Matrix Media Sp. z o.o.

Opinie o Matrix Media Sp. z o.o.

Bardzo miła atmosfera, możliwość rozwoju i awansu. Dobre wynagrodzenie. Polecam pracę w tym miejscu. Lubię atmosferę w Matrix Media Sp. z o.o. za: Kontakt z innymi

Kamilku daj spokój !! :)

Matek

Dobry zespół, a praca bardzo przyjemna w porównaniu do innych sklepów, w których zdarzało mi się pracować przez poprzednie lata.

Małgorzata

Dlaczego właściwie tak uważasz? Na forum może wypowiedzieć się każdy, ponieważ jest to forum publiczne. Atmosfera w firmie zależy w dużej mierze także od pracowników. Jeżeli jednak zachowanie szefostwa Ci nie odpowiadało, może należało im zgłosić im swoje uwagi? Warto rozmawiać, jeśli czujemy się nieusatysfakcjonowani pracą w danym miejscu. Próbowałeś to uczynić?

SM

Praca dużo lepsza niż poprzednie w których byłem. Jak wszędzie są drobne mankamenty, ale te najważniejsze rzeczy jak wypłata czy warunki pracy są w porządku. Jak ktoś lubi gadżety i technologię, a przy tym nie ma problemu w kontaktach z ludźmi, to mogę polecić :)

Franek

Dużo się można tu nauczyć o sprzęcia, ale tez ogolnie o marketignu. Można przyjść jako świeżak i wyjść jako ekspert. Praca, jak i sama firma godna polecania. Na pewno warto spróbować swoich sił, jeśli pasjonujemy się sprzętem elektronicznym.

Hej, wsopmniano tu rok wcześniej, że doradca klienta zarabia minimalną. Podobno są do tego premie, ale żadnych konkretów nie widzę. Ile one wynoszą, podnoszą znacząco tę podstawę? I może podpowiecie jak wygląda kwestia grafiku w firmie? Zależałoby mi, aby nie był on zmieniany z dnia na dzień. Da się dopasować pod swoje potrzeby?

Nowy wpis

Jeśli w tej chwili trwa rekrutacja wyślij proszę swoje CV na stanowisko które Cię interesuje , zostaniesz zaproszony na rozmowę i z pewnością otrzymasz szczegóły współpracy .

Pracownik Nowy wpis

Premia jest uznaniowa. Dosłownie. Widziałem tu wiele i proszę uważajcie, premia często jest zabierana za najmniejsze potknięcie, a często i bez powodu.

Dyrektor Nowy wpis

Jaka praca , taka płaca ! Czego nie zrozumiałeś ?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Matrix Media Sp. z o.o.?

Dyrektor

Doprecyzuj pytanie, o jakie stanowisko pytasz?

Aktualnie poszukiwany jest specjalista ds. finansowych. Czy ktoś mógłby powiedzieć czy dział się rozwija i jak wygląda praca na tym stanowisku? Czytałem opinie i są skrajne, natomiast wiekszość z nich dotyczy głównie salonów sprzedaży. Jak atmosfera w centrali ?

@Kandydat

Oferta nie jest już aktualna .

Emilia
@Matrix Media Sp. z o.o.

A nie przewidujecie w najbliższym czasie kolejnej rekrutacji na to stanowisko? :) Można wiedzieć, w jakiej wysokości mniej więcej jest zarobek? :) Da się zarobić taką średnią krajową? :) Pytam na przyszłość

@Emilia

W najbliższym czasie nie przewidujemy rekrutacji .

czy warto pracować w Matrix Media? Słyszałem różne rzeczy i naczytałem się tutaj różnych opinii

Bravialover
@Nowy

Yyyyyyy nie warto dziekuje

@Bravialover

To faktycznie Twój komentarz wiele wnosi do dyskusji. A coś więcej możesz dodać? Czemu nie warto? Chodzi o zarobki?

