Matrix Media Sp. z o.o.

Suchy Las

Opinie o Matrix Media Sp. z o.o.

uhee

Ciekawi mnie terminowość wypłat w Matrix Media. Planuję zmienić pracę za niedługo, a w poprzednim miejscu właśnie z tym był największy problem

Pracownik sprzedawca
@uhee 27.11.2017 12:07

Premie były wypłacane z miesięczyn opóźnieniem, jednak po ustaniu stosunku pracy takiej premii należnej nie otrzymałem. Jako, że są one traktowane jako uznaniowe, to też nie ma możliwości domagania się ich wypłaty. Nie polecam z tego względu.

Dział Kadr Matrix Media
@Pracownik sprzedawca 21.12.2017 16:03

Jak Pan słusznie zauważył, każda wypłacana premia ma charakter uznaniowej i jest wypłacana "z dołu", więc z opóźnieniem. W Matrix Media Sp. z o.o. jest to system premiowania obowiązujący wszystkich pracowników. Na wysokość i fakt wypłacenia nagrody (premii) wpływa wiele czynników, które muszą zostać poddane analizie np. poprawność wystawiania dokumentów sprzedaży, jakość obsługi klienta, dbanie o wizerunek firmy itp.. Jednak podstawowym warunkiem do wypłacenia premii, jest fakt zatrudnienia w Matrix Media Sp. z o.o., w związku z tym w Pańskim przypadku nagroda nie przysługiwała, co ściśle wynika z regulaminu wynagradzania. W przyszłości, w razie wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego.

SM

Praca dużo lepsza niż poprzednie w których byłem. Jak wszędzie są drobne mankamenty, ale te najważniejsze rzeczy jak wypłata czy warunki pracy są w porządku. Jak ktoś lubi gadżety i technologię, a przy tym nie ma problemu w kontaktach z ludźmi, to mogę polecić :)

Ciekawy

Czy coś więcej w temacie możesz napisać?

pacman

Widziałem, że szukają teraz doradców klienta na Łódź, Poznań i Wrocław. Ktoś może coś powiedzieć o tych stanowiskach? Warto w ogóle aplikować?

dawidpinch
@pacman 14.09.2017 11:58

To jest stanowisko w jakimś brandstorze typu Sony czy Samsung. Praca, jak to w takich miejscach - kontakt z klientem i sprzedaż, prowizje od sprzedaży. Ale tu już trzeba mieć widzę, co się sprzedaje. Więc im większym geekiem jesteś tym lepiej ;)

Nickolas
@dawidpinch 22.09.2017 11:46

Generalnie bardzo dobrze jest mieć jakąkolwiek wiedzę - klienci wyczują, jak będzie się udawać zorientowanego w temacie ;)

mim

Nie wiecie czy są jakieś konkretne wymogi bez których nie przyjmą mnie do pracy w Matrixmedia? Co koniecznie trzeba umieć?

pacman

To w sumie dobrze się składa, bo technologicznymi nowinkami interesuję się długo i jestem na bieżąco. Mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Fanko

Na pewno dużym plusem jest umowa o pracę i terminowe wynagrodzenie, co nie zdarza się w każdej firmie. Z drugiej strony praca dla technofreaków, nie do każdego to trafia, a trzeba się znać, w końcu jest też kontakt z klientem.

adamek

praca typowo dla ludzi, których interesuja nowinki technologiczne no i w ogóle obeznani w temacie RTV i AGD. wiedza w tym temacie to na początek ogromny plus, bo trzeba przyswoić na początek sporo informacji. ogólnie ok, przyjemna atmosfera

Gruca

Firma fajna, atmosfera w pracy bardzo dobra. Jak czegoś nie wiedziałem to zawsze jakiś współpracownik mi wszystko starannie i spokojnie tłumaczył. Jeżeli interesujcie się nowymi technologiami i elektroniką to praca dla was.

sambor

przychodzac do tej firmy warto juz miec na poczatku jakas wiedze techniczna, ktora w trakcie pracy zostanie uporzadkowa. musze przynac, ze to rodzaj pracy ktory bardziej rozwija niz sprawia, ze stoisz w miejscu. ogolnie polecam

Franek

Dużo się można tu nauczyć o sprzęcia, ale tez ogolnie o marketignu. Można przyjść jako świeżak i wyjść jako ekspert. Praca, jak i sama firma godna polecania. Na pewno warto spróbować swoich sił, jeśli pasjonujemy się sprzętem elektronicznym.

