przesadzać.. Pracowalem w Diversey 4 lata, też były noce itp w przemyśle spozywczym, ale chyba jak ktoś ma trochę podstawowej wiedzy to wie, że idąc do takiej pracy tak właśnie będzie. Odszedłem z własnej woli do innej firmy bo zaproponowali mi dużo lepsze warunki, ale nie mogę się zgodzić z Waszymi ocenami że jest tam tak źle. Dużo się nauczyłem. A wszędzie różnie bywa :)

ALEPH

Jeżeli ktoś lubi pracować dużo, pod presją z GPSem w samochodzie to jest to praca dla niego! Można zarobić w zależności od segmentu od 1800 do 3500 jako pracownik najniższego szczebla. Moim zdaniem płaca w segmencie FOOD, która wymaga bardzo dużego zaangażowania jest nieadekwatna do wykonywanych zadań. Jeżeli Ci jeszcze dorzucą mycie membran, to będziesz pracował po nockach i nawet nie myśl że dostaniesz za to jakieś dodatkowe pieniądze. Ale... doświadczenie jakie tam zdobędziesz jest warte bardzo dużo i jest cenne dla konkurencji. Krótko mówiąc zatrudnij się, wyucz fa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i za 3-4 lata jesteś bardzo atrakcyjnym pracownikiem dla konkurencyjnych firm. Nawet tych polskich! Trzeba po prostu przetrwać ten czas. Niestety muszę potwierdzić niekompetencję przełożonych, ślizganie się po tematach, cwaniactwo, mataczenie i krętactwo. Kumplostwo i głaskanie się po pupach jest na porządku dziennym. Trzeba niestety to znieść. Reasumując - to nie jest praca na całe życie, ale jak kolega pisał lepsze to niż bezrobocie.

piotr

Dziwi mnie kolego twoja opinia na temat naszej firmy. Dziwi mnie jeszcze bardziej że prawdopodobnie się znamy. Ja pracuję w Diversey cztery lata, jest dobrze, oczywiście bywają chwile gorsze, ale tak jak w każdej firmie poprostu trzeba pracować. Nie mam na co narzekać. Jeżeli aż tak razi cię rzekoma niekompeyencja ludzi pracujących w Diversey to się zwolnij, a nie oczerniasz innych niemając nawet odwagi przyznać się kim jesteś

Lula

Szkoda czasu, życia i zdrowia.

MisioPysio

Fakt jest jeden pracuje tej firmie ponad cztery lata, dobrze maja brązowe języki. Ludzie którzy przynoszą kasę dla tych co pierdzą w stołek są traktowani jak mięso armatnie. Przypadków takich, że ktoś miał coś obiecane i guzik z tego, można mnożyć w nieskończoność - jaki popełnili błąd - zero brązu na języku.Brak kompetencji ludzi pracujących w biurze jest przerażający - dawanie [usunięte przez moderatora] nie wychodzi z mody. Robiąc rachunek przed wysłaniem CV, jeżeli lubisz lizać [usunięte przez moderatora] i dawać [usunięte przez moderatora] to dobrze trafiłeś :)..a nie możesz być za mądry, bo poczujesz się samotnie wśród tylu idiotów.

difen

nie zgodzę się z wcześniejszym przedmówcą i wydaje mi się że znajomość jego jest znikoma jeżeli chodzi o chemię profesjonalną. Oczywiste jest że używanie chemii profesjonalnej wiąże się z dużą wiedzą na jej temat. Wszystkie produkty które trafiają do sieciówek - selgros są wybrakowane, a póżniej okazuje się że nie domywa, bakterie coli itp - takie przypadki się zdarzały. Czy to produkty Ecolabu, diversey one spełniają normy a dostosowanie ich do dozowników systemowych powoduje zredukowanie kosztów gdzie wyniesie on około - 0,30zł mycie co nie jest szokujące. Lepiej jednak mieć coś zaufanego nić syf typu Lakma, Selgros, itp. Przynajmniej ja jako klient nauczyłem się, że za kilka groszy nie warto ryzykować. A co do firmy zapewne jak każdy wie wszędzie trzeba pracować.

tiktak

Lepiej siedzieć przy zapoconym kompie niż robić za parobka bo tak to się kiedyś nazywało. Na bezrobociu ok. nie siedzimy ale nie dajmy się zwariować i za marne grosze nie pracujmy. A z tego co ja wiem Diversey płaci poczciwie ale jeżeli chodzi o podrzędnego pracownika to lipa straszna. Przereklamowana firma bardzo opiekuńcza ale to tylko pozory. Tego uczą na mądrych szkoleniach kadry kierowniczej.

Wacław - 2010-06-12 08:45:40 Szkoda czasu jesli chodzi o działy administracyjny. Nocowanie w firmie i do potęgi niekompetentni szefowie. Tupeciarstwo zasłania ich nieuctwo. Postawy roszczeniowe. Nie wywiązują się z ustaleń. GK niejaki [usunięte przez moderatora] to zakompleksiony kozi bobek, który trzęsie się o swój stołek. Fuj!!! nigdy więcej Wow, to współczuję, a możesz cos powiedziec o pracy w dziale handlowym, szukaja tam przedstawiciela - tylko szczerze proszę:):) Pozdrawiam

Wacław

lfkdf

Korpora i familjada

Zostaw opinię o Diversey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diversey Polska Sp. z o.o.