Opinie o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

ZakochanaZakochany

A jak tam Wasz Polonez tańczy już że Sławomirem czy skończy się wraz z piosenką Miłość w Zakopanem Hahaha

@ZakochanaZakochany

Naczelny frustrat ma chyba kłopoty ze snem? Na twoim miejscu bym już dała innym popracować. Ludzie chcą pracować i nie mielić już przeszłości. Dzięki z góry.

Korben Dallas

Cała trójka robi dobrą robotę nabijając własną kieszeń.

@Korben Dallas

Krolem ściemy był PanDa zwany także Yeti :) ten to przekrecił wszystkich... panie amatorze czeskich zespołów muzycznych :)

Korben Dallas

Haha już chyba cały zespół wymieniony że nikt nie narzeka. Życzę szczęścia wszystkim w przyszłym roku????

Jim Davis
@Korben Dallas

Nie narzekamy bo nie ma na co narzekać. Kumaci wiedzą o co chodzi :)))

@Korben Dallas

Jeszcze jeden :) jeszcze jeden :)

Korben Dallas

Jejku ale wazeliniarzy tu pisze ojoj wstyd.

Oliver
@Korben Dallas

Wkrótce nadejdzie dzień, kiedy ludzie przestaną się nawzajem oszukiwać. I w tenże dzień przekonamy się, że król jest nagi. Obserwuję tych „geniuszy” na codzień, prawda o ich pracy przytłacza, przytłacza ogromem niekompetencji.

FieldForceOne
@Korben Dallas

Lepiej sie po kątach chować i nadawać? Myśle, że głowni “nadawacze” na innych i mistrzowie fermentu odchodza z koncem grudnia. Jest takich dwóch. Bedzie normalniej. Wreszcie. Zostaje ekipa normalnych ludzi, co pracują. To takie bardzo polskie nazywac innych wazeliniarzami :) pozdrawiem wszystkich wazeleniarzy - szacun, skoro beton tak o Was pisze to robicie dobra robote! Hehe - tak to działa.

Hehe
@Oliver

Ich sadze przytloczyl ogrom niekompetencji co tu zastali... w sumie to juz sladu nie ma, w kazdym razie do geudnia bedzie posprzatane. GK zatrudnia nowych fajnych do fieldu! Zostanie jeszcze tylko jeden malkontent, ale bez WM moze sie ogarnie. A nowi niech robia, bo dzieki temu sprzedaje sie wreszcie....

@Korben Dallas

Nie no, lepiej aby wszystko bylo takie beznadziejne jak wczesniej... wiem, wiem, czym wiekszy balagan byl tym wiekszy brak kontroli byl... teraz jest AJ i MC a oni wałów baaaardzo nie lubią...

Brałeś udział w rekrutacji do Sobieski sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Miki

Jakich zacnych managerów na naszą firmą pokazuje przykład A Sa który zapomniał na którym parkingu zaparkowal swoją skodę zgłaszając kradzież na policję.....

Lepper 3
@Miki

A który to asior, północ czy południe :) m

kris
@Miki

niezle zakręciła mu w glowie gwiazda z warszawki ...

kris
@Miki

niezle zakręciła mu w glowie gwiazda z warszawki ...

Krystyna

Wszyscy mają jej dość. Do wszystkiego się wtrąca. I te jej oszczędności hahaha.

Haerek
@Krystyna

Moim zdaniem cały czas czuje się niepewnie plus jeszcze ta świadomość overcharged ;)

@Krystyna

Ta pani szybciej się skończy niż myśli już nie długo i cała reszta super zarządu

@Haerek

Kto taki?

@Krystyna

Pani kadrowa? A rodzina juz zatrudniona i znajomi? Kwestia czasu. Bedzie jak dawniej :)

Leelu

Powiadam Wam nie wierzcie co mówią, koniec firmy już wkrótce.

@Leelu

To trzeba szukać roboty , bo jak będzie upadłość to nawet odprawy nie dadzą. Do czego to doszło tak rozkradli firme

@Leelu

Bartek to ty?