Basia
@Julia

Julia jeśli nosisz się z zamiarem aplikowania to najlepiej wyślij swoje CV wtedy być może dowiesz się wszystkiego podczas rozmowy kwalifikacyjnej . Wesołych Świat !

Barbara
@Basia

Mojej córce też tak odpowiedzieli jak Ty Julii na tym forum. Prosi ktoś o pomoc, co Ci szkodzi powiedzieć jak jest, tym bardziej, że anonimowo. Czemu ludzie tacy wilkowaci?

@Barbara

Basiu ,każdy potencjalny kandydat na wybrane stanowisko będzie miał inne warunki pracy i inne zarobki , jakiej odpowiedzi zatem oczekujesz i o jaką pomoc prosisz ? może napisz bezpośrednio do kadr tej firmy i zapytaj wprost , to najlepsze rozwiązanie :)

@Basia

Dziękuje serdecznie za odpowiedź która sensu nie ma... ja tutaj przyszłam dowiedzieć się o konkretach. Jakbym chciała wysłać cv to bym to zrobiła dawno temu.

@Julia

Bardzo dobrze że tego nie zrobiłaś :)

Soul
@Nowy

Omijaj szerokim łukiem chyba że jesteś przed 26 r życia, jest to twoja pierwsza praca ( może trafisz na dobry zespół i kierownika ) i zdobędziesz doświadczenie na krótki okres pracy :)

Anetka
@Soul

Czyli jednak u nich w firmie są działy, w których ludzie są zadowoleni? Powiesz w takim razie jaki do jakiego zespołu jest najlepiej trafić? Dlaczego osobom powyżej 26 roku życia Twoim zdaniem nie opłaca się aplikować, nie ma tam u nich żadnej ścieżki rozwoju i awansu?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Matrix Media Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Doradca Klienta w salonie firmowym Sony Centre wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Mirosław

Dziękuje za opinie na temat pracy w Matrix Media. Z Twojej wypowiedzi wynika, że pracuje Ci się dobrze w firmie. Czy polecasz tę pracę także osobą, które mają niewielkie doświadczenie zawodowe? Powiedz nam proszę, coś więcej na temat wspomnianych możliwości rozwoju. Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może uczestniczyłeś w jednym z nich i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

Odradzam!
@Mirosław

(usunięte przez administratora) Atmosfera jest tragiczna, obecnie trwa fala zwolnień w Matrixie, co mądrzejsi sami odchodzą. Każdy ma dość tej sztucznej, udawanej atmosfery. Brak stabilności zatrudnienia, potrafią zwolnić z dnia na dzień, przychodzisz i nie wiesz jak długo tu jeszcze popracujesz. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Kamilku daj spokój !! :)

Były Pracownik

Pracowałem ponad 4 lata w Matrix Media w salonie sprzedaży. Firma nie traktuje poważnie pracownika, nie docenia tego co dana osoba robi, jeśli robisz coś dodatkowo to nie licz na żadną premię za to czy dodatek. - nawet „dziękuję” nie usłyszysz... Jeśli jesteś osobą ambitną, to w tej firmie się nie rozwiniesz - maksymalnie możesz awansować na kierownika (jeśli kierownik odchodzi) - nie ma możliwości rozwoju w tej firmie. Firma nie dba w ogóle o pracownika. Na święta możesz dostać cukierki :) - tak, wiem, to jest naprawdę SPORO !!! :) Po 4 latach pracy, firma nie wypłaciła mi kilku premii, mimo że byłem w stosunku pracy - nikt nie potrafił mi z centrali odpowiedzieć na pytanie - czym zostało to spowodowane. Po prostu firma dyskryminuje pracowników. Ogólnie atmosfera w salonie pozytywna, ale w tej firmie nie działa zasada – czym więcej z siebie dasz, tym lepiej. Nie ma sensu się starać. Odradzam. I z bólem po ponad 4 latach pożegnałem się z tą firmą. Żałuję tylko atmosfery w salonie. Naprawdę zastanów się jeśli chcesz tam składać CV. A sytuacja z koronawirusem pokazała, jak firmie zależy na pracownikach… Zero pomocy, a jeszcze zabrali przed świętami bożonarodzeniowymi, bo przecież ja mogę nie zapłacić za mieszkanie w grudniu i nie wrócić do domu na święta, bo mnie nie stać po 4 latach pracy na zakup biletu na pociąg. Uważajcie na tą firmę i zastanów się dwa razy zanim będziesz chciał tam pracować.

