Opinie o Leroy Merlin Suchy Las w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin Suchy Las. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin Suchy Las o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Suchy Las w Suchy Las

Igor

Czy firma potrzebuje pracowników?

Dima
@Igor

Tak, warunek jest tylko jeden, muszą mieć na imię Igor.

Klient

Jakość kasjerek tragedia. Ludzie po 20 osób w kolejkach stoją, na towarach brak kodów kreskowych i nie chcą skasować bezczelnie odburkują jakby to klienta wina. Pani 5 razy pytała o kartę L na początku kasowania a na końcu dała kupon bo zapomniała że pytała. Tragedia , rzadko w dzisiejszych czasach w takich dużych i liczących się sklepach spotkać taka niską jakość

Wróg analfabetów i debilizmu
@Klient

Boże widać jaka ta "wielka" pozal się Boże oh i ah klientka jest TEMPA JAK TRZON OD NOZA... FORUM DLA PRACOWNIKÓW a nie miejsce płacących wiecznie niezadowolonych analfabetów

Tik tak
@Klient

A czy Ty wiesz dlaczego te sklepy są tak duże i liczące się ? Na szczęście koło już sie zamyka i zaczynają zjadać własny ogon.

Agnieszka

Czy ktoś posiada wiedzę na temat tego, co dzieje się obecnie w Leroy Merlin Suchy Las? Czy zmieniło się coś o czym warto wspomnieć na forum? Jak kształtują się zarobki, jak wyglądają relacje między pracownikami oraz przełożonymi? Myślę, że informacje odnośnie tego, na co warto zwrócić uwagę podczas rekrutacji będą pomocne dla wielu zainteresowanych pracą w Leroy Merlin Suchy Las.

Super obsluga

Góral
@anonymous

tu chodzi o pracodawce a nie pracownikow

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Leroy Merlin Suchy Las. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (099)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
logo firmy Operator maszyn CNC
BWS EXPO
logo firmy Monter elementów produkcyjnych
HR Consulting
Agnieszka

@Der, Twoja opinia jest wyczerpująca i na pewno pomoże kandydatom w podjęciu odpowiedniej decyzji. Czy długo pracowałeś w tej firmie? Co ostatecznie zadecydowało o Twoim odejściu z firmy Leroy Merlin? Czy z perspektywy czasu, możesz napisać, że ta praca nauczyła Ciebie czegoś nowego? Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni, za dodatkowe informacje.

Der

Praca w LM - nie jest tragedią. Dużo zależy od tego z jakimi ludźmi przyjdzie pracować - a przede wszystkim kto jest bezpośrednim przełożonym. Praca ta daje jakąś stabilizację - choć finansowo nie ma raju. W firmie niestety, jak to w dużych korporacjach, mnóstwo głupich, nierealnych pomysłów i idei wdrażanych na polecenie kierownictwa z kompletnym nieliczeniem się z realiami. Duża rotacja ludzi też o czymś świadczy - ale jeśli ktoś lubi pracę w handlu, kontakt z ludźmi, szuka stabilizacji, w miarę solidnego socjalu, terminowość wypłat - to raczej się tu odnajdzie. Musi jednak z przymrużeniem oka traktować obietnice rozwoju i być gotowym znosić absurdy korporacyjne. Większość ludzi, którzy mieli kontakt z LM - szczególnie w Suchym Lesie podkreśla szczególne, pozytywne relacje pomiędzy pracownikami i bardzo dobrą atmosferę w pracy. Po zniknięciu dawnego toksycznego dyrektora ogólna sytuacja może dryfować w innych kierunkach - czas pokaże dokąd. Jednak z perspektywy lat spędzonych w tej firmie podzielam powszechną opinię długoletnich pracowników, że firma od dawna jest na równi pochyłej i z każdym rokiem oddala się dobrych, czasów, kiedy praca tutaj dawała coś więcej niż utrzymanie....