życzliwy

Jak by był właściciel firmy to by był porządek i pieniądze na wszystko

Klient
@życzliwy

A ja na pieniądze za umowę czekam kolejny kwartał. W tym roku jeszcze nie dostałem ani grosza. Czas sie już z Wami żegnać na zawsze.

hehe
@życzliwy

Litwinka finansami rządzi :-) tyle w temacie.

hehe
@życzliwy

To prawda. Za wolno restrukturyzacja idzie. Niestety to kruszenia betonu jest potrzebny młot pneumatyczny. Za dużo zaufania było, terminy pozawalane. Ale, przynajmniej ktoś to stara się odkręcać. Ta firma ma pełne szanse na sukces: ograniczyć koszty, zrobić porządek nie tylko w sprzedaży, bo tym się głównie zajęli, a w innych pokoikach sielanka. Pan O. zjadł też z 8 miesięcy czasu. Do dziś po nim sprzątają, bo nierobienie to też działanie na szkodę. Ja tam trzymam kciuki. Ciekawe czy będzie mocniejsze wietrzenie? Ale faktycznie, aby tak było musi być właściciel, który da mocniejsze umocowanie i decyzyjność pani Prezes. Patrzy ktoś tak na to co inne działy robią lub raczej nie robią? Tak z ciekawości?

Hapek
@hehe

Marketingi i zakupy sie czuja cudownie :) sprzedaż ma robić dystrybucje i będziemy uratowani! Hurra! W rynek dzieciaki, w rynek, dużo w rynek... dzieki tylko za duet N. i O. :) super robote dziewczyny robia!

@Hapek

Sunshine regge :) a sprzedaż na rrrrooobbbiccc dyyyystrrrrryyybucjeeee :)))))) Tylko to nas uratuje! Zzzzzrrrrrooooobbbiiiiimmmmyyyyy M. dopali, tylko co dalej? :)

@LepperX

Będzie git! :) mamy bardzo dobre prosukty. Jakość mega - broni się w każdym calu! Smaki sa serio(usunięte przez administratora)!!!! Słony Karmel - idzie na mistrza!

Szukaj pracy

Arti
@hehe

Po co wietrzyć jak ludzie sami odchodzą ? Na inne działy patrzymy, ale na układy nie ma rady.

Winda nie działa
@Arti

Chodzi ci o zakupy zapewnie, kumaci wiedzą o co chodzi :)

Radek
@Hapek

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Poczekajmy na wyniki 2017 a to moze byc szok. W styczniu bedzie wiadomo co dalej. Nie ma sie co cieszyc.

Krystyna

Jest bardzo słabo atmosfera zła to co piszą że jest super jest to kłamstwo. W przyszłym roku będzie po firmie.

@Krystyna

To się może zwolnisz? Daj miejsce tym co chcą :)

życzliwy

Co mnie to obchodzi ze na rozbitej płyne łodzi co mnie to obchodzi że Łańcut nam zaszkodzi hahahahahaha

krystyna

Szkoda mi tych ludzi którzy myślą ze przychodzą do super firmy.

krystyna

Nie długo w tej firmie będą sami dyrektorzy bo już kierowników jest coraz mniej za chwile będą gołębie pocztowe zbierały zamówienia za miast handlowców które za chwile też odlecą bo w nijakiej firmie nie ma pracować.Nowy narybek wierzy w te wszystkie sukcesy i pisze jak super (dział handlowy) a po nowym roku będzie zonk. Nie ma kasy na prąd biuro i podatek akcyzowy,tylko duża kasa jest na pensje zarządu i dyrektorków i na ich furki w garażu.

circus

Skonsolidowana sprzedaż netto Grupy MBWS w II kwartale 2018 r., przed audytem, osiągnęła wartość 107,9 mln euro, co oznacza spadek o 11,4% w stosunku do II kwartału 2017 r. Również wyniki działalności na produktach markowych uległy znacznemu osłabieniu - o 25,2%. Wyniki te są pochodną realizowanej głównie w Polsce i Stanach Zjednoczonych aktywnej polityki normalizowania poziomów zapasów na rynku. Są one również związane ze znacząco mniejszą skalą działalności we Francji w czerwcu - podała spółka w komunikacie. W Polsce sprzedaż netto w II kwartale 2018 r. osiągnęła wartość 5,9 mln euro, o 62,8% mniej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Zdecydowany spadek powiązany jest z decyzją zmniejszania zapasów głównie w handlu tradycyjnym. W chwili obecnej poziomy zapasów są zrównoważone.