@Były Pracownik

Czytam ten wpis i wiesz co , nie jest Ci wstyd ? Czy nie dociera do Ciebie co się dzieje , jaki trudny czas jest dla pracodawcy ? Tak naprawdę wszędzie robi się ciężko ale twoim zdaniem w Matrix Media jest najgorzej . Ogarnij się trochę to jest nasz pracodawca i robi wszystko żebyśmy mieli gdzie wrócić . Źle bo dostałeś cukierki na święta , gdybys nie dostał nic tez by było źle , zawsze będziesz niezadowolony to po co pracowałeś tyle lat mogłeś iść tam gdzie twoim zdaniem jest lepiej . Czasami trzeba tylko chcieć coś dać od siebie . Życzę Ci lepszego miejsca pracy i dużo zdrowia

T.

Trudny czas dla pracodawcy? A dla pracowników to już nie jest trudny czas? Czy Ty w ogóle przeczytałeś co ja napisałem? Z chęcią przychodziłem do pracy, sprzedawałem, współpracowałem z innymi osobami, starając się aby salon był widoczny w galerii i dzięki właśnie moim staraniom udało się - więc proszę, ale nie pisz bzdur, że czasem trzeba coś od siebie dać... Ja dawałem i nie zostało to wynagrodzone, a wręcz zabrane. Jak ma się poczuć pracownik, który tak poświęca się dla salonu, jest wsparciem dla zespołu, robi co może, żeby ruszyć sprzedaż, a zabierają mu premie za swoją pracę. Dlaczego inni dostali, a on nie? Pracowałem tyle lat, bo praca w salonie I z takim zespołem jaki miałem sprawiała mi dużo radości, ale jeśli starasz się, a pracodawca nawet nie potrafi powiedzieć dlaczego cały zespół oprócz Ciebie, nie dostaje premii, to daje sporo do myślenia. I zastanawiasz się po co tyle się starałeś.

@T.

Jak zwykle poznaliśmy tylko jedna wersje , czyli twoją !! chętnie poznam wersje twojego kierownika lub twojego przełożonego , być może firma odniesie się do tego wpisu

@Były Pracownik

Bardzo dziękujemy za Pana opinię. Porusza Pan w niej kilka ważnych kwestii, których nasza firma nie chce pomijać milczeniem. Zgodnie z Regulaminem Wynagradzania wypłacana premia ma charakter uznaniowy, a na fakt i wysokość jej wynagrodzenia wpływa wiele czynników, które muszą zostać poddane analizie, np. efekty pracy czy wykonywanie zadań wynikających poza ustalony zakres obowiązków. Jak słusznie Pan zauważył, obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju nie jest łatwa zarówno z perspektywy Pracownika, jak i Pracodawcy. Obostrzenia wprowadzane w związku z pandemią koronawirusa niewątpliwie mają wpływ na sposób prowadzenia naszej działalności, jednak pomimo tego staramy się stwarzać stabilne warunki zatrudnienia i utrzymywać jak najwięcej miejsc pracy. Dziękujemy Panu za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów na dalszej drodze zawodowej. Jeśli chciałby Pan opisać niepokojące Pana sprawy, zapraszamy do kontaktu z Zespołem Kadr pod adresem: kadry@matrixmedia.pl.

T
@Marek

Proszę pytać chłopaków pracujących w salonie. Potwierdzą to, że nie olewałem swoich obowiązków i angażowałem się bardzo w pracę salonu.

@Matrix Media Sp. z o.o.