Agnieszka

@Klient forum GoWork.pl służy wymianie opinii o pracodawcach i rynku pracy. Jeżeli chciałbyś wyrazić swoje zdanie z punktu widzenia klienta, to powinieneś zrobić to w innym miejscu. @Cezary Praca w handlu uchodzi za wymagającą, ale przyszli pracodawcy często doceniają doświadczenie zdobyte w tej branży. @Stary.... Czy pracowałeś w firmie Leroy Merlin Suchy Las i przymierzasz się do powrotu? Co zadecydowało o Twojej decyzji? Powroty pracowników do poprzednich firm z reguły dobrze świadczą o firmie.

byly_pracownik

Oo to HAMP.... tam jeszcze pracuje ? Ciekawe ile donosow zlozyl. Ciekawy czy jak jezdzi na delegacje z "kolegami" to znów szantażuje ich, żądając połowę kasy za "zarobione" paliwo. Mi się pracowało dobrze, ale miałem swoje zasady i w pewnym momencie, mimo "lukratywnych" propozycji, powiedziałem paaaaa.

SZYm
@byly_pracownik

Naprawdę hampel tam jeszcze robi???? Nikt nie widzi jak wszycy od niego uciekaja? JAk podpie**ala innych?? Współczujkę jego współpracownikom. Tak szczerze.

Stary....

Ile płacą teraz młodemu na start na dziale? DL nadal dyrkiem ? Maciej U, Ania z Ogrodu kto tam z kierowników się jeszcze ostał ? z PIERWSZEGO rzutu?

Jak się niektórzy wezmą do porządnej pracy to nie będą narzekać. Jeśli ktoś nie lubi pracy w handlu to lepiej niech szuka sobie innej firmy żeby później nie marudzić!!!

Kajto

Możesz rozwinąć co masz na myśli pisząc "wezmą do porządnej pracy"? Czy Twoim zdaniem ktoś nie wykonuje swojej pracy należycie?

Ryszard

Multum pretensji jakbym widział PRL- owskich obiboków. Marzy im się wielka kasa, awanse, hamaki i kafki bez pracy! Nienawiść do dyrektorów i przełożonych to typowe dla nierobów w LM Suchym Lesie. A sprawa jest prosta nie podoba się to wynocha! I nie psuć szyldu firmy kosztem klientów! Dbałość o towar składowany to obowiązek a niszczenie towaru przez niedbalstwo składowania powinno być karane materialne ze zwolnieniem włącznie. Pracodawca jest nie skuteczny w stosunku do kliki pracowniczej!

muzyk
@Ryszard

Zgadza się, czyli ryba psuje się od głowy. Jakby nie patrzeć to poprzednie wpisy mają rację.

Miki
@Ryszard

Nie siej propagandy! I nie nazywaj wszystkich nierobami - mierząc swoją miarą. Założę się, że pracujesz tu nie dłużej niż 2 lata i jesteś jeszcze pełen entuzjazmu zbudowanego obietnicami bez pokrycia. Firma ma politykę wyciskania z ludzi ile się da za grosze - stwarzając przy tym wrażenie, że jest najlepszym miejscem do pracy na świecie. Radzę porozmawiać z tymi, którym cynicznie obiecano złote góry, by potem świadomie tych obietnic nie dotrzymać - i nie chodzi tu o nierobów czy nieudaczników. Polityka ta ma na celu wzmożenie zaangażowania dla tzw rozwojowych, a w praktyce sprowadza się to do wykorzystania ich energii i zdolności do czasu znalezienia kolejnych obiektów.

Nina

Witam jakie zarobki na start jako koordynator w dziale obsługi klienta ??

@Nina

Na początek około 2100 na rękę

Warta Poznań
@Ania

To mogę się zwolnić i przyjąć od nowa żeby tyle dostać? Pracuje od początku tutaj i mam 1900 na rękę.