Grześ
@circus

pozwalniali dobrych ludzi to teraz mają.

Simply
@Grześ

Nie przeżywaj. Dario O jeszcze postawi ta organizację na nogi .

Pawko

(usunięte przez administratora) jak 150

Tom
@Simply

Dario O sie skończył. Wóda zryła banie, lalalala Postawili nowych ludzi, mają wreszcie wizje i zapie****laja jak trzeba... Tylko, aby czasu im starczyło. Warszawka wreszcie zaczeła robić robote. Jakiś nowy gościu się wział za sprzedaż i poukladal, z branży napojowej, ma facet wizje i wie co robi... Pojezdzil z ludzmi po klientach i ustawia Robil tam jakies konsultacje czy cos. Niezly mozg. Chwalą go bardzo w sprzedaży, poukładał wreszcie ten rozje...ny zespół, chodza jak w zegarku i wreszcie wiedza po co są. Nowa HR tez jest - konkret baba podobno... Moze ten pierdolink ustabilizuja. Trzymamy kciuki!

@Tom

Mr MC? Niezly gosciu. Szacun ma. Faktycznie moze cos z tego bedzie... uklada dobrze. Nawet cos tam rosnie ostatnio. Modern by poukladal szybciej Co z tym D.O.?

Ziem
@Mania

W EC mowia, ze maja z kim gadac wreszcie...

Iwka
@Ziem

Bzdura

Simply
@Tom

Ale żeby aż tak smarować du....e wazelina? Ty Pinokio, odstaw dilera

@Simply

Hehe, jak go ktoś zobaczy wreszcie :-) złotousty pan, (usunięte przez administratora) zostawil i sie pochorowal. W sumie to sie dobrze ustawil. "Gwiazda" Perno :-)

Arka
@Mania

Nie znasz to nie pluj. Wazelinko

@Arka

Niestety znam i niestety widzialam i widze co gosciu „dal” tej firmie, wez posluchaj co ludzie gadaja... Jaka wazelinko??? To, ze chcialabym, aby tu wreszcie normalnie bylo to zle? 2 lata temu jak wszyscy cwaniakowali, kradli to gdzie byles? To przez takich jak ty tu tak jest. Wreszcie powialo wzgledna normalnoscia, ale widze, ze nie do konca jak sa tacy jak ty. Blad nowej ekipy chyba jest taki, ze nie wycieli betonu od razu i nie posprawdzali przeszlosci tak jak pana Gwiazdora :))) W cedeku dobrze zrobili, czyszczenie po trzech miesiacach i luz.

XYZ
@Mania

Mania jestem pod wrażeniem jak łatwo popadasz w euforię :) Zachwycaj się, pisz te bzdurki. Poczekaj do listopada...

Pan Tau
@XYZ

Bedziesz lądował w sensie? :) buhahaha Ile firm już po drodze było?

Trade marketing
@Tom

Nio i super chruper! Widzę że w końcu ktoś chce ogarnąć temat. Żeby ułożyć na prawidłowych torach w pierwszej kolejności trzeba rozliczyć mataczenie asystenta działu tradeM. O przepraszam, bo teraz asystent gabinecik został juniorem w sprzedaży. Hejeheheh. Strasznie krytykował W. Malinę że jest nieudacznikiem, i tylko kasę w EC gubi, a teraz został jego wibratorem. W każdej firmie do tej pory zagościł tylko pare tygodni albo miesięcy bo to zwykły nieudacznik ! Twój czas się kończy jareczku ...

Pleplee
@Trade marketing

Hehe, po tym co widze po MC sie nie pi....li w tancu. Idzie bardzo konswekwentnie. Powierzchownosc i maniery ma, nie ma to tamto :) co w sumie fajne jest, ale ustawia biznes bardzo precyzyjnie i krok po kroku podciaga oczekiwania. W sumie to i moze lepiej, bo nie spala ludzi od razu tylko wsparcie daje. Juz sie paru cwaniakow od niego odbilo. Hehehe :) ciekawe na ile mu enwrgii i motywacji wystarczy?

Heheczko
@Pleplee

Sam ciekawy jestem, od poczatku jedzie na mega obrotach :) wytrzymal juz chyba wiecej niz panDa :) a i tak zobaczycie, ze KaPiszona wsadza. Zaklad? Na jego miejscu bym sie zastanowil.