Jest to przykre, że firma tak traktuje byłych pracowników. Rozumiem, gdyby faktycznie nie było zaangażowania, ale fakt kiedy pracownik angażuje się w życie salonu, poświęca swój czas poza godzinami pracy, tak naprawdę zostaje z niczym. Jak to wygląda @Matrix Media ? Jak ma się poczuć taki pracownik, który robi więcej od innych, a nie dostaje premii. Wstyd, żenada i DYSKRYMINACJA!

Ex
@Matrix Media Sp. z o.o.

Premia ma charakter uznaniowy? To na jakiej podstawie przełożony przedstawia excela z wartościami sprzedaży za dany produkt? Jeśli pracownik jest poinformowany, że otrzyma premię sprzedażową za sprzedaż towaru „A”, kwotę w wysokości „B” - na końcu dowiaduje się, że firma nie uznaje sprzedaży, bo? Jest to nie zgodne z zasadami jakiejkolwiek firmy. Premia uznaniowa powinna mieć charakter nagrody przedstawionej w regulaminie i tutaj pracodawca mógłby przedstawionej kwoty nie przyznawać. Natomiast jeśli pracownikowi przedstawiana jest premia sprzedażowa to należy się jak Chińczykowi ryż! Jest to w pełni demotywujące, ponieważ człowiek postara się o dobra sprzedaż, staje na rzęsach, a przy wypłacie dowiaduje się, że nie zostało mi nic uznane. Kpina!

@Ex

To może kadry odniosą się to tego przykładu? Coś czuję, że nastanie cisza.....

Bardzo dziękujemy za Pana opinię. Jesteśmy zaniepokojeni gorzkimi słowami i zarzutami obok których nie możemy przejść obojętnie. Dyskryminacja jest bardzo poważnym zarzutem i jest w naszej organizacji niedopuszczalna, dlatego prosimy o kontakt pod adresem: kadry@matrixmedia.pl. Postępowanie dowodowe w sprawie dyskryminacji zostanie wszczęte, a sprawa zostanie przekazana do odpowiednich organów.

@Matrix Media Sp. z o.o.

Cieszę się, że odnieśli się Państwo do zarzutów sformułowanych przez pracownika. Z odpowiedzi wynika, że jest to ważna sprawa dla Państwa organizacji dlatego proszę o informację jak sprawa się zakończy. Na pewno wiele osób obecnie zatrudnionych oraz przyszłych pracowników doceni jasność działań w tak ważnych aspektach pracy jak wynagrodzenie. Pozdrawiam

Maciej
@Edzia

Dyskryminacja to bardzo poważny zarzut , regulują to stosowne przepisy , sprawa zostanie skierowana do sądu i pracownik będzie musiał przedstawić przed sądem fakty uprawdopodabniające wystąpienie bezpośredniej lub pośredniej dyskryminacji . Wszyscy pracownicy obecni i byli pozostaną wezwani na sprawę w charakterze światków .

Dyskryminacja jest niedopuszczalna w miejscu zatrudnienia. Przy tak poważnych zarzutach bardzo łatwo o pomówienie i dlatego zanim wyciągniemy konsekwencje chcemy dokładnie zbadać i wyjaśnić całą sytuację. W tym celu uprzejmie prosimy o dokładny opis w wiadomości mailowej tego, co się wydarzyło i przesłanie jej na adres: kadry@matrixmedia.pl. Oczekujemy na kontakt w przeciągu 7 dni od daty publikacji niniejszego komentarza, dając tym samym szanse na wyjaśnienie i zamknięcie sporu. W przeciwnym razie sprawa zostanie skierowana na drogę postępowania sądowego zgodnie z art. 212 § 1 Kodeksu Karnego.

Pinky
@Matrix Media Sp. z o.o.

Czekamy z niecierpliwością na finał!

@Matrix Media Sp. z o.o.

Minęło ponad 7 dni od publikacji Państwa komentarza dlatego proszę o informację na jakim etapie znajduje się powyższa sprawa?