@Warta Poznań

Brawa za wytrwałość

ela
@Ania

no no chyba brutto podwyżki dla wybranych co nic nie robią tylko dużo gadają

radus888

Witam, jak tam w obecnym czasie się dzieje w LM w Suchym Lesie czytałem dużo złych opinii na temat pracy w tej sieci czy coś się zmieniło ?

Bogusia
@radus888

Nic się nie zmieniło. Obiboki i kablarze wciąż przodują w tym sklepie. Została tylko nieliczna grupka normalnych ludzi.

Bogusia1968
@Bogusia

Zgadza się, zwłaszcza na dziale gdzie przoduje słynny już pan h.

Agnieszka

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Leroy Merlin Suchy Las? Jak dokładnie wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku Doradcy Klienta? Czy w tej lokalizacji przyjmowani są w tym momencie nowi pracownicy?

kasia

fantastyczna pani D D poziom gimnazjum zero rozumu nic dodac nic ujac

Hania

Zamówienie dla krawcowej jest praktycznie niewykonalne. Ciągle jej nie ma w pracy, wszyscy jej szukają, oczywiscie nie zgłasza sie. Traktuje się klienta jak powietrze. Jak w końcu spotkałam krawcową, była niemiła od pierwszej minuty spotkania. Złożonego zamówienia nikt nikomu nie przekazuje. Po prostu -szkoda słów.

Agnieszka

Leroy Merlin ma przygotowane specjalne programy dla stażystów! https://www.kariera.leroymerlin.pl/studenci-i-absolwenci/ Kto odbył już taki staż w powyższej firmie?

kot Rademenes

HATHOR, HATHOR, HATHOR !!! Dariuszu, Dariuszu ??? Słyszysz mnie? Nie pozwól mu odejść, posyp głowę popiołem i zrób wszystko, żeby cofnąć jego wypowiedzenie. I przestań słuchać tego KaZeta, bo to niepoważny człowiek. Dariuszu ??? Idź za głosem serca, schowaj swoją dumę, bo rozwalisz takimi decyzjami sklep (załogę). "Siedem życzeń spełni się Jak w tygodniu siedem dni Pomyśl dobrze czego chcesz Zanim powiesz Siedem życzeń, życzeń twych Jak mądrości siedem bram Czy potrafisz przez nie przejść Będąc sobą? Siedem życzeń, siedem życzeń, Siedem życzeń, siedem życzeń, siedem życzeń Siedem życzeń jak we śnie Albo w bajce którą znasz Los ci dał wielką moc, czarodziejską Siedem życzeń wybierz sam Nie pomoże ci w tym nikt Co jest dobre a co złe Rozważ w sercu SIEDEM ŻYCZEŃ, SIEDEM ŻYCZEŃ SIEDEM ŻYCZEŃ Siedem życzeń spełni się Jak magicznych siedem liczb Nie uciekniesz choćbyś chciał Przed wyborem Siedem życzeń, życzeń twych Jak mądrości siedem bram Czy potrafisz przez nie przejść Będąc sobą ?"

Kocur

Łukasz H. Z działu farb to kablarz i obibok, cały dzień stoi przed komputerem i leci w (usunięte przez administratora) A na innych donosi, że podobno "nic nie robią" a prawda jest taka że wszyscy robią za niego a on tylko stoi, kiedyś nawet zażartowałdo kogoś że "nie musi robić bo ma od tego ludzi" ogólnie brawo dla dyrektora, który takich frajerów toleruje, no ale on przecież lubi jak sie mu spowiada i włazi w (usunięte przez administratora) a sam nie jest kompetentny do tej pracy, zero kultury, mózgu brak, cham i prostak. Kiepski zakład pracy, nie polecam. Zresztą 90% ludzi rezygnuje z tej oferty gdy usłyszą zarobki. Nie polecam!

orzeł

Byłem na rozmowie o pracę i jak usłyszałem warunki - jebłem. Za takie pieniądze to nawet na łopatę się ludzi nie znajdzie. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Suchy Las - Suchy Las

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Suchy Las?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Suchy Las tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Suchy Las?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leroy Merlin Suchy Las