Lepper3
@Simply

A sam już stoi na nogach? :)

@Iwka

Hehehe - a wiesz czego dokonali właśnie? Jak nie, to się dowiedz.... nikt nie dał rady, a oni dali :)

Lepper 3
@LepperX

A co kolego takiego się wydarzyło?

Lepper4
@Lepper 3

A nie słyszałeś?

Lepper jak tu wszyscy chyba
@Lepper4

Hehe - dowiezlismy co obiecalismy. Bez idiotyzmow, co w latach ubiegłych były. Pani prezes i pan tzw. p.o. czyli MC dobry duet tworzą. Mamy wynik! Od dawien, dawna mamy wynik. Wiec malkontenci - do roboty! MC wie co robi. Ja jestem dumny z tego co zrobilismy. Mam nadzieje, ze wszyscy sie do roboty teraz wezma. Pokazalismy, ze mega można. Jest ekipa, sa wyniki i moze zabawa tez i bedzie. Pani prezes - czekamy na jakies celebrowanie :), aha pani z HR sie moze usmiechac zacznie :)

@Lepper jak tu wszyscy chyba

I fajnie ???? brawo cały Dział Sprzedaży! Jak tak dalej pójdzie to będzie pewno gut dżob :)

Malwina
@:)

a może ktoś napisać jak jest w firmie naprawdę?

Czy
@Malwina

Zapier... spory, ale w dobrym kierunku idzie. Plus, ze się wyczyściło mocno ostatnio. Fajni ludzie, sporo zmian jeszcze. Atmosfera coraz lepsza.

Czy
@Lepper jak tu wszyscy chyba

Target zrobiony :)

Finezja
@Czy

Najlepsze osoby zostaly. Uratują ten okręt!

.......c

aguś k....tak mi przykro....

4 piętro
@.......c

i niech zabierze jeszcze ze sobą rUDą mAłPe

Pozdrawiam
@4 piętro

@4pietro trochę kultury! Wczoraj żegnaliśmy kolegę Marcina, ciasto, uścisk ręki, życzenia powodzenie. Jedni odchodzą inni uciekają...

Pepsi
@.......c

wkrótce będzie Aniu, tak mi przykro

@Pepsi

Cieszy cie to? Pdzyszla Babka co wreszcie robote robi i sprzata po tej bandzie co tu byla i pewnie po takich jak ty. Nie widzialam, aby stara gwardia tak sie rzucala do pomocy... koryta sie boja stracic? Ukladziki? Mial ktos z was jaja wczesniej? Raczej nie.

4 pietro
@Mania

Mania, przestań już słodzić. Wiem, że to pewien element odwracania opinii o spółce, ale ludzie i tak widzą że słodzisz tak jak kazano. Ona jest za słaba na to co tu jest i teraz korzysta na maksa przed odejściem. 4 piętro doskonale wie o czym piszę ?

4p też
@4 pietro

I z czego tu się cieszyć? Ktoś jej pomaga? Malkontenci bez inicjatywy, pare osób jeszcze ze starej gwardii wreszcie pomaga nowym i coś sie kreci. Reszta robi pod górę albo wcale. Sama ma was uratować? Listopad przyjdzie i co niby będzie?

NiePepsiNieColaAleSwawola
@Pepsi

To się trolu zdziwisz. Wreszcie ma ta firma Szefa a właściwie Szefową z prawdziwego zdarzenia. Super babka - więcej wie o robocie sprzedaży niż nie jeden z nas. Szacun mega. Szanujcie ludzie to co macie. Pierwszy raz mamy Prezes z górnej półki - tak jak napisałem super babka! Pozdrawiamy z Pani Aniu! Regiony są z Panią!

....W formie przypomnienia....

....W formie przypomnienia....