@Edzia

Z uwagi na dobro sprawy nie możemy informować o szczegółach , z pewnością po zakończeniu procesu zostaniecie państwo poinformowani oficjalnym oświadczeniem .

MrHarris
@Matrix Media Sp. z o.o.

W każdej opinii jest ziarno prawdy. Mam wrazenie, że w tym przypadku jest wątpliwe aby było to działanie np nieuczciwej konkurencji. Jeśli ktoś kończy kilkuletnią pracę w danej firmie i stać go na to, żeby w internecie źle wypowiadać się o pracodawcy tzn. że nie ma on o firmie dobrej opinii i najwidoczniej jakaś była tego przyczyna. Zadaniem stron jest wyjaśniać takie spory w trakcie trwania umowy o prace (szczegolnie jesli trwa ona kilka lat), a nie na forach internetowych po fakcie. Szczególnie, że to forum służy wyrażaniu opinii o pracodawcach, a nie kłótniom i sporom z pracodawcami. W interesie pracodawcy powinno być, aby takie rozstanie nastąpiło w sposób zdrowy i prawidłowy, z jak najmniejszą szkodą dla obu stron. Dzisiaj straszenie postepowaniami sądowymi i przesłuchaniami może być przez wiele osób odczytany jako próba zastraszenie byłych pracowników w celu ograniczenia negatywnych lub krytycznych komentarzy. Myślę, że jest to lekcja na przyszłość, aby zadbać o relację również z tymi, którzy pracę kończą. Pozdrawiam.

@MrHarris

Świetnie napisane , tylko problem jest w tym ze taki pracownik który nie jest zadowolony ze swojej pracy lub tez ma inne wątpliwości nie ma odwagi przyjść i porozmawiać z pracodawca , a szkoda ! Ludzi teraz nie stać na rozmowę twarzą w twarz , opisują tylko swoją wersje i czytelnik nie zna całego obrazu sprawy i sytuacji , szkoda tez że każdy opisujący i hejtujacy jest mocny w sieci ale już mniej mocny w realnym świecie , niestety tak to teraz funkcjonuje ! Wielu młodych ludzi ma potencjał i chęci do pracy , ale wiele mlodych osób niestety nie chce ponosić żadnych konsekwencji swoich działań i żadnej odpowiedzialności za swoje słowa i czyny . Pracodawca mógłby pewnie opisać i odpowiedzieć na szereg zarzutów stawianych przez pracownika ale jak dobrze zauważyłeś jest to portal o miejscu pracy a nie wymiana ciosów pomiędzy pracownikami . Pozdrawiam dyrektor

czyżby się Pan niepokoił ?

Soul
@Były Pracownik

Potwierdza , chociaż z jednym zastrzeżeniem co do słów docenienia. Fakt od centrali tego nie dostaniesz ale od pracowników to co innego :) W kupie raźniej i miejmy nadzieję że jest to we wszystkich lokalizacjach. Bez współpracowników nie byłoby sensu się męczyć.

Czy urlop w Matrix Media Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Matrix Media Sp. z o.o.?

Mam

Tak, bez doświadczenia z najniższą krajową

Grażyna
@Mam

Skąd wiesz ? pracujesz tam ?

Norma
@Mam

Czy z doświadczeniem czy też bez firma i tak robi żeby słupki się zgadzały. Czyli najniższa plus to co uda się wyrobić, zawsze znajdą coś żeby nie wypłacić nie zrównać. Inflacja w górę, a pensja leży w martwym punkcie. Nawet maleńkie firmy potrafią wyrównać z powodu inflacji plus premia. Tu na to nie licz..

@Norma

Czy ktoś Ci przystawia pistolet codziennie rano i zmusza żebyś tam pracował ? Chyba nie , skoro tam gdzieś jest lepiej to się pytam co Ty tu jeszcze robisz skoro tak jest źle

@Norma

Nie pasuje Ci to po co tam siedzisz , idź tam gdzie jest lepiej , frustracja ? Nie radzisz sobie to polecam terapie , pomoże !