Konrad

To praca z ludźmi, więc na pewno sprawdzi się tutaj ktoś kontaktowy. Generalnie sama firma Matrix Media jest bardzo porządna. Przestrzega wszystkich standardów i wypłaty zawsze są na czas. W mojej poprzedniej firmy był z tym duży problem, więc tutaj sobie to bardzo cenię.

adw

wiem jedno, obiecali telefon dla pracownika- nic. obiecali premie- do dzisiaj nie zobacyzlem. nie polecam

Patryk

Na pewno trzeba być w tej pracy samodzielnym i znać się na się na produktach w swoim dziale. To praca z ludźmi, więc różnie bywa, ale sama atmosfera w pracy jest przyjazna. Pracujesz poza tym z ludźmiu, którzy mają podobną pasję. Za dobre wyniki sprzedażowe jest premia, wiec warto się starać.

Radek

Jeśli interesujesz się nowoczesną technologią, to na pewno w matrix media możesz szukać dla siebie miejsca. Często ma sie dostęp do nowych produktów zanim te jeszcze znajdą się na rynku. Maja oddziały w calym kraju i pracy jest sporo u nich, ale płacą tez odpowiednio

mario

w matrixmedia można pracować w branstorze i mieć codziennie kontakt z klientami indywidualnymi, ale można też celować wyżej w B2B. wiadomo, że pieniądze lepsze, ale stres też jest poważniejszy.

Bartek

Praca głównie w dziale sprzedaży, wiec osoba, która będzie pracowała w tej firmie musi szybko łapać kontakt z klientów i znać się na nowościach technologicznych. Praca stabilna, wypłata zawsze na czas - nie wszędzie to jest standard

Paweł

Praca stabilna, wypłata na czas i przede wszystkim możliwość rozwoju. Wymagana jest oczywiscie wiedza i zaangażowanie, ale to przecież standard, jesli szukamy lepszej pracy.

Kuba

Od znajomego wiem, że praca może nie zawsze jest łatwa, bo trzeba działać szybko, ale zarobki są bardzo dobre. Trzeba przede wszystkim umieć pracować samodzielnie i w zespole. Można też liczyć na fajną prowizję, jeśli utrzymuje się wysokie wyniki sprzedażowe:)

Neo

Też raczej słyszałem dobre opienie od znajomego. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. jeśli ktoś zna się na technologii i się nią interesuje, to z całą pewnością jesto to dla niego praca marzeń. Ja się poważnie zastanawiam, czy nie aplikować do nich.

Seba

Wie, że szukają teraz konsultantów klienta w dużych miastach w Polsce. Od znajomego wiem, że warunki pracy są naprawdę fajne. Wypłaty na czas - to ważne, a i system prowizyjny jest bardzo dobry. Jeśli się starasz to możesz sporo zarobić.

Dawid

W matrixmedia, z tego co wiem pracuje się naprawdę nieźle. Wiem, że pracownicy mają możliwośc rozwoju, a to nie jest typowe w tego typu sklepach. Myślę, że warto aplikować do nich

kamil

Cześć, ja widziałem ogłoszenie o pracy jako kierowca/mechanik. W sumie dają umowę o pracę, więc całkiem spoko, bo można przynajmniej iść na l4 jak człowiek. Nie wiem, ile płacą, ale chyba i tak do nich wyślę cv, bo chciłem zmienić pracę.

Marek

Ja trafiłem na oferte kierowca magazynier ostatnio i widzę, że maja umowę o pracę, a to już coś, bo jednak nie jest to taki standard. Można przynajmniej pójść na l4. Nie wiem, jakie pieniądze, bo tego akurat nie napisali, ale chcę zmienić pracę, więc wyślę coś do nich. Może do dowiem się czegoś więcej:) Chyba, że ktoś z Was wie, ile płacą?

swarzędzki

Zna ktoś może warunki płaca/social w firmie, dokładnie chodzi o stanowisko project managera do projektów online? Firma widzę duży dystrybutor i zakres działań online niemały, a nie ma zbyt wiele informacji na temat benefitów. Ktoś coś?

Marek
@swarzędzki 25.11.2016 11:39

Ja ostatnio widziałem ogłoszenie kierowca/magazynier dla Matrix Media. W sumie dają umowę o pracę, więc całkiem fajnie, bo przynajmniej możesz sobie wziąć jak człowiek l4. Nie napisali, jakie wynagrodzenie, ale na pewno do nich wyślę cv, bo chciałbym zmienić pracę. Może ktoś z Was wie, ile płacą?:)

Zostaw opinię o Matrix Media Sp. z o.o. - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matrix Media Sp. z o.o.