DLA CIEKAWYCH I NAJBLIZSZYCH KANDYDATOW NA PH CZY MENEDZEROW SKLADAJACYCH SWOJE CV DO TEJ FIRMY: ZAROBKI ? MALO ADEKWATNE DO WYKONYWANIA TEJ PRACY. JEST WIELE FIRM MNIEJSZYCH I WIEKSZYCH KTORE PLACA LEPIEJ DLATEGO POSTANOWILEM OPUSCIC FIRME PO WIELU LATACH PRACY. AUTO? SKODA RAPID BEZ GPS MOZNA SMIALO TANKOWAC I JEZDZIC.-I NA TYM SKONCZMY POZYTYWY TEJ FIRMY DLA MLODEGO OK ALE DLA OSOB MYSLACYCH O RODZINIE LUB MAJACYCH RODZINE PORAZKA. PODWYZKI ? NA OSTATNIM ZEBRANIU NA KTORYM BYLEM (STRYKOW) JEDEN Z KOLEGOW PH ZAPYTAL SIE O PODWYZKE I CO.....? ODP. MY ZROBIMY TAK ZE NA KONIEC TEGO ROKU WSZYSCY BEDA CHCIELI PRACOWAC W TEJ FIRMIE. NO COZ JA NIE CHCE JUZ. KLASA LUDZI PH W TEJ FIRMIE?-ROZEJRZALEM SIE NA TYM ZEBRANIU PO SALI I OKAZALO SIE ZE 60% LUDZI TO NOWE TWARZE WSZYSCY UCIEKAJA. TO DOBRZE I ZLE BO CI NAPRAWDE DOBRZY PH KTORZY MIELI JAKIES POMYSLY LUB PROPOZYCJE JUZ TU NIE PRACUJA-WYJASNIAM ZEBY UTRZYMAC SWOJE STANOWISKO PRZEZ DRS OGORKA CZY KTOREGOS Z KOS TRZEBA CIAGLE MANIPULOWAC PRZED SWOIMI PRZELOZONYMI ZE LUDZIE SIE ZWALNIAJA BRAK RAK DO PRACY …. CIEZKO ZROBIC TARGETY TOPY ITD. NA ZEBRANIU POJAWIL SIE CZLOWIEK Z GROMU MOWIL O RZECZACH NIEMOZLIWYCH KTORE TRZEBA WYKONAC-NO SPOKO-NAGLE KTOS Z PRZODU Z GLUPIM USMIECHEM NA TWARZY KRZYCZY -HAHA A SEX Z KOLEGA?(ODNOSNIE RZECZY NIEMOZLIWYCH) -OCZYWISCIE PYTAM CHLOPAKOW CO TO ZA IDIOTA?-TO BYL KOS A.B. (CZYTAJ MENAGIER)-MOWIA DALEJ-SPOKOJNIE TAKI MALY WYBRYK MU SIE ZDARZYL-LEPSZE BYLO JAK SPRZEDAWAL WODE(KTORA DOSTAJE SIE CO ROKU NA LATO RAZ W LIPCU RAZ KONIEC SIERPNIA NIEWAZNE) I WÓDKE STOJAC PRZY ULICY JAK IDZIE PIELGRZYMKA-ALE SIE USMIAŁEM AZ TAK KIEPSKO ZARABIA ZE MUSI DORABIAC?WSOLCZUJE JEGO GRUPIE BO MUSZE MIEC CIAGLE BRAKI NA STANACH W SFA.PYTANIE DO KOS PATI?-ILE LAT BYLA PANI PH ?I JAKIE DOSWIADCZENIE MIALA PANI NA STANOWISKU KOS MOZE DRS? BO WIDZE ZE WSZYSCY PH Z PANI GRUPY DALI SOBIE SPOKOJ Z PANI RZADAMI-NIC DZIWNEGO-BRAK DOSWIADCZENIA I ZNAJOMOSCI RYNKU ROBI SWOJE.ODNOSNIE DRS-OGORKA - SPOTKANIE Z NIM TO PRZYSLOWIOWA PORAZKA-BURZA MOZGOW W GRUPIE? PAN OGOREK NIESTETY NA WIEKSZOSC PYTAN NIE POTRAFI UDZIELIC KLAROWNEJ ODPOWIEDZI.PODKRESLA ZE ON JEST DRS-ALE CZY TEZ CZLOWIEKIEM?PANIE OGOREK TROCHE WIECEJ PEWNOSCI W SIEBIE BO WYPADA PAN BLADO NAWET NA TLE PANA PH Z REGIONU POLUDNIE(NA KTORYM JA OCZYWISCIE PRACOWALEM ) PAN KRAKERSIK-JEDYNA OSOBA Z KTORA MOZNA POROZMAWIAC-TROCHE AROGANCKA ALE Z TAKIM CHARAKTEREM NADAJACA SIE NA SWOJE STANOWISKO-JEDYNA SUGESTIA W PANA STRONE NIECH PAN ROZMAWIA CZASAMI Z PH BEZ DRS I KOS POWIEDZA DUZO WIECEJ. WIEC KANDYDATKO KANDYDACIE SAMI MUSICIE PODJAC DECYZJE ODNOSNIE PRACY W MBWS-PROBLEMY ? BRAK ROZLICZEN ZA FAKTURY NAWET ZA POPRZEDNI Q TAMTEGO ROKU-KADRA MENAGIROW? OPISALEM CI PRZYKLAD A NAWET DWA.JAK CHCESZ SOBIE ZNISZCZYC NAZWISKO W ROK CZASU TO STARTUJ-OSTATNII TUZ PRZED MOIM ODEJSCIEM BYLO WIELU CHETNYCH KTORZY ZOSTALI ZATRUDNIENI W TEJ FIRMIE I PO OKRESIE PROBNYM OPUSCILI JA Z WIELKIM ZALEM ZE WSTAPILI W TE SZEREGI. MAM NADZIEJE ZE TROCHE WYJASNILEM I NIKOGO NIE URAZILEM SWOIM WPISEM POZDRAWIAM TYCH KTORZY JESZCZE TU ZOSTALI. pomocna  (13)odpowiedz