Kostek
@Norma

A była podwyżka w tamtym roku albo planowana jest w tym? Naprawdę można liczyć tylko na najniższą? No chyba, że reszta pod tzw. 'stołem'? A co to znaczy 'plus to co uda się wyrobić', tzn. jest jednak jakaś premia?

@Kostek

Ty sobie poszukaj państwowej roboty tam będziesz miał premie , podwyżki , i co tam jeszcze będziesz chciał ! Stół i na stole :) nie szukaj w takich firmach , może nawet uda Ci się tam nic nie robić a zarobić hahaha

John
@Dagmara

Dziwnie odpowiedziałaś. Bo w sumie normalnie zapytał, czy są takie benefity. To co tutaj jest tylko goła pensja? Jak ktoś awansuje wyżej to też nic nie dostanie więcej? Bo tak to zabrzmiało. Jak źle myślę to proszę o poprawienie;)

@John

To pozostań sobie w tej swojej dziwności :)

Sytuacja miała miejsce ostatnio. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjna. Jechałem 80 km w jedną stronę aby dowiedzieć się że nie ma osoby odpowiedzialnej za rekrutacje. Co ciekawe za rekrutacje nie odpowiada dział HR tylko jakaś firma-krzak odpowiedzialna za marketing (podobno ze śląska). Po zaczekaniu około 40 minut stwierdziłem że to jest marnowanie mojego czasu i pieniędzy. Moim zdaniem nie mieści się w głowie żeby w 2023 roku podejście do pracownika było tak olewające.

Jola
@Andrzej

Gdzie miała się odbyć ta rozmowa ?

Ola
@Andrzej

Niestety to idealne podsumowanie tego , co stało się z tą firmą przez złe zarządzanie.

Grażyna
@Ola

Olu a co w wspólnego ma firma zewnętrzna rekrutującą z zarządzaniem firmy , wytłumaczysz ? :)

MM
@Grażyna

Jeżeli firma zlecającą rekrutację oszczędza na każdym kroku to możliwe, że zatrudniła słaba firmę rekrutacyjna której efekty były kiepskie jak i płaca za nią. Proste ?

Grazyna
@MM

Co za mądre spostrzeżenie :) zazdroszczę Ci wolnego czasu i pozdrawiam Cię serdecznie .

Polka

Kto się wypowie na temat stanowiska specjalisty do sprzedaży internetowej?

Xyz
@Polka

Polka co chcesz wiedzieć?

kandydat
@Xyz

jakie są warunki pracy? jak wygląda wynagrodzenie bazowe, czy są premie i za co?

Pracownik brand store

Witam Pracuję na jednym z salonów samsung. Szukam minusów i w sumie jakoś nie potrafię znaleźć, pieniądze zawsze na czas (a nawet szybciej ;)) kontakt z centralą zawsze pod ręką, wszyscy odbiorą jak czegoś potrzebujesz. Robisz swoje to i zarobisz godnie. W porównaniu do innych sklepów rtv nie ma chorych "targetów" jak i jakichś dziwnych wytycznych odnośnie planów itd. Ludzkie podejście do pracownika jak i do handlu Polecam ! Pozdrawiam !????

Helena
@Pracownik brand store

To tu jak się zarabia? Jest jakaś stała podstawa + premie w zalezności od wyników?

@Helena

Pani Heleno, Zgodnie z Regulaminem Wynagradzania wypłacana premia ma charakter uznaniowy, a na fakt i wysokość jej wynagrodzenia wpływa wiele czynników, które muszą zostać poddane analizie.

Adrian_132
@Matrix Media Sp. z o.o.

Szkoda, ze HR nie rozróżnia premii od uznaniowej a systemowej ponieważ warunki jej wypłacenia różnią się od siebie...