Lepper 2

Wszyscy piszą że starych trzeba wyrzucic, czyli kogo? Ile lat musi pracować żeby był już dla organizacji niepotrzebny? W CC o której tak piszecie ludzie pracują oo 12 i więcej lat bo firma wie że taki pracownik to korzyść tylko dla firmy. A vo z ludźmi którzy dopiero zostali zatrudnieni mimo że będą pracowali w tej firmie 3 lub 4 raz to są strzarzy do wymianu czy nowi? Zaciąg z Calsberga cze CC czemu nie ale ludzi z pomysłem poukładanych itp. Żal mi tych wszystkich którzy piszą głupoty na forum nie rozumiejąc istoty sytuacji. Pozdrawiam wszysykich starych. Jak macie już rok pracy to zacznijcie się martwić :)

Metaxa
@Lepper 2

lepperze drugi, Odpowiem ci krótko na przykładzie właśnie starej gwardii z warszawki. Dlatego należy wymienić, bo mają magnetyczne rączki, tzn przyklejały się różne rzeczy i przedmioty, np butelki... Hahaaha. Największa różnica polega właśnie na tym, że cc nigdy nie była grabiona od środka prze własnych roboli.

walkman
@Metaxa

Dlatego nie zrabowano CC, bo szybkie lepkie łapki wylądował w Sobieskim T. n.o. z okolic W-wy :) Zatopi i tą firmę ! Kobiety są gorące, ahahaaaa Kobiety są gorące ....

Marysia

Stanowczo odradzam. Poczytaj sobie w Internecie, jaka jest aktualnie sytuacja w firmie.

pytanie

kogo dzisiaj hejtujemy? :D

Bebe

Jak wieści się szybko rozchodzą po rynku o firmie mb o ludziach kto gdzie i z kim I co można stwierdzić idziecie na same dno. Do wszystkich Ph uważajcie z kim rozmawiacie bo kilku waszych managerów to sprzedawczyki i brudne noski które chcieli mocno pójść z najlepszymi do b.b.a zostali w Sobieski i dostali awanse . Misio brawo za szczerą prawdę a.balwana znałem osobiście i mógłbym wiele opisać jaki z niego był i Ph i pewnie taki sam manager dalej pewnie wkleja zdjęcia z trasowek nikt za Tobą nie przepadal i przez takich ludzi bez wykształcenia i kulturze ta firma stoi jak stoi ciekawe czy dalej obstawiasz imprezy chrzciny kominie i wesela też. Jak któryś tu napisał zacznijcie od wymiany ludzi którzy są dinozairami a później budijcie rynek. Milo poczytać o firmie z której w odpowiednim czasie było fajnie pracować a później trzeba było szybko uciekać.

Zostaw merytoryczną opinię o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kołaczkowo

• Jak się pracuje w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