Mieczysław
@Adrian_132

Jako osoba spoza firmy nie wiem, jaka jest między nimi różnica. Ale ważne jest dla mnie, czy kryteria jej (ich) otrzymania są możliwe do spełnienia? A jeśli nie, to ile wynosi podstawa?

@Mieczysław

Pytasz o podstawę , na jakim stanowisku ?

były
@Pracownik brand store

No to ekstra, że pieniądze są na czas! Przecież jest to psi obowiązek wypłacać na czas! To nie jest atut dla firmy xd To ciekawe, że nie macie targetów. W każdym handlu jest target, żeby salon mógł na siebie zarobić, opłacić pracowników, zysk firmy itd. Nikt za zrobienie 10k utargu nie da Ci złamanego grosza :) Tymbardziej firma o której jest mowa :)

Pracownik sony
@były

Święte słowa, ciężko tu o ogodziwą zapłatę

Zbyszek
@Pracownik sony

To co Ty tam jeszcze robisz ?

Barbara
@Dyrektor

Nie wiem, jak Mieczek, ja pytam o podstawę doradcy klienta. Premię, jak widzę, można odpuścić, ale podstawa to podstawa. Pomożesz?

Janek
@Barbara

@Barbara Podstawa? Minimalna

@Janek

oprócz tej minimalnej stawki i obiecanej premii, której ponoć nie ma, są jakieś inne benefity? Jakaś karta sportowa albo opieka medyczna?

@Karolina

Premie, opieka medyczna , karta sportowa :) a co Wy możecie zaoferować ? najlepiej to jakby były cztery dni pracy , i to by w zupełności wystarczyło , w pracy najlepiej to pograć na komputerze, po co się przemęczać , najważniejsze w ciagu dnia to czekanie , na kawę, na śniadanie, na obiad i na 17 żeby już wyjść do domu , a pracodawca to zły człowiek ,to coś wam powiem co chyba zrujnuje życie kilku z Was , to się nazywa : JAKA PRACA TAKA PŁACA , jak dostaniecie mało to nie będziecie robić nic albo zrobicie minimum w tej sytuacji chyba te osoby muszą zrozumieć ze nigdy nie bedą zarabiać tyle ile by sobie życzyły bo chyba żaden pracodawca nie zainwestuje w taką osobę , czasy się zmieniają na szczęście :) jak ta osoba się nie stara , to po co w nią inwestować ! albo myśli sobie taka osoba , że na tym stanowisku to ja nie będę tyle pracował jak zostanę dyrektorem to się będę starał , z takim rozumowaniem nigdy nie będziesz dyrektorem, Karolinko nie aplikuj do tej firmy .

Znam
@Dyrektor

@Dyrektor a pracujesz w tej firmie? Bo nie znam przypadku inwestowania w pracownika w matrix. Czy się stara czy też nie. Może opowiesz nam o kursach, szkoleniach, benefitach dla tych najlepszych? W matrix pewnie pracuje lekko 200 osób. Na pewno znajdziesz takich co cenią pracę

Jola
@Znam

A Ty pracujesz w tej firmie ?

Helena
@Znam

A jakich szkoleń byś oczekiwał dla ludzi tutaj? czegoś konkretnie im brakuje albo ktoś coś zgłaszał?

Dziadek Mróz

Wszystkim życzę łagodności i odpuszczania , Niech Te Święta będą całkowicie Wasze , niech będą takie o jakich marzycie ,wykorzystajcie ten czas by spędzić je z rodziną i bliskimi ! Wesołych Świąt!!

Kuba

NIE POLECAM tej pracy. Pracowałem w dziale e-commerce. Targety do wyrobienia zawsze duże, ale czasem do zrobienia. Tak jak wspominał sam Matrix Media premia uznaniowa, ale niestety przez cały mój okres pracy pracodawca zawsze uznawał, że nam się nie należy, ponieważ ani razu dział e-commerce nie dostał premii. Handlowaliśmy bardzo często towarem, którego nie mieliśmy na stanie, co rodziło wiele problemów z wiecznymi i ogromnymi (duży stres) pretensjami klientów na czele. (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu pracy w takich warunkach!

Dorota
@Kuba

Nie było jasno określonego celu,który trzeba uzyskać aby zdobyć premie ? Tłumaczyli dlaczego wam się nie należy?

Kuba
@Dorota

Nie było jasno określone, a często również temat skrzętnie omijany w rozmowach. Premia była uznaniowa, bez jasno określonych warunków w umowie, a co za tym idzie uznawano, że nam się nie należy.

Mikołaj
@Kuba

Jak sama nazwa wskazuje uznaniowa , czyli za prace lub wypracowany plan , nie przypominam sobie żeby premia nagradzać osoby które korzystają z służbowego komputera do celów prywatnych lub rozrywkowych ? Pani Dorotko czy Pani się zgodzi w tej kwestii??

Jaki jest wkład kierownictwa Matrix Media Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Rafał

Doprecyzuj pytanie ? które kierownictwo masz na myśli ?

Artur
@Rafał

No chyba tej firmy, tak? Tyle tam jest pododziałów że tak pytasz?

@Artur

To radzę zdobyć wiedzę w temacie , widzę że pytasz żeby pytać ...

Irena
@Rafał

Kierownictwo w salonie sprzedaży.

Jaka umowa obowiązuje w Matrix Media Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Mac

Umowa o pracę na czas określony

@Mac

No i co, pewnie na 3 miesiące? I czemu od razu taka a nie umowa na okres próbny? A może to to samo... już się pogubiłam...

zainteresowany

Jakie są możliwości rozwoju w tej firmie? Chodzi mi o to, czy przez 5 lat jesteś na jednym stanowisku i nie ma możliwości pójść wyżej? Jakieś szkolenia/kursy firma oferuje dla pracowników? Chciałbym wiedzieć czy dla młodych osób warto tam iść

Oza

Dzień dobry, Obecnie firma poszukuje pracownika do Działu Księgowości. Czy mogę prosić o jakieś opinie dot. tego działu? Pozdrawiam!

@Oza

Bardzo polecam firmę, super klimat, fajne szefostwo. Koleżanki z działu sympatyczne i pomocne :)

obecny pracownik

Pandemia, nie pandemia wypłaty zawsze na czas, a nawet szybciej! To także bardzo istotne. Nie we wszystkich firmach tego doświadczycie.

Wiki
@obecny pracownik

Super, że płacą na czas za wykonaną pracę. Czapki z głów dla prezesów.

Lolka
@obecny pracownik

Zgadzam się z powyższym, nie wiem skąd te negatywne opinie.

Big lolo
@Lolka

To się nazywa sarkazm...

@Big lolo

Wielkanoc godzina 12 .00 a Ty siedzisz i śledzisz opinie w internecie , inni raczej spędzają ten czas z rodzina przy stole . No przykre :(

Czy w Matrix Media Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

xyz

Luźna atmosfera to może panować w gronie znajomych na imprezie. W pracy należy wykonywać swoje obowiązki, a nie bujać w obłokach.

xyz

Na salonie, atmosfera jak najbardziej na plus! :) kontakt z różnymi działami również, ale nie licz na dużo...

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Matrix Media Sp. z o.o.?

Ciekawy

Młotek , ewentualnie płaska 14 na grzechotce.

Leszek
@Ciekawy

Twój komentarz jest trochę sarkastyczny. Widziałem, że firma na stronie https://matrixmedia.pl/kariera szuka doradcy klienta i magazyniera w salonie stacjonarnym. Oferuje dostęp do szkoleń produktowych i umowę o pracę na pełny etat. Czy poleciłbyś pracę w firmie i dodał jak przebiega rekrutacja?

ehh
@Leszek

Matrix Media nie oferuje żadnych szkoleń. Szkolenia oferuje raczej producent urządzeń, a nie firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Matrix Media Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Matrix Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Matrix Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matrix Media Sp. z o.o.?

Matrix Media Sp. z o.